הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-03-12, 08:59   # 1
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

Question שאלות |גוגל אדסנס שתי שאלות

ראיתי שאנשים מוכרים את החשבון גוגל אדסנס שלהם, אני מניח שהאנשים שקונים את זה כנראה סגרו להם את החשבון.
השאלה הראשונה - האם כאשר סוגרים את החשבון גוגל לא יכולים לעלות עליך אם אתה מפקיד את הצק באותו חשבון בנק? האם הם לא עולים על בן אדם כזה לפי הכתובת?
כיון שאני רואה הרבה אנשים שקונים כאלה חשבונות - נורא עניין אותי למה?

שאלה שניה - כאשר פותחים חשבון עסקי באדסנס מה זה אומר? מה ההגבלות על זה? יש חוקים מיוחדים או שכל אחד יכול לפתוח כזה חשבון כעיקרון?
ישן 13-03-12, 23:47   # 2
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

תשובות:

עד כמה שידוע לי הסגירת חשבון מבוצעת על הדומיין, חוסמים את הדומיין , זאת אומרת שאם תפתח חשבון חדש ותשים מודעות על הדומיין החסום, החשבון החדש יחסם.

מניסיון... לי חסמו 2 חשבונות כשניסיתי לפרסם שוב על אותו דומיין, אבל ... כשפתחתי חשבון חדש ושמתי את המודעות על דומיינים אחרים, הכל עבד כמו שצריך, אותו חשבון בנק, אותם פרטים אישיים, הכל אותו הדבר וטפו טפו טפו עדיין עובד מעל לשנה.

ובקשר לשאלה השנייה שלך , תמצא את התשובה פה: http://support.google.com/adsense/bi...w&answer=10163
  Reply With Quote
ישן 14-03-12, 20:37   # 3
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

היי תודה על התשובה היא מאד עזרה שלי. התייחסותי...
1. החסימות בוודאות לא בוצעו על הדומיין. (אני מכיר אישית אתרים שנחסם להם החשבון אך מריצים היום פרסומות גוגל של משתמשים אחרים.) מה שכן אני גם הכרתי מקרים אחרים בהם החסימה היתה על הדומין ואז רשום שהם חוסמים את הדומין. למרות שעם גוגל הכל יכול להיות הם באמת עושים מה שבראש שלהם.
2. תודה רבה בהחלט קולע. אבל מה שרשום שם לא העלה לך תהיות לגבי שינוי פרטים הם רושמים שם שניתן לשנות בפניה למומחים שלהם, המצחיק הוא שעד היום אני לא מכיר דרך לפנות אל גוגל אדסנס.
ישן 14-03-12, 21:08   # 4
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gillllll צפה בהודעה
היי תודה על התשובה היא מאד עזרה שלי. התייחסותי...
1. החסימות בוודאות לא בוצעו על הדומיין. (אני מכיר אישית אתרים שנחסם להם החשבון אך מריצים היום פרסומות גוגל של משתמשים אחרים.) מה שכן אני גם הכרתי מקרים אחרים בהם החסימה היתה על הדומין ואז רשום שהם חוסמים את הדומין. למרות שעם גוגל הכל יכול להיות הם באמת עושים מה שבראש שלהם.
2. תודה רבה בהחלט קולע. אבל מה שרשום שם לא העלה לך תהיות לגבי שינוי פרטים הם רושמים שם שניתן לשנות בפניה למומחים שלהם, המצחיק הוא שעד היום אני לא מכיר דרך לפנות אל גוגל אדסנס.
יש להם איזה מייל שפעם שלחתי להם אחרי שחסמו אותי, לא זוכר איך הגעתי אליו... נראה לי עברו איזה חמש שנים מאז ועדיין לא קיבלתי תשובה
  Reply With Quote
ישן 14-03-12, 22:27   # 5
Acid-Burn
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

Everlast - לצערי אני חושב שאתה טועה.
פתחתי חשבון על שימי ואפילו קיבלתי כסף כמה חודשים ואז הוא נחסם (איך הם קראו לזה ניפוח משהו ....)
ואז פתחתי עם אותו שם הצבתי פרסומות לאחר שבוע שוב חסמו
שוב פעם פתחתי שוב חסמו

ואז פתחתי עם פרטים של חבר שלי שונים לגמריי הצבתי פרסומות באותם אתרים, בנתיים בלי עין הרע טפו טפו טפו הכל עובד.
ישן 15-03-12, 10:17   # 6
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Acid-Burn צפה בהודעה
פתחתי חשבון על שימי ואפילו קיבלתי כסף כמה חודשים ואז הוא נחסם (איך הם קראו לזה ניפוח משהו ....)
שוב פעם פתחתי שוב חסמו

ואז פתחתי עם פרטים של חבר שלי שונים לגמריי הצבתי פרסומות באותם אתרים, בנתיים בלי עין הרע טפו טפו טפו הכל עובד.
אבל אתה מעביר לאותו חשבון בנק...
דרך אגב יכול להיות שזה קרה בגלל שמספיק שבטעות נכנסת באותו מחשב\אותה רשת מחשבים ביתית לחשבון הקודם שלך וזוהה קשר לחשבון חסום (קוקיז,איפי, ועוד טכניקות) - אתה תחסם .
למי שמשתמש בחשבון גוגל המקורי שלו קשה מאד לעשות הפרדה טוטלית בין החשבון הכספי מגוגל לבין החשבון האישי ולכן מרגע שאתה נופל יש מצב טוב שיעלו עליך בגלל מה שתיארתי.

Last edited by gillllll; 15-03-12 at 10:20..
  Reply With Quote
ישן 17-03-12, 03:39   # 7
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Acid-Burn צפה בהודעה
שוב פעם פתחתי שוב חסמו

אז כנראה שהמסקנה היא .... שאין מסקנה
גוגל עושים מה שבא להם....
  Reply With Quote
ישן 22-03-12, 15:44   # 8
Roni10
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Roni10 לא מחובר  

יש 2 סוגי סגירת חשבון, דומיין וחשבון. יש חשבונות שנחסמו מהם דומיינים ספציפים, ואז החשבון יכול להמשיך לתפקד בדומיינים אחרים. ויש חשבונות שנחסמו טוטאלוס אבל עדיין אפשר להציב פרסומות באתר..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום