הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-07-12, 10:27   # 1
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ביקורת חמורה | HostRank - הוסטראנק

אני מנחש שכבר נתקלתם במשתמש DCaptain ובדבריו המאוד חכמים ונעימים לשמיעה ברחבי הפורום.

כשהוא הקים את "חברת הבת שלו" HOSTRANK.US - ישר רכשתי אחסון. (~לינק לאשכול~)
ראוי לציין שרכשתי למרות שכבר קניתי אחסון אצלו בארץ והיו לי גם בעיות והוא סגר לי את האחסון מבלי להחזיר לי את כספי ומבלי להודיע, מזל שהיה לי גיבוי(חכו וזה לא הסוף)
הבעיות היו כל הזמן, ה UPTIME היה בקושי 32 אחוז!
היו המון בעיות ובשלב כלשהו זה התייצב, הייתי איתו (דניאל שמו) כמעט כל יום בטלפון בגלל הבעיות.
את האחסון רכשתי מראש לשלושה חודשים.
ומכיוון וזה עלה לי רק כמה דולרים לא באמת עניין אותי לקבל את הכסף בחזרה, למרות שלא הגיע לו גרוש ממנו.
האחסון התייצב יותר בחודש האחרון אבל עדיין יש בעיות בו מבחינת הגבלות מוזרות ובאגים של סאבדומיינים וכו'.
לי כבר נמאס אז לא יצרתי איתו קשר - זה לא שווה את הזמן.
וגם לא השתמשתי יותר באחסון: היה עליו אתר סטטי אחד וזהו.
לפני כמה ימים הגבתי באשכול שלו על כמה דברים אצלו שמאוד מרתיחים אותי, מי שזוכר הודעות כמו זאת:

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
אני לא אמור לתת תשובה תוך מספר דקות, ובמידה וזה בפורום כמובן שגם לא בתוך מספר שעות..
ציטוט:
כפי שציינתי במהלך ההתכתבות ביננו - הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות.
אין לי צורך להחזיר לך את הכסף מכיוון שאתה הסכמת לתקנון, הסכמתי לפצות אותך וסירבת לכל בקשה שלי להגיע להסדר.
זאת החמורה ביותר לדעתי וגם הגבתי על זה בהתאם: http://www.hosts.co.il/forums/showpo...0&postcount=23

אז בחזרה לסיפור שלנו:
הגבתי לו באשכול מכירה של השרתי VPS שהוא מציע עם חסימה של התקפות DDOS.
הוא הגיב לי בהתאם כמובן ואחרי יום תומר המנהל מחק את ההודעות, כואב לי שהוא מחק כי לדעתי זה היה חשוב מאוד שיהיה שם אבל אני משער שהוא עשה זאת מסיבה מוצדקת ולא אנגוד את כושר השיפוט שלו בנושא.

היום, כיומיים-שלושה לאחר התגובה שלי אני בא להתחבר לפאנל כדי להוציא משם את האתר הסטטי שלי ומה אני מגלה? הוא סגר לי את החשבון.
שוב: בלי הודעה מוקדמת, בלי עילה מספקת ובלי לספק לי גיבוי של התוכן הקיים.
יותר חמור? הוא גם לא עונה כשיוצרים איתו קשר.

נשמע מופרח? מוגזם? זה בדיוק הפנים של חברת האחסון שלו.
צריך לעשות פה ניפוי מהיר של ילדודס למה אנשים פה משחקים עם כספם של אחרים, הם לא מבינים שלי זה עוד בקטנה אבל למישהו אחר זה יכול לגרום נזק כספי ענק.

אני קורא לסדר בנושא, יש גבול כמה שאפשר להתמודד עם הילד הזה! הוא לא מבין מה הוא עושה, הוא משחק אותה "CEO" אבל בגדול הוא ילד עם שרתים מושכרים ON-DEMAND שהוא משכיר ברווח בלי להתערב באמצע, מספק שירות זוועתי ויחסי האנוש שלו מזוויעים.
ובנוסף לכל: משתמש ב"כוח" שיש לו וגורם נזק שבשבילו זה "כלום" אבל בשביל ה"לקוחות" (לשעבר) זה לא כזה פשוט כמו שהוא חושב.

פשוט בושה וחרפה של זוועה, ואם עוד פעם אחת הוא יבוא לפה ויגיב משהו בסגנון "הביקורת שלך לא תקפה" אני באמת אתפוצץ. הילד הזה עבר כל גבול וצריך לשים לזה סוף!!

חשבונית:

העלות מחושבת ככה: 3 דולר זה חודש של החבילה, כפול שלושה חודשים (רבע שנתי) זה 9 דולר, והשתמשתי בקופון של ה 50 אחוז הנחה בפעם הראשון - מהאשכול הזה: http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=97565

לפי המספר חשבונית, אני הלקוח הראשון שלו. רוב האנשים היו חולקים כבוד ללקוח ראשון - אבל שום דבר פה לא עובד כמו שצריך גם ככה אז אין מה לצפות...

תודה על זמנכם, אני ממליץ בחום להתרחק מהילד הזה - זה לא נגמר טוב אף פעם. טעיתי כשנתתי לו הזדמנות שניה.

בינתיים עברתי לשרת אחסון אחר (אני לא אציין מאיזו חברה כי זה לא לעניין) אבל אני יכול לספר שכן יש אנשים שעושים את העבודה שלהם כמו שצריך, וכל הכבוד להם על זה. לפעמים לשלם קצת יותר בשביל שקט נפשי זה הרבה יותר משתלם.
לקח לחיים.

Last edited by Dennis Ray; 27-07-12 at 16:19..

ישן 27-07-12, 14:04   # 2
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

מאכזב, האמת שזה משהו שאני מצפה לו כשאני מתעסק עם ילדים (לא שאני לא ילד :P) אבל בכל מקרה אני מעדיף להמנע מזה, כי רובם לא ממש מתייחסים ברצינות ..

ישן 27-07-12, 14:14   # 3
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to DCaptain

DCaptain לא מחובר  

נתחיל בביקורת על HOSTRank הישראלית:
ממש לא זכור לי שסגרתי לך שום אחסון, אתה קיבלת את מה שרצית (ובמידה ולא, אשמח לקבל על כך הוכחה כלשהיא)

לגבי האחסון שלך בחו"ל:
הוא פעיל ויציב,
על מה אתה מדבר? לפי מה שאני רואה זו כתובת אתרך: my3like.com

ואתה גם היית יכול לראות את זה במערכת הלקוחות שלנו..

במידה ושכחת פרטים לאחסון זו כבר בעיה אחרת לגמרי, והיית צריך לדווח לי עליה באמצעות מערכת הלקוחות / אימייל (דבר שלא עשית כלל)

בכל אופן,
הפרטים לאחסון שלך נשלחו בפרטי (לצורך תזכורת)

ונסיים עם מספר מילים לגבי הביקורת על ההתנהלות שלי:
אכן,
היית הלקוח הראשון שלי בHOSTRank בחו"ל, אך אתה פותח ביקורת מכיוון שאתה דורש "כבוד"? זה מוגזם לגמרי..

זו החלטה שלי אם לתת לך בונוס מיוחד לחבילה או לא, אתה לא יכול להגיד לי איך להתנהל בחברה שלי (לפחות לא ברמה כזו..)

אתה לא ניסית כלל ליצור איתי קשר בשום דרך שהיא, אני פשוט במקרה קיבלתי קישור לביקורת הזו ממכר, זה הכל..

ישן 27-07-12, 14:32   # 4
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נתחיל בביקורת על HOSTRank הישראלית:
ממש לא זכור לי שסגרתי לך שום אחסון, אתה קיבלת את מה שרצית (ובמידה ולא, אשמח לקבל על כך הוכחה כלשהיא)

לגבי האחסון שלך בחו"ל:
הוא פעיל ויציב,
על מה אתה מדבר? לפי מה שאני רואה זו כתובת אתרך: my3like.com

ואתה גם היית יכול לראות את זה במערכת הלקוחות שלנו..

במידה ושכחת פרטים לאחסון זו כבר בעיה אחרת לגמרי, והיית צריך לדווח לי עליה באמצעות מערכת הלקוחות / אימייל (דבר שלא עשית כלל)

בכל אופן,
הפרטים לאחסון שלך נשלחו בפרטי (לצורך תזכורת)

ונסיים עם מספר מילים לגבי הביקורת על ההתנהלות שלי:
אכן,
היית הלקוח הראשון שלי בHOSTRank בחו"ל, אך אתה פותח ביקורת מכיוון שאתה דורש "כבוד"? זה מוגזם לגמרי..

זו החלטה שלי אם לתת לך בונוס מיוחד לחבילה או לא, אתה לא יכול להגיד לי איך להתנהל בחברה שלי (לפחות לא ברמה כזו..)

אתה לא ניסית כלל ליצור איתי קשר בשום דרך שהיא, אני פשוט במקרה קיבלתי קישור לביקורת הזו ממכר, זה הכל..

1. בישראלי אני לא יודע אם זוכר אבל קיבלתי חצי מהנפח שקניתי ואז אמרת שתשלח לי את הכסף זה היה איזה 2 דולר... פשוט סגרת לי את החשבון ולא שלחת את הכסף.
דיברנו על זה אולי אלפיים פעם.

2. my3like.com כבר לא מאוחסן אצלך, העברתי אותו לשרת החדש מסיבות שאתה יכול לנחש כבר.

3. שלחת לי עכשיו את הפרטים ואני אנסה להתחבר שוב, אני יודע שהפרטים שהייתי מתחבר איתם עד היום, היום לא עבדו.

4. איזה בונוס? ביקשתי בונוס? או ביקשתי שירות ראוי? מה ראית שרשום?

5. ניסיתי, 4 פעמים למספר טלפון בו דיברנו בעבר כל פעם מחדש.

ישן 27-07-12, 14:37   # 5
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

DCaptain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eliran2313 צפה בהודעה
1. בישראלי אני לא יודע אם זוכר אבל קיבלתי חצי מהנפח שקניתי ואז אמרת שתשלח לי את הכסף זה היה איזה 2 דולר... פשוט סגרת לי את החשבון ולא שלחת את הכסף.
דיברנו על זה אולי אלפיים פעם.

2. my3like.com כבר לא מאוחסן אצלך, העברתי אותו לשרת החדש מסיבות שאתה יכול לנחש כבר.

3. שלחת לי עכשיו את הפרטים ואני אנסה להתחבר שוב, אני יודע שהפרטים שהייתי מתחבר איתם עד היום, היום לא עבדו.

4. איזה בונוס? ביקשתי בונוס? או ביקשתי שירות ראוי? מה ראית שרשום?

5. ניסיתי, 4 פעמים למספר טלפון בו דיברנו בעבר כל פעם מחדש.
1. אני ברצינות ממש לא יודע על מה אתה מדבר..
זכור לי בעיה איתך פעם, ואני גם זוכר שסידרנו אותה בכך שהוחזר לך פיצוי כספי מלא על השירות..

2. זה ממש לא ענייני לאן עברת, זה הדומיין שהגדרת..

3. אכן, שלחתי לך את הפרטים והם היו זהים למה שקיבלת באימייל בתחילת השימוש בשירות (זה בוודאות)

4. ציטוט שלך לקבלת יחס מיוחד / בונוס:
ציטוט:
לפי המספר חשבונית, אני הלקוח הראשון שלו. רוב האנשים היו חולקים כבוד ללקוח ראשון - אבל שום דבר פה לא עובד כמו שצריך גם ככה אז אין מה לצפות...
5. כפי שציינתי, במידה ואף אחד לא עונה בטלפון יש דרכים נוספות ליצירת קשר - כרטיסיית תמיכה במערכת הלקוחות או אימייל..

בקיצור ולעניין,
במידה והכל הסתדר לך - אשמח אם תודיע שהעניין סודר.

ישן 27-07-12, 14:50   # 6
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

"הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות" - קראתי את הביקורת ההיא וזה פשוט הצחיק אותי לקרוא את המשפט ההזוי הזה

אבל האמת שאתה קצת מביא את זה על עצמך, אם יש לך ניסיון כ"כ רע עם השירות - למה לנסות שוב? ואם כבר לנסות שוב, אז למה לא רק חודש אחד לניסיון?

בכל מקרה מדובר רק ב12 ש"ח, אם לא הצלחת לקבל החזר כספי אני במקומך הייתי מוותר ופשוט לא מתעסק עם מי שיש לו יחס כזה

אבל משהו ממש קטן שלדעתי הוא צודק "אני לא אמור לתת תשובה תוך מספר דקות, ובמידה וזה בפורום כמובן שגם לא בתוך מספר שעות.."
אני לא מסכים עם החלק הראשון של המשפט, אבל החלק השני של התשובה בפורום - אנשים פה מייחסים להודעות בפורום יותר מידי חשיבות.
הודעות פרטיות בפורום לדעתי לפחות זאת לא דרך התקשרות שאפשר לסמוך עליה - ואם לקוח שלי לדוגמה יפנה אליי בטלפון/מייל או יפנה אליי בפורום זה די ברור שבפורום יקח זמן עד שהוא יזכה לתשובה
אם רוצים תשובה מהירה וברורה - שיחת טלפון (או שליחת מייל אם יותר נוח) תביא תשובה הרבה יותר מהירה ויעילה.

ישן 27-07-12, 15:10   # 7
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
1. אני ברצינות ממש לא יודע על מה אתה מדבר..
זכור לי בעיה איתך פעם, ואני גם זוכר שסידרנו אותה בכך שהוחזר לך פיצוי כספי מלא על השירות..

2. זה ממש לא ענייני לאן עברת, זה הדומיין שהגדרת..

3. אכן, שלחתי לך את הפרטים והם היו זהים למה שקיבלת באימייל בתחילת השימוש בשירות (זה בוודאות)

4. ציטוט שלך לקבלת יחס מיוחד / בונוס:

5. כפי שציינתי, במידה ואף אחד לא עונה בטלפון יש דרכים נוספות ליצירת קשר - כרטיסיית תמיכה במערכת הלקוחות או אימייל..

בקיצור ולעניין,
במידה והכל הסתדר לך - אשמח אם תודיע שהעניין סודר.
1. לא הפקת החזר - סגרת את החשבון אבל ההחזר מעולם לא הגיע, עזוב אותך קטנות אבל זה 5 שקל (אני בטוח שאמרתי לך את זה בעבר כבר)

2. זה לא משנה עכשיו, הדומיין כבר לא אקטואלי מבחינת החשבון.

3. אין לי באמת מה לומר לך, זה פשוט לא עבד..

4. ציטוט שלי:
ציטוט:
רוב האנשים היו חולקים כבוד ללקוח ראשון
איפה הבנת שרצית צ'ופרים ותוספים? רציתי שירות ראוי !

5. אין לי כוח וסבלנות להתחיל להסתבך עם כרטיסיות תמיכה כדי שאתה תענה לי, אני יכול להתקשר לנייד ואתה גם יכול לחזור אליי כשאתה לא עונה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
"הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות" - קראתי את הביקורת ההיא וזה פשוט הצחיק אותי לקרוא את המשפט ההזוי הזה

אבל האמת שאתה קצת מביא את זה על עצמך, אם יש לך ניסיון כ"כ רע עם השירות - למה לנסות שוב? ואם כבר לנסות שוב, אז למה לא רק חודש אחד לניסיון?

בכל מקרה מדובר רק ב12 ש"ח, אם לא הצלחת לקבל החזר כספי אני במקומך הייתי מוותר ופשוט לא מתעסק עם מי שיש לו יחס כזה

אבל משהו ממש קטן שלדעתי הוא צודק "אני לא אמור לתת תשובה תוך מספר דקות, ובמידה וזה בפורום כמובן שגם לא בתוך מספר שעות.."
אני לא מסכים עם החלק הראשון של המשפט, אבל החלק השני של התשובה בפורום - אנשים פה מייחסים להודעות בפורום יותר מידי חשיבות.
הודעות פרטיות בפורום לדעתי לפחות זאת לא דרך התקשרות שאפשר לסמוך עליה - ואם לקוח שלי לדוגמה יפנה אליי בטלפון/מייל או יפנה אליי בפורום זה די ברור שבפורום יקח זמן עד שהוא יזכה לתשובה
אם רוצים תשובה מהירה וברורה - שיחת טלפון (או שליחת מייל אם יותר נוח) תביא תשובה הרבה יותר מהירה ויעילה.

למה לנסות שוב? קיוויתי לצדקה, אני מאמין שלאדם מגיע הזדמנות שניה להוכיח את עצמו, אולי בפעם הראשונה באמת משהו לא הסתדר... אז בפעם השניה - בוא תצא צדיק..
למה יותר מחודש? כי חודש עלה 3 דולר, ושלושה חודשים עם ההנחה עלו 4.5 דולר, וקיוויתי לטוב אז בשביל עוד דולר לקבל עוד חודשיים... לא ציפיתי שתיפול עליי המכה.
אין לי סבלנות וההחזר הכספי לא מניע אותי בנושא.
שישמור את העשרה שקלים, יקנה קולה קרה בחנות YELLOW הקרובה לביתו וישתה לרווחה, אני רק רוצה שיהיה סדר בנושא. משהו לא עובד ומשהו חייב להשתנות ומהר.

לגבי ההודעות בפורום: מבחינתי כל דרך שבה אותו נותן השירות בחר ליצור איתי קשר היא דרך שבה הוא מתחייב לספק את 100 אחוז השירות שלו.
בכל דרך התקשרות שהיא בלי העדפה.
ונכון שהמהירות לא תיהיה זהה, אבל כשהוא כבר עונה לו ואומר לו "בכיף, אני אשלח לך כתובת IP" - אתה חושב שטווח הזמן בין הרגע שהוא מבטיח לעשות משהו ועד לרגע שהוא עושה אותו צריך להיות יומיים? זה כבר זלזול, זה לא "מגבלות" או "חוסר חשיבות".

ואם הוא היה עונה בטלפון מדי פעם אז אולי גם לא הייתה הביקורת הזאת כאן כיום.

ישן 27-07-12, 15:17   # 8
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

אם הבטחת לענות בפורום תוך זמן מסויים, אז כן אתה צריך לענות במסגרת הזמן הזה.
אבל להודעה פרטית בפורום תשובה יכול לקחת כמה שעות וגם מעל יום, לא יצא לי לראות עסק שמציא שירות לקוחות שזמין במשך כל היום בפורום הוסטס (וגם אין סיבה מוצדקת לעשות את זה).

בכל מקרה יצאת בזול, הפסדת כסף לאיזה כמה מסטיקים במכולת ולמדת עם מי לא להתעסק
כשמדובר בסכומים של כמה שקלים אפשר לתת הזדמנות כזאת אבל אם תתעסק בסכומים קצת יותר רציניים כבר לא כדי לך לקחת סתם סיכונים מיותרים

ישן 27-07-12, 15:22   # 9
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
אם הבטחת לענות בפורום תוך זמן מסויים, אז כן אתה צריך לענות במסגרת הזמן הזה.
אבל להודעה פרטית בפורום תשובה יכול לקחת כמה שעות וגם מעל יום, לא יצא לי לראות עסק שמציא שירות לקוחות שזמין במשך כל היום בפורום הוסטס (וגם אין סיבה מוצדקת לעשות את זה).

בכל מקרה יצאת בזול, הפסדת כסף לאיזה כמה מסטיקים במכולת ולמדת עם מי לא להתעסק
כשמדובר בסכומים של כמה שקלים אפשר לתת הזדמנות כזאת אבל אם תתעסק בסכומים קצת יותר רציניים כבר לא כדי לך לקחת סתם סיכונים מיותרים

בדיוק, למזלי פה מדובר בכולה כמה שקלים, אם היה מדובר בכמה מאות שקלים אני בהחלט לא הייתי לוקח סיכון ומשלם עוד טיפה והולך לחברות כמו XSC או DRP או SPD, חברות מוכרות יותר.

בכל מקרה: המשתמש שלח לי גיבוי של הקבצים (הוא התחיל שיחה מיוזמתו) ובינתיים מסתמן כי השתנה משהו בהתנהלות... אני מקווה שכן. וזה רק הזמן יוכל לומר לנו.

ישן 27-07-12, 15:24   # 10
DCaptain
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

DCaptain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eliran2313 צפה בהודעה
בדיוק, למזלי פה מדובר בכולה כמה שקלים, אם היה מדובר בכמה מאות שקלים אני בהחלט לא הייתי לוקח סיכון ומשלם עוד טיפה והולך לחברות כמו XSC או DRP או SPD, חברות מוכרות יותר.

בכל מקרה: המשתמש שלח לי גיבוי של הקבצים (הוא התחיל שיחה מיוזמתו) ובינתיים מסתמן כי השתנה משהו בהתנהלות... אני מקווה שכן. וזה רק הזמן יוכל לומר לנו.
כפי שציינתי,

אני ממש לא ידעתי שניסית ליצור איתי קשר, והופתעתי לגלות שפתחת עליי ביקורת רעה..

בכל אופן,

הבעיה הסתדרה ואפשר לנעול את האשכול.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום