הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-02-13, 19:40   # 11
Or|Godex.co.il
חבר וותיק

Or|Godex.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Or|Godex.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Or|Godex.co.il Send a message via Skype™ to Or|Godex.co.il

Or|Godex.co.il לא מחובר  

אין לי שם חומר קניתי שרת אצלו ועדיין לא קיבלתי אותו ממנו הרבה זמן
אם זה התנהגות שלו ככה אז זה ממש בושה כי עם אני יזמין אביב שיגור אליו שהוא יביא להם את השרת שלי
ושהם יביאו לי אותו והוא לא יהיה במקום הוא יקבל תביעה על זה שסתם שלחתי את אביב שיגור לקחת את השרת שלי ממנו ששילמתי כסף
פלאפון: 054-7877208
  Reply With Quote
ישן 14-02-13, 20:06   # 12
netpower
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Or|Godex.co.il צפה בהודעה
אין לי שם חומר קניתי שרת אצלו ועדיין לא קיבלתי אותו ממנו הרבה זמן
אם זה התנהגות שלו ככה אז זה ממש בושה כי עם אני יזמין אביב שיגור אליו שהוא יביא להם את השרת שלי
ושהם יביאו לי אותו והוא לא יהיה במקום הוא יקבל תביעה על זה שסתם שלחתי את אביב שיגור לקחת את השרת שלי ממנו ששילמתי כסף
אתה לא יוכל לעשות דברים או לשלוח חברות שיעשו דברים יש לך איזה חוזה שזה כתוב בכתב שאתה שולח את אביב שיגור במידה ולא אתה יוכל לתבוע פיצוי ? - עם קניתה שרת ויש לך את זה בכתב אתה יוכל להוציא הרבה על מרמה גנבה הפרת הסכם זה גם פלילי שלא לדבר על פיצוי שאתה יוכל להוציא לי בערך ליפני שנה היה 7 שרתים אצלו.. כל שרת היה בחוזה וכל צעד היה בחוזה ברגע שהוא הבין שאני רציני ומתכוון לעשות משהו בנידון השרתים היו אצלי באות יום שלא לדבר על שרת אחד שהיה לי חומר וחשוב והגיע מפורק והוא הרכיב לי דגם אחר זכרונות אחרים האר דיסקים אחרים ( וויתרתי לא היה לי כוח לכנס למלחמות כאלה )
הצעה שלי עבורכם למי שיש חוזה קניה גש לעורך דין לענייני אינטרנט או פלילי כי זה פלילי, ושאלו אותו מה לעשות יעלה לכם 4000-5000 אבל במידה ואתם יוצאים זכאים הוא משלם את ההוצאות האלה אתם גם תקבלו עוגמת נפש תקראו קצת בגוגל על הנושאים האלה
  Reply With Quote
ישן 15-02-13, 01:04   # 13
Or|Godex.co.il
חבר וותיק

Or|Godex.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Or|Godex.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Or|Godex.co.il Send a message via Skype™ to Or|Godex.co.il

Or|Godex.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי צפה בהודעה
אתה לא יוכל לעשות דברים או לשלוח חברות שיעשו דברים יש לך איזה חוזה שזה כתוב בכתב שאתה שולח את אביב שיגור במידה ולא אתה יוכל לתבוע פיצוי ? - עם קניתה שרת ויש לך את זה בכתב אתה יוכל להוציא הרבה על מרמה גנבה הפרת הסכם זה גם פלילי שלא לדבר על פיצוי שאתה יוכל להוציא לי בערך ליפני שנה היה 7 שרתים אצלו.. כל שרת היה בחוזה וכל צעד היה בחוזה ברגע שהוא הבין שאני רציני ומתכוון לעשות משהו בנידון השרתים היו אצלי באות יום שלא לדבר על שרת אחד שהיה לי חומר וחשוב והגיע מפורק והוא הרכיב לי דגם אחר זכרונות אחרים האר דיסקים אחרים ( וויתרתי לא היה לי כוח לכנס למלחמות כאלה )
הצעה שלי עבורכם למי שיש חוזה קניה גש לעורך דין לענייני אינטרנט או פלילי כי זה פלילי, ושאלו אותו מה לעשות יעלה לכם 4000-5000 אבל במידה ואתם יוצאים זכאים הוא משלם את ההוצאות האלה אתם גם תקבלו עוגמת נפש תקראו קצת בגוגל על הנושאים האלה
הוא לא חתם איתי על שום דבר הוא לא שלח לי קבלות שביקשתי פיתאום הוא הפסיק לשלוח קבלות בכלל
גם לשרת שקניתי
פלאפון: 054-7877208
  Reply With Quote
ישן 15-02-13, 08:02   # 14
beastserv
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to beastserv

beastserv לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Or|Godex.co.il צפה בהודעה
הוא לא חתם איתי על שום דבר הוא לא שלח לי קבלות שביקשתי פיתאום הוא הפסיק לשלוח קבלות בכלל
גם לשרת שקניתי
יכול להיות שקראתי ברפרוף אבל אם שילמת כסף ולא קיבלת דבר קוראים לזה הונאה בימינו
הולכים עם זה למשטרה ישירות לתחנה כדי להגיש תלונה ולפתוח בחקירה
בנוסף ניתן לפנות למס הכנסה ולדווח שהוא לוקח כספים ולא שולח את המוצר ואו קבלות
וכמובן מעבר לכל זה גם תביעות קטנות עולה 200 שקלים בעירך לפתוח תיק ורוב הסיכויים שתזכה כי אף אחד לא יגיע למשפט אני משער

Last edited by beastserv; 15-02-13 at 08:21..
  Reply With Quote
ישן 15-02-13, 09:36   # 15
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

אי אפשר לתבוע חברה בע"מ בתביעות קטנות.
ישן 15-02-13, 09:54   # 16
אביחי
חבר על

מיני פרופיל

אביחי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kernel צפה בהודעה
אי אפשר לתבוע חברה בע"מ בתביעות קטנות.
אפשר לתבוע חברה בע"מ בתביעות קטנות. (אני חושב שחברה בע"מ לא יכולה לתבוע בתביעות קטנות אלא רק להיתבע).

אני יודע זאת מניסיון אישי (אבי תבע חברה בע"מ לא מזמן בתביעות קטנות וזכה).
  Reply With Quote
ישן 16-02-13, 21:56   # 17
Maor|Short.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Maor|Short.co.il לא מחובר  

גם אני התארחתי אצל אבי, משנת 2008 בערך... בפעם האחרונה שחידשתי (הייתי משלם לשנה או חצי שנה מראש בכל פעם) ביקשתי לשדרג ל-VPS בגלל שהיו הרבה נפילות בריסלר וחשבתי שזה שרת לא יציב. הוא אמר לי "כן כן", הוספתי כמה שקלים (אני חושב שבסביבות ה-10 ש"ח לחודש) ומעולם לא קיבלתי את ה-VPS, נשארתי בריסלר כל החצי שנה ששילמתי. לפני מספר חודשים הסתיים האירוח ועזבתי סופית.

בתור לקוח וותיק של אבי כואב לי לשמוע על מה שקורה שם (אני לא אשתתף בשום תביעה, אני מוותר על ה-60 שקל שהפסדתי ), אבי בחור נהדר ותמיד נתן שירות אמין ומקצועי והיה נחמד לעבוד איתו.

לעניין - סטודיו לעיצוב גרפי ופתרונות דפוס
www.lainyan.biz
  Reply With Quote
ישן 18-02-13, 03:26   # 18
netpower
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

יש לי איזה לקוח שלא מזמן הצליח להוציא מיהם שרת שהוא קנה מימני והשאיר שם לקח לו בערך 5 חודשים אבל השרת אצלו עכשיו אומנם חסר זכרונות (8GB) אבל החומר והדברים שלו נשמרו. הוא יודע איפה אפשר להשיג את "הבעלים של החברה" יש לו פרטים והכל.. טלפון חדש ולפי מה שהבנתי הוא אמר שהבחור הגיש פשיטת רגל בגלל חובות.. יש נגדם תיק של תביעות גם שמעתי לפי מה שהוא אמר לי
  Reply With Quote
ישן 19-02-13, 02:21   # 19
זאב בודד
חבר בקהילה

מיני פרופיל

זאב בודד לא מחובר  

חברה בע"מ, פשיטת רגל, הלך הכסף בקיצור

כפרת עוונות שיהיה

אני באותה סירה, שילמתי על VPS לשנה 4 חודשים היה סבבה יחסית, 4 חודשים סבלתי מנפילות יום יומיות ואפילו לכמה ימים, עד לנפילה האחרונה
אז הבנתי שאני כבר לא אקבל כלום מהם, למזלי היה לי גיבוי של שבוע לפני הנפילה והעלתי הכל לשרת אחר

כבר ששילמתי על השירות הבנתי שהמצב שלהם על הפנים ויש לי תכתובות במייל שאני שואל בדיוק את השאלות הללו ומרגיעים אותי שלא לדאוג והם חברה יציבה (לא האמנתי לשנייה)

אבל המחיר (450 שקל לשנה) סינוור אותי, אמרתי לעצמי זה מחיר של 3 חודשים גג למוצר הזה, ות'כלס זאת התקופה היציבה שקיבלתי בערך

אכלתי מהם הרבה חרא והפסדתי חודשיים של הכנסות גוגל, עד עכשיו אני לא מצליח להחזיר את הגולשים שהיו באתרים שלי בעבר

אבל מטעויות לומדים, אני לקחתי סיכון מחושב, דאגתי לגיבוי יום יומי (דווקא בשבוע הקריטי פיספסתי אבל לא נורא)

בקיצור, מי שיש לו משהו בעל ערך אצלהם (שרת שלו) שינסה להוציא אותו מהם

מי ששילם על שירות, שיגיד קדיש על הכסף כי אם הם הכריזו פשיטת רגל אף אחד לא יראה שקל
  Reply With Quote
ישן 20-02-13, 19:12   # 20
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

היו לי 2 שרתים אצל אבי עם מספר מצומצם של לקוחות, השרתים שולמו שנה מראש(בערך 2500ש"ח+) וסה"כ עבדתי איתם חודשיים.

זה קורה, זה סיכון, אבל אני יודע שאת הכסף לא אקבל חזרה(כי כפי הנראה, אין לו גם מאיפה לתת) אני פשוט שמח שהצלחנו להעביר את כל הלקוחות לפני שהקריסה הטוטאלית שלהם הגיע.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום