הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-10-06, 21:35   # 1
-VladK-
הוסטסניון

-VladK-'s Avatar

מיני פרופיל

-VladK- לא מחובר  

חזרתיייייייי :D

כמה טוב להיות בבית!! אין כמו הבית!

הסיפור מתחיל ביום ראשון.
אני וחבר שלי הינו בבית נרגילה...עישנו שם הכל כזה בכיף...פתאום חבר שלי אומר...שמע...נראה לי יהיו פה בעיות עוד מעט...בו נלך...אנחנו כזה הולכים ... אחרי 10 דקות הערבים התחילו לריב שם...באה משטרה, בלאגנים...קיצור סיפור ארוך...בזמן שהמשטרה מרגיעה אותם חבר שלי כזה אומר:
זה מאוד מזכיר לי את רחובות...

אני כזה...למה? הוא אומר לי...כי גם אצלהם זה ככה...
אני כזה אומר לו מאיפה אתה יודע? פעם אחת זה לא תמיד ככה...הוא אומר...רוצה לבדוק?
אני כזה, בכיף ...הוא אומר מחר אתה ב7 בבוקר אצלי בבית לבוש, עם רולר, נעליים, וכל השיט...
קיצור אני קם ב6....מתארגן וכל השטויות בא עליו הביתה...לוקחים כמה דברים ונוסעים...

עכשיו...אני גר בגני אביב (שכונה בלוד)...בשביל להגיע לרחובות צריך לנסוע דרך:
ניר צבי
ורמלה...

עכשיו...ניר צבי זה קיבוץ כזה קטן...10 דקות עברנו אותו בלי בעיה...רמלה גם לא ממש גדולה...20 דקות עברנו אותו...אבל מה שלוקח זמן זה הביניים...הכביש שמחבר...וואי זה היה סיוט...חם! אני בג'ינס! (לאדע למה ), עם רולר כבד ושמן...ועם בנאדם שכשעוצרים לדקה 2 הוא מתחיל להתבחיין שאנחנו לא נגיע בזמן

קיצור לבסוף הגענו...חבר שלי כולי אדום ושרוף מהשמש...אני חצי מת עם רגליים כמעת תלושות...
קיצור הגענו לשם לאחד החברים שלי, שמתי שם תרולר...התקלחתי...אכלתי בקטנה...ו...זהו...
קיצור טיילתי שם כמה שעות...חבר שלי המניאק היה עם חברה שלו...לא רצה ללכת ...אחרי שעה של שכנועים...הצלחתי ...התחלנו לנסוע ולא יודע למה הוא נעלם לי...כאילו שם ספרינט ונעלם ...

אני כזה מתקשר עליו מי מה מו...הוא אומר לי...אני מעוצבן...הלכתי להירגע (איפה בדיוק? )
קיצור מצאתי אותו...נסענו...ונסענו..ונסענו...עד שכמעט התעלפתי...נחנו בתחת אוטובוס שהיתה בדרך... נחים לנו...אני כזה חושב...מעניין איך נראת הרגל שלי ...אני מוריד תרולר...ומה אני רואה? רגל נפוכה, עם המון יבלות, ואחת האצבעות ברגל בדם ...לבשתי תרולר...נסענו...

אחרי נסיעה של שעתיים בלי מיים (נגמר) עברנו את רמלה ...נסענו קצת והגענו לניר צבי...זה ממש קרוב למקום שאני גר בו...שם נחנו כמה דקות...

בזמן שנחנו חשבתי לי...והגעתי למסקנה...מה אני צריך תרולר הזה...לקחתי וזרקתי...לבשתי נעליים...ואז הלכתי לעץ שיש שם תפוזים אני חושב..לא יודע מה זה היה אבל מה שאני יודע זה היה ירוק, חמוץ, ומגעיל אש...אבל מה...הינו רעבים...אז אכלנו 2 שלוש כל אחד...כל הפה שלי שרף...כל השפתיים שלי שרפו...קיצור זה היה סיוט...

קיצור הולכים הולכים הולכים...(אני הולך..הוא נוסע ) ואז הגענו לקטע שיש שם חול...חבר שלי על רולר אז הוא לא יוכל לעבור אז הוא כזה מוריד...והלך כזה כמו תרנגולת עם כזה אאוץ' על כל צעד...חחח...אחרי 2 דקות של הליכה...עברנו חצי מהשביל...פתאום באה לי התחושה להקיא...אני כזה אומר לחבר שלי...הוא כזה...יהיה בסדר...נגיע לגני אביב ושם כבר נראה מה יהיה...אני כזה...סבבה...עברנו 10 מטר והקאתי...היה מגעיל (דאא)...אבל לפחות הבנתי מה הרס לי תקייבה...האוכל שאכלתי אצל חבר שלי זה שברחובות...חח אני רואה כזה חצי פרוסה על הריצפה עם התפוז או מה שזה לא יהיה שאכלתי בניר צבי XD...

קיצור הולכים , מגיעים...ואז חבר שלי בא לי בהצהרה...בא לי גם להקיא...עכשיו מה שהפחיד אותי זה שהוא יקיא...למה? הוא נשען עלי ....קיצור הולכים ... ואז אני אומר לו...לך הביתה...אני יגיע לבד (הבית שלו יותר קרוב...) הוא הלך...אני מגיע הביתה...חצי מת, רעב, צמא, עם רגליים חצי שבורות, בלי רולר, ותיק ריק XD...

אני רק מגיע הביתה אבא שלי כזה מסתכל עלי...שואל...איפה הרולר?...מה זאת השאלה הזאת? הבן שלך לא היה בבית כל היום ואתה דואג לרולר?...חחח קיצור אמרתי לו שזרקתי אותו...אמא שלי כזה יוצאת מהחדר כזה ואומרת...למה זרקתה? היתה שומר...קיצור סתם זיוני שכל...(סליחה על הביטוי)

קיצור התקלחתי...אכלתי...שתיתי...ישנתי חצי שעה בערך...ובאתי למחשב והתחיל להיכנס להוסטס ולכתוב שם על...

ציטוט:
כמה טוב להיות בבית!! אין כמו הבית!

הסיפור מתחיל ביום ראשון.
חחחח...טוב בכל מקרה ... מעניין אותי לדעת אם משהו יקרא את הסיפור הזה במלואו...ויותר מעניין אותי לדעת למה בכלל אני מפרסם את זה פה...ועוד יותר בא לי לדעתי למה חבר שלי התעצבן וברח...מה שמוזר הוא התעצבן כשהתקשרתי עליו שיבוא...הוא בא עם חברה שלו ועוד איזה ילד מכוער...(קוראים לו "לוחה" (In english: Loha ) (In Russia: лоха) (תעיפו ל A)

בקיצור...אני שמח שאני בבית...מעניין אם אני ילך לבצפר...אני בספק...אבל בכל מקרה...זה שאני לא הולך לבית ספר זה לא אומר שבערב לא יהיה משהו "חריף"

אני שמח שנכנסתם לאשכול זה...לכן אני מחייב אותכם להגיב! תודה

ישן 02-10-06, 21:48   # 2
Smile
Permanently Banned

Smile's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Smile שלח הודעה באמצעות MSN אל Smile Send a message via Skype™ to Smile

Smile לא מחובר  

אתה ממש משועמם אתה יודע?
יום שלם לנסוע עם רולר וללכת? כבר עדיף לצום חחחחחח
ד"א לא הבנתי ממש מה חיפשת ברחובות אבל שיהיה

ישן 02-10-06, 21:54   # 3
-VladK-
הוסטסניון

-VladK-'s Avatar

מיני פרופיל

-VladK- לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Smile
אתה ממש משועמם אתה יודע?
יום שלם לנסוע עם רולר וללכת? כבר עדיף לצום חחחחחח
ד"א לא הבנתי ממש מה חיפשת ברחובות אבל שיהיה
שמע אני יכול לספר לך פה עוד מגילה...אבל...למה? אפשר לסכם הכל במשפט אחד...

Welcome to Gani Aviv

רק אצלנו יש כאלה מסטולים

ישן 02-10-06, 21:57   # 4
Smile
Permanently Banned

Smile's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Smile שלח הודעה באמצעות MSN אל Smile Send a message via Skype™ to Smile

Smile לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Pilmen
שמע אני יכול לספר לך פה עוד מגילה...אבל...למה? אפשר לסכם הכל במשפט אחד...

Welcome to Gani Aviv

רק אצלנו יש כאלה מסטולים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחח
בקיצור מרוב שיעמום נסעת עד רחובות...היית יכול לעצור אצלי בדרך

ישן 02-10-06, 21:58   # 5
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

דוקא ביום כיפור, היית מוצא לך זמן אחר..

ישן 02-10-06, 21:59   # 6
-VladK-
הוסטסניון

-VladK-'s Avatar

מיני פרופיל

-VladK- לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Smile
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחח
בקיצור מרוב שיעמום נסעת עד רחובות...היית יכול לעצור אצלי בדרך
אהההם נסענו בשביל לסדר משהו...ואפשר לומר שזה מרוב טימטום...כי אפשר היה מחר...באוטובוס :
D

אגב...איפה את גרה?

ישן 02-10-06, 21:59   # 7
taikaish
הוסטסניון

מיני פרופיל

taikaish לא מחובר  

סיימתי לקרא..
שאלה אחת, למה עשית את זה??
ומה עם הרולר?
אבל יפה...

(אם זה לא היית אתה לא הייתי קורא כ"כ הרבה).

ישן 02-10-06, 22:01   # 8
-VladK-
הוסטסניון

-VladK-'s Avatar

מיני פרופיל

-VladK- לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי designs.co.il
סיימתי לקרא..
שאלה אחת, למה עשית את זה??
ומה עם הרולר?
אבל יפה...

(אם זה לא היית אתה לא הייתי קורא כ"כ הרבה).
דבר ראשון... מזל טוב!
דבר שני... סידורים קטנים
דבר שלישי... איפה שהוא שוכב לו על הדשא של ניר צבי...מעניין אם כבר חירבנו עליו...אבל זה כבר סיפור אחר

ישן 02-10-06, 22:05   # 9
taikaish
הוסטסניון

מיני פרופיל

taikaish לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Pilmen
דבר ראשון... מזל טוב!
דבר שני... סידורים קטנים
דבר שלישי... איפה שהוא שוכב לו על הדשא של ניר צבי...מעניין אם כבר חירבנו עליו...אבל זה כבר סיפור אחר
אה חח אוקיי.
חשבתי שנסעת כדי לראות אם גם שם יש שוטרים..

ישן 02-10-06, 22:06   # 10
-VladK-
הוסטסניון

-VladK-'s Avatar

מיני פרופיל

-VladK- לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי designs.co.il
אה חח אוקיי.
חשבתי שנסעת כדי לראות אם גם שם יש שוטרים..
השוטרים היו אתמול XD

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום