הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-04-12, 19:59   # 1
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

אני רוצה להמליץ על החברה אחסון לינוקס.
היום לפני בוקר (שעה 2 בבוקר לערך) נתקלתי באתר שלהם, ראיתי שהוא מהיר מאוד ושיש חבילות מאוד טובות ביחס של תמורה למחיר.
החלטתי לרכוש, שילמתי ב PAYPAL, הכול היה מהיר ונוח ויש התממשקות בין הרבה מערכות והכול מהיר וקל.
לאחר כמה דקות כבר קיבלתי אוטומטית את פרטי ההתחברות, התחברתי והפאנל לא היה לי כלכך נוח.
שלחתי הודעה בצור קשר לגבי הנושא ואחרי שעה בערך התקשר אליי אדם מאוד נחמד מהחברה ששאל אותי אם אני מעוניין שהוא יעביר אותי לפאנל ניהול PLESK.
אמרתי כן, הוא עשה זאת תוך ממש שתי דקות וזהו.
הכול עובד מעולה, השרת מהיר והמחיר פשוט מדהים לעומת התמורה.
מאוד נהנתי מחווית השירות המעולה בחברה, אני ממליץ בחום !

אתר החברה:
http://www.linux-hosting.co.il/

אני רוצה להוסיף ולציין שביום שבת נזקקתי לעזרה עקב בעיה שהייתה לי עם הוורדפרס על השרת. (שדרך אגב התמיכה שלהם התקינה לי, אפילו לא ביקשתי.. רק שאלתי אותם שאלה וישר אמר לי התומך - אני אתקין לך ואחרי חמש דקות היה לי וורדפרס מותקן)
שוב, התקשרתי ותוך ממש שניה ענו לי, לא קרה לי עדיין שהתקשרתי ושמעתי את צליל ההמתנה של הטלפון.
כמובן שהאדם הנחמד (שאני עדיין לא יודע את שמו משום מה ><) עזר לי שוב ועשה הכול במהירות האור.
השרת מהיר והשירות מדהים והמחירים מצחיקים.
בחיים שלי לא קיבלתי שירות טוב כזה ואני מאוד מרוצה.
מאוד מאוד מומלץ.

Last edited by yonatan; 10-04-12 at 00:50.. סיבה: מיזוג אשכולות
  Reply With Quote
ישן 10-04-12, 09:32   # 2
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eliran2313 צפה בהודעה
אני רוצה להמליץ על החברה אחסון לינוקס.
היום לפני בוקר (שעה 2 בבוקר לערך) נתקלתי באתר שלהם, ראיתי שהוא מהיר מאוד ושיש חבילות מאוד טובות ביחס של תמורה למחיר.
החלטתי לרכוש, שילמתי ב PAYPAL, הכול היה מהיר ונוח ויש התממשקות בין הרבה מערכות והכול מהיר וקל.
לאחר כמה דקות כבר קיבלתי אוטומטית את פרטי ההתחברות, התחברתי והפאנל לא היה לי כלכך נוח.
שלחתי הודעה בצור קשר לגבי הנושא ואחרי שעה בערך התקשר אליי אדם מאוד נחמד מהחברה ששאל אותי אם אני מעוניין שהוא יעביר אותי לפאנל ניהול PLESK.
אמרתי כן, הוא עשה זאת תוך ממש שתי דקות וזהו.
הכול עובד מעולה, השרת מהיר והמחיר פשוט מדהים לעומת התמורה.
מאוד נהנתי מחווית השירות המעולה בחברה, אני ממליץ בחום !

אתר החברה:
http://www.linux-hosting.co.il/

אני רוצה להוסיף ולציין שביום שבת נזקקתי לעזרה עקב בעיה שהייתה לי עם הוורדפרס על השרת. (שדרך אגב התמיכה שלהם התקינה לי, אפילו לא ביקשתי.. רק שאלתי אותם שאלה וישר אמר לי התומך - אני אתקין לך ואחרי חמש דקות היה לי וורדפרס מותקן)
שוב, התקשרתי ותוך ממש שניה ענו לי, לא קרה לי עדיין שהתקשרתי ושמעתי את צליל ההמתנה של הטלפון.
כמובן שהאדם הנחמד (שאני עדיין לא יודע את שמו משום מה ><) עזר לי שוב ועשה הכול במהירות האור.
מאוד מאוד מומלץ.
שלום אלירן,
מראש אני פותח בזה שאני לא רוצה לפגוע באף אחד, בעבר דיברתי עם הבעלים של החברה ואני מסכים איתך שהם מאוד מקצועיים ותקשורתיים. אין לי נסיון בשירות האחסון שלהם אז אין לי חוו"ד מקצועית אבל אולי בעתיד.

מה שכן, קצת קשה לי להבין איך ההמלצה הזו שלך יכולה להתפס כרצינית..

פרסמת את המודעה בתאריך 9.4 שזה יום שני ואמרת שבאותו היום ב2 בבוקר נתקלת באתר שלהם, אם נתקלת באתר זה לדעתי אומר שזו הפעם הראשונה שראית אותם..
אחרי כמה משפטים אתה אומר שביום שבת (שזה יומיים לפני ההזמנה הראשונית) קיבלת תמיכה למערכת וורדפרס בלי שביקשת בכלל.. איך זה מסתדר?
  Reply With Quote
ישן 10-04-12, 09:42   # 3
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
שלום אלירן,
מראש אני פותח בזה שאני לא רוצה לפגוע באף אחד, בעבר דיברתי עם הבעלים של החברה ואני מסכים איתך שהם מאוד מקצועיים ותקשורתיים. אין לי נסיון בשירות האחסון שלהם אז אין לי חוו"ד מקצועית אבל אולי בעתיד.

מה שכן, קצת קשה לי להבין איך ההמלצה הזו שלך יכולה להתפס כרצינית..

פרסמת את המודעה בתאריך 9.4 שזה יום שני ואמרת שבאותו היום ב2 בבוקר נתקלת באתר שלהם, אם נתקלת באתר זה לדעתי אומר שזו הפעם הראשונה שראית אותם..
אחרי כמה משפטים אתה אומר שביום שבת (שזה יומיים לפני ההזמנה הראשונית) קיבלת תמיכה למערכת וורדפרס בלי שביקשת בכלל.. איך זה מסתדר?
את החלק של יום שבת, החלק הזה:
ציטוט:
מאוד מאוד מומלץ.
אני רשמתי בהודעה נפרדת בנוסף להמלצה ההיא.

ה "היום לפנות בוקר" זה נרשם ביום רביעי, הרביעי באפריל.

המנהל "yonatan" מיזג את ההודעות וכתוצאה מכך התאריך הוא התאריך האחרון שפורסמה הודעה.
החלקים האלו נכתבו בשני זמנים שונים לגמרי.

תראה שרשום ממש מתחת להודעה הראשית
ציטוט:
Last edited by yonatan; 09-04-12 at 23:50.. סיבה: מיזוג אשכולות
ישן 12-04-12, 02:19   # 4
Jenya
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jenya לא מחובר  

חברה מעולה! שוקי אחלה בנאדם ובקרוב תבוא גם ביקורת ממני ;-)
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום