הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-12-14, 21:55   # 1
nefrian
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

מוכר שני דפיי פייסבוק לא פעילים ב 250 שח

בס"ד

שלום רב,

הדפים לא פעילים ולכן המחיר 250 שח .
לינקים לדפיי פייסבוק

https://www.facebook.com/eeechs?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/CanLeave?ref=hl
  Reply With Quote
ישן 22-12-14, 17:37   # 2
Yair S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Yair S לא מחובר  

מוכן להתגמש?
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 00:08   # 3
dordahan
חבר בקהילה

מיני פרופיל

dordahan לא מחובר  

להתגמש? לפני רגע רצית למכור דף לא פעיל של 18,700 לייקים בכמה מאות
וטענת שאני לא מבין בתחום.

אבל הבן אדם פה מוכר 2 דפים לא פעילים של 30 אלף לייקים ב250 שקל ואת רוצה להתגמש איתו .. תשמע ..

לפי דעתי את הקישור ששלחת לי בויקפדיה היית צריך לקרוא אותו קודם ... לא באים ושולחים אז הנה אני שולח לך אותו בחזרה כדי שתקרא אחי:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...A9%D7%9B%D7%9C
ישן 23-12-14, 00:28   # 4
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dordahan צפה בהודעה

אבל הבן אדם פה מוכר 2 דפים לא פעילים של 30 אלף לייקים ב250 שקל ואת רוצה להתגמש איתו .. תשמע ..

לפי דעתי את הקישור ששלחת לי בויקפדיה היית צריך לקרוא אותו קודם ... לא באים ושולחים אז הנה אני שולח לך אותו בחזרה כדי שתקרא אחי:
מסכים.
וממליץ גם על הערך "פרדוקס": http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%...95%D7%A7%D7%A1

הגיע הזמן להעריך את ויקיפדיה יותר!
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 01:38   # 5
Yair S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Yair S לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dordahan צפה בהודעה

אני בכלל לא מעוניין בדפים האלה, התעניינתי ברכישת אתר שפרסמו פה, אז כדי שלא יראו אותו במקום הראשון הגבתי תגובות באשכולות כדי שירד למטה... אני מקווה שתצליח להבין מה התחכום פה

ובחזרה לנושא, הדפים האלה שווים בערך 50 ש"ח אבל אני לא אסביר למה ואהרוס למוכר, ואם באמת היית מבין בתחום (והוכחת שאתה לא בפעם השנייה) היית יודע לבד.
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 08:23   # 6
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yair S צפה בהודעה
אני בכלל לא מעוניין בדפים האלה, התעניינתי ברכישת אתר שפרסמו פה, אז כדי שלא יראו אותו במקום הראשון הגבתי תגובות באשכולות כדי שירד למטה... אני מקווה שתצליח להבין מה התחכום פה

ובחזרה לנושא, הדפים האלה שווים בערך 50 ש"ח אבל אני לא אסביר למה ואהרוס למוכר, ואם באמת היית מבין בתחום (והוכחת שאתה לא בפעם השנייה) היית יודע לבד.
אני סתם רוצה להבין, אתה לא רוצה להרוס לי אבל רושם שהדפים שווים 50 שקל חח ? ואתה רוצה למכור דף אחד לא פעיל של 18 אלף לייקים ב בכמה מאות שקלים ואתה רושם שהדפים שלי לא שווים 250 שקל ? אתה רציני אחי.
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 11:37   # 7
Yair S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Yair S לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי nefrian צפה בהודעה
אני סתם רוצה להבין, אתה לא רוצה להרוס לי אבל רושם שהדפים שווים 50 שקל חח ? ואתה רוצה למכור דף אחד לא פעיל של 18 אלף לייקים ב בכמה מאות שקלים ואתה רושם שהדפים שלי לא שווים 250 שקל ? אתה רציני אחי.
אחי אין לי שום דבר אישי אליך דיברתי על הדפים
רשמתי כמה הם שווים אבל לא רשמתי למה, שזה בערך הכי חשוב ולכן אין לי מה להרוס - כי מי שלא יודע למה, כנראה ירצה לקנות אותם במחיר שתבקש.
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 11:39   # 8
yair1238
חבר מתקדם

מיני פרופיל

yair1238 לא מחובר  

אוקי, הבנתי את התת רמה שיש פה, מוזמנים למחוק לי את התגובה, ערכתי אותה.

Last edited by yair1238; 23-12-14 at 12:08..
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 11:50   # 9
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yair1238 צפה בהודעה
אני באתי להגיד את הדעה שלי בנוגע לריב שמתרחש כאן, אני, לעומת שלושתכם, מסכים עם Yair S.
הדפים של Nefrian הם ישנים מאוד מלפני כמה שנים, עם שם סתמי שאי אפשר לעשות איתו כלום, והדפים הללו לא יכולים לחזור לפעילות בחיים, הדפים הללו מתים, אולי גג 2 לייקים לפוסט לצמיתות.
לעומת זאת, הדף של Yair S של הצפייה ישירה, יש לו יותר ערך, גם אפשר להחזיר אותו לפעילות תוך שבוע שבועיים, וגם השם שלו עם יותר ערך ( צפייה ישירה ) שכל מי שעשה לייק עשה בכדי לראות סרטים/סדרות בצפייה ישירה, ואם אתם לא מבינים מה כל כך טוב בזה, אין לי מה להסביר, מצטער.
שבוע טוב שיהיה לכם

אני מקווה מאוד שאני לא אקבל אזהרה על התגובה הזאת, אתם פשוט רבים והייתי חייב להגיב כדי לסדר פה את הענייינים.
לא מבין אתכם אנשים אתה לא רוצה אל תקנה לא מבין למה אתה בכלל מגיב בדיון שאין לך אליו קשר, המחיר יקר לך ? הדף לא מתאים לך ? אל תקנה ! ! ! אתה מתנהג כמו ילד בן 12.
  Reply With Quote
ישן 23-12-14, 12:01   # 10
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yair1238 צפה בהודעה
אני באתי להגיד את הדעה שלי בנוגע לריב שמתרחש כאן, אני, לעומת שלושתכם, מסכים עם Yair S.
הדפים של Nefrian הם ישנים מאוד מלפני כמה שנים, עם שם סתמי שאי אפשר לעשות איתו כלום, והדפים הללו לא יכולים לחזור לפעילות בחיים, הדפים הללו מתים, אולי גג 2 לייקים לפוסט לצמיתות.
לעומת זאת, הדף של Yair S של הצפייה ישירה, יש לו יותר ערך, גם אפשר להחזיר אותו לפעילות תוך שבוע שבועיים, וגם השם שלו עם יותר ערך ( צפייה ישירה ) שכל מי שעשה לייק עשה בכדי לראות סרטים/סדרות בצפייה ישירה, ואם אתם לא מבינים מה כל כך טוב בזה, אין לי מה להסביר, מצטער.
שבוע טוב שיהיה לכם

אני מקווה מאוד שאני לא אקבל אזהרה על התגובה הזאת, אתם פשוט רבים והייתי חייב להגיב כדי לסדר פה את הענייינים.
אזהרה?
הייתי מעיף לך באן על התגובה הזאת.
מה אתה מגיב בכלל מישהו שאל את דעתך? נראה כאילו אתה משווק את יאיר בכל הפורום והוא משווק אותך חזרה? ולא אתפלא אם בכלל אתם אותו אדם (יאיר).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום