הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-06-12, 20:36   # 31
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
הכל בסדר, אתה יכול להירגע, אין לי צורך בפתיחת גנון אני מסודר תודה !

בכל האשכול הזה לא הבאת הוכחה אחת לטענה שלך, זה בדיוק העניין - ואם עברת את גיל 13 אתה בטח יודע שלהכנס לוויכוח עם טענה שאתה יודע בוודאות שהיא לא נכונה, זה לא חכם במיוחד.

אתה רוצה לומר שאתה לא כותב מאמרים ?
שאתה לא מפרסם טקסטים בבלוגים ?
שאתה לא עושה החלפות קישורים ?
שאתה לא עובד על האופטימיזציה באתר ?

אתה יכול להמשיך לקרוא לשיטה ליצנים - אבל הליצנים פה ומרושתים בכל המקומות הראשונים ולא חושבים את עצמם כקוסמים.

אגב, סתם בשביל העניין - ה 2 מקדמות אתרים הכי מהירות שאני מכיר - אחת עבדה כעו"ד בעבר, והשנייה סיימה בדיוק תואר בפסיכולוגיה - באו למשרד, קיבלו הוראות, עבדו בזריזות, עמדו ביעדים והצליחו.

ההצלחה שלהם נמדדה בתוצאות ( מקום 6 במילה "קידום אתרים" בחצי שנה זה מספיק טוב?!? )
אני לא חושב שאני קוסם, שוב: אני לא מגיע בגישה לנצח את גוגל, אני מגיע בגישה לנצח את המתחרים.

ובשביל זה, אני צריך לעשות דברים בדרך שונה מהמתחרים.

בזירות סופר תחרותיות, יש עוד מאות אם לא אלפי מקדמי אתרים שעושים בדיוק מה שאתה עושה ואולי אפילו טוב יותר, במקרה כזה כמדומני לא יעזור רשימת מטלות, בפעם האחרונה שבדקתי בעמוד הראשי יש מקום רק ל10.

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?

Last edited by Shlomi062; 06-06-12 at 20:44..

ישן 06-06-12, 23:50   # 32
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shlomi062 צפה בהודעה
אני לא חושב שאני קוסם, שוב: אני לא מגיע בגישה לנצח את גוגל, אני מגיע בגישה לנצח את המתחרים.

ובשביל זה, אני צריך לעשות דברים בדרך שונה מהמתחרים.

בזירות סופר תחרותיות, יש עוד מאות אם לא אלפי מקדמי אתרים שעושים בדיוק מה שאתה עושה ואולי אפילו טוב יותר, במקרה כזה כמדומני לא יעזור רשימת מטלות, בפעם האחרונה שבדקתי בעמוד הראשי יש מקום רק ל10.
אני לא מבין... או שאני פשוט לא קולט אותך.

ואני אשאל בצורה ישירה הפעם שתוכל לענות.
  1. אתה לא מפרסם מאמרים באתרי מאמרים?
  2. אתה לא כותב תוכן ( מאמרים / דפי תוכן ) לאתר שאתה מקדם?
  3. אתה לא עושה אופטימיזציה לאתר?
  4. אתה לא מפרסם בבלוגים ופורומים?
  5. אתה לא מחליף קישורים?

אני באמת אשמח אם תענה על זה, אם אתה באמת מגיע לתוצאות בקידום ואתה יודע מה אתה עושה אני מאוד יופתע אם תענה פה בשלילה על הדברים - כי בתור תוכניתן אני אומר לך - אלו הפרמטרים שגוגל יכולים ועוקבים אחריהם בעיקר - על בסיס הדברים האלו נבנה הקידום וככל שיש יותר הרי זה משובח.

ישן 07-06-12, 01:05   # 33
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

אתה לא מפרסם מאמרים באתרי מאמרים? - לא.
אתה לא כותב תוכן ( מאמרים / דפי תוכן ) לאתר שאתה מקדם? - בין היתר, תלוי.
אתה לא עושה אופטימיזציה לאתר? - מקדם אתרים שלא עושה אופטימזציה זה כמו צלם שלא מצלם.
אתה לא מפרסם בבלוגים ופורומים? - לא
אתה לא מחליף קישורים? - אתה מכיר אתר שיכול להתקיים ללא קישורים?

Last edited by Shlomi062; 07-06-12 at 01:08..

ישן 07-06-12, 09:31   # 34
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

אם הבנתי את שניכם נכון, אני חושב שבסופו של דבר שניכם מדברים על אותו הדבר מזוויות שונות - וזה לחלוטין לא נוגד אחד את השני.

אתה (חי (?)) מצביע על העובדה שכמו שגוגל עובד על פי סט קבוע של חוקים וכללים שעל פי הם הוא קובע את המיקום, ומכיוון שיש כבר יחסית הרבה מאוד ניסיון בתחום המעורפל שנקרא "קידום אתרים", אז אפשר לפשט את כל העניין ולהסביר למישהו - "אם תרשם לכל ה-Web Directories, תרשום כמה מאמרים שונים ותפרסם אותם באתרי מאמרים נחשבים ותמקם את הקישורים בתוכן בצורה רלוונטית, תכתוב תוכן בנושאים קשורים, תדאג להשיג כמה שיותר קישורים" - ברור שהאתר זה יתקדם בגוגל. ומכיוון שזה אוסף של פעולות, אם אדם ישקיע בהם יותר זמן (וגם יהיה לו יותר ניסיון בביצוע שלהם) - אז הוא יתקדם מהר יותר.

מצד שני, אתה (שלומי) ו-kondason טוענים שלהעתיק את הפעולות של המתחרה לא יעזור - אלא צריך גם לתפוס יוזמה, לצבור ניסיון ורק ככה תוכל להגיע לתוצאות. שבסופו של דבר, אם אתה מקום ראשון כרגע - אז במקרה אתה והמתחרה שלך כנראה פועלים על אותו סט הוראות. אבל אל תצפה לשמור על המיקום שלך לזמן רב ככה.

אלו שתי דרכים שמשלימות האחת את השנייה - בכל פרוייקט של קידום אתר אתה מבצע את הפעולות המונוטוניות של אופטימיזציה On-Site של מילות המפתח, החלפת קישורים, הרשמה לאינדקסי אתרים, מאמרים - וכו'. וזה דבר שאפשר להכשיר עבורו כל אחד - וגם בפועל כל חברת קידום אתרים מעסיקה לעצמה כמה סטודנטים/בני נוער בשכר נמוך כדי שיבצעו את הפעולות האלה. בסופו של דבר - זה יכול לקחת בביטוי לא תחרותי מספר שעות בשבוע של אדם אחד, אבל זה גם עלול לקחת מספר אנשים שיעבדו על זה בצורה יותר אינטנסיבית. אבל עם מספיק אנשים ומספיק זמן - אתה תתברג במקומות הראשונים. זה משול לספינה שצריכה לחצות ים - עם מספיק חותרים אתה אפילו לא צריך לדעת את כיוון הרוח.

מצד שני, רק אדם עם ניסיון שמבין בתחום יוכל לקצר ולחסוך חלק גדול מן העבודה - הוא יזהה אתרים רלוונטים ויחליף איתם, הוא יזהה בעיות כגון מבנה קישורים לא נכון באתר, הוא ימצא מילות מפתח חלופיות שרמת התחרות בהם נמוכה משמעותית אבל עם אותו סדר גודל של נפח תנועה... הוא ידע באיזה אתרים התועלת מפרסום מאמרים והחלפת קישורים איתם היא אפסית ובאיזה אתרים התועלת תיהיה גדולה מאוד בגלל סיבות כאלה ואחרות. ויחליט - בהתאם לניסיונו - החלטות כאלה ואחרות שיקבעו את כיוון הספינה עצמה. האנשים הפשוטים ימשיכו לחתור - אבל תמיד דרוש קברניט שינווט אותה בין הסלעים וימצא את הדרך הקצרה ביותר להגעה ליעד. הוא ידע לחשב את ההשפעה של הרוח ושל הגלים ויבחר בדרך היעילה ביותר הן מבחינת משאבים והן מבחינת זמן.

אם יהיו לך רק פועלים פשוטים אתה גם יכול לחצות ים - אבל יקח לך הרבה יותר זמן. אם יהיה לך רק קברניט - אז תדע מעולה את המסלול, אבל יקח לך הרבה זמן אם הקברניט יהיה לבדו ויחתור לבד.

המסקנה היא ששני סוגי האנשים נחוצים בקידום אתרים - האחד בלי הידע שפשוט תתן לו רשימת משימות, וה"מקדם אתרים" - שיתכנן את תוכנית הפעולה, ידגיש אבני דרך ואתרים חשובים וידע איך למקסם את התועלת מכלים שונים. ארכיטקט פרוייקט תוכנה צריך לדעת להסתכל על דברים מלמעלה באופן מופשט כך שהמתכנת יוכל להתרכז בפעולות הפשוטות שנדרשות ממנו. ובלי מנהל פרוייקט ו/או ארכיטקט - התוצאות יהיו הרבה פחות ראויות. כך גם בקידום אתרים - בלי מנהל פרוייקט שיסתכל מלמעלה וידע להשתמש בידע שלו כדי לכוון את כולם לדרך הרלוונטית לקידום עבור אתר ספציפי - התוצאות בשטח יהיו פשוט פחות טובות.

קצת ארוך, אבל היה צריך לסכם פה 20 תגובות

ישן 07-06-12, 17:50   # 35
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel צפה בהודעה
אם הבנתי את שניכם נכון, אני חושב שבסופו של דבר שניכם מדברים על אותו הדבר מזוויות שונות - וזה לחלוטין לא נוגד אחד את השני.

אתה (חי (?)) מצביע על העובדה שכמו שגוגל עובד על פי סט קבוע של חוקים וכללים שעל פי הם הוא קובע את המיקום, ומכיוון שיש כבר יחסית הרבה מאוד ניסיון בתחום המעורפל שנקרא "קידום אתרים", אז אפשר לפשט את כל העניין ולהסביר למישהו - "אם תרשם לכל ה-Web Directories, תרשום כמה מאמרים שונים ותפרסם אותם באתרי מאמרים נחשבים ותמקם את הקישורים בתוכן בצורה רלוונטית, תכתוב תוכן בנושאים קשורים, תדאג להשיג כמה שיותר קישורים" - ברור שהאתר זה יתקדם בגוגל. ומכיוון שזה אוסף של פעולות, אם אדם ישקיע בהם יותר זמן (וגם יהיה לו יותר ניסיון בביצוע שלהם) - אז הוא יתקדם מהר יותר.

מצד שני, אתה (שלומי) ו-kondason טוענים שלהעתיק את הפעולות של המתחרה לא יעזור - אלא צריך גם לתפוס יוזמה, לצבור ניסיון ורק ככה תוכל להגיע לתוצאות. שבסופו של דבר, אם אתה מקום ראשון כרגע - אז במקרה אתה והמתחרה שלך כנראה פועלים על אותו סט הוראות. אבל אל תצפה לשמור על המיקום שלך לזמן רב ככה.

אלו שתי דרכים שמשלימות האחת את השנייה - בכל פרוייקט של קידום אתר אתה מבצע את הפעולות המונוטוניות של אופטימיזציה On-Site של מילות המפתח, החלפת קישורים, הרשמה לאינדקסי אתרים, מאמרים - וכו'. וזה דבר שאפשר להכשיר עבורו כל אחד - וגם בפועל כל חברת קידום אתרים מעסיקה לעצמה כמה סטודנטים/בני נוער בשכר נמוך כדי שיבצעו את הפעולות האלה. בסופו של דבר - זה יכול לקחת בביטוי לא תחרותי מספר שעות בשבוע של אדם אחד, אבל זה גם עלול לקחת מספר אנשים שיעבדו על זה בצורה יותר אינטנסיבית. אבל עם מספיק אנשים ומספיק זמן - אתה תתברג במקומות הראשונים. זה משול לספינה שצריכה לחצות ים - עם מספיק חותרים אתה אפילו לא צריך לדעת את כיוון הרוח.

מצד שני, רק אדם עם ניסיון שמבין בתחום יוכל לקצר ולחסוך חלק גדול מן העבודה - הוא יזהה אתרים רלוונטים ויחליף איתם, הוא יזהה בעיות כגון מבנה קישורים לא נכון באתר, הוא ימצא מילות מפתח חלופיות שרמת התחרות בהם נמוכה משמעותית אבל עם אותו סדר גודל של נפח תנועה... הוא ידע באיזה אתרים התועלת מפרסום מאמרים והחלפת קישורים איתם היא אפסית ובאיזה אתרים התועלת תיהיה גדולה מאוד בגלל סיבות כאלה ואחרות. ויחליט - בהתאם לניסיונו - החלטות כאלה ואחרות שיקבעו את כיוון הספינה עצמה. האנשים הפשוטים ימשיכו לחתור - אבל תמיד דרוש קברניט שינווט אותה בין הסלעים וימצא את הדרך הקצרה ביותר להגעה ליעד. הוא ידע לחשב את ההשפעה של הרוח ושל הגלים ויבחר בדרך היעילה ביותר הן מבחינת משאבים והן מבחינת זמן.

אם יהיו לך רק פועלים פשוטים אתה גם יכול לחצות ים - אבל יקח לך הרבה יותר זמן. אם יהיה לך רק קברניט - אז תדע מעולה את המסלול, אבל יקח לך הרבה זמן אם הקברניט יהיה לבדו ויחתור לבד.

המסקנה היא ששני סוגי האנשים נחוצים בקידום אתרים - האחד בלי הידע שפשוט תתן לו רשימת משימות, וה"מקדם אתרים" - שיתכנן את תוכנית הפעולה, ידגיש אבני דרך ואתרים חשובים וידע איך למקסם את התועלת מכלים שונים. ארכיטקט פרוייקט תוכנה צריך לדעת להסתכל על דברים מלמעלה באופן מופשט כך שהמתכנת יוכל להתרכז בפעולות הפשוטות שנדרשות ממנו. ובלי מנהל פרוייקט ו/או ארכיטקט - התוצאות יהיו הרבה פחות ראויות. כך גם בקידום אתרים - בלי מנהל פרוייקט שיסתכל מלמעלה וידע להשתמש בידע שלו כדי לכוון את כולם לדרך הרלוונטית לקידום עבור אתר ספציפי - התוצאות בשטח יהיו פשוט פחות טובות.

קצת ארוך, אבל היה צריך לסכם פה 20 תגובות
כל הנקודה שביקשתי להוכיח פה זה שמי שמדבר על עצמו כ"מקדם אתרים" שעושה מעבר לפעולות הפשוטות, הברורות שמופיעות בכל חור באינטרנט וחושב שיש לו מקל קסמים או שהוא עושה דברים שונה מאחרים - אז הוא טועה ובעצם זה שהוא מבצע את הפעולות הרגילות בנוסף לפעולות "הייחודיות" שלו זה מה הוא שגורם לו להתקדם.

זה ברור שיקח יותר זמן למי שאין ניסיון - אבל אם הוא יעקוב אחרי ההוראות והמדריכים ויהיה עיקבי - הוא מהר מאוד יגיע למקום הראשון.

אני אוהב להסביר את זה בשיטת הכסף - כל אתר מתחיל עם חשבון נקי עם גוגל - גוגל מגיע סורק את האתר ופותח לו חשובונות משנה עבור כל מילה או צירוף שקיים לו באתר, עבור כל מילה הוא מפקיד לו סכום מסויים של כסף לפי הרלוונטיות שלו למילה.

מפה נכנס מקדם האתר לתמונה - משנה את היחס קוד / טקסט ומעלה את כמות האחוזים של מילות המפתח באתר - מקבל כספים ( סכום שונה לכל אתר בהשוואה למידת רלוונטיות של גוגל ).

מחליף קישורים - מקבל כסף עבור כל קישור - קישורים חזקים מזכים את החשבון של מילת המפתח ביותר כסף מאשר קישורים מאתרים חלשים.

כתבת מאמר? יצא קישור ממנו? - קיבלת כסף !
כתבת פוסט בפורום שיש לך חתימה עם קישור - קיבלת כסף !
הכנסת את המילת מפתח ב TITLE ? קיבלת כסף !

ככה עבור כל פעולה - מי שהכיס שלו גדול יותר מופיע לפני ( תיאור קצר מוזר לאלגוריתם מיון - אבל שיהיה... ).

הם מנסים להוכיח לי - שבעזרת קסמים מקבלים ממנו כסף וגם אם סטודנט עם רשימת מכולת יקבל מגוגל כל יום במשך 8 שעות רצוף כסף על פעולות שהוא עשה - למרות שלבסוף הארנק שלו יהיה הכי מנופח - בעזרת הקסם של של מקדמים כאלה ואחרים הוא עדיין יהיה מאחוריהם.

יש עבודה מוגדרת - מי שמשקיע מתקדם - מי שלא - שוקע. חד וחלק.

Last edited by hi_sorie; 07-06-12 at 18:30..

ישן 07-06-12, 21:51   # 36
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

זה לא קסם, זה פשוט ידע שצריך לדעת.
איך? מחקרים, ניסויים, תצפיות מבוקרות והמון ניסיון.

ישן 07-06-12, 22:56   # 37
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

הנושא מיצה את עצמו.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום