הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-04-07, 20:51   # 11
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

אני חושב שבראש ובראשונה פותחים עסק בשביל לעשות כסף
אחרי זה כל התמיכה ובלה בלה בלה בלה זה פשוט חלק מהעניין...

למה כולם פותחים עסקיי הוסטינג ?

כי הם גם ככה כל היום מול המחשב והם חושבים שזה עסק קל...
ומפה זה מתחיל, אנשים חושבים שזה כסף קל

אבל אחרי הכל הם עדיין ילדים ולא מוכנים לאחריות שיש מאחורי זה.
  Reply With Quote
ישן 10-04-07, 20:54   # 12
Talbo
חבר על

מיני פרופיל

Talbo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי RS324 צפה בהודעה
אני חושב שבראש ובראשונה פותחים עסק בשביל לעשות כסף
אחרי זה כל התמיכה ובלה בלה בלה בלה זה פשוט חלק מהעניין...

למה כולם פותחים עסקיי הוסטינג ?

כי הם גם ככה כל היום מול המחשב והם חושבים שזה עסק קל...
ומפה זה מתחיל, אנשים חושבים שזה כסף קל

אבל אחרי הכל הם עדיין ילדים ולא מוכנים לאחריות שיש מאחורי זה.
שוב, לאו דווקא,
יש אנשים שמתחילים ככה ויש שמתחילים ככה.
אני, בעסקי הראשון באמת חשבתי על כסף, אך גם נהנתי מזה.
בעסקי השני (שנסגר גם הוא) פתחתי אותו לא רק בשביל הכסף, אלא לתמיכה, לניהול, בעצם עוד פרוייקט.

מטהאפלואד | MetaUpload
  Reply With Quote
ישן 10-04-07, 21:46   # 13
Jarhead
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Jarhead לא מחובר  

אנשים אולי הדעה שלי קצת קיצונית בעניין אבל מה שנכון נכון בשלב כזה של החיים (12-17) מה שאתם אמורים לעשות זה ללמוד להנות ולא לפתוח עסק לעבוד כן אבל לא לפתוח עיניים ולחשוב הוסטינג זה מה שחסר לי בחיים ולשבת הרבה שעות מול המחשב ולקבל טלפונים בשיעורים כשאתם עם חברים או כל מקום אחר.
רוצים להרוויח כסף לכו תעבדו במקום מסודר ששם יעריכו את העבודה שלכם ותרוויחו מה שאתם צריכים.
כאחד שגולש כאן בפורומים כשלוש שנים + ראיתי הרבה עליות וירידות דברים לא אתיים בין אתרים שונים מריבות וכל השאר, מה אתם צריכים את זה?
אני עכשיו בצבא לפני הצבא כשהיה לי זמן השקעתי בעבודה הזאת כן גם אני עסקתי בזה ועדיין כן (צבעים נט אם זכור לכם עם אלירן) אבל עכשיו אני בצבא ועובד עם קהל מצומצם יותר ולא זקוק לתהילה ולפי דעתי הדעה הזאת שכיף לרשום או לחשוב על זה שאתה בעל עסק היא סתמית ללא מחשבה כי עם מחשבה כזאת לא תגיעו רחוק בחיים.

יוסי.
  Reply With Quote
ישן 10-04-07, 22:18   # 14
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

צודק, נוצר מצב שאנשים עובדים עשרות שעות בשבוע בלחץ אדיר של נפילות שרתים, תחרות עם 100 חברות אחרות, טעויות מלחיצות וכנ"ל.... ובסופו של דבר מרויחים כמה מאות שקלים (במקרה הטוב) בחודש. ת'כלס למכור פרחים בצומת הרבה יותר משתלם.

אבל אני לפחות למדתי שעסק זה עניין לא כל כך קל. צריך להשקיע הרבה ולהיות בעל חזון ורעיונות שיבידלו אותך לטובה לאחרים. אחרת אתה פשוט מבזבז את הזמן והכסף שלך.....
  Reply With Quote
ישן 10-04-07, 22:50   # 15
iDan | Gold-host
Permanently Banned

מיני פרופיל

iDan | Gold-host לא מחובר  

Extreme-Serv
אני מאוד התאכזבתי ממה שאמרת בהתחלה שאתה מעדיף שהנוער יתעסק בענייני הוסטינג מאשר להיות ברחוב.
כיום כל הילדים תמיד בתוך הבית סגורים על המחשב , הדור של היום תקוע על המחשב כל היום , אני לא אומר שזה רע , זה מועיל , אבל כל דבר עם הגבול שלו .
אפשרי להיות שעתיים ביום גג על המחשב , ושאר הזמן להעביר ב: הכנת ש.ב , לצאת למגרש לשחק כדורגל\כדורסל , להיפגש עם חברים , להכיר בנות , לצאת למועדונים ומה שנקרא להכיר את העולם שבחוץ!
אם נישב כל היום מול מסך מחשב ולא נבלה את הזמן שלנו במקומות אחרים כמו שפירטתי מקודם , אנחנו רק נתקלקל.
זו דעתי האישית, יום טוב , עידן.
  Reply With Quote
ישן 11-04-07, 00:17   # 16
sport
חבר וותיק

מיני פרופיל

sport לא מחובר  

לא היה לי כוח כל כך לקרוא את כל מה שכתבת..

אבל המניע לזה הוא בקיצור - שעמום ורצון לעשות משהו עם עצמך..
אבל זה מתרצים את זה כדי לעשות כסף ובעיקרון גם הרווחת זה גרושים , אתה רואה עסקים של אחסון שמוכרים ב10 שקל- 15 שקל... זה כלום.. אבל העיקר אתה בעל חברה , אתה גדול ומשהו מעסיק אותך.. זה גם דבר שהולך ובא עם הגיל.. רב האנשים פה שבני 17 בערך כבר לא פותחים חברות.. כי הם יודעים שכבר בזבוז זמן ואדיוטי.. אבל לילד בן 14.. שאין לו מה לעשות.. זה נראה דווקא רעיון טוב.. להתנסות במשהו.. בגלל זה כל פעם לא הבנתי מה אנשים בעלי חברות או לשעבר בעלי חברות אומרים לאנשים שרוצים לפתוח "עוד ילד פותח חברה", "ילדודס" , תעשו טובה אל תשחקו אותה האנשים האלה רוצים להתנסות בזה בדיוק כמוכם..

זאת לא תורה מסיני.. בקיצור..
  Reply With Quote
ישן 11-04-07, 02:19   # 17
Pro-Host.co.il
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Pro-Host.co.il

Pro-Host.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Domain צפה בהודעה
Extreme-Serv
אני מאוד התאכזבתי ממה שאמרת בהתחלה שאתה מעדיף שהנוער יתעסק בענייני הוסטינג מאשר להיות ברחוב.
כיום כל הילדים תמיד בתוך הבית סגורים על המחשב , הדור של היום תקוע על המחשב כל היום , אני לא אומר שזה רע , זה מועיל , אבל כל דבר עם הגבול שלו .
אפשרי להיות שעתיים ביום גג על המחשב , ושאר הזמן להעביר ב: הכנת ש.ב , לצאת למגרש לשחק כדורגל\כדורסל , להיפגש עם חברים , להכיר בנות , לצאת למועדונים ומה שנקרא להכיר את העולם שבחוץ!
אם נישב כל היום מול מסך מחשב ולא נבלה את הזמן שלנו במקומות אחרים כמו שפירטתי מקודם , אנחנו רק נתקלקל.
זו דעתי האישית, יום טוב , עידן.
אני מעדיף שאחים שלי הקטנים ישחקו בסוני פלסטיישן ובמחשב כל היום מאשר שיצאו לגן השעשועים ויראו ילדים מעשנים נרגילה וסגריות..
  Reply With Quote
ישן 11-04-07, 04:42   # 18
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Gix צפה בהודעה
אלי, אני מסכים איתך בהרבה,
זה לא עסק שכל אחד פותח עסק, אבל כל אחד רוצה לנסות לנהל עסק.
מה שאתה עושה כאן זה דיי כמו לאמר לא כל אחד צריך להיות פה בהוסטס (גם לאלו שכבר הושהו או משהו אחר), לפחות זה מה שאני הבנתי.

אתה מדבר פה לכל בעלי העסק שגם הם רצו להרגיש,
זה הרגשה טובה, גם אני הרגשתי אותה, לנהל עסק.
לשים את הבאנר בחתימה:
שם: לא משנה
שם משפחה: לא משנה
תפקיד: "בעל העסק"

ולומרות זאת, רוב העסקים נופלים, אני חושב שזה לא מפריע לעסקים הגדולים כל כך (חוץ ממחירי הזנות),
אני עדיין חושב, שגם אם עוד עסק נפתח בשניה הזאת, הרווח של Bezeq Host לא ירד (או של Lom, SPD)
זה עדיין הרגשה בשמיים.

אני חושב שזה התחלה נהדרת לנערים לפתוח בעבודה (אחרי זה מתקדמים לחנות ).
בכל מקרה, אהבתי מאוד את ההודעה שלך.

אשמח לדון איתך על זה יותר נרחב בפרטי, לא כאן.
מצטער אם לא הסברתי את עצמי מספיק טוב.

תודה .

נ.ב:
נהנתי מאוד לקרוא את המאמר, והרווחתי .
אני גם מקבל את זה שלהיות בעל תווית של "בעל עסק" זה נחמד,
מהצד השני - כדי לפתוח עסק (רק עסק, לא חברה) צריך לעבור תהליך (או פרוצדורה) שרוב "בעלי העסקים" כאן לא עוברים.

השאלה היא,
האם זה נחמד כי כי זה קל (כלומר לקנות ריסלר, לשלם למתכנת ולמעצב ולהתחיל),
או יותר נכון, האם באמת אתם חושבים שאתם פותחים עסק/ חברה? רובם כאן לא.

ההודעה שלי רק באה לחזק את זה ש..התמונה היא אחרת וכדאי להסתכל קצת יותר טוב עליה.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Expert-Serv.Co.iL צפה בהודעה
כנראה שנסיון של שנתיים + לא הספיק לך להבין... שיש כאלו שדווקא זה כן משתלם להם לפתוח עסק אחסון (גם מגיל קטן..) (ואני אחד מהם ), אני לא אגיד לך שהרווחים הם עשרות אלפים, אבל בתור אחד שחווה את זה, זה פשוט מתגלגל.. מפתיחת פורום (לא חובה), התעסקות בעניין, נכנס בתור איזה איש מכירות או טכנאי, והמצב עושה את שלו עד שנכנסים לעניין חזק, אפשר להגיד שחלק מהעניין הוא הזמן הפנוי שיש לנוער, ואפשר לומר שחלק מהעניין הוא גם קצת קנאה מאחרים שנמצאים בתחום הגילים דומה עם הצלחה לא רעה.

לדעתי, עדיף שילדים יתעסקו בענייני ההוסטינג, מאשר להיות כל החיים ברחוב ("ילדי רחוב" בימינו).
כנראה.. שלצעירנו, העניין כבר נהיה משחק ילדים, ולא כזה קל לעצור את זה.
מה שבאמת אתה צודק ונכון הוא, שהעסקים האלו מתפרקים מקסימום עד שלוש שנים... וככה העסקים מתגלגלים, נפתחים עסקים חדשים ונסגרים עסקים ישנים שלא מצליחים - "מעגל ההוסטינג".
אבל אל תשכח אלי, העניין הזה לא ממש פוגע בחברות הגדולות וב"מבוגרים" שמתעסקים בעניין ההוסטינג, מכיוון שזה ידוע שהעסקים ה"קטנים" מתעסקים עם לקוחות של פורומים ואתרים פרטיים קטנים, ומחפשים את הזול שאין ממש בחברות הגדולות.

סיימתי גם לחפור...

עריכה: אהה עוד עניין חשוב: הכבוד והגאווה הוא עניין חשוב פה.. הרבה פותחים עסקים גם כדי לעשות רושם (אני מקווה שזה לא מפתיע, כי זה ממש ידוע), כמו ש Gix אמר, הרבה אוהבים לעשות רושם..
בברכה,מנכ"ל חברת אקספרט-סרב, מושיק ברק.
(בציניות )
מושיק (או ברק?),
הניסיון של שנתיים + הוא רק בנוגע לניהול Hosting (כלומר יש עוד 5 שנים אחרות שבהם יש עוד ניסיון).

אני לא אמרתי שאין כאלו,
אבל כמה הם? כמה מהם עברו את ה- 3 שנים? אני סופר אותם על יד אחת.

זמן פנוי לנוער?
אני שוב שואל, האם התמונה נראית כ"כ פשוטה?
הקמת עסק בהתחלה הייתה נראית לי עניין פשוט, התמונה היא קצת שונה.

מה שאני לא מסכים איתו הוא "מעגל ההוסטינג" הזה,
זה לא אמור להיות ככה..זה לא צריך להיות ככה ואנחנו רק פוגעים בHosting בגלל זה.

מנהל כללי,
אתה רשום במע"מ ובמס כחברה (לא עסק רשום/ מורשה)?
ציטוט:
נכתב במקור על ידי DmN צפה בהודעה
תראה,
כסף ? אולי לא זה המניע.

לי,באופן אישי ,יש עונג לנהל עסק , לתת שירות ותמיכה.
זה לא תרגיל שיווקי , למרות שזה נראה ככה , אני פשוט נהנה מזה.

גם אם הרווחים שלכים הם לא גבוהים במיוחד.
המשקל של "עונג" לבין "ניהול עסק" אמור להעשות קצת אחרת.

"ניהול עסק" לרוב צריך איזשהו ניסיון בניהול (אבל דברנו על כך שהעסקים כאן הם קצת אחרת ממה שנראה בחוץ) ולא רק בניהול עצמו אלא גם במה שבחרת לנהל (כלומר בHosting).

גם לי היה נראה נראה שיש לי עונג לנהל עסק ולתת שירות (ואפילו ללמוד מזה) אבל הבלון הזה יתפוצץ יום אחד שהבנתי שאני עושה טעות, ניהול עסק זה לא רק לתת שירות (וקודם כל לפתוח את העסק) זה עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון (ורובם לא לוקחים אותם).

אתה יכול להנות מזה, אבל באיזשהו שלב תצטרך לסגור (כי אנחנו משתנים והסביבה שלנו משתנה), הזמן לא יאפשר/ החשק ירד, "בניהול עסק" היה צריך לקחת את זה בחשבון.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי KilleR צפה בהודעה
דווקא אהבתי..
אבל יש נערים, שפותחים עסק אחרי כמה חודשים נירשמים במס, אחרי שנה משכרים משרד אחרי זה הולכים לצבא (כל שבוע חוזרים הבייתה/עובדים מהצבא) ואחרי הצבא פשוט מתחילים באמת לעשות חברה, שיש לה משרדים טובים, עובדים רציניים, ומתפרסמים בארץ(לא רק דרך האינטרנט).
יש,
אתה בא איתי לספור אותם? בעצם אני יכול לבד עם היד הימינית שלי.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי sport צפה בהודעה
לא היה לי כוח כל כך לקרוא את כל מה שכתבת..

אבל המניע לזה הוא בקיצור - שעמום ורצון לעשות משהו עם עצמך..
אבל זה מתרצים את זה כדי לעשות כסף ובעיקרון גם הרווחת זה גרושים , אתה רואה עסקים של אחסון שמוכרים ב10 שקל- 15 שקל... זה כלום.. אבל העיקר אתה בעל חברה , אתה גדול ומשהו מעסיק אותך.. זה גם דבר שהולך ובא עם הגיל.. רב האנשים פה שבני 17 בערך כבר לא פותחים חברות.. כי הם יודעים שכבר בזבוז זמן ואדיוטי.. אבל לילד בן 14.. שאין לו מה לעשות.. זה נראה דווקא רעיון טוב.. להתנסות במשהו.. בגלל זה כל פעם לא הבנתי מה אנשים בעלי חברות או לשעבר בעלי חברות אומרים לאנשים שרוצים לפתוח "עוד ילד פותח חברה", "ילדודס" , תעשו טובה אל תשחקו אותה האנשים האלה רוצים להתנסות בזה בדיוק כמוכם..

זאת לא תורה מסיני.. בקיצור..
"רצון לעשות משהו עם עצמך",
זה כמו שתגיד לי שאתה מקים עסק של פיצרייה (וכולם פה יקימו) רק כי יש להם "רצון" אז מה שאתם רואים היום הוא "עסק של ילדודס" אבל זה שונה במציאות.

זה עסק לכל דבר,
Hosting או לא, זה עסק או שזה לא עסק ("חברת X..") אבל זה אומר חאפר שאין לו משקל של עסק ואין לראות בו כאחד כזה (אפשר לראות אותו אפילו כ"בנאדם פרטי שמציע ב- X כסף Hosting ועובד שחור").

אני יודע על מה אתה מדבר, כי אני בתור נער (גיל 14-15) רציתי גם,
המטרה של האשכול הזה היא לתת "טעם שונה" של ניהול עסק Hosting (אולי אמיתי יותר).

בוקר טוב,
אלי.
  Reply With Quote
ישן 11-04-07, 05:25   # 19
sUP
משתמש תחת חוזה ניסיון.

מיני פרופיל

sUP לא מחובר  

אני אמנם לא מתעסק בהוסטינג אלא בבניית אתרים,
ואני יכול להגיד לך שהמניע שלי הוא לעשות כסף.

אם אתה יודע איך חוקי השוק ואתה יודע לשווק את עצמך,
אתה יכול להרים אחלה של עסק, ולעשות לא מעט כסף
הסוד הוא השיווק.

אבל אני מניח שרוב החבר'ה פה באים במחשבה של "הנה זה כסף קל יאללה בוא נעשה את זה"
שזה מה שגם אני חשבתי פעם שהתעסקתי בהוסטינג (נסיון רע למי שזוכר חח)

אבל לאט לאט לומדים, מתבגרים, מבינים מה הולך, ובסוף גם גורפים רווחים.

לפרטים נוספים dani3l@gmail.com (אימייל)
  Reply With Quote
ישן 11-04-07, 09:55   # 20
ofek_golan
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל ofek_golan שלח הודעה באמצעות AIM אל ofek_golan שלח הודעה באמצעות MSN אל ofek_golan שלח הודעה באמצעות Yahoo אל ofek_golan Send a message via Skype™ to ofek_golan

ofek_golan לא מחובר  

( לא הגבתי בפורום הזה כבר מעל לחצי שנה בגלל הנושא הזה בדיוק )...

אני מסכים איתך כמעט בהכל,
אז נכון שה"בורסה" של ההוסטינג הולכת ויורדת
וזה נכון שזה בגלל כל העסקים הקטנים שפותחים את העסק שלהם בגלל ה"יוקרה" של אני מנהל עסק
(אבל אני לא מצליח להרוויח משהו ממנו).

אני אומר שכל העסקים הקטנים האלה שמפריעים לעסקים רציניים להתפתח הורסים את השוק
וזה חבל....
אני אומר לך בכל האמת, שלפני חצי שנה + רציתי לפתוח עסק וראיתי מה המצב של השוק
ראיתי שהוא מתחיל להדרדר ולא שווה להיכנס אליו...
אני רציתי באמת להשקיע הרבה ולהגיע רחוק, רק שההתחלה קשה לעבור את כל המכשולים האלה...

תודה על ההקשבה,
אופק
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום