הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-02-08, 10:20   # 31
Lwso.co.il
חבר על

Lwso.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Lwso.co.il

Lwso.co.il לא מחובר  

האמת לא חשבתי על זה .
אני יותר בקטע של השייטת .

מייל לפניות:
faq@lwso.co.il
  Reply With Quote
ישן 01-02-08, 10:38   # 32
Arie
t tc tcp tcp/ip

Arie's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Arie שלח הודעה באמצעות MSN אל Arie שלח הודעה באמצעות Yahoo אל Arie Send a message via Skype™ to Arie

Arie לא מחובר  

אני עשיתי רשיון בצבא.
שירתתי כנהג כל השירות הצבאי שלי.
היום אני מתפרנס מנהיגת משאית וולוו FH12 שמשקלה הכולל 34 טון.
על הוולוו הזו מותקן מנוף של 62 טון באורך של 35 מטר.
מגיל 18 שהתחלתי לנהוג עם רשיון (לפני התחלתי בגיל 12 אבל ללא רשיון) ועד היום אני נהנה ממה שאני עושה.
אפשר לכנות אותי חולה הגה...
כך שהמלצתי אלייך: תעשה מה שאתה אוהב ונהנה ממנו, אם אתה נהנה לרפא אנשים תלמד רפואה.
אם אתה נהנה מנהיגה תלמד נהיגה.
ישן 01-02-08, 10:53   # 33
Host-Gaming.co.il
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Host-Gaming.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Host-Gaming.co.il

Host-Gaming.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי special-serv צפה בהודעה
אין קורסים על חשבון הצבא שהם מעל 15 טון..(יש אבל לא לגיל שלך. אתה צריך לפחות 3 שנים להיות נהג על 12 טון בשביל לבקש אחר כך.)
אתה קרבי?
מי אמר לך את השטיות האילו?בגיל 17 הוצאתי ישר על 12 טון
ואחר כך הצבא אמר לי אם אתה רוצה מעל 15 טון.
  Reply With Quote
ישן 01-02-08, 14:48   # 34
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
למה?
כי וואלה לא בראש שלי לסכן את החיים שלי בשביל המדינה.
כי וואלה אני ראיתי איך המדינה הנפלאה שלנו מתייחסת לחיילים שלה.
וואלה כי אני ראיתי מה קורה עם השבויים שלנו.
אני לא בנוי למלחמות,ועוד פעם מבחינה גופנית אני יכול בלי בעיה,פשוט אני לא מעוניין,שאין רצון לא יעזור בשיט את התפקיד אותו אחד לא יעשה או שיעשה אבל לא כמו שצריך,בוא נגיד ככה גם אם וזה יהיה חובה עליי ואני יתגייס לקרבי ואין לי רצון להיות בקרבי האם נראה לך שאני אוכל לתפקד כמו שהצבא צריך שאני אתפקד?
כי אם אין רצון זה ממש לא שווה.
והמטרה שלי בחיים זה לא לסכן את החיים שלי בצבא בגיל כ"כ צעיר ושמהדינה הנפלאה שלנו לא כ"כ דואגת לתושביה.
מצטער אבל אני לא נולדתי כדי ללכת לקרבות וחס וחלילה למות או משהו כזה בצבא,ועכשיו אתם תגידו גם הקרביים לא נולדו בשביל זה,אני יודע אבל ההבדל היחידי הוא שאולי הם רצו את זה ואני לא.
ואני חושב שיש דיי מספיק אנשים שירצו ללכת לקרבי.
אז תסלח לי, למה אתה גר במדינה הזאת?
אז זה בסדר שאני אסכן את החיים שלי בשביל המדינה (ואני בדיוק בגיל שלך) ואתה לא?
אם אתה לא מרוצה מהמדינה הזאת מה אתה בכלל עושה פה? למה אתה ממשיך לחיות פה?
הרי אתה לא אוהב את המדינה ואתה "לא רוצה לעשות דברים שאתה לא אוהב"!
ישן 01-02-08, 17:42   # 35
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qu-D צפה בהודעה
אז תסלח לי, למה אתה גר במדינה הזאת?
אז זה בסדר שאני אסכן את החיים שלי בשביל המדינה (ואני בדיוק בגיל שלך) ואתה לא?
אם אתה לא מרוצה מהמדינה הזאת מה אתה בכלל עושה פה? למה אתה ממשיך לחיות פה?
הרי אתה לא אוהב את המדינה ואתה "לא רוצה לעשות דברים שאתה לא אוהב"!
קודם כל אני לא בגיל של לעזוב את הארץ,ואם היה לי את היכולת והחברים והמשפחה היו מצטרפים כבר מזמן הייתי עוזב בשמחה וברצון רב.
ולמה אתה תסכן את החיים שלך? אתה לא רוצה אל תסכן. כל אחד שיעשה מה שמתאים לו,סליחה אבל זה לא פשע לא לרצות למות,זה לא פשע לא לרצות להיות קרבי,זה לא פשע לשנוא מלחמות,זה לא פשע להיות נגד אלימות,ואם זה פשע מגיע לי גזר דין מוות.
וכן אני לא מרוצה מהמדינה,ו 90 אחוז לא מרוצים מהמדינה,אבל מה לעשות אי אפשר כל הזמן לברוח.
ונכון אני לא יעשה דברים שאני לא אוהב ולא מתאימים לי.
עוד פעם זה לא פשע לא לעשות דברים שאני לא אוהב.
ושוב אתה לא רוצה להיות קרבי,לא מעוניין לסכן את החיים שלך עבור המדינה אז אל תסכן.
חיים רק פעם אחת! וממש לא בא לי לבזבז אותם על מלחמות.
  Reply With Quote
ישן 01-02-08, 18:27   # 36
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

ציטוט:
קודם כל אני לא בגיל של לעזוב את הארץ,ואם היה לי את היכולת והחברים והמשפחה היו מצטרפים כבר מזמן הייתי עוזב בשמחה וברצון רב.
ולמה אתה תסכן את החיים שלך? אתה לא רוצה אל תסכן. כל אחד שיעשה מה שמתאים לו,סליחה אבל זה לא פשע לא לרצות למות,זה לא פשע לא לרצות להיות קרבי,זה לא פשע לשנוא מלחמות,זה לא פשע להיות נגד אלימות,ואם זה פשע מגיע לי גזר דין מוות.
וכן אני לא מרוצה מהמדינה,ו 90 אחוז לא מרוצים מהמדינה,אבל מה לעשות אי אפשר כל הזמן לברוח.
ונכון אני לא יעשה דברים שאני לא אוהב ולא מתאימים לי.
עוד פעם זה לא פשע לא לעשות דברים שאני לא אוהב.
ושוב אתה לא רוצה להיות קרבי,לא מעוניין לסכן את החיים שלך עבור המדינה אז אל תסכן.
חיים רק פעם אחת! וממש לא בא לי לבזבז אותם על מלחמות.
אז מי כן יסכן?
מי ימנע כל יום (ושאני אומר לך כל יום אני אומר את זה בביטחון מלא) ממחבלים לבוא ולהתפוצץ באוטובוסים, בקניון ובעוד מקומות?

בעצם מה שאתה בא להגיד פה זה שיש פראיירים אחרים שיסכנו את החיים שלהם, בשביל מה שאתה תסכן.
ישן 01-02-08, 20:34   # 37
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
אז מי כן יסכן?
מי ימנע כל יום (ושאני אומר לך כל יום אני אומר את זה בביטחון מלא) ממחבלים לבוא ולהתפוצץ באוטובוסים, בקניון ובעוד מקומות?

בעצם מה שאתה בא להגיד פה זה שיש פראיירים אחרים שיסכנו את החיים שלהם, בשביל מה שאתה תסכן.
יש ציבור דיי גדול שרוצה מאוד להיות קרבי,גם בן דוד שלי מאוד מאוד רצה להיות קרבי.
לא יעזור מי שבאמת לא ירצה להיות קרבי הוא פשוט לא יהיה,כי היום זה לא כמו פעם,היום בלי שום בעיה אפשר לא להתגייס לקרבי גם אם מתאימים.
לא יעזור שורה תחתונה מי שלא רוצה להיות קרבי לא יהיה,ואם יהיה את התפקיד לא יעשה כראוי אין מה לעשות ככה בנוי האדם ברגע שהאדם לא רוצה לעשות משהו והוא בכל זאת יעשה,אז או שהוא ישתגע או שהוא לא יעשה את התפקיד שלו טוב. ואז מה המדינה עשתה בזה? כלום!
ואם ויהיה מצב שבו יהיה מחסור בקרביים הפיתרון שאני רואה זה להפוך את זה ממש לעבודה,להציע סכום משכורת מכובד ותוספת סיכון ווואלה זה יכול לפתור את הבעיה.
  Reply With Quote
ישן 01-02-08, 20:51   # 38
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

ציטוט:
יש ציבור דיי גדול שרוצה מאוד להיות קרבי,גם בן דוד שלי מאוד מאוד רצה להיות קרבי.
לא יעזור מי שבאמת לא ירצה להיות קרבי הוא פשוט לא יהיה,כי היום זה לא כמו פעם,היום בלי שום בעיה אפשר לא להתגייס לקרבי גם אם מתאימים.
לא יעזור שורה תחתונה מי שלא רוצה להיות קרבי לא יהיה,ואם יהיה את התפקיד לא יעשה כראוי אין מה לעשות ככה בנוי האדם ברגע שהאדם לא רוצה לעשות משהו והוא בכל זאת יעשה,אז או שהוא ישתגע או שהוא לא יעשה את התפקיד שלו טוב. ואז מה המדינה עשתה בזה? כלום!
ואם ויהיה מצב שבו יהיה מחסור בקרביים הפיתרון שאני רואה זה להפוך את זה ממש לעבודה,להציע סכום משכורת מכובד ותוספת סיכון ווואלה זה יכול לפתור את הבעיה.
שוב,
אתה דואג רק לתחת שלך ולדעתי זה פשוט גועל נפש.

ורק שתדע,
לקרביים יש תוספת סיכון.
ישן 01-02-08, 21:21   # 39
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
שוב,
אתה דואג רק לתחת שלך ולדעתי זה פשוט גועל נפש.

ורק שתדע,
לקרביים יש תוספת סיכון.
ברור שאני דואג לתחת שלי,קודם כל לתחת שלי אחר כך לתחת של אנשים אחרים,אם אני לא אדאג לעצמי אף אחד לא ידאג לי!
ובמה בדיוק אני דואג רק לעצמי פה? בזה שאני לא מעוניין בשום פנים בשום מצב בשום כלום להיות בקרבי?
לא זו זכותי המלאה!
ואני לא דואג רק לעצמי,מבלי להשוויץ אבל עם חצי עולם היה מתנהג כמוני אז וואלה העולם היה דבש מתוק ממתוק!
קודם כל נתחיל מזה שאני תורם לנזקקים,נתקדם הלאה בזה שבמשך כ-3 חודשים אני התנדבתי במתנ"ס (למרות שאני שונא את המתנ"ס הקרוב לבית שלי כי יש שם ים ערסים) ללימוד קשישים מחשב,א"כ אחרי שנגמר ה 3 חודשים הבאתי לקשיש שלימדתי אותו את מספר הפאלפון שלי,בחופש הגדול הוא היתקשר אליי אמר לי שהילדים שלו קנו לו מחשב ,שאל אותי אם אני יכול ללמד אותו עוד קצת מבלי לחשוב פעמים כן עבודה לא עבודה אמרתי כן,מיד יום אחרי הייתי אצלו בבית ככה 7 ימים במשך של החופש הגדול כל יום שעתיים,הסברתי לו על המחשב לימדתי אותו על המחשב בסוף הוא בא להביא לי כסף לא הסכמתי לקחת בשום מצב!
נעבור לעניין של פרוייקט החסויות שיש לי שלא יוצא לי מזה גרוש.
ויש עוד הרבה שאני לא כ"כ מעוניין לפרט,אבל לתחת שלי אני דואג אבל לא רק לעצמי,ולפעמים קורים מצבים שאני דואג לאחרים ולא לעצמי.
אז מי פה ולהגיד שאני דואג לתחת של עצמי בלבד זה כבר מוגזם!

Last edited by ozsason; 01-02-08 at 21:25..
  Reply With Quote
ישן 02-02-08, 14:11   # 40
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
זה לא פשע לא לרצות למות,זה לא פשע לא לרצות להיות קרבי,זה לא פשע לשנוא מלחמות,זה לא פשע להיות נגד אלימות,ואם זה פשע מגיע לי גזר דין מוות.
אתה נשמע לי בתור בן אדם עם דעות פצפיסטיות, אז למה לשרת בצבא בכלל?
צא משירות מתוך אידיאולוגיה שאתה לא מוכן להחזיק נשק ונגד מלחמות, ותפתור לך את הבעיה של ג'ובק קל או ג'וב קשה.

ואין לי בעיות שאתה לא רוצה להיות בקרבי (גם אני לא ממש רוצה...ואני בטוח שאני אוכל לתרום הרבה יותר בתפקיד אחר..), וגם אין בעיה שאתה רוצה לחפש את הג'וב הכי קל והכי קל"ב והכי פחות טחינה (כי אם אני אהיה ג'ובניק, זה מה שאני ארצה...)
אבל אל תהיה אגואיסט. נכון המדינה הזאת מנוהלת חרא. מבפנים ומבחוץ...אבל עדיין זאת המדינה שלך, ועדיין צריך לתת את הכבוד המינימלי.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום