הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-08-08, 14:03   # 1
dordort
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

dordort לא מחובר  

Arrow [עזרה] מעוניין בקניית דומיין בינלאומי, צריך עזרה בהגדרת הדומיין על CentOS (לינוקס).

שלום. לא הבנתי כמה דברים, DNS, ממי מקבלים? מהשרת אחסון? אז בעצם השרת אחסון מוסיף את האיפי שלי לשרתים שלו? נגיד החברה עשתה הגדרה שהדומיין mywebsite.net מופנה לאיפי מסויים. אז צריך לשים לדומיין את הDNS של החברה עצמה וזה יפנה לאיפי של האחסון שלי? כי פשוט אני רוצה לאחסן את הדומיין על המחשב שלי בבית. כי יש לי שרת במשחק CABAL. כרגע אני משתמש בNO IP ואני רוצה לרכוש דומיין.. אז זה נכון מה שאמרתי או לא? זה ככה?

עוד משהו, ישלי בבית כמובן WIN XP ואמרו לי שאי אפשר להגדיר עליו דומיין, אז סבבה. יש לי כונן וירטואלי עליו שמותקן בו CentOS, זו מערכת Red Hat מבוססת לינוקס. אז בלינוקס כמובן אפשר אבל לא מצאתי שום מדריך לזה וכמובן שאף אחד לא יעזור לי כי מי שצריך לעשות זאת הוא מנהל האחסון. אז איך אפשר להגדיר את זה? אם צריך להתקין DA או משהו לא משנה מה רק תנו דרך מדריך איך לעשות את זה.. ד"א עם DNS אין לי בעיה יש תאתר הזה-
zoneedit.com

אני שם בו הגדרה שהדומיין isracabal.net מוגדר לאיפי של המחשב שלי ואז אני מגדיר בפאנל של הדומיין את הDNS של השרתים שם. רק הבעיה שאני מקבל מהספק אייפי דינאמי ואי אפשר באתר הזה שנתתי לשים אותיות (NO IP). יש למישהו פתרון אחר? כי אפשר לערוך תאיפי באתר הזה כל פעם אבל אמרו לי שלוקח לזה יום יומיים עד שמתעדכן.. =\

עוד משהו, אני צריך הסבר בנוגע לסאב דומיין, ששאלתי תחברה שאני רוצה לקנות ממנה תדומיין (הכי זולה שמצאתי, 38 ש"ח לשנה) הוא רשם כך:

אני:

שאלה:

אני קונה רק כתובת דומיין להפנייה לכתובת אייפי שלי, מה בנוגע לסאב דומיין זה גם כלול בפאנל ניהול? אם לא אז אני אחפש במקום אחר.
כי ברצוני לפתוח סאב דומיינים לונט (vent.isracabal.net) ועוד כמה. אם אפשר אז זה ללא הגבלה או שיש הגבלה ומה היא?.

תשובה של המנהל של LiveCity.co.il:

שלום רב,במערת שלנו לא קיים כלי מובנה של סאב-דומיינים, אך ניתן להגדירם ידנית דרך יצירת CNAME והפנייתו למיקום הרצוי.תודה,פשה.

אז אני לא הבנתי כל כך את הקטע אני צריך הסברים, והאם סאב דומיינים באים בד"כ בחברות טובות בפאנל?

תודה רבה, מקווה שיהיה מישהו שמוכן לעזור בהגדרת הדומיין. =]

דור.

אייסי שלי: 3061216.

עריכה:

האם זה נכון שפשוט מה שצריך זה DirectAdmin במערכת ומשם להגדיר? אם כן אז איך אני יכול להשיג תפאנל והאם דמו מספיק לצורך העניין הזה או שלא חייבים פאנל בשביל זה, או שיש פאנל חינמי חח תמצאו לי משהו XD

Last edited by dordort; 18-08-08 at 15:09..
  Reply With Quote
ישן 18-08-08, 16:11   # 2
dordort
חבר חדש

מיני פרופיל

dordort לא מחובר  

בקיצור הבנתי שאף אחד לא מעוניין לעזור, מי שהיה עוזר הייתי קונה ממנו את הדומיין במידה וזה לא יותר מ50 ש"ח.

אם בכל זאת מישהו מוכן לעזור להגדיר דומיין על לינוקס ללא פאנל, לשים פאנל כלשהו או דמו או WHATEVER תוסיפו אותי באייסי 3061216.

תודה.
  Reply With Quote
ישן 18-08-08, 16:17   # 3
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

Can I use my own domain name with No-IP?
Upgrading to No-IP Plus Managed DNS lets you use your own domain name(s) with No-IP. Login to your free no-ip.com account and add your domain names. Then go to the manage my domains section and check the domains you want activated.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 18-08-08, 16:24   # 4
dordort
חבר חדש

מיני פרופיל

dordort לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
Can I use my own domain name with No-IP?
Upgrading to No-IP Plus Managed DNS lets you use your own domain name(s) with No-IP. Login to your free no-ip.com account and add your domain names. Then go to the manage my domains section and check the domains you want activated.
תודה אם זה הדבר היחיד שאפשר לעשות אני יבדוק את זה...
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום