הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-07-06, 09:46   # 1
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

שיחה מעניינת שהיה לי בנוגע להצבא הכי חזק בעולם ישראל

הייתה לי שיחה מאד מאד מעניינת אם מישהו בנוגע לצבא שלנו, כמו הרוב אני טוען שהצבא שלנו הוא הצבא הכי חזק בעולם (כל עוד ארצות הברית ממשיכה להזרים לנו כסף).

לדעתי זה נושא מעניין לדבר עליו, ובכלל לדבר על מה שהיה בשיחה שלנו.

ציטוט:
אני לא דואג אני עוד שבועיים וחצי מתגייס ואז יש לי טירונות חודשיים אם ישאר מה שיש עכשיו
*Valentin* says:
בתור מי?
elirn_siboni@walla.co.il (E-mail Address Not Verified) says:
תותחן
*Valentin* says:
זה..
*Valentin* says:
בטנק?
כן
זה לא רק טנקים יש כמה סוגים ואיפה שתהיה זה תדע אחרי במהל הטירונות
כאילו זה טנקים אבל כל טנק שונה
*Valentin* says:
וואלה :/ רגע וישלחו אותך לגבול
אם אני יסיים טירונות וזה עדיין ימשיך אז כן
לא שמת לב כמה תותחנים מופיעים בחדשות?
*Valentin* says:
תהיה בריא
עברנו הרבה נעבור גם את זה אל תשכח שישראל זה הצבא הכי חזק בעולם
*Valentin* says:
פאק, התעוררתי היום מהאזעקות :/
*Valentin* says:
מאיפה לקחת את זה?
*Valentin* says:
הצבא הכי חזק בעולם?
*Valentin* says:
חחח
אז מי הצבא הכי חזרק בעולם?
*Valentin* says:
יש לנו בקושי לוחמים
תעשה לי טובה ולנטין זה לא חדש שאנחנו הצבא הכי חזק בעולם
*Valentin* says:
מה אתה חושב שאם הייתה מלחמה בין ארה"ב לישראל ישראל הייתה מנצחת?
*Valentin* says:
זה חדש ביותר
אם במהלך המלחמה ארצות הברית עדיין הייתה מזרימה כסף ונשק אז כן
*Valentin* says:
אולי הטכנולגיות חדישות.. אבל זה לא אומר כלום
*Valentin* says:
ואני אומר לך שלא, לארה"ב יש מספיק פצצות אטום
*Valentin* says:
לישראל יש בקושי כמה
בואנה אחי רואים שאתה לא מבין בגרוש....זה הוכח כבר שישראל הכי חזקה בעולם...ארצות הברית בקושי את עיראק ניצחה ואל תשכח שאנחנו ניצחנו כמה מדינות בו זמנית
*Valentin* says:
עזוב אותך הצבא הכי חזק בעולם.. במה הוא חזק?
*Valentin* says:
נו, במה ישראל חזקה?
*Valentin* says:
אל תצחיק אותי שישראל יותר חזקה מארה"ב
*Valentin* says:
אפילו יפן יכולה לזיין לנו ת'צורה אם היא הייתה רוצה
קודם כל החיילים שלנו יותר טובים דבר שני הטייסים שלנו הכי טובים בעולם דברר שלישי הנשק שלנו הכי משוכלל בעולם וזה כבר מספיק
*Valentin* says:
טוב שאתה לא מגזים
אתה היחיד חושב שהיא לא הכי חזקה בעולם
*Valentin* says:
אם אתה אומר
*Valentin* says:
חחחחחחחחחח
תעשה לי טובה ולנטיין תשאל מי שאתה רוצה תעשה סקרים כולם יענו לך פה אחד "ישראל הכי חזקה בעולם" אבל אם ארצות הברית לא הייתה מזרימה לנו כסף אז לא היה לנו צבא כל עוד הם מזרימים כסף אנחנו הכי חזקים בעולם
*Valentin* says:
טוב יאללה הדיון הזה לא מוביל לשום דבר
*Valentin* says:
תגיד זה לא נשמע לך דבילי? שהארץ שמזרימה את הכסף חלשה מזאת שהיא מזרימה את הכסף אליו?
*Valentin* says:
לארה"ב יש מספיק כסף כדי לפתח צבא
*Valentin* says:
והם לא ניצחו "בקושי"
אתה באמת לא מבין כלום בענייני צבא, והם כן ניצחו בקושי ראינו כבר הרוגים וכמה זמן לקח להם....שישראל יכולה לעשות את זה ביום
*Valentin* says:
בטח
*Valentin* says:
ישראל לא יכולה להרוס את המשגרים האלה של החאמס
*Valentin* says:
ואתה מדבר על עירק
מה בטח מלחמת ששת הימים מזכיר לך משהו?
*Valentin* says:
תסתכל עכשיו
*Valentin* says:
מפוצצים אותנו
*Valentin* says:
והצבא לא יכול למנוע את זה
ווואי אתה חולה, אתה לא מבין שלא עושים כלום כי מה לעשות הממשלה שלנו חושבת על מה שהעולם יגיד במקום לשים על כולם זין
*Valentin* says:
מה שתגיד
בסדר.....ראינו איך ישראל הרסה 3 מדינות שתקפו אותנו בו זמנית אז תעשה לי טובה...ועוד בהפתעה לא סתם...
*Valentin* says:
מתי זה היה..
*Valentin* says:
זה היה מזמן
*Valentin* says:
אתה לא יכול להכליל
*Valentin* says:
קיצור אנחנו הכי טובים בהכל.. סבבה :/
ואל תשכח שמזמן עוד היה לנו פחות חיילים....ואל תשכח שאפילו טכנולוגיה לא הייתה ואל תשכח שזה היה בהפתעה ואל תשכח שזה 3 מדינות במכה ואל תשכח שמתוך 19 ימים ומתוך 3 מדינות שתקפו אותנו נהרגו לנו רק 2300 חיילים.....אז תעשה לי טובה....
למדינות ערב היו יותר מ-15,000 חללים, יותר מ-35,000 פצועים וכ-8,300 שבויים.
*Valentin* says:
לא אמרתי שישראל חלשה מהמדינות הערביות
*Valentin* says:
אמרתי שהיא חלשה מארה"ב
*Valentin* says:
ומרוסיה
*Valentin* says:
ומצרפת
*Valentin* says:
אנגליה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
*Valentin* says:
אם הייתה מלחמה בין אנגליה לישראל..
אולי גם מגרמניה? שוויץ? יפן? קוריאה? סין? ברזיל? תאילנד?
*Valentin* says:
כה
*Valentin* says:
גרמניה
*Valentin* says:
יפן
*Valentin* says:
לגבי השאר אני לא בטוח
באמא שלי אתה אתה אין לך מושג על המדינה שלך
*Valentin* says:
אני רואה עובדות
איזה עובדות?
*Valentin* says:
כמות תושבים, כמות חיילים, גודל מדינה..
*Valentin* says:
טכנולגיות
*Valentin* says:
מצב כלכלי
טכנולוגיות לאף אחד אין מה שיש נו נתחיל בזה, חיילים 3 מיליון חיילים זה מספיק כמו שזה הספיק נגד 3 מדינות שתקפו אותנו בו זמנית ונישאר מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא עודף
*Valentin* says:
ואולי חוץ מטכנולגיות.. ישראל ברמה נמוכה בקטריונים האלה
*Valentin* says:
3 מליון?!
*Valentin* says:
איפה אתה רואה 3 מליון חחח
*Valentin* says:
ישראל כולה זה 7 מליון
אין לנו מילואימניקים?
*Valentin* says:
עכשיו בלי עזה יש לנו 5-6
*Valentin* says:
היה שם איזה מליון וחצי חח
*Valentin* says:
בתוך שטח קטו
*Valentin* says:
קטן
אני מדבר איתך גם על מילואימניקים
*Valentin* says:
בסדר
*Valentin* says:
זה בקושי מליון וחצי
*Valentin* says:
2 מקסימום
*Valentin* says:
אם יגייסו את כולם
*Valentin* says:
אולי באמת 3
*Valentin* says:
אבל זה ממש גבולי :/
אפילו יותר בקיצור אל תתוכח אתה סתם מתווכח
*Valentin* says:
יותר לא
*Valentin* says:
אתה רוצה להגיד שיותר מחצי התושבים יכולים להלחם?
*Valentin* says:
מה פתאום
למה מפתאם?
*Valentin* says:
בערך שליש יכול להלחם
*Valentin* says:
כאילו בצבא
*Valentin* says:
+מילואים
שיהיה דיון מהנה, בלי קללות ומילים לא יפות.
מנהלים אם אתם רואים לנכון שדיון זה לא קשור ולא חשוב, אתם מוזמנים לנעול.

Last edited by Zvaim; 16-07-06 at 09:49..

ישן 16-07-06, 09:56   # 2
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

לא קראתי הכל, אך ראיתי ארה"ב/ישראל אז בו נעשה השוואה קטנה.

שירות בצבא:
הצבא בישראל חובה, מי שמתגייס לקרבי עושה זאת מתוך רצון עז להגן על המדינה ואזרחיה.
בארה"ב הגיוס לצבא הוא אפשרות- הצבא בארה"ב הוא בעצם עבודה עם משכורת די טובה.

פצצות אטום:
תהיה בטוחים שלארה"ב יש הרבה מאוד, תהיו עוד יותר בטוחים שגם לישראל יש הרבה מאוד.
בעצם בניית פצצות אטום זה קשור להנדסה (הנדסה גרעינית) ולפיסיקה (אלא מה) ואין ספק שאלו תחומים שישראל מעולה בהם.

אז מי יותר טוב?
תיקח את דעתי, בתור אחד שעשה את השירות שלו, אם ניקח כמות מסויימת של חיילים מישראל וניקח אותה כמות מצבא אחר עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם (שהיא שלנו) אז ישראל תנצח.

חיל האוויר- צריך בכלל לדבר?
חיל האוויר הישראלי הוא בעל הטכנולוגיה מתקדמת מאוד והכי חשוב: בעל טייסים מעולים.
לדעתי בכל משחק מלחמה שעשינו עם ארה"ב ניצחנו בכל מה שקשור לחיל האוויר (משהו שאני זוכר מפני כמה שנים זה תוצאה של משהו כמו 17-1 בהפלות).

חיל רגלים- כח פיזי וכסף מול חיילים שנותנים את נשמתם עבור 40 אגורות בערך בשעה:
יש ספק בכלל שחיילים בעלי רוח קרב שבאים במטרה אחת ויחידה- הגנה על המדינה יגברו בלחימה על חיילים שעושים זאת אלפי קילומטרים ממדינתם ועוד עבור כסף?! יש ספק? מה שמביא אותי לנושא הבא:

הגנה על העולם או הגנה על העם?
אם ישלחו את חיילי מדינת ישראל להגן על פליטים באנדונזיה למשל, תהיו בטוחים שאנו לא נהיה משהו חזקים, כי זה פשוט וגלוי שלא יהיה איכפת לחיילים שלנו. נזכור שזה בעצם מה שחיילי ארה"ב עושים..עד לשנים האחרונות הם התגייסו בידיעה שהם לא הולכים להגן ממשית על המדינה אלא להגן על העולם בתור "שליטי העולם". לא נותן ממש מוטיבציה. אבל קחו את החיילים שלנו, שיודעים שלא יהיה רגע שבו הם יהיו במצב בו הם מגנים על מישהו אחר חוץ מהעם היהודי...זה מעלה את המוטיבציה ומוריד את אחוזי הכישלון.

אז אני אסיים במשפט מפתח ממה שכתבתי שאומר את דעתי:
ציטוט:
אם ניקח כמות מסויימת של חיילים מישראל וניקח אותה כמות מצבא אחר עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם (שהיא שלנו) אז ישראל תנצח.
נ.ב
תן בבקשה לחברך להסביר איך במלחמת העצמאות ניצחנו את כל מדינות ערב שמסביבנו והגענו למצב שהם התחננו להפסקת אש. שיסביר איך במלחמת ששת הימים פשוט רצחנו את צבאות ערב. שיסביר איך במלחמת יום כיפור תוך כדי הפסד מוחץ הדפנו את צבאות ערב וניצחנו במלחמה (הייתה שם פשוט גאונות- "כח צביקה" למשל וגבורה- כל חיל וחייל במלחמה).

אין מה לעשות צבא עם נשמה, עם המודיעין הטוב בעולם (אתם יודעים כמה רוצים אנשי מודיעין ישראלים בארה"ב?), עם היחידות המיוחדות הטובות בעולם, עם "סוכנות ביון" (המוסד) שיותר סודית ומטורפת מכל סוכנות בעולם, עם טכנולוגיה המתקדמת בעולם (זה שהיא הכי מתקדמת זה לא אומר שלארה"ב אין אותה למשל), אם צוותי פיתוח של אמל"ח -הכי טובים בעולם-.

זה שילוב של נשמה, שכל וכח.

Last edited by Bla123Bla; 16-07-06 at 10:01..

ישן 16-07-06, 10:03   # 3
adielsh
חבר מתקדם

מיני פרופיל

adielsh לא מחובר  

אני מסכים איתך אני גם חושב שלישראל יש את הצבא הכי חזק בעולם
הוא מדבר על פצצות אטום גם לישראל יש
יש כל מיני אימונים שנערכים בין ישראל לארה"ב למשל אימונים של חיל האוויר עושים מין קרבות כאלה בין חיל האוויר שלנו לארה"ב (כמובן לא עם טילים אמיתיים) שמעתי פעם על אימון כזה שהתוצאות שלו היו משהו כמו 90 מטוסים שהפלנו לאמריקאים ו-0 או 1 לנו (משהו כזה אני לא זוכר את המספרים המדוקיים)
חבר שלי שהוא בצנחנים עדיין בטירונות סיפר לי שהם עשו תרגיל לחימה כחלק מההכשרה שלהם מול יחידה מובחרת של ארה"ב הם עדיים טירונים והם כיסחו את ארה"ב
אולי הצבא של ארה"ב ושל מדינות אחרות גדול ויש להם יכולות כלכליות אבל לאף צבא אין את הניסיון שיש לנו
תיקון קטן למה שרשמת לו תותחנים זה לא טנקים זה תותח מתנייע והוא הרבה יותר מעפן מטנק רק שהוא עושה פי 10 יותר נזק כשהוא יורה
www.extraup.net
העלאת קבצים בחינם

ישן 16-07-06, 10:07   # 4
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי adielsh
אני מסכים איתך אני גם חושב שלישראל יש את הצבא הכי חזק בעולם
הוא מדבר על פצצות אטום גם לישראל יש
יש כל מיני אימונים שנערכים בין ישראל לארה"ב למשל אימונים של חיל האוויר עושים מין קרבות כאלה בין חיל האוויר שלנו לארה"ב (כמובן לא עם טילים אמיתיים) שמעתי פעם על אימון כזה שהתוצאות שלו היו משהו כמו 90 מטוסים שהפלנו לאמריקאים ו-0 או 1 לנו (משהו כזה אני לא זוכר את המספרים המדוקיים)
חבר שלי שהוא בצנחנים עדיין בטירונות סיפר לי שהם עשו תרגיל לחימה כחלק מההכשרה שלהם מול יחידה מובחרת של ארה"ב הם עדיים טירונים והם כיסחו את ארה"ב
אולי הצבא של ארה"ב ושל מדינות אחרות גדול ויש להם יכולות כלכליות אבל לאף צבא אין את הניסיון שיש לנו
ציטוט:
תיקון קטן למה שרשמת לו תותחנים זה לא טנקים זה תותח מתנייע והוא הרבה יותר מעפן מטנק רק שהוא עושה פי 10 יותר נזק כשהוא יורה
בקשר לזה דיברתי איתו על הכלליות של להיות תותחן...

ישן 16-07-06, 10:12   # 5
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

האימרה הטיפשית הזאת "לישראל יש את הצבא החזק בעולם"
הוא בכלל לא נכון...

המשפט הנכון בכביכול הוא "לישראל יש את חיל האוויר הטוב בעולם"
וגם הוא קצת לא מעודכן, המשפט נאמר לאחר מלחמת ששת הימים כאשר חיל האוויר ריתק במספר שעות את כל בסיסי חיל האוויר העויינים.

בנוסף, כח הצבא אינו משחק כאן במלחמת גרילה, ראו את זה כבר בוויאטנם ושם הז עוד היה מסודר
כאן אתה אפילו לא נלחם בצבא עם אתה נלחם עם מחתרות באים מעמידים כמה קטיושות ובורחים
אחרי 10 דק' זה יורה אותם ותוך 2 דקות צה"ל משיב אש למקום הירי , כאשר המחבלים כבר אינם
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 16-07-06, 10:12   # 6
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

הצבא הכי טוב בעולם נותן לאיזה ארגון גרילה ליירות לו על צפון המדינה 800 טילים במשך 5 ימים, להוריד בערך מיליון איש למקלטים, לחטוף 2 חיילים בסיור על הגבול ולהרוג עוד 7 כי "אין שדה ראייה באיזור ההוא", לחטוף חייל ולהרוג עוד 3 כי הם הצליחו לחפור מנהרה באורך של קילומטר ולצאת באמצע מוצב (אתה יודע איזה ידע צריך בשביל לחפור מנהרה כזו ולדעת בדיוק איפה לצאת?), להוריד טיל מונחה מכ"מ על ספינת טילים שמותקנת עליה מערכת הההגנה מטילים המתקדמת ביותר בעולם (ברק), ליירט טנק מרכבה סימן 4 (שכזכור לך נחשב לטנק הטוב ביותר בעולם) עם טיל RPG ולגרום להרג של 4 חיילים?

עם כל הכבוד לצה"ל (ויש הרבה כבוד), הצבא הטוב ביותר בעולם הוא לא ויש לו עוד הרבה כדי להגיע לשם. וכאחד שמכיר את המערכת מקרוב, הכל עניין של אגו ובירוקרטיה כי את האמצעים (בעיקר הטכנולוגיים) יש ..

ואם ראש מספן בחיל הים מספר אתמול במסיבת עיתונאים שמערכת ההגנה על הסטי"ל מטילים (ברק) לא הופעלה כי היו באיזור מטוסים של חיל האוויר ולא רצו לפגוע בהם, אז סלח לי, התירוץ הזה פשוט עלוב ומעורר גיחוך.

ישן 16-07-06, 10:19   # 7
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
הצבא הכי טוב בעולם נותן לאיזה ארגון גרילה ליירות לו על צפון המדינה 800 טילים במשך 5 ימים, להוריד בערך מיליון איש למקלטים, לחטוף 2 חיילים בסיור על הגבול ולהרוג עוד 7 כי "אין שדה ראייה באיזור ההוא", לחטוף חייל ולהרוג עוד 3 כי הם הצליחו לחפור מנהרה באורך של קילומטר ולצאת באמצע מוצב (אתה יודע איזה ידע צריך בשביל לחפור מנהרה כזו ולדעת בדיוק איפה לצאת?), להוריד טיל מונחה מכ"מ על ספינת טילים שמותקנת עליה מערכת הההגנה מטילים המתקדמת ביותר בעולם (ברק), ליירט טנק מרכבה סימן 4 (שכזכור לך נחשב לטנק הטוב ביותר בעולם) עם טיל RPG ולגרום להרג של 4 חיילים?

עם כל הכבוד לצה"ל (ויש הרבה כבוד), הצבא הטוב ביותר בעולם הוא לא ויש לו עוד הרבה כדי להגיע לשם. וכאחד שמכיר את המערכת מקרוב, הכל עניין של אגו ובירוקרטיה כי את האמצעים (בעיקר הטכנולוגיים) יש ..

ואם ראש מספן בחיל הים מספר אתמול במסיבת עיתונאים שמערכת ההגנה על הסטי"ל מטילים (ברק) לא הופעלה כי היו באיזור מטוסים של חיל האוויר ולא רצו לפגוע בהם, אז סלח לי, התירוץ הזה פשוט עלוב ומעורר גיחוך.
אני דווקא לא מסכים איתך בעניין הזה אלעד, אני יודע שאתה משרת בצבא וכמו שהבנתי גם אתה שומר סודות.
אבל הדבר שאני הכי לא מסכים איתך הוא "הצבא הטוב ביותר בעולם הוא לא, ויש לו עוד הרבה כדי להגיע לשם"
תיקרא את סוף ההודעה של Bla123Bla, נגיד ואתה משער כי ארצות הברית הכי חזקה בעולם כן? למה לקח להם כל כך הרבה זמן להשתלט על עיראק? ולמה לישראל לקח כל כך מעט זמן לגבור על מדינות הרב שהתקיפו אותנו במכה ועוד בהפתעה? אם זה לא הצבא הכי חזק בעולם אני לא יודע מה כן הצבא הכי חזק בעולם.
הבנתי את הסיבות שלך אבל הם לא נכונות, כי תירוץ זה ממש לא, אפילו פה בנצרת עילית כל שעה עוברים מטוסים בשפע, אז תאר לך כמה מטוסים עוברים מעל הספינות של ישראל.

ישן 16-07-06, 10:28   # 8
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Zvaim
הבנתי את הסיבות שלך אבל הם לא נכונות, כי תירוץ זה ממש לא, אפילו פה בנצרת עילית כל שעה עוברים מטוסים בשפע, אז תאר לך כמה מטוסים עוברים מעל הספינות של ישראל.
זה לא משנה אם עובר מטוס אחד או מיליון מטוסים,
אני במקרה מתעסק בעניין הזה של אינטגרציה של מערכות שונות (אומנם לא על ספינה). בכל מקרה, כל מערכת בחיל היום, יודעת לתפקד עם מערכת אחרת. מכאן נובע שגם אם מעל הסטי"ל המדובר הזה כל הצי של מדינת ישראל היה טס, המערכת לא הייתה צריכה לפגוע בו.

ואגב, מן הסתם גם בצפון הארץ יש כל מיני בסיסים ומוצבים שם יחידות נ"מ, אז אתה אומר שצריך לכבות את כל הפטריוטים ושאר המערכות נגד מטוסים כיוון שמטוסים ישראלים טסים ללבנון שחס וחלילה לא נוריד אותם?

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Zvaim
תיקרא את סוף ההודעה של Bla123Bla, נגיד ואתה משער כי ארצות הברית הכי חזקה בעולם כן? למה לקח להם כל כך הרבה זמן להשתלט על עיראק? ולמה לישראל לקח כל כך מעט זמן לגבור על מדינות הרב שהתקיפו אותנו במכה ועוד בהפתעה? אם זה לא הצבא הכי חזק בעולם אני לא יודע מה כן הצבא הכי חזק בעולם.
אתה מסתכל על עניין שהיה לפני 30,40 ו 60 שנה. העניינים השתנו.

אתה מסכים איתי שארה"ב בעיראק פועלת אלפי קילומטרים מבסיס האם שלה (aka ארה"ב), קצת קשה לשנע אספקה, חיילים ושאר מידע במרחק כ"כ רב. מה גם שעיראק היא לא מדינה מטר על מטר ויש שם המון נשק וארגוני טרור

ישן 16-07-06, 10:28   # 9
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

אתם יודעים שחיל האוויר שלנו מחזיק במספר היירוטים הגדול ביותר שיש?

כמובן מהדור הזה, בלי להשחיב את מלחמות העולם..

ישן 16-07-06, 10:29   # 10
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

elad, לצבא הכי חזק שתביא יהיו הרוגים חטופים הכל...מה לעשות זה בכל צבא יהיה!
מה שכן אין לי מוסג מאיפה הקרצת את זה שאנחנו הכי חזקים. הרבה מידנות בכיף היו מחסלים אותנו. זה נכון שארה"ב מזרימה כסף ויש לנו כוח בגלל זה ולכן אנחנו מאוד חזקים כרגע, אך ארה"ב בעצמה יכולה לכסח אותנו ביום שתרצה. ויותר מזה אם אתה רוצה להכנס לעניינים עולמיים לארה"ב יש זכות להטיל וטו, כרגע הם מכסים לנו את התחת בעניין, אבל גם זה לא יחזיק מעמד. אנחנו איך שאנחנו יוצאים במלחמה ישר הרי זה ברור שיהיה לחץ עולמי להפסיק. ארה"ב יש לה את הכוח למחוק מדינות ואף אחד לא יצייץ, למה???? מכיוון שזה ארה"ב אף אחד לא מעוניין להכנס איתם לסחסוך. גם לא אנחנו, אחרת כבר לא יהיה לנו כסף.
תכנס לפרופורציות אנחנו אם כל הכבוד רחוקים מהתואר שנתת לנו, אבל אהבתך לצבא ראויה להערכה!
החיילים טובים, צבא חכם הוא צבא ישראל זה ידוע, אבל אנחנו תלויים, תלויים בארה"ב במימון כספי בוטו ובעוד! ובנוסף לכל האויב כמה שיהיה מנוול ורע ולא צודק, לא טיפש.

ושוב לעניין ארה"ב, הסכומים שהם מעבירים אלינו זה דמי כיס לייד מה שיש להם בעצמם. הכוח אדם שלנו הוא קמצוץ לייד הכוח אדם שלהם. לכן באופן טיבעי יהיה להם הרבה יותר יחידות חזקות מובחרות וטובות. את עירק מה שלא תרצה הם מחקו! ואנחנו לבד לא היינו יכולים.

אתר ההומור הישראלי הגדול ביותר!

Last edited by talyigal; 16-07-06 at 10:35..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום