הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-07-06, 10:30   # 11
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Virtual NET
אתם יודעים שחיל האוויר שלנו מחזיק במספר היירוטים הגדול ביותר שיש?

כמובן מהדור הזה, בלי להשחיב את מלחמות העולם..
יירוט אווירי? יירוט על הקרקע? מאיפה המידע הזה?

ישן 16-07-06, 10:32   # 12
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

מאמר שקראתי על חיל האוויר.. באנגלית..
אני אחפש אותו עכשיו

ישן 16-07-06, 10:34   # 13
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

שאני אזכיר את הסרטון שהבאתי על מבצע אופרה ? כי למי שלא זוכר, פוצצנו את הכור הגרעני בעירק, תסתנו בגובה של 15 מטר מעל האדמה ובלי שיגלו אותנו זיינו להם את הצורה, נשיא ארה"ב לא האמין בכלל שזה אפשרי.

עכשיו אני אעתיק את השיחה ואוסיף מידע לתגובותיו הטיפשיות של ולנטין חסר הידע :P

ציטוט:
עברנו הרבה נעבור גם את זה אל תשכח שישראל זה הצבא הכי חזק בעולם
*Valentin* says:
פאק, התעוררתי היום מהאזעקות :/
*Valentin* says:
מאיפה לקחת את זה?
*Valentin* says:
הצבא הכי חזק בעולם?
*Valentin* says:
חחח
elirn_siboni@walla.co.il (E-mail Address Not Verified) says:
אז מי הצבא הכי חזרק בעולם?
*Valentin* says:
יש לנו בקושי לוחמים - למען האמת הצבא שלנו בין הגדולים בהיקף לוחמיו מכיוון שהוא צבא חובה ובו שלא כמו במרבית שאר הארצות משרתים כל אזרחי מדינת ישראל והצבא שלנו כולל המילואים הוא אחד הגדולים בעולם (אבל ממש אחד הגדולים). כל גבר עד גיל 45 הוא חיל ומתוכם לוחמים, זה למעלה ממיליון איש (הרבה מעל...) ולא לשכוח את שכל הלוחמים מאומנים ועוברים מילואים. הם לא עקומים חסרי יכולת, הם הכוח שלנו.
תעשה לי טובה ולנטין זה לא חדש שאנחנו הצבא הכי חזק בעולם
*Valentin* says:
מה אתה חושב שאם הייתה מלחמה בין ארה"ב לישראל ישראל הייתה מנצחת? במידה וזה מצב של חיים או מוות, שתי המדינות יושמדו כתוצאה משימוש בטילי גרעין. ללא טילי גרעין, העורף האמריקאי יסבול יותר כתוצאה מהקרבה הישראלית למדינות קרובות אשר לא מאפשרת לאמריקאים להשתמש ביותר מדי נשק. מלבד זאת, הצבא האמריקאי לא יוכל להעביר לכאן כוחות וזוהי תהיה מלחמה קרה...
*Valentin* says:
זה חדש ביותר
אם במהלך המלחמה ארצות הברית עדיין הייתה מזרימה כסף ונשק אז כן
*Valentin* says:
אולי הטכנולגיות חדישות.. אבל זה לא אומר כלום
*Valentin* says:
ואני אומר לך שלא, לארה"ב יש מספיק פצצות אטום
*Valentin* says:
לישראל יש בקושי כמה - לפי מספר הפצצות שיכלנו ליצר בשנה בתקופתו של ווענונו, אנחנו המעצמה השנייה\השלישית בעולם מבחינת מספר הפצצות והמקום הראשון (בוודאות) מבחינת עוצמתן - פיתוח ישראלי מיוחד אפשר לפצצות להיות קטלניות בהרבה. המקום השני הוא או אנחנו או רוסיה (הם ניטרלו את מרבית הפצצות שלהם לאחר המלחמה הקרה).
בואנה אחי רואים שאתה לא מבין בגרוש....זה הוכח כבר שישראל הכי חזקה בעולם...ארצות הברית בקושי את עיראק ניצחה ואל תשכח שאנחנו ניצחנו כמה מדינות בו זמנית
*Valentin* says:
עזוב אותך הצבא הכי חזק בעולם.. במה הוא חזק?
*Valentin* says:
נו, במה ישראל חזקה?
*Valentin* says:
אל תצחיק אותי שישראל יותר חזקה מארה"ב
*Valentin* says:
אפילו יפן יכולה לזיין לנו ת'צורה אם היא הייתה רוצה הצבא היפני לא קיים. אני מצטער, אבל ליפן אין יותר צבא, היא החליטה בשלהי שנות ה60-50 להפוך למעצמת טכנולוגיה כתוצאה מחוסר יכולת להפוך למעצמה צבאית.
קודם כל החיילים שלנו יותר טובים דבר שני הטייסים שלנו הכי טובים בעולם דברר שלישי הנשק שלנו הכי משוכלל בעולם וזה כבר מספיק
*Valentin* says:
טוב שאתה לא מגזים למען האמת הוא צודק, חיילי חיל האוויר הם הטיסים הטובים בעולם וטיסים אמריקאים באים אצלנו ללמוד. הצבא שלנו הוא הצבא היחידי שיכול היה והעיז להרוס את הכור הגרעני בעירק וכל העולם נדהם מהיכולת הפראית של הטיסים לטוס מגובה הנמוך ב300 מטרים מהגובה שאי פעם הצליחו לטוס עם F16. טייסי חיל האוויר טסו במהירות הקול בגובה של 15 מטרים באזור מלא אוייבים והפילו מיכלי דלק רזרבים בזמן הטיסה. דבר שאיש מעולם לא העיז לבצע. אתה מזלזל יותר מדי בצבא וזה מוכיח שמעולם לא ראית חדשות ומעולם לא קראת ספר בנושא. הייתי מציע לך לקרוא על "מבצע אביב נעורים" ועל " מבצע אופרה".
אתה היחיד חושב שהיא לא הכי חזקה בעולם
*Valentin* says:
אם אתה אומר
*Valentin* says:
חחחחחחחחחח
תעשה לי טובה ולנטיין תשאל מי שאתה רוצה תעשה סקרים כולם יענו לך פה אחד "ישראל הכי חזקה בעולם" אבל אם ארצות הברית לא הייתה מזרימה לנו כסף אז לא היה לנו צבא כל עוד הם מזרימים כסף אנחנו הכי חזקים בעולם -לא בדיוק נכון. למרות התלות שלנו באמריקה, אם ננטוש אותם, מדינות אחרות ישמחו להחליפן. אנחנו הכוח של המדינות החופשיות באזור המזרח התיכון. אנחנו היחידים שיוכלי בלי להביא נושאות מטוסים והעברת כוח בים לתקוף ימית, יבשתית וימית בכל הכח את אוייבי העולם החופשי. אנחנו למעשה נציגים ושעירים לעזאזל של העולם החופשי. שלא לדבר על העובדה שארה"ב קיימת גם בזכותינו. למעלה ממחצית מהציוד המתקדם שעל מטוסי התקיפה שלה, טכנולוגיה בטנקים ונשקי סער הם פיתוח ישראלי. כל מטוס שאנו קונים, אנו מפרקים ובונים מחדש עם הטכנולוגיה שלנו בתוכו. טכנולוגיה שארה"ב משתוקקת לקנות וכל גרוש שהם נותנים לנו הם מקבלים בחזרה בטכנולוגיה.
לדוגמא, המרכבה 4 הוא הטנק הראשון היכול לירות טילים. לא פגזים, טילי קרקע-קרקע, קרקע-אוויר, וטילי שיוט !
ישנם עוד נשקים רבים שלנו ופיתוחים שונים.
לדוגמא הלביא שאותו לא הסכמנו למכור לארה"ב פותח בשלהי שנות ה90 הופסק מימונו מכיוון שהוא ניצח מכל היבט את כל מטוסיה של ארה"ב ושום מטוס לא יכול היה לעמוד מולו ביכולות התימרון והניווט.
*Valentin* says:
טוב יאללה הדיון הזה לא מוביל לשום דבר
*Valentin* says:
תגיד זה לא נשמע לך דבילי? שהארץ שמזרימה את הכסף חלשה מזאת שהיא מזרימה את הכסף אליו?
*Valentin* says:
לארה"ב יש מספיק כסף כדי לפתח צבא
*Valentin* says:
והם לא ניצחו "בקושי"
אתה באמת לא מבין כלום בענייני צבא, והם כן ניצחו בקושי ראינו כבר הרוגים וכמה זמן לקח להם....שישראל יכולה לעשות את זה ביום ישראל כבשה ביום-יומיים את חצי האי-סיני הכמעט זהה בגודלו בזמן שהוא היה חמוש יותר ויותר מעוניין להלחם וגרמנו להם לזרוק את הנשק והנעלים ולהתחיל לרוץ כמו מטורפים..
*Valentin* says:
בטח
*Valentin* says:
ישראל לא יכולה להרוס את המשגרים האלה של החאמס ואוו, אתה פשוט לא שומע חדשות ? זה החיזבאללה, למען השם, אתה אפילו לא יודע מי תוקף אותך... ועוד יותר עצוב זה שאתה חושב שזה משגרים של החיזבאללה. זה בכלל תושבים ואנשים שגרים בכפרים ששמו להם בבית את ה"משגרים" האלו והם יורים לבד. יש אלפי כפרים, אלפי בתים פרטים עם אנשים טיפשים שיורים עלינו.
*Valentin* says:
ואתה מדבר על עירק
מה בטח מלחמת ששת הימים מזכיר לך משהו?
*Valentin* says:
תסתכל עכשיו
*Valentin* says:
מפוצצים אותנו
*Valentin* says:
והצבא לא יכול למנוע את זה
ווואי אתה חולה, אתה לא מבין שלא עושים כלום כי מה לעשות הממשלה שלנו חושבת על מה שהעולם יגיד במקום לשים על כולם זין
*Valentin* says:
מה שתגיד
בסדר.....ראינו איך ישראל הרסה 3 מדינות שתקפו אותנו בו זמנית אז תעשה לי טובה...ועוד בהפתעה לא סתם...
*Valentin* says:
מתי זה היה..
*Valentin* says:
זה היה מזמן
*Valentin* says:
אתה לא יכול להכליל
*Valentin* says:
קיצור אנחנו הכי טובים בהכל.. סבבה :/
ואל תשכח שמזמן עוד היה לנו פחות חיילים....ואל תשכח שאפילו טכנולוגיה לא הייתה ואל תשכח שזה היה בהפתעה ואל תשכח שזה 3 מדינות במכה ואל תשכח שמתוך 19 ימים ומתוך 3 מדינות שתקפו אותנו נהרגו לנו רק 2300 חיילים.....אז תעשה לי טובה....
למדינות ערב היו יותר מ-15,000 חללים, יותר מ-35,000 פצועים וכ-8,300 שבויים.
*Valentin* says:
לא אמרתי שישראל חלשה מהמדינות הערביות
*Valentin* says:
אמרתי שהיא חלשה מארה"ב בוא נגיד שכן.
*Valentin* says:
ומרוסיה ישראל קורעת לרוסיה את הצורה (ללא שימוש בטילי גרעין) הצבא הרוסי עדין משתמש בטכנולוגיה משנות ה50-60 ולא יותר.
*Valentin* says:
ומצרפת - צרפת מעולם לא ניצחו קרב והצבא שלהם הוא כלום :\ אני מצטער מאוד, אבל צרפת נופלת בעזרת חיל האוויר בלבד תוך יום אחד :| (שוב, בלי שימוש בטילי גרעין, כי הם לא יכולים להשתמש כי הם יפגעו במדינות שמספקות להם דלק :P).
*Valentin* says:
אנגליה תרשה לי פשוט לצחוק. סבבה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
*Valentin* says:
אם הייתה מלחמה בין אנגליה לישראל..
אולי גם מגרמניה? שוויץ? יפן? קוריאה? סין? ברזיל? תאילנד?
*Valentin* says:
כה
*Valentin* says:
גרמניה תקרא קצת על מינכן ועל מה שקרה שם. הצבא הגרמני לא שווה לתחת מאז מלחמת העולם השנייה. אין לי גם יכולת גרענית, אין להם כלום. אין להם F16 וגם לא F15. הצבאות באירופה חלשים מאוד מכיוון שאין מי שיתקוף אותם, לכן מאז מלחמת העולם השנייה הם לא התפתחו.
*Valentin* says:
יפן כבר אמרתי את זה מקודם, ליפן אין צבא (ברצינות, אין להם צבא בכלל...) הם מעצמת טכנולוגיה, אם הם רוצים לנצח את ישראל, הם יפגעו בעורף ולא ימכרו לישראלים טלוויזיות פלאזמה :P
*Valentin* says:
לגבי השאר אני לא בטוח
באמא שלי אתה אתה אין לך מושג על המדינה שלך
*Valentin* says:
אני רואה עובדות
איזה עובדות?
*Valentin* says:
כמות תושבים, כמות חיילים, גודל מדינה.. ככל שיש פחות תושבים ככה יותר טוב. כמות החילים, כבר אמרתי, בין הראשונים וכולל המילואים כנראה מקום ראשון. גודל מדינה, אתה עושה צחוק, זה מושלם שאנחנו קטנים. לא צריך לפרוס את הצבא על שטח גדול, אם מקום אחד מותקף תוך כמה שעות כל הצבא שם. לעומת ארה"ב, תתקוף בדרום, אתה כובש אותו לפני שהם מספיקים להגיע :\
*Valentin* says:
טכנולגיות ישראל מקום ראשון, מעבר לארה"ב סורי :\
*Valentin* says:
מצב כלכלי המצב הכלכלי בארץ נהדר (אולי יש אבטלה) אבל אנחנו נחשבים כהסיליקון וואלי הבא.
טכנולוגיות לאף אחד אין מה שיש נו נתחיל בזה, חיילים 3 מיליון חיילים זה מספיק כמו שזה הספיק נגד 3 מדינות שתקפו אותנו בו זמנית ונישאר מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא עודף
*Valentin* says:
ואולי חוץ מטכנולגיות.. ישראל ברמה נמוכה בקטריונים האלה
*Valentin* says:
3 מליון?!
*Valentin* says:
איפה אתה רואה 3 מליון חחח
*Valentin* says:
ישראל כולה זה 7 מליון
אין לנו מילואימניקים?
*Valentin* says:
עכשיו בלי עזה יש לנו 5-6
*Valentin* says:
היה שם איזה מליון וחצי חח
*Valentin* says:
בתוך שטח קטו
*Valentin* says:
קטן
אני מדבר איתך גם על מילואימניקים
*Valentin* says:
בסדר
*Valentin* says:
זה בקושי מליון וחצי
*Valentin* says:
2 מקסימום
*Valentin* says:
אם יגייסו את כולם
*Valentin* says:
אולי באמת 3
*Valentin* says:
אבל זה ממש גבולי :/
אפילו יותר בקיצור אל תתוכח אתה סתם מתווכח
*Valentin* says:
יותר לא
*Valentin* says:
אתה רוצה להגיד שיותר מחצי התושבים יכולים להלחם?
*Valentin* says:
מה פתאום
למה מפתאם?
*Valentin* says:
בערך שליש יכול להלחם
*Valentin* says:
כאילו בצבא
*Valentin* says:
+מילואים
אהה ודבר ידוע (במלחמת יום כיפור כמעט התממש) לישראל יש צוללות הנושאות פצצות אטום וכאשר כמעט הפסדנו בכיפור, הצוללות התכוננו להוריד איתן את כל צבאות ערב וכל אויבנו.

אהה ושכחתי להזכיר שצבא ישראל הוא הצבא היחידי בעולם שלא מתאמן על בליינד, אלא מתאמן בפעולות אמיתיות יום יום.

Last edited by Eye-Soft; 16-07-06 at 10:42..

ישן 16-07-06, 10:34   # 14
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
זה לא משנה אם עובר מטוס אחד או מיליון מטוסים,
אני במקרה מתעסק בעניין הזה של אינטגרציה של מערכות שונות (אומנם לא על ספינה). בכל מקרה, כל מערכת בחיל היום, יודעת לתפקד עם מערכת אחרת. מכאן נובע שגם אם מעל הסטי"ל המדובר הזה כל הצי של מדינת ישראל היה טס, המערכת לא הייתה צריכה לפגוע בו.

ואגב, מן הסתם גם בצפון הארץ יש כל מיני בסיסים ומוצבים שם יחידות נ"מ, אז אתה אומר שצריך לכבות את כל הפטריוטים ושאר המערכות נגד מטוסים כיוון שמטוסים ישראלים טסים ללבנון שחס וחלילה לא נוריד אותם?

אתה מסתכל על עניין שהיה לפני 30,40 ו 60 שנה. העניינים השתנו.

אתה מסכים איתי שארה"ב בעיראק פועלת אלפי קילומטרים מבסיס האם שלה (aka ארה"ב), קצת קשה לשנע אספקה, חיילים ושאר מידע במרחק כ"כ רב. מה גם שעיראק היא לא מדינה מטר על מטר ויש שם המון נשק וארגוני טרור
עזוב את זה שעיראק גדולה והכל אני מדבר איתך על זה שהתקיפו אותנו כמה מדינות במכה שזה בהרבה אבל ממש בהרבה יותר מהגודל של עיראק, הבנתי שאתה אומר שזה יהיה מזמן אבל בוא לא נגזים, כי מה שהיה תמיד ישאר, להיפך היום הדברים השתנו רק לטובה, הטכנולוגיה יותר חדישה, האימונים יותר קשים, והחיילים יותר חזקים.

ציטוט:
אהה ודבר ידוע (במלחמת יום כיפור כמעט התממש) לישראל יש צוללות הנושאות פצצות אטום וכאשר כמעט הפסדנו בכיפור, הצוללות התכוננו להוריד איתן את כל צבאות ערב וכל אויבנו.
ואם כבר אתה מזכיר פצצות אטום, אז הנה ההוכחה אלעד שארצות הברית בכלל לא חזקה.

לא זוכר באיזה מלחמה זה היה ניראה נגד יפן, שיפן פשוט קרעה לגזרים את ארצות הברית ואז ארצות הברית ממש הלכו להפסיד וישתמשו בפצצת משהו....לא זוכר או אטום או לא זוכר בקיצור שהרסה את כל יפן וגרמה בלאגן גדול אם הילדים שנולדו שם.
יש אפילו את הסרט פרל הארבור אם אני לא טועה שמבוסס על זה.

אז בוא נגיד שארצות הברית בכלל אבל בכלל לא חזקה, יש להם פשוט את הכסף.

Last edited by Zvaim; 16-07-06 at 10:38..

ישן 16-07-06, 10:38   # 15
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

אוי תעשו טובה
מספיק עם השטויות האלו

לישראל לא היה את הצבא הכי חזק בעולם ולא יהיה
נכון הצבא חזק והכול אבל לא הכי חזק בעולם

ולמה למשל אתם מראים רק את צבא ארצות הברית שהוא באמת חזק
מה עם צבא רוסיה?! לרוסיה יש צבא חזק ביותר באמת שחזק ביותר
הרוסים יש להם גם היסטוריה לא קטנה
הם עצרו את נפוליאון (אם אני לא טועה)
הם גם עצרו את היטלר

מה עם צבא סין?! מיליוני חיילים
טכנולוגיה אולי אפילו יותר מתקדמת משל ישראל

מאיפה יש לנו כל כך הרבה אומץ להשוויץ?!
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 16-07-06, 10:46   # 16
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
אוי תעשו טובה
מספיק עם השטויות האלו

לישראל לא היה את הצבא הכי חזק בעולם ולא יהיה
נכון הצבא חזק והכול אבל לא הכי חזק בעולם

ולמה למשל אתם מראים רק את צבא ארצות הברית שהוא באמת חזק
מה עם צבא רוסיה?! לרוסיה יש צבא חזק ביותר באמת שחזק ביותר
הרוסים יש להם גם היסטוריה לא קטנה
הם עצרו את נפוליאון (אם אני לא טועה)
הם גם עצרו את היטלר

מה עם צבא סין?! מיליוני חיילים
טכנולוגיה אולי אפילו יותר מתקדמת משל ישראל

מאיפה יש לנו כל כך הרבה אומץ להשוויץ?!
הצבא הרוסי בתקופת נפוליאון ? אחד הוא לא עצר אותו, נפוליאון לעומת זאת נעצר בעכו :P
אממ, רוסיה במלחמת העולם השנייה הייתה מיד לאחר מבצע החומש של סטאלין שהניב תוצעות מרהיבות, אבל בו זמנית הייתה בשילטון דיקטטורי שבו יכלו לקבוע האם אתה תלך לצבא או לא.
כיום, הם עדין משתמשים באותם כלי נשק מהמלחמה הקרה - משנות השישים. הם לא התקדמו מאז שנות ה60 ורובה הסער הטוב ביותר שלהם הוא הAK, הקלצ'ניקוב, מה שיש לכל טרוריסט :\

סין ? אם מה הם יתקפו אותנו, אורז ?
אין להם צבא גדול, בקושי יש להם משהו. אין להם גם נשק כי הם מדינה שרוצה שייצרו אצלה, לא מדינה שרוצה להראות ביצים.

ישן 16-07-06, 10:50   # 17
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

מסכים עם כל מילה של sos. למאט העניין אם היטלר, היטלר התעבד כאשר ראה את הפשיטה הבריטית על המקום וראה שכולם נשפטים על המעשים. לסין אומנם יש תכנולוגיה טובה בהמון דברים, אבל הצבא שלה בעניין תכנולוגי זה דווקא לא דוגמא טובה. הם והיפניים מצטיינים בתכנולוגיה של מכשירים אבל מוכרים את זה לעולם הרחב, ובכל מקרה הצבע שלהם פשוט עלוב, פרל-ארבו יכול להוכיח, הצבא שלהם בא בצורה הכי פרמיטיבית ואומנם עשה שם הרבה רעש, אבל ארה"ב מייד הגיבה בטיל לא קונבנציונלי ומחכה להם המון.... בקיצור רוסיה באמת גדולה וגם לרוסיה יש זכות וטו וגם עם רוסיה לא מסתבכים בקלות. וכן גם רוסיה יכולה לחסל אותנו לבדה, אבל היא לא תעשה זאת מכיוון שאז ארה"ב יתערבו ויתפתח מלחמה ענקית וכו וכו וכו'...
והסיפור על נפוליאון באמת לא מדוייק, בלשון המעטה. בכל מקרה הכיוון אני מסכים.

אתר ההומור הישראלי הגדול ביותר!

ישן 16-07-06, 10:53   # 18
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

Eye-Soft בסדר אתה יודע
אבא שלי היה בצבא הרוסי ודוד שלי וסבא שלי וכל המשפחה שלי
אף אחד לא יכול היה לקבוע ברוסיה אם ללכת לצבא או לא
כולם היו הולכים לצבא
זה הצבא הכי קשה שיכול להיות

אבא שלי סיפר לי שהרבה לא היו חוזרים הביתה בגלל הקושי
היו קמים כל יום ב6 בבוקר לריצת בוקר בלי חולצה בשורטים בסביבות ה30 קילומטר במינוס שלושים מעלות

היו עושים אימונים שפה בחייים לא יעשו
זה עוד נראה לנו שפה זה חרא
הצבא הרוסי היה מאמן לקראת מלחמה עוד מליפני 60 שנה
בצבא הרוסי חוזרים הביתה רק אחרי שנתיים ולא שבועיים

את כל זה רשמתי רק שתדע כמה קשה מתכוננים למלחמות ברוסיה

בקשר לנשק
תאמין לי שיש להם נשק יותר חזק משל ישראל
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 16-07-06, 10:55   # 19
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Zvaim
ואם כבר אתה מזכיר פצצות אטום, אז הנה ההוכחה אלעד שארצות הברית בכלל לא חזקה.

לא זוכר באיזה מלחמה זה היה ניראה נגד יפן, שיפן פשוט קרעה לגזרים את ארצות הברית ואז ארצות הברית ממש הלכו להפסיד וישתמשו בפצצת משהו....לא זוכר או אטום או לא זוכר בקיצור שהרסה את כל יפן וגרמה בלאגן גדול אם הילדים שנולדו שם.
יש אפילו את הסרט פרל הארבור אם אני לא טועה שמבוסס על זה.

אז בוא נגיד שארצות הברית בכלל אבל בכלל לא חזקה, יש להם פשוט את הכסף.
תגיד לי , כל השיחה הזאת ואין לך ידע בסיסי בהיסטוריה ?
פרל הרבור או משהו ?

פרל הרבור אומנם סרט אבל הוא מבוסס על מלחמת העולם השנייה ועל תקיפת הנמלים הגדולים בפרל הרבור, יפן באמצעות נושאות מטוסים הגיעה למחצית הדרך בין יפן ולפרל הרבור והחלו לשלוח מטוסים.

בין הקרב הזה ובין פצצת האטום באמת שאין שום קשר בין ארה"ב ליפן כמעט ולא הייתה לחימה ארה"ב הטילה אמברגו על הנפט של יפן והיא ידעה שהיא הולכת להפסיד
הטלת פצצות האטום "הירושמיה" ו"נגאסאקי" הייתה פעולה על מנת לסיים את מלחמת העולם השנייה סופית וגם כדרך ראשונה לבחון את פצצות האטום הרי אחת הסיבות למלחמה הייתה מירוץ חימוש.

בכל מקרה תעשה טובה אל תזכיר סרטים, אם אתה יודע תדבר אם לא, תקשיב או תשאל
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 16-07-06, 10:55   # 20
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
הצבא הרוסי בתקופת נפוליאון ? אחד הוא לא עצר אותו, נפוליאון לעומת זאת נעצר בעכו :P
אממ, רוסיה במלחמת העולם השנייה הייתה מיד לאחר מבצע החומש של סטאלין שהניב תוצעות מרהיבות, אבל בו זמנית הייתה בשילטון דיקטטורי שבו יכלו לקבוע האם אתה תלך לצבא או לא.
כיום, הם עדין משתמשים באותם כלי נשק מהמלחמה הקרה - משנות השישים. הם לא התקדמו מאז שנות ה60 ורובה הסער הטוב ביותר שלהם הוא הAK, הקלצ'ניקוב, מה שיש לכל טרוריסט :\

סין ? אם מה הם יתקפו אותנו, אורז ?אין להם צבא גדול, בקושי יש להם משהו. אין להם גם נשק כי הם מדינה שרוצה שייצרו אצלה, לא מדינה שרוצה להראות ביצים.
חחחח פיצפצת אותי מצחוק עכשיו....

דרך אגב אשמח אם תביא את הסירטון שאמרת.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום