הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-09-10, 12:31   # 11
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

טוחנים מים.
פלאפון אמור לתפקד גם כשאין Wi-Fi לידו. יודעים מה? אני יכול לחסוך לכם אפילו עוד - קנו מכשיר Skype אלחוטי למחשב.
עם iPhone אתה מתקשר וזמין מכל מקום, יש לך גישה לאינטרנט מכל מקום והכי חשוב - יש לך את המספר שלך.
iPod לא יכול להחליף iPhone. בא לכם iPod מגניב? תהנו, אבל iPhone עושה הכל + כמה דברים נוספים.
  Reply With Quote
ישן 29-09-10, 14:54   # 12
MaorGetter
חבר וותיק

מיני פרופיל

MaorGetter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
טוחנים מים.
פלאפון אמור לתפקד גם כשאין Wi-Fi לידו. יודעים מה? אני יכול לחסוך לכם אפילו עוד - קנו מכשיר Skype אלחוטי למחשב.
עם iPhone אתה מתקשר וזמין מכל מקום, יש לך גישה לאינטרנט מכל מקום והכי חשוב - יש לך את המספר שלך.
iPod לא יכול להחליף iPhone. בא לכם iPod מגניב? תהנו, אבל iPhone עושה הכל + כמה דברים נוספים.
מחזק
  Reply With Quote
ישן 29-09-10, 16:55   # 13
Cyeo
חבר על

מיני פרופיל

Cyeo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Or Polaczek צפה בהודעה
לפי אפל, גם האייפוד וגם באייפון יש 326 פיקסלים פר אינצ׳
ואיך זה קשור למה שאמרתי?
רטינה יש בשניהם - כלומר אותו מספר פיקסלים. הטכנולוגיה של המסך היא שונה, בתצוגה, בדיוק כמו במצלמות וכו', האיכות לא מורכבת רק ממספר הפיקסלים. וכאן האייפון טוב יותר מהאייפוד, כי הטכנולוגיה שממנה עשוי המסך שונה
  Reply With Quote
ישן 29-09-10, 17:12   # 14
Cyeo
חבר על

מיני פרופיל

Cyeo לא מחובר  

ציטוט:
טוחנים מים.

אני ממש לא מבין את התגובה הזו.
כשמישהו שואל "אייפון או אייפוד" זה לא "אני קונה או אייפון או אייפוד ולא יהיה לי פלאפון בכלל אם אני קונה אייפוד".
השאלה היא האם אתה מעדיף אייפון או אייפוד+טלפון בנפרד.
זה לא שכאשר אתה קונה אייפוד טאצ' אתה מוותר על סלולרי בנפרד.
השאלה פה היא האם אתה מעדיף שיהיה לך מכשיר שיעשה את הכל וזהו, או אייפוד בשביל האפליקציות והמוזיקה וסלולרי אחר בשביל השיחות, הגלישה הסלולרית ומה לא..
אל תשכח שיש גם צד כלכלי לכל העניין, בנאדם שיש לו כבר מכשיר סלולרי לא תמיד יעדיף ישר להחליף לאייפון אלא הרבה פעמים יעדיף רק לקנות אייפוד, שהוא זול בהרבה (מאוד). מה שהופך את השאלה הזו לכן רלוונטית.. ולא טחינת מים בכלל.

Last edited by Cyeo; 29-09-10 at 17:15..
  Reply With Quote
ישן 29-09-10, 17:21   # 15
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Cyeo צפה בהודעה
כשמישהו שואל "אייפון או אייפוד" זה לא "אני קונה או אייפון או אייפוד ולא יהיה לי פלאפון בכלל אם אני קונה אייפוד".
השאלה פה היא האם אתה מעדיף שיהיה לך מכשיר שיעשה את הכל וזהו, או אייפוד בשביל האפליקציות והמוזיקה וסלולרי אחר בשביל השיחות, הגלישה הסלולרית ומה לא..
אל תשכח שיש גם צד כלכלי לכל העניין, בנאדם שיש לו כבר מכשיר סלולרי לא תמיד יעדיף ישר להחליף לאייפון אלא הרבה פעמים יעדיף רק לקנות אייפוד, שהוא זול בהרבה (מאוד). מה שהופך את השאלה הזו לכן רלוונטית.. ולא טחינת מים בכלל.
כל השאלה שלו נשענת על טוקבק שהוא ראה. הטוקבק מדבר על שימוש ב-iPod כתחליף ל-iPhone. זה לא יקרה... ה-iPhone הוא סלולרי וה-iPod הוא נגן מולטימדיה.
  Reply With Quote
ישן 30-09-10, 16:43   # 16
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

ציטוט:
כל השאלה שלו נשענת על טוקבק שהוא ראה. הטוקבק מדבר על שימוש ב-iPod כתחליף ל-iPhone. זה לא יקרה... ה-iPhone הוא סלולרי וה-iPod הוא נגן מולטימדיה.
http://www.iphoneil.net/?p=48259
עם זה הiPod יוכל להיות iPhone (;
  Reply With Quote
ישן 30-09-10, 16:54   # 17
OrPol
א.פורום תוכנה
עסק רשום

OrPol's Avatar

מיני פרופיל

OrPol לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Cyeo צפה בהודעה
אני באופן אישי מעדיף להישאר עם הBlackBerry 9000 שלי ואיפוד טאצ'.
הרבה יותר נוח לטעמי.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום