הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-02-14, 13:19   # 1
Ben Segal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ben Segal לא מחובר  

מה כבר אפשר לעשות היום כדי לקדם את האתר?!

ב"ה

בעבר עסקתי הרבה בניית אתרים, וקצת מאוד בקידום, אך זה היה מאוד פשוט, קצת מילות מפתח, קצת החלפות קישורים, כותרות באתר, קישורים ידידותיים וכו'.

היום אני קורא על קידום אתרים, ועל כל דבר כותבים "היום זה כבר לא רלוונטי, גוגל כבר לא משתמשת בשיטה הזאת".

אם כך אני רוצה לדעת, מה כן אפשר לעשות היום כדי לקדם את האתר ?
ישן 23-02-14, 20:41   # 2
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

במקום 10 החלפות קישורים ו20 קישורי זבל ממאמרים ואתרי סימניות אתה צריך רק 5-10 קישורים סך הכל מאתרים סמכותיים יותר שיעבירו אליך את הסמכותיות, זה נשמע מסובך להשיג קישור כזה אבל צריך רק כמה בודדים
בנוסף הרבה תוכן ואינטרפייס שיהיה נוח לגלוש בו ולהבין את האתר. אם האינטרפייס יהיה נגיש למשתמש תגדיל משמעותית את האיטרקציה של המשתמש באתר שלך וככה תגביר סגמנטים של חווייה טובה (גוגל יודע למדוד את הסגמנטים האלה ולדרג לפיהם אתרים)
בנוסף תוכן איכותי יותר גם מעלה את איכות הסגמנטים

בכל מקרה ממליץ ללכת על ביטויי זנב, תזהה ביטויים שיש להם אפילו 100 חיפושים בחודש ותקים להם עמוד באתר, לא חייב לשים מאמר יש עוד תכנים כמו סרטון או תמונות מה שרלוונטי לביטוי.. (זה יכול להיות גם עמוד שמרכז קישורים לעמודים אחרים באתר כמו עמוד קטגוריה או תגית)
ישן 24-02-14, 12:10   # 3
Ben Segal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ben Segal לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DeanSEO צפה בהודעה
במקום 10 החלפות קישורים ו20 קישורי זבל ממאמרים ואתרי סימניות אתה צריך רק 5-10 קישורים סך הכל מאתרים סמכותיים יותר שיעבירו אליך את הסמכותיות, זה נשמע מסובך להשיג קישור כזה אבל צריך רק כמה בודדים
בנוסף הרבה תוכן ואינטרפייס שיהיה נוח לגלוש בו ולהבין את האתר. אם האינטרפייס יהיה נגיש למשתמש תגדיל משמעותית את האיטרקציה של המשתמש באתר שלך וככה תגביר סגמנטים של חווייה טובה (גוגל יודע למדוד את הסגמנטים האלה ולדרג לפיהם אתרים)
בנוסף תוכן איכותי יותר גם מעלה את איכות הסגמנטים

בכל מקרה ממליץ ללכת על ביטויי זנב, תזהה ביטויים שיש להם אפילו 100 חיפושים בחודש ותקים להם עמוד באתר, לא חייב לשים מאמר יש עוד תכנים כמו סרטון או תמונות מה שרלוונטי לביטוי.. (זה יכול להיות גם עמוד שמרכז קישורים לעמודים אחרים באתר כמו עמוד קטגוריה או תגית)
קודם כל תודה רבה על התשובה.

יש לי אליך 2 שאלות:
1. מה זה אומר אתרים שיקשרו אליי? זה אומר קישור בתוך מאמר?
2. מה זה אינטרפייס וסגמנטים ?
ישן 24-02-14, 13:42   # 4
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ben Segal צפה בהודעה
קודם כל תודה רבה על התשובה.

יש לי אליך 2 שאלות:
1. מה זה אומר אתרים שיקשרו אליי? זה אומר קישור בתוך מאמר?
2. מה זה אינטרפייס וסגמנטים ?
אתרים שיקשרו אליך זה אומר פשוט עמוד אינטרנטי שיש בו קישור אליך, בבלוגים לדוגמה אתה יכול להגיב ולעשות שהשם שלך יהיה קישור או במאמרים כמו שכתבת. 2 הדוגמאות האלה הן לא איכותיות אבל אם אתה יוצר קישורים בודדים בשיטות האלה זה לא יזיק (יותר מבודדים יתפס כספאם). המטרה שלך ליצור פרופיל מגוון של קישורים מכמה סוגים ולהתרכז בעיקר בסוגים הטובים - אתרי סמכות בנושא שלך, לדוגמה אם יש לך אתר על ציפורים אז לקבל מאתר של חיות. הקישור יכול להיות מתוך מאמר או כל תוכן אחר רלוונטי, במאקו יש המון כתבות שהן מספרים לך על אתרים טובים בתחום מסויים ומקשרים מתוך הכתבה.

2.
אינטרפייס - זה איך שהאתר שלך בנוי מבחינה עיצובית, לדוגמה הפורום הזה בנוי טוב, אני מבין בקלות איפה התוכן הוא נמצא מול העיניים כיף לקרוא קל לעבור בין עמודים, אני לא אנטוש את האתר מהר. אבל נקח לדוגמה את הפורומים של תפוז שאני אישית לא אוהב - http://www.tapuz.co.il/forums2008/fo...x?forumid=1976
התוכן לא מוצג, לוקח זמן להבין מה רוצים ממך ואיך האינטרפייס עובד
המטרה לעשות אינטרפייס ידידותי למשתמש שיהיה קל לקרוא תכנים ולעבור בין עמודים באתר.

סגמנטים - יש מבחר פעולות שגולש מבצע שגוגל מזהה ומסיק מהם מסקנות, הפעולות האלה נקראות סגמנטים. לדוגמה אם נכנסתי לאתר ושהיתי בו הרבה זמן זה סגמנט חיובי לאתר (ברוב המקרים). סגמנטים נוספים ידועים:
צפייה בכמות דפים גדולה, יצירת תגובה בעמוד, לחיצה על כפתור לייק או שיתוף, הצטרפות לקבוצה בגוגל פייסבוק או טוויטר, הוספה למועדפים, חזרה מרובה לאתר מסויים, חיפוש שם האתר בגוגל, ציון שם האתר באתרים אחרים על ידי טקסט או קישור, וכן הלאה

סגמנטים שליליים:
נכנסתי לאתר שלך דרך גוגל ואחרי זמן מסויים עשיתי BACK ונכנסתי לתוצאה אחרת בגוגל, וכו'

גוגל יודעת לעקוב אחרי כל הדברים האלה יש לה גם קודים בהרבה אתרים, יש לה את כרום שהוא כלי מעקב על כל פיפס שכל גולש עושה, יש לה סרגלי כלים, יש לה קוד מעקב בתוספים לפיירפוקס ואינטרנט אקסספלורר, יש לה תוכנות ריגול שיושבות במחשב

הסגמנטים הכי חזקים בגוגל הם קישורים ושיתופים בגוגל ופייסבוק.
ישן 24-02-14, 13:46   # 5
Ben Segal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Ben Segal לא מחובר  

ציטוט:
אתרים שיקשרו אליך זה אומר פשוט עמוד אינטרנטי שיש בו קישור אליך, בבלוגים לדוגמה אתה יכול להגיב ולעשות שהשם שלך יהיה קישור או במאמרים כמו שכתבת. 2 הדוגמאות האלה הן לא איכותיות אבל אם אתה יוצר קישורים בודדים בשיטות האלה זה לא יזיק (יותר מבודדים יתפס כספאם). המטרה שלך ליצור פרופיל מגוון של קישורים מכמה סוגים ולהתרכז בעיקר בסוגים הטובים - אתרי סמכות בנושא שלך, לדוגמה אם יש לך אתר על ציפורים אז לקבל מאתר של חיות. הקישור יכול להיות מתוך מאמר או כל תוכן אחר רלוונטי, במאקו יש המון כתבות שהן מספרים לך על אתרים טובים בתחום מסויים ומקשרים מתוך הכתבה.

2.
אינטרפייס - זה איך שהאתר שלך בנוי מבחינה עיצובית, לדוגמה הפורום הזה בנוי טוב, אני מבין בקלות איפה התוכן הוא נמצא מול העיניים כיף לקרוא קל לעבור בין עמודים, אני לא אנטוש את האתר מהר. אבל נקח לדוגמה את הפורומים של תפוז שאני אישית לא אוהב - http://www.tapuz.co.il/forums2008/fo...x?forumid=1976
המטרה לעשות אינטרפייס ידידותי למשתמש שיהיה קל לקרוא תכנים ולעבור בין עמודים באתר.

סגמנטים - יש מבחר פעולות שגולש מבצע שגוגל מזהה ומסיק מהם מסקנות, הפעולות האלה נקראות סגמנטים. לדוגמה אם נכנסתי לאתר ושהיתי בו הרבה זמן זה סגמנט חיובי לאתר (ברוב המקרים). סגמנטים נוספים ידועים:
צפייה בכמות דפים גדולה, יצירת תגובה בעמוד, לחיצה על כפתור לייק או שיתוף, הצטרפות לקבוצה בגוגל פייסבוק או טוויטר, הוספה למועדפים, חזרה מרובה לאתר מסויים, חיפוש שם האתר בגוגל, ציון שם האתר באתרים אחרים על ידי טקסט או קישור, וכן הלאה

סגמנטים שליליים:
נכנסתי לאתר שלך דרך גוגל ואחרי זמן מסויים עשיתי BACK ונכנסתי לתוצאה אחרת בגוגל, וכו'

גוגל יודעת לעקוב אחרי כל הדברים האלה יש לה גם קודים בהרבה אתרים, יש לה את כרום שהוא כלי מעקב על כל פיפס שכל גולש עושה, יש לה סרגלי כלים, יש לה קוד מעקב בתוספים לפיירפוקס ואינטרנט אקסספלורר, יש לה תוכנות ריגול שיושבות במחשב

וואו תודה רבה, חידשת לי המון! לא ידעתי שהם עד כדי כך עוקבים אחרי מה המשתמשים עושים.

מאוד עזרת לי, אתה יכול לנעול את הנושא.
ישן 25-02-14, 02:51   # 6
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
לפי מה שאתה אומר כמעט כל אחד יכול להיות מקום ראשון בלי להתאמץ רק 5-10 קישורים
מה זה בשבילך קישורים סמכותיים ואיך אתה מודד סמכות? , בוא נראה אותך משיג קישורים מאתרי זהב כמו הטכניון, אוניברסיטאות, משרדים ממשלתיים...

מסכים איתך לגבי זה שקישורי זבל ואתרי סימניות לא נותן הרבה , אפילו יכול לגרום לך לעונשים.
היום כדאי לעשות החלפות קישורים מאתרי תוכן רלוונטיים שמדברים על הביטויים שאתה מעוניין לקדם, אתר סמכותי נקבע על ידי פרמטרים רבים כמו: PR, MOZRANK, כמות ביטויים בדף ראשון, חוזק דומיין, דפים מאונדקסים ועוד.

ציטוט:

2.

סגמנטים שליליים:

לגבי אינטרפייס שרשמת, סלח לי אבל פיספסת את המהות של חווית הגלישה בהקשר של הקידום - היררכיה נכונה, שכל דף נמצא במקום שלו על פי הסדר שצריך להיות ככה שהגולש יכול בקלות להגיע לדפים פנימיים על פי הקטגוריות הראשיות.
הדוגמה שהבאת על תפוז היא לא בדיוק דוגמה טובה... תפוז נמצאים במקומות ראשונים בהמון ביטויים לעומת פורום הוסטס שלא בדיוק... אז איך זה בדיוק מסתדר עם הדברים שרשמת?.

פעם ראשונה שאני שומע שהוספה למועדפים נותנת איזה ניקוד של קידום... זה חדש לי, גם לא מצאתי שום סימוכין לזה ברשת ואשמח אם תפנה אותי למקור שאומר זאת...

בקיצור, יש פה הרבה דברים שהם מבוססים על קידום של פעם , חלק פה באמת לא רלוונטי לקידום, סרגלי כלים??? מה קשור סרגלי כלים עכשיו? ומה הקשר בין גוגל לאינטרנט אקספלורר?

קיצר לבחור ששאל את השאלה אני בקצרה אתן לך כמה דברים כי כבר מאוחר

1. תדאג לתוכן איכותי באתר שלך, תוכן שאינו משוכפל - מקורי שלך, תדאג לעדכן את האתר שלך כמה שיותר, לדאוג שהתכנים יזרמו לשם, לא לבצע דחיסת ביטויים לתכנים, תכתוב טבעי,גוגל יודעים לעשות הקשר של מילות נרדפות והתוכן, תבנה היררכיה נכונה באתר, תחשוב מה הגולש שנכנס לאתר שלך מחפש ומה הוא רוצה למצוא, תחשוב בצורת גולש ולא בצורת מנוע חיפוש, כשמדובר על גרפיקה, תנסה תמיד לפרק את זה לחווית גולש - ככה גוגל קוראים לזה, לגרום לגולש להרגיש "בבית" , שהכל עובר לו חלק , הכל מהיר באתר, לא לוקח לכל דף להיטען מאה שנה, שהגולש מוצא מהר הכל.

2. אופטימיזציה בסיסית - טייטלים, דסקריפשנים - כותרות - לא צריך לפתוח עמוד על כל ביטוי, תבחר לך את הביטויים הראשיים ואת הביטויים זנב ארוך שאתה מעוניין ותבנה את ההירככיה נכונה, שים לב שאם אתה רוצה לקדם את הביטויים: "אחסון אתרים" ו"אחסון אתרים מקצועי", אתה לא חייב 2 דפים , אלא יכול לקדם את 2 הביטויים על דף אחד שיקרא: "אחסון אתרים מקצועי".

3. קישורים טבעיים - קישורים מאתרים רלוונטיים לנושא שלך, לא להשתמש בפוטרים, לגוון בקישורים, שלא כל הקישורים יהיו על ביטוי אחד, לדוגמה שלא כל הקישורים לעמוד אחסון אתרים שלך יבואו בקישור עוגן "אחסון אתרים" , אלא לגוון שיהיה לך גם "חברה לאחסון אתרים" , "אחסון אתרים מקצועי" וכו, שלא כל הקישורים יבואו רק לדף הבית או רק לדף פנימי, צריך להיות פיזור.
להשתמש כמה שיותר באתרים סמכותיים, וותיקים, בעלי מספר גדול של דפים בגוגל כמה שאפשר ועם מיקומים כמה שניתן, PR לאחרונה קצת חוזר בהקשר של רמת האתר לאחר העדכונים האחרונים שגוגל עשו על הקישורים, הוא עדיין לא מדד חזק, אבל יש בו משהו, אחרת גוגל לא היו מעדכנים אותו, תשתמש גם mozrank.

4. שימוש בתמונות + יוטיוב בעמודי התוכן שלך, שימוש בכפתורי share, גוגל פלוס, פתיחת דף עסק בגוגל פלוס, פתיחת העסק בגוגל מקומות/

יש עוד דברים, אבל זה מה שעולה לי עכשיו, המוח שלי קצת מחוק ב 3 בבוקר אחרי יום עבודה אינטנסיבי.
בכל אופן, אם אתה מעוניין בעוד קצת מידע, הינה כמה דברים בתחום שכתבתי.

זה על התוכן בנגיעה על עדכוני פנדה ופינגווין: http://www.webclub.co.il/%D7%A7%D7%9...E%D7%9C%D7%9A/

וזה מילון מושגים מעודכן שאולי יעזור לך גם:
http://www.webclub.co.il/%D7%A7%D7%9...2%D7%99%D7%9D/

בהמשך יעלו עוד מאמרים בתחום, לא מספיקים הרבה כשמשלבים עבודה
  Reply With Quote
ישן 25-02-14, 12:25   # 7
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebClub.co.il צפה בהודעה
מה זה בשבילך קישורים סמכותיים ואיך אתה מודד סמכות? , בוא נראה אותך משיג קישורים מאתרי זהב כמו הטכניון, אוניברסיטאות, משרדים ממשלתיים...

מסכים איתך לגבי זה שקישורי זבל ואתרי סימניות לא נותן הרבה , אפילו יכול לגרום לך לעונשים.
היום כדאי לעשות החלפות קישורים מאתרי תוכן רלוונטיים שמדברים על הביטויים שאתה מעוניין לקדם, אתר סמכותי נקבע על ידי פרמטרים רבים כמו: PR, MOZRANK, כמות ביטויים בדף ראשון, חוזק דומיין, דפים מאונדקסים ועוד.

הבנתי איפה חוסר ההבנה, את התגובה כתבתי לו כי יצאתי מנקודת הנחה שהוא מדבר על האתר GTA בחתימה שלו. אני מאמין ש5 קישורים זה המינימום כדי שהאתר שלך יילקח ברצינות בגוגל ויתאנדקס טוב, זה לא מבטיח מקום ראשון (אני אישית יותר איש של ביטויי זנב לכן אני עובד על חוזק דומיין)

לגבי מה קובע סמכותיות, Page Rank ו Moz Rank כפי שמובן מהשם שלהם הם RANKS, הם מדרגים דברים הם לא בעצמם פקטור של גוגל. לגבי כמות ביטויים בדף ראשון לא שמעתי על זה אף פעם. חוזק דומיין זה להגיד סמכותיות במילים אחרות ודפים מאונדקסים זה פקטור קטן אבל הוא הראשון ברשימה שלך שבאמת פקטור.

3 הפקטורים העיקריים למדידת הסמכותיות/איכות הדומיין הם טיב פרופיל הקישורים, איכות התכנים ברמה של הדומיין, איכות הסגמנטים ברמה של הדומיין (לדוג' כמות הלייקים בקבוצה או כמות אזכור שם המותג במידה ויש).

לגבי בדיקת סמכות, אני בודק לפי מבחן התוצאה, איזה ביטויים מופיעים לאתר בTITLE בעמודים העיקריים ואיפה הוא נמצא בגוגל באותם ביטויים - גבוהה הוא עשה עבודה טובה, נמוך הוא כנראה לא עשה כלום או גרוע מזה

ציטוט:
לגבי אינטרפייס שרשמת, סלח לי אבל פיספסת את המהות של חווית הגלישה בהקשר של הקידום - היררכיה נכונה, שכל דף נמצא במקום שלו על פי הסדר שצריך להיות ככה שהגולש יכול בקלות להגיע לדפים פנימיים על פי הקטגוריות הראשיות.
הדוגמה שהבאת על תפוז היא לא בדיוק דוגמה טובה... תפוז נמצאים במקומות ראשונים בהמון ביטויים לעומת פורום הוסטס שלא בדיוק... אז איך זה בדיוק מסתדר עם הדברים שרשמת?.

פעם ראשונה שאני שומע שהוספה למועדפים נותנת איזה ניקוד של קידום... זה חדש לי, גם לא מצאתי שום סימוכין לזה ברשת ואשמח אם תפנה אותי למקור שאומר זאת...

בקיצור, יש פה הרבה דברים שהם מבוססים על קידום של פעם , חלק פה באמת לא רלוונטי לקידום, סרגלי כלים??? מה קשור סרגלי כלים עכשיו? ומה הקשר בין גוגל לאינטרנט אקספלורר?

קיצר לבחור ששאל את השאלה אני בקצרה אתן לך כמה דברים כי כבר מאוחר

1. תדאג לתוכן איכותי באתר שלך, תוכן שאינו משוכפל - מקורי שלך, תדאג לעדכן את האתר שלך כמה שיותר, לדאוג שהתכנים יזרמו לשם, לא לבצע דחיסת ביטויים לתכנים, תכתוב טבעי,גוגל יודעים לעשות הקשר של מילות נרדפות והתוכן, תבנה היררכיה נכונה באתר, תחשוב מה הגולש שנכנס לאתר שלך מחפש ומה הוא רוצה למצוא, תחשוב בצורת גולש ולא בצורת מנוע חיפוש, כשמדובר על גרפיקה, תנסה תמיד לפרק את זה לחווית גולש - ככה גוגל קוראים לזה, לגרום לגולש להרגיש "בבית" , שהכל עובר לו חלק , הכל מהיר באתר, לא לוקח לכל דף להיטען מאה שנה, שהגולש מוצא מהר הכל.

2. אופטימיזציה בסיסית - טייטלים, דסקריפשנים - כותרות - לא צריך לפתוח עמוד על כל ביטוי, תבחר לך את הביטויים הראשיים ואת הביטויים זנב ארוך שאתה מעוניין ותבנה את ההירככיה נכונה, שים לב שאם אתה רוצה לקדם את הביטויים: "אחסון אתרים" ו"אחסון אתרים מקצועי", אתה לא חייב 2 דפים , אלא יכול לקדם את 2 הביטויים על דף אחד שיקרא: "אחסון אתרים מקצועי".

3. קישורים טבעיים - קישורים מאתרים רלוונטיים לנושא שלך, לא להשתמש בפוטרים, לגוון בקישורים, שלא כל הקישורים יהיו על ביטוי אחד, לדוגמה שלא כל הקישורים לעמוד אחסון אתרים שלך יבואו בקישור עוגן "אחסון אתרים" , אלא לגוון שיהיה לך גם "חברה לאחסון אתרים" , "אחסון אתרים מקצועי" וכו, שלא כל הקישורים יבואו רק לדף הבית או רק לדף פנימי, צריך להיות פיזור.
להשתמש כמה שיותר באתרים סמכותיים, וותיקים, בעלי מספר גדול של דפים בגוגל כמה שאפשר ועם מיקומים כמה שניתן, PR לאחרונה קצת חוזר בהקשר של רמת האתר לאחר העדכונים האחרונים שגוגל עשו על הקישורים, הוא עדיין לא מדד חזק, אבל יש בו משהו, אחרת גוגל לא היו מעדכנים אותו, תשתמש גם mozrank.

4. שימוש בתמונות + יוטיוב בעמודי התוכן שלך, שימוש בכפתורי share, גוגל פלוס, פתיחת דף עסק בגוגל פלוס, פתיחת העסק בגוגל מקומות/

יש עוד דברים, אבל זה מה שעולה לי עכשיו, המוח שלי קצת מחוק ב 3 בבוקר אחרי יום עבודה אינטנסיבי.
בכל אופן, אם אתה מעוניין בעוד קצת מידע, הינה כמה דברים בתחום שכתבתי.

זה על התוכן בנגיעה על עדכוני פנדה ופינגווין: http://www.webclub.co.il/%D7%A7%D7%9...E%D7%9C%D7%9A/

וזה מילון מושגים מעודכן שאולי יעזור לך גם:
http://www.webclub.co.il/%D7%A7%D7%9...2%D7%99%D7%9D/

בהמשך יעלו עוד מאמרים בתחום, לא מספיקים הרבה כשמשלבים עבודה
אני מסכים עם התוספות שהוספת הן בהחלט יעזרו
רק אל תגיד לי שאני מיושן ובאותה נשימה תכתוב פסקה שלמה על PageRank

ההשוואה של תפוז צריכה להיות מול אתרים כמו וואלה לא הוסטס, אין דימיון. בכל אופן יכול להיות שהאינטרפייס שלהם באמת נוח, לי לא.
ישן 25-02-14, 22:42   # 8
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

ציטוט:

הכמות זה לא האישו, וקישורים מאתרי ממשל ואתרים סמכותיים אינם בגדל חלום ובהחלט אפשריים(אוכל לספק קישור להרחבה).
היום פחות כדאי לעשות החלפות ונראה שמדובר בחלון שנסגר מעדכון לעדכון(מה שהיה פעם פוטרים ודפי שת"פ הפכו ל CONTENT MARKETING וסחר במאמרים תמורת קישור).
הפרמטרים שהצגת הם מספרים ולא יותר מכך, ואף לא לרגע מספקים שום מידע מהיומן ואמיתי לגבי סמכותיות האתרים(וספק אם זה משהו מדיד כלל).

ציטוט:
כל מה שהצגת פה זה בידיוק ההפך מקישורים טבעיים.
כל אלו הם קישורים מלאכותיים שאתה יוצר, ומשכנע את עצמך שאם תפזר אותם, תמרח אותם, ,תגוון בהם, ותבחר כאלו עם LolRank\CareRank\LameRank\BigBallsRank\ProRank גבוה, הם יהפכו לטבעיים.
ממש לא, אמליץ לך לבחון את הנחיות האיכות של גוגל בכדי להבין למה הכוונה בקישורים טבעיים לפני שאתה שולל תשובה נהדרת של DeanSEO

ציטוט:
היי, ברוך הבא, קוראים לזה השפעה עקיפה על האתר, וכן אתר שמעודד את הגולשים להפוך אותו לדף בית או להוסיף אותו למועדפים בהחלט יזכה להרבה נקודות זכות גם אם הם עקיפות ולא נבחנות ע"י האלגוריתם.

ציטוט:
אתה מדבר על ארכיטקטורת מידע וניווט באתר, והוא מתכוון לממשק משתמש או חווית משתמש, בהחלט מומלץ לשפר את כולם, והוא ממש לא פיספס דבר, הוא פשוט פחות טכני ומעט יותר עדכני\שיווקי

בהחלט מגבה את התשובה הראשונה, למרות שבתחיל הדיון החלטתי לעקוב, אין ספק שלמעט הפן הטכני(ארכיטקטורת מידע, וניווט\מבנה תקין) כיום יש דברים נוספים שחייבים לקחת בחשבון, כמו UI\UE עיצוב, אסטרטגיית תוכן ופעילות חברתית

Last edited by מנשה אברמוב; 25-02-14 at 22:45..
  Reply With Quote
ישן 28-02-14, 01:16   # 9
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי menash צפה בהודעה
הכמות זה לא האישו, וקישורים מאתרי ממשל ואתרים סמכותיים אינם בגדל חלום ובהחלט אפשריים(אוכל לספק קישור להרחבה).
היום פחות כדאי לעשות החלפות ונראה שמדובר בחלון שנסגר מעדכון לעדכון(מה שהיה פעם פוטרים ודפי שת"פ הפכו ל CONTENT MARKETING וסחר במאמרים תמורת קישור).
הפרמטרים שהצגת הם מספרים ולא יותר מכך, ואף לא לרגע מספקים שום מידע מהיומן ואמיתי לגבי סמכותיות האתרים(וספק אם זה משהו מדיד כלל).

כל מה שהצגת פה זה בידיוק ההפך מקישורים טבעיים.
כל אלו הם קישורים מלאכותיים שאתה יוצר, ומשכנע את עצמך שאם תפזר אותם, תמרח אותם, ,תגוון בהם, ותבחר כאלו עם LolRank\CareRank\LameRank\BigBallsRank\ProRank גבוה, הם יהפכו לטבעיים.
ממש לא, אמליץ לך לבחון את הנחיות האיכות של גוגל בכדי להבין למה הכוונה בקישורים טבעיים לפני שאתה שולל תשובה נהדרת של DeanSEO

היי, ברוך הבא, קוראים לזה השפעה עקיפה על האתר, וכן אתר שמעודד את הגולשים להפוך אותו לדף בית או להוסיף אותו למועדפים בהחלט יזכה להרבה נקודות זכות גם אם הם עקיפות ולא נבחנות ע"י האלגוריתם.

אתה מדבר על ארכיטקטורת מידע וניווט באתר, והוא מתכוון לממשק משתמש או חווית משתמש, בהחלט מומלץ לשפר את כולם, והוא ממש לא פיספס דבר, הוא פשוט פחות טכני ומעט יותר עדכני\שיווקי

בהחלט מגבה את התשובה הראשונה, למרות שבתחיל הדיון החלטתי לעקוב, אין ספק שלמעט הפן הטכני(ארכיטקטורת מידע, וניווט\מבנה תקין) כיום יש דברים נוספים שחייבים לקחת בחשבון, כמו UI\UE עיצוב, אסטרטגיית תוכן ופעילות חברתית
היי, אשמח לקבל חיזוק לגבי הדברים שאמרת, אני תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים, אבל אשמח לקבל סימוכין לדברים שאתה אומר.
למשל היכן אוכל למצוא מידע על כך שהוספה למועדפים נותנת נקודות זכות?

לגבי הקישורים - אשמח גם לקבל הבהרה למה אתה מתכוון, כל מה שרשמתי הם דברים שגוגל הצהירו עליהם בעצמם, בכלל, מאט קאטס אמר בעצמו כי בניית קישורים אינה לא חוקית כל עוד עושים את זה נכון - קרי מה שרשמתי.
להלן ההנחיות של גוגל לגבי קישורים:
https://support.google.com/webmasters/answer/66356
בוא תגיד לי איפה אתה רואה שאני טועה.
בנוסף אני רק אציין שזאת דרך העבודה שלי והלקוחות שלי מאד מרוצים, מתקדמים מדי חודש בחודשו, יש לא מעט שנמצאים במקומות ראשונים בגוגל בביטויים תחרותיים ביותר, אז אם הייתי עושה משהו לא נכון, מן הסתם לא הייתי נמצא שם.
  Reply With Quote
ישן 28-02-14, 23:25   # 10
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

ציטוט:
היי, אשמח לקבל חיזוק לגבי הדברים שאמרת, אני תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים, אבל אשמח לקבל סימוכין לדברים שאתה אומר.
למשל היכן אוכל למצוא מידע על כך שהוספה למועדפים נותנת נקודות זכות?
היכן תוכל למצוא, שאלה טובה, אני דווקא זוכר שזה עלה באחד הדיונים של מרכז מנהלי האתרים של גוגל, אך אינני מוצא את התיעוד של הדיון בחשבון שלי.
תתחיל מפה:
https://www.youtube.com/user/softplus?feature=watch

יש לך שם מעל ל 200 שעות של דיונים, ששם תוכל ללמוד מה זה השפעה עקיפה ועל כך שלא כל פעולה נמדדת ע"י אלגוריתם, אך יכולה להשפיע עליו בצורה עקיפה.
ואתר שמופיע בסימניות מרובות יזכה לתנועה ישירה ותנועה חוזרת של גולשים נאמנים לאתר.

ציטוט:
לגבי הקישורים - אשמח גם לקבל הבהרה למה אתה מתכוון, כל מה שרשמתי הם דברים שגוגל הצהירו עליהם בעצמם
גוגל לרוב לא מצהירים ולא מספקים מידע אודות הסיגנלים שמהם מורכב האלגוריתם, יש להם הנחיות איכות שבהם הם משקיעים זמן ומשאבים

ציטוט:
מאט קאטס אמר בעצמו כי בניית קישורים אינה לא חוקית כל עוד עושים את זה נכון - קרי מה שרשמתי.
להלן ההנחיות של גוגל לגבי קישורים:
https://support.google.com/webmasters/answer/66356
בוא תגיד לי איפה אתה רואה שאני טועה.
המאמר שהצגת לא מראה לי שמאט קאסט אומר שבניית קישורים אינה חוקית(כן, אתה לא תשב על זה בכלא, פשוט תעוף מתוצאות החיפוש שלהם)
עיינתי במה שכתוב בדף, ויש שם ציטוט נהדר שיראה לך שהקישורים שיצרת מנוגדים להנחיות של גוגל ויסכנו את האתר בסנקציה ידנית או אלגוריתמית.

ציטוט:
בנוסף, יצירת קישורים שלא מוקמו בדף באופן יזום בעריכה או לא קיבלו את אישור בעל האתר (קישורים לא טבעיים), עשויה להיחשב כהפרה של ההנחיות שלנו. להלן מספר דוגמאות נפוצות לקישורים לא טבעיים המפרים את ההנחיות שלנו:

פרסומות טקסט המעבירות ערך דירוג דף

מאמרים פרסומיים או פרסום מקומי שבהם תשלום מתקבל עבור מאמרים הכוללים קישורים שמעבירים ערך דירוג דף.

קישורים שעברו אופטימיזציה של טקסט מקושר במאמרים או הודעות לעיתונות המופצים באתרים אחרים. לדוגמה:
יש הרבה טבעות נישואין בשוק. אם את רוצה להתחתן, תצטרכי לבחור את הטבעת הטובה ביותר. תצטרכי גם לקנות פרחים וגם שמלת כלה.

קישורים לאתרי סימניה או ספריה באיכות נמוכה

קישורים המוטמעים ב-Widgets המופצים באתרים שונים. לדוגמה:
אורחים בדף זה: 1,472
ביטוח לרכב

קישורים המופצים באופן נרחב בכותרות תחתונות של אתרים שונים

תגובות בפורום עם קישורים שעברו אופטימיזציה המשולבים בפוסט או בחתימה. לדוגמה:
תודה על המידע המצוין!
- שמעון
הפיצה של שמעון פיצה בגבעתיים פיצה מספר אחת בגבעתיים
כל מה שהצגת בתגובתך זה יצירת קישורים, והדף שהצגת כדוגמה דן על כך שההמלצות שלך מפרות את הנחיות האיכות של גוגל.

ציטוט:
בנוסף אני רק אציין שזאת דרך העבודה שלי והלקוחות שלי מאד מרוצים, מתקדמים מדי חודש בחודשו, יש לא מעט שנמצאים במקומות ראשונים בגוגל בביטויים תחרותיים ביותר, אז אם הייתי עושה משהו לא נכון, מן הסתם לא הייתי נמצא שם.
אציין ואגיד שיש לא מעט מקדמים שהידע שלהם אפסי וכל מה שהם יודעים זה ליצור קישורי זבל שמחזיקים את הלקוחות זמן מה בתוצאות החיפוש.
ולאחר תקופה, הלקוחות עפים, נענשים ונפגעים, ומוצאים את עצמם עם אתר חסר ערך.
אם כל מה שעשית עבור הלקוחות שלך זה ליצור קישורים מניפולטיבים, כדאי שתכין תירוצים לעדכונים הבאים של מנועי החיפוש, כי אורך חיי תרומתם של קישורי הספאם הללו מתקצרת מעדכון לעדכון.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום