הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-12-07, 21:55   # 11
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

כמה בעיות...

אתם אומרים למעשה ש ...
6.2 בכל מכרז נקבעת מינימום משתתפים לסגירת מכרז, יש להדגיש כי במהלך המכרז הנהלת החברה, רשאית להפחית מכמות המשתתפים לסגירת המכרז ו/או להגדיל מכמות המשתתפים לסגירת המכרז
.
היה וכמות המשתתפים לא הגיע לכמות המינימום כפי שנקבעה וצוינה בכותרת המכרז, ע"י הנהלת החברה, לא יהיה סגירת מכרז, ולא יהיו זוכים.

כלומר, יתכן שאני אשלם עבור השתתפות במכרז שבו לא אני ולא אף אחד אחר יזכה. במקרה כזה בעצם אפילו הסיכוי (בינינו, הלא גדול) שהיה לי לזכות במוצר התפוגג. האם במצב כזה לא ראוי להחזיר לגולש את כספו או לפחות לתת לו זיכוי להשתתפות במכרז אחר? הרי ברור שמכרז על מכונית שדורש 9,000 משתתפים לא ייסגר עד היום ב 21:30.

בנוסף, לפי תחילת הסעיף עולה שגם אם כן ייכנסו 9,000 גולשים, הרי שבעלי האתר יכולים להגדיל את מספר ההצעות הדרושות לסגירת המכרז ל 9,100 ולהכשיל את המכרז. כלומר: צריך מאד לסמוך עליכם עם סעיף כזה בתקנון...

בנוסף, קצת חסר לי ה"אבא והאמא" של האתר. כלומר, אני רואה שהאתר רשום על שם חברה כלשהי בטבריה. יפה מאד. באתרים כאלה יכול להיות מרגיע מאד לציין מה הערבויות שיש לגולש לכך שהחברה אכן תעמוד בהתחייבות שלה. אתה אומר ש"אצלנו לא נותנים הצעות פיקטיביות". ברור, לא ציפיתי שתגיד שאצלכם כן. אבל מי מפקח על הנושא הזה? משרד רואי חשבון מפורסם כלשהו שניתן לסמוך עליו? מישהו?

ועוד כמה דברים שקצת מפחידים אותי...

ההנהלה רשאית לשנות את גובה דמי ההשתתפות במהלך המכרז, בתנאי שתגדיל ו/או תפחית את מינימום המשתתפים לסגירת המכרז.

בכל מקרה של תביעה ו/או מחלוקת של משתתף בעניין המכרז כנגד חברת " פיזרו פתרונות מכירה בע"מ ", יהיה התובע מוגבל כספית בהחזר גובה דמי ההשתתפות בלבד, ובסכום התביעה עד למקסימום של פי שתיים משווי כל מכרז ו/או מכרזים שבמחלוקת אשר בגינה הוגשה התביעה.

4.8 אין להשתמש בנתונים המופיעים באתר לצורך הצגתם במקום אחר, בלא לקבל את הסכמתה של החברה מראש ובכתב. <-- מקווה שלא תתבעו אותי על זה שהבאתי חלקים מהתקנון בלי לקבל את הסכמתכם מראש ובכתב

ישן 28-12-07, 13:58   # 12
p.a
חבר חדש

מיני פרופיל

p.a לא מחובר  

winme הסבר...

לכבוד :
Beesites

יש לציין שמכרז נסגר רק וכאשר יש מילוי מינימום משתתפים לסגירה. המכרז לא נעלם ואין צורך להחזיר את כספם חזרה, כל עוד המכרז בתוקף ופעיל.
כאשר המינימום משתתפים לסגירה יגיע ל-0 משתתפיםף, המכרז יסגר בזמנים שהנהלת ומפעילי החברה קבעה ללא תוספת ו/או הארכת זמן נוספת.

( יש סיכויים טובים לנצח במכרז, מכוון שיש אופציה להגיש הצעות גם בתחום המקסימלי ובתחום המינימלי )

נכון שאתר המכרזים http://www.WinMe.co.il אתר חדש, הוא אמין, משתלם, והכי חשוב אמיתי.......

"האמא והאבא" של האתר רשומה ברשם החברות " פיזרו פתרונות מכירה בע"מ " - "ח.פ 51-4001551
" תבדוק אותנו בבקשה...

"אצלנו לא נותנים הצעות פיקטיביות" אין דבר שהחברה מציינת ו/או מפרסמת שהם לא נכונים, האתר ומפעילי האתר נתונים תחת השגחה צמודה.
ציטוט:
"משרד רואי חשבון מפורסם כלשהו שניתן לסמוך עליו?"
זיו שיפר ושות' רואה חשבון - מספיק מפורסם בשבילך?
http://www.zscpa.co.il

אל תדאג לא תהיה תביעה.

אני רוצה להגיד שהיו ויהיו הפרות זכויות על תכנים והעתקה של תכנים לאתרים אחרים.
זה קרה לחברה, אתר מתחרה שלנו לא ננקוב בשמות, העתיקה בלי בושה את לוגו האתר...
אנחנו צריכים לדאוג לצרכים שלנו לא ?

ישן 28-12-07, 21:36   # 13
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

קרא את הערותיי...

ציטוט:
נכתב במקור על ידי p.a צפה בהודעה
לכבוד :
Beesites

יש לציין שמכרז נסגר רק וכאשר יש מילוי מינימום משתתפים לסגירה. המכרז לא נעלם ואין צורך להחזיר את כספם חזרה, כל עוד המכרז בתוקף ופעיל.
כאשר המינימום משתתפים לסגירה יגיע ל-0 משתתפיםף, המכרז יסגר בזמנים שהנהלת ומפעילי החברה קבעה ללא תוספת ו/או הארכת זמן נוספת.

אני מרגיש שלא קיבלתי תשובה לשאלה, או שלא הבנתי. אם כתוב ליד כל מכרז שעת סגירה, השעה הזאת סתם רשומה שם? ואם לפי התקנון שלכם שעת הסגירה מגיעה ולא הוצעו על ההצעות - כל מי שהשתתף באותו מכרז בעצם שילם על מכרז שלא מתקיים.

( יש סיכויים טובים לנצח במכרז, מכוון שיש אופציה להגיש הצעות גם בתחום המקסימלי ובתחום המינימלי )

נכון שאתר המכרזים http://www.WinMe.co.il אתר חדש, הוא אמין, משתלם, והכי חשוב אמיתי.......

"האמא והאבא" של האתר רשומה ברשם החברות " פיזרו פתרונות מכירה בע"מ " - "ח.פ 51-4001551
" תבדוק אותנו בבקשה...

לא אמרתי שאתם לא חברה רשומה. אבל זה שאתם חברה בע"מ לא עוזר לי לתת בכם אמון אלא להיפך. מי נותן לי ערבות לכך שהכל מתקיים כמו שצריך? כל אחד יכול לגשת מחר בבוקר ולרשום חברה בע"מ. אתה רומה לי ש"האמא והאבא" הוא החברה. לא זאת היתה הכוונה, החברה היא האתר.

מי האמא והאבא של החברה עצמה, ומי מפקח על כל הדברים האלה?

"אצלנו לא נותנים הצעות פיקטיביות" אין דבר שהחברה מציינת ו/או מפרסמת שהם לא נכונים, האתר ומפעילי האתר נתונים תחת השגחה צמודה.
ציטוט:
"משרד רואי חשבון מפורסם כלשהו שניתן לסמוך עליו?"
זיו שיפר ושות' רואה חשבון - מספיק מפורסם בשבילך?
http://www.zscpa.co.il

כלומר, משרד רואי החשבון הזה מפקח על המכרזים, או שהוא רק מכין את דו"חות החברה מבחינת ראיית חשבון? ואם הוא מפקח בפועל על המכרזים, אני ממליץ שתציינו זאת במפורש באתרכם.

אל תדאג לא תהיה תביעה.

אני רוצה להגיד שהיו ויהיו הפרות זכויות על תכנים והעתקה של תכנים לאתרים אחרים.
זה קרה לחברה, אתר מתחרה שלנו לא ננקוב בשמות, העתיקה בלי בושה את לוגו האתר...
אנחנו צריכים לדאוג לצרכים שלנו לא?

בוודאי זה כבר היה בהומור...

ישן 28-12-07, 21:49   # 14
p.a
חבר חדש

מיני פרופיל

p.a לא מחובר  

תודה...

היי בני !

חשוב לי שתבין, הן מבחינתי והן מבחינת חוקי המכרז.

מכרז מתקיים, כל עוד המינימום משתתפים לסגירה עדיין פעיל.
מערכת האתר מתוכנתת באופן כזה, רק וכאשר יש מילוי כל המינימום משתתפים לסגירה ( כשהוא מגיע לאפס ) שעון עצר לאחור מתחיל לעבוד, תוך 15 דקות המכרז נסגר ללא תוספת זמן.

הלקוח משלם עבור חבילת הצעות, הלקוח מגיש אותם והוא צריך לחכות למילוי כל המינימום משתתפים.
הלקוח מודע שצריך מילוי של כמות המשתתפים, בכדי שמכרז יסגר.

אני מעריך מאוד את הערותייך,
אנחנו ניידע את הציבור בכל הנוגע ל"השגחת ההצעות הפיקטיביות..."
אין בכוונת החברה לרמות או לקחת כסך מאנשים ללא כל תמורה, לא לשם כך הוקם אתר המכרזים.

בברכה,
יש לך שאלות רעיונות חדשים לשיפור האתר והשירות
אשמח לשמוע אותם

אמיר.פ

Last edited by p.a; 28-12-07 at 22:11..

ישן 28-12-07, 22:53   # 15
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

זה לא ריאלי האתר הזה. אם אין תאריך סיום כל עוד אין את מס' המשתתפים הנדרש, צריך לחכות לתקופת זמן ארוכה מאד, כך שבעצם "זמן הסגירה" הוא עבודה בעיניים.
סתם לדוגמא, המכרז על הטלויזיה 37', צריך 1750 משתתפים ואפילו אין 20! מה קורה אז בעוד חודש? הרי זה לא נראה שהמספר הזה יושג אי פעם, אתה תחזיר את הכסף ללקוחות הלא מרוצים?
בקיצור, יש לך קונספט לא רע אבל לא חשבת מספיק לעומק.

ישן 28-12-07, 23:16   # 16
Striker
Permanently Banned

מיני פרופיל

Striker לא מחובר  

מידע על עמוד ההתחברות :

Connection : Not Encrypted

איפה הHTTPS?

ישן 29-12-07, 00:33   # 17
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
3.3 יודגש כי החברה " פיזרו פתרונות מכירה בע"מ " אינה מוכרת ו/או מספקת את המוצרים המוצעים באתר, החברה רוכשת עבור המשתתפים הזוכים באתר את המוצרים ו/או השירותים אשר זכו בהן, והיא מעמידה את האתר כזירה לעריכת מכירות פומביות בשיטת " מכרזים שיטתיים " אין לראות ב- " פיזרו פתרונות מכירה בע"מ " כמי שמוכרת ו/או מספקת את המוצרים ו/או השירותים ו/או כמי שחבה באחראיות כלשהיא בגין מכירתם ו/או הספקתם.
לפי השורה האחרונה, אתם פשוט יכולים לא לספק לנו את המוצרים?

ישן 29-12-07, 17:33   # 18
p.a
חבר חדש

מיני פרופיל

p.a לא מחובר  

אתר לא ריאלי... !

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
זה לא ריאלי האתר הזה. אם אין תאריך סיום כל עוד אין את מס' המשתתפים הנדרש, צריך לחכות לתקופת זמן ארוכה מאד, כך שבעצם "זמן הסגירה" הוא עבודה בעיניים.
סתם לדוגמא, המכרז על הטלויזיה 37', צריך 1750 משתתפים ואפילו אין 20! מה קורה אז בעוד חודש? הרי זה לא נראה שהמספר הזה יושג אי פעם, אתה תחזיר את הכסף ללקוחות הלא מרוצים?
בקיצור, יש לך קונספט לא רע אבל לא חשבת מספיק לעומק.
כל לקוח המשתתף באתר מודע ויודע את חוקי המכרז ותקנותיו, אתה מעדיך שהאתר יפעל בצורה אחרת ?
חשבנו על רעיון אחר לגמרי.
אין בעיה להיות כמו כל האתרים שיש כיום, מגיע זמן סגירת המכרז מאריכים את זמן הסגירה בדקה התשעים ( חוזר משתתפים ) וכך נמשך עד מילוי כל המשתתפים לסגירת מכרז, זאת עבודה בעיניים. לקוח מחכה לסגירת המכרז, מגיע הזמן לסגירה ואופס... מאריכים לך את המכרז בעוד 24 שעות.

החברה לא מאמינה בשיטות אלו, לא בנינו את המערכת שתפעל באופן שכזה.
באתר המכרזים WinMe אין :
מכרזי דמה, לא סוגרים מכרזים ( לא מפרסמים מכרז נסגר ) בכדי שהלקוחות יגידו הנה זה אתר שעובד.
הצעות פיקטיביות ( בוטים ) כל ההצעות מבוצעות ע"י משתתפים אמיתיים.

בשלב זה לא היו לנו לקוחות לא מרוצים, לא היו תלונות על ששיקרנו, אכזבנו, או חס וחלילה גנבנו.

בינתיים המתחרים רוצים רק להפיל אותנו ומנסים לחקות אותנו. ( הספיקו להעתיק את לוגו האתר ).
הנושא בטיפול...

אתר המכרזים WinME, אתר אמין והמשתלם ברשת.

שבוע טוב,

אמיר.פ

ישן 29-12-07, 17:44   # 19
p.a
חבר חדש

מיני פרופיל

p.a לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
לפי השורה האחרונה, אתם פשוט יכולים לא לספק לנו את המוצרים?
אני מבקש ממך לקרוא את כל התקנון ולראות שהחברות המספקות ו/או המשווקות לוקחות על עצמם את האחריות על המוצרים.

הלקוחות מקבלים תעודת אחריות עבור כל מוצר המגיע אליהם, בזכות האתר המכרזים WinMe

החברה רוכשת את המוצרים עבור הלקוחות אשר זכו, ומקבלת את השירות המלא המגיע לו ( תעודת אחריות עבור המוצר, משלוח חינם ללא כל תוספת, ה"הטרחה" היחידה שיש ללקוח שלנו, הוא זמן ההמתנה לסגירת מכרז, לא לשכוח שהלקוח הזוכה, מקבל את המוצר כמעט בלי כסף )

בברכה,

אמיר.פ

ישן 29-12-07, 17:50   # 20
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ברור שלא יהיו לך כרגע לקוחות לא מרוצים, האתר חדש מדי. חכה עוד שבוע שבועיים שכל המכרזים יהיו באותו מצב שהם עכשיו ואז נדבר (ד"א, המכרז על הטלויזיה עדיין מחכה ל-1741 הצעות, בדיוק כמו אתמול).
ולא הבנת מה אמרתי לגבי עבודה בעיניים... מה שאמרתי זה לא שאתם משתמשים בבוטים או מרמים, מה שאמרתי שהזמן סגירה הוא חסר משמעות כי לא יהיו לך 2000 הצעות בזמן כל כך קצר. מה שבעצם כן אומר שאתם מאריכים את המכרזים ואפילו יותר גרוע מהארכה של יום בדקה ה-90, אתם מאריכים עד זמן לא ידוע שיכול להיות בעוד חודשיים ואפילו לעולם לא. מה זה אומר גם שהמכרז נסגר בשעה XX:XX? מה עם תאריך? (אבל אז יהיו השלכות שליליות על המכרזים...)

ולהגיד שהאתר שלך "האמין והמשתלם ברשת" לא באמת הופך אותו לכזה. אמין? אולי, ימים יגידו. משתלם? ממש לא...

עריכה: האתר שלך לא מאובטח גם יותר מדי... שלחתי לך הודעה פרטית

Last edited by sheeze; 29-12-07 at 18:11..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום