הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-11-11, 14:17   # 1
ALON191
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

ALON191 לא מחובר  

הצעה עסקית למקדם אתרים

יש לנו אתר במקום ה 6 בגוגל, אתר וותיק וטוב, העוסק בהקמת חנויות וירטואליות (לכן כל אתר שאנו בונים יש קישור אל האתר שלנו)
המונח המבוקש הוא "חנות וירטואלית" כיום האתר נמצא שישי salepoint.co.il

אני מחפש מישהו שיכול לתת הצעת מחיר הכוללת התחייבות לתוצאה בזמן קצוב.
בבקשה, לא לכתוב/להגיב בסגנון "אי אפשר להתחייב לתוצאות... אלגורטם של גוגל לא צפוי וכדו."
ברור לי שלא כל אחד יכול להתחייב לתוצאות, אני מחפש מי שכן יכול

ומי שכן יכול, יכול לזכות גם בתקציבים של לקוחות שלנו,
מדובר על המטרה שהיא מיקום ראשון, אבל התמורה תתחיל להתקבל החל מהמיקום השלישי.
מי שמעניין אותו אשמח לקבל הצעה להודעה פרטית משהו שיראה כך
אני מבקש X כסף על כל חודש שהאתר במיקום השלישי
X כסף על כל חודש שהאתר במיקום השני
X כסף על כל חודש שהאתר במיקום הראשון
התשלום יהיה כל חודש לתקופה של לפחות 12 חודשים תחת התחייבות שלנו כנגד
ישן 25-11-11, 19:29   # 2
alon_974
חבר מתקדם

מיני פרופיל

alon_974 לא מחובר  

אני לא יודע מה איתך האתר Salepoint.co.il נמצא מקום 2 (תבדוק מהדפדפן של גוגל כרום במצב מוסתר.....או תמחוק עוגיות....)....
  Reply With Quote
ישן 25-11-11, 20:14   # 3
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alon_974 צפה בהודעה
אני לא יודע מה איתך האתר Salepoint.co.il נמצא מקום 2 (תבדוק מהדפדפן של גוגל כרום במצב מוסתר.....או תמחוק עוגיות....)....
זה נמצא במקום 6.... תבדוק שוב
  Reply With Quote
ישן 25-11-11, 20:36   # 4
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

אני לא יכול לקחת את הפרוייקט עלי בגלל חוסר כדאיות, אבל קבל כמה טיפים חינם:
1) את הטקסט שיש לך בתחתית האתר הייתי מעלה למעלה, גוגל נותן חשיבות לתוכן, הצפיפות של מילות המפתח היא בסדר, אבל ברגע שאתה מזניח את התוכן ושם אותו במיקום גרוע, ככה התוצאות נראות.
2) פלאש - זה אולי מגניב, אולי נחמד ואפילו יפה , אבל פלאש וקידום זה לא הולך ביחד (אתה מוזמן לראות את האתרים שעוברים אותך, אין בהם זכר לפלאש, להיפך כמה שיותר פשוט יותר טוב).
3) זמן טעינה - לא יכלתי שלא לשים לבד להבדל בין זמן הטעינה של האתר שלך לעומת המתחרים שלך, נכון זה לא משמעותי ברמות של להבריח גולשים, אבל זמן טעינה זה פרמטר שיכול לתת עדיפות לכאן או לכאן.
4) הדבר שהיה הכי בולט שאולי נראה לא כזה משמעותי. צמד המילים הראשונות שגוגל רואה אצלך הם " עזרה בהצטרפות 074-70-33-363" , תבדוק מה המילים הראשונות אצל המתחרים

בהצלחה!

נ.ב

זה רק מ 5 דק' של הסתכלות על האתר והמתחרים שלך, אני בטוח שמקדם עם עבודה מעמיקה יותר יכול להגיע לתוצאות תוך מספר חודשים, בסופו של דבר יש לך יתרון של וותק על פני רוב המתחרים.
  Reply With Quote
ישן 25-11-11, 20:44   # 5
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

אלון , ההצעה שלך ממש נראית לי הצעה לא משתלמת למקדם האתרים שלא מקבל כסף על עבודה. כי הרי ידוע לך שרוב העבודה המושקעת היא להגיע מאין סוף למקומות שמביאים לקוחות .
אני מציע רעיון אחר למקדם החכם :
להקים אתר משלו ולקדם אותו בביטוי "חנות וירטואלית" ולאחר שהאתר הגיע לתוצאות העליונות ( ולא משנה כמה שעות בעל האתר משלם כי האתר הוא של המקדם) להשכיר את האתר למרבה המחיר וככה לא יקרה מצב שהמקדם השקיע אפילו חצי שעה בחינם .
ישן 26-11-11, 13:45   # 6
proman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

proman לא מחובר  

אתם דורשים הרבה אמון בעסקה שלכם אבל האם כדי לנו לתת בכם אמון?
כל מקדם אתרים שפותח את הקוד שלכם מגלה שאתם משתמשים במערכת WP ולא נותנים קרדיט...
וזה עוד לא הכל אני נכנס לכל החנויות שלכם וגם הם בנויים על מערכת מוכנה ובלי שום קרדיט (קרדיט של KIVI).
יכול להיות שאני טועה ויש לכם רישיונות מיוחדים (אנחנו נשמח לדעת על כך).

בכל אופן אם אתם באמת לא נותנים קרדיט באןפן לא חוקי זה ממש לא בסדר , אלפי אנשים השקיעו מלא מלא מאמץ כדי לבנות את המערכות האלה והיו מספיק נדיבים כדי לתת אותם בחינם אני מקווה שלפחות מבחינה מוסרית תתנו להם את הקרדיט המגיע להם , זה יהיה רק לטובתכם כי אתם גם חשופים לתביעות מאוד רציניות גם מהחברות שלכם ואולי גם אפילו מהלקוחות שלכם.
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 14:11   # 7
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
.
למה חוסר כדאיות ? תקים בלוג פשוט בוורדפרס ותקדם אחרי שהוא יגיע למקומות הראשונים תשכיר אותו במקסימום שתוכל לקחת ואם פתאום בונה החנויות מנסה להוריד אותך במחיר תמיד תוכל להציע את האתר למתחרה שלו (במידה ואין התחייבות לתקופה . כמובן צריך גם תשלום ראשוני כלשהו ) . ככה אתה לא מוגבל למה שבעל האתר מוכן לשלם אלה ליכולת שלך לקדם את האתר. זאת העיסקה הכי משתלמת לשתי הצדדים כי אתה לא מוגבל לקמצנות של בעל האתר ובעל האתר לא מוגבל לעצלנות של מקדם האתרים וככה אנחנו מקבלים מצב WIN-WIN
ישן 26-11-11, 15:21   # 8
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
למה חוסר כדאיות ? תקים בלוג פשוט בוורדפרס ותקדם אחרי שהוא יגיע למקומות הראשונים תשכיר אותו במקסימום שתוכל לקחת ואם פתאום בונה החנויות מנסה להוריד אותך במחיר תמיד תוכל להציע את האתר למתחרה שלו (במידה ואין התחייבות לתקופה . כמובן צריך גם תשלום ראשוני כלשהו ) . ככה אתה לא מוגבל למה שבעל האתר מוכן לשלם אלה ליכולת שלך לקדם את האתר. זאת העיסקה הכי משתלמת לשתי הצדדים כי אתה לא מוגבל לקמצנות של בעל האתר ובעל האתר לא מוגבל לעצלנות של מקדם האתרים וככה אנחנו מקבלים מצב WIN-WIN

אם תשים לב הגבתי לפניך, ההצעה או הרעיון שלך נשמע אכן הגיוני ולגיטימי.
ההצעה שלו , לא הגיונית כל כך.
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 16:11   # 9
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
אם תשים לב הגבתי לפניך, ההצעה או הרעיון שלך נשמע אכן הגיוני ולגיטימי.
ההצעה שלו , לא הגיונית כל כך.
בלי קשר להצעה שלו , בעל העסק הממוצע מחפש משהו זול כדי שזה יעלה לו כמה שפחות וככה הוא יחסוך כסף. מה שבעל העסק לא מבין שכמה שפחות הוא הוא ישלם ככה העבודה שהוא יקבל תיהיה יותר קטנה וככה הוא לא יפסיד 5 אחוז מהההשקעה שלו אלה את כל ההשקעה שלו !
ישן 26-11-11, 18:00   # 10
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
בלי קשר להצעה שלו , בעל העסק הממוצע מחפש משהו זול כדי שזה יעלה לו כמה שפחות וככה הוא יחסוך כסף. מה שבעל העסק לא מבין שכמה שפחות הוא הוא ישלם ככה העבודה שהוא יקבל תיהיה יותר קטנה וככה הוא לא יפסיד 5 אחוז מהההשקעה שלו אלה את כל ההשקעה שלו !
ממש ממש לא בהכרח נכון, אתה מכליל, אולי לרוב אתה צודק, אבל יש אנשים בעלי ידע הן בקידום הן בתכנות הן בעיצוב שלפעמים מוצאים את עצמם במצב של צורך בכסף מהיר , לפעמים מוצאים את עצמם במצב של חוסר לקוחות או כל מיני סיבות אחרות ולכן מורידים את הדרישות שלהם.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום