הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-11-06, 17:39   # 21
yaiRy
האקרפיטבול הנוסטלגי, 2003

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nforce
אני מניח שמישהו לחץ על הפרסומות הרבה פעמים ולמשך כמה ימים, אבל כלום לא בטוח, הרי גוגל לא אומרים לך למה בדיוק הם העיפו אותך אז זאת השערה בלבד ...
ברגע שיש לך תעבורה של יותר מאלפיים כניסות יחודיות ביום, הכמות שבן אדם צריך ללחוץ על פרסומת בשביל להשפיע בצורה כזאת היא ענקית.
בכל מקרה, כנראה מישהו שלח תלונה עלייך או שבאמת עברת על אחד התנאים.

קח בחשבון שככל שאתה מרוויח יותר, גם הם.
חשבונות שעוברים את ה-500$ בחודש חשובים להם.
ישן 16-11-06, 20:36   # 22
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yaiR yerushalmi
ברגע שיש לך תעבורה של יותר מאלפיים כניסות יחודיות ביום, הכמות שבן אדם צריך ללחוץ על פרסומת בשביל להשפיע בצורה כזאת היא ענקית.
בכל מקרה, כנראה מישהו שלח תלונה עלייך או שבאמת עברת על אחד התנאים.

קח בחשבון שככל שאתה מרוויח יותר, גם הם.
חשבונות שעוברים את ה-500$ בחודש חשובים להם.
הגעתי קרוב לסכום הזה, בוא נגיד שאם הייתי נשאר עוד חודש באדסנס אז הייתי עובר את הסכום הזה אז אני לא ממש רואה את ההתחשבות הזאת שאתה מדבר עליה.

ויכול להיות שבנאדם כזה או אחר שבאמת רוצה להפיל "מתחרה" שלו, ילחץ מספיק פעמים כדי שיעיפו אותך, אבל אנשים פה חושבים שאדסנס זה חלום ורוד, אני מספר את זה רק כדי שאנשים ידעו את זה ויהיו מודעים למצב ויש כמוני עוד הרבה (כמו שאמרתי מקודם - אתם מוזמנים לעשות חיפוש בגוגל ולבדוק).

ד"א אם יש פה מישהו שכל כך בטוח בעצמו שלא יעיפו אותו שיתן את הכתובת של האתר שלנו ואנחנו כבר נבדוק את זה
ישן 17-11-06, 01:39   # 23
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

היו לי ימים של 20 דולר מגוגל
=]
  Reply With Quote
ישן 17-11-06, 23:00   # 24
elad-o
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל elad-o שלח הודעה באמצעות MSN אל elad-o

elad-o לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nforce
הגעתי קרוב לסכום הזה, בוא נגיד שאם הייתי נשאר עוד חודש באדסנס אז הייתי עובר את הסכום הזה אז אני לא ממש רואה את ההתחשבות הזאת שאתה מדבר עליה.

ויכול להיות שבנאדם כזה או אחר שבאמת רוצה להפיל "מתחרה" שלו, ילחץ מספיק פעמים כדי שיעיפו אותך, אבל אנשים פה חושבים שאדסנס זה חלום ורוד, אני מספר את זה רק כדי שאנשים ידעו את זה ויהיו מודעים למצב ויש כמוני עוד הרבה (כמו שאמרתי מקודם - אתם מוזמנים לעשות חיפוש בגוגל ולבדוק).

ד"א אם יש פה מישהו שכל כך בטוח בעצמו שלא יעיפו אותו שיתן את הכתובת של האתר שלנו ואנחנו כבר נבדוק את זה
אני איתך, לצערי....
בגלל כמה מתחרים הוציאו אותי מגוגל אדסנס.... והייתי מרויח שם מצוין...

ואני לא ילד קטן שירמה בזה... הייתי מודע להשלכות ולכן לא רימיתי...
מה שמעצבן אותי זה שהם לא נותנים לך אפשרות לערער על כך, והם לא מאפשרים לך לדבר על כך איתם...

אם מישהו באמת רוצה להוציא אותכם מהשירות... הוא ילחץ לכם על הפירסומות הרבה פעמים ביום... ואתם בחוץ! אין חזרה...

אותי אישית זה ביאס לאללה... כי אחרי 2 תשלומים של 200 דולר + היתלהבתי...

אבל... מקווה שלכם זה לא יקרה! שיהיה לכם בהצלחה... ובאמת יפה 10 דולר ליום!
בהצלחה!
סיגריה אלקטרונית - כל הכיף שבעישון, ללא ריח ונזקים!
  Reply With Quote
ישן 18-11-06, 03:22   # 25
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי elad-o
אני איתך, לצערי....
בגלל כמה מתחרים הוציאו אותי מגוגל אדסנס.... והייתי מרויח שם מצוין...

ואני לא ילד קטן שירמה בזה... הייתי מודע להשלכות ולכן לא רימיתי...
מה שמעצבן אותי זה שהם לא נותנים לך אפשרות לערער על כך, והם לא מאפשרים לך לדבר על כך איתם...

אם מישהו באמת רוצה להוציא אותכם מהשירות... הוא ילחץ לכם על הפירסומות הרבה פעמים ביום... ואתם בחוץ! אין חזרה...

אותי אישית זה ביאס לאללה... כי אחרי 2 תשלומים של 200 דולר + היתלהבתי...

אבל... מקווה שלכם זה לא יקרה! שיהיה לכם בהצלחה... ובאמת יפה 10 דולר ליום!
בהצלחה!
זה בעיה שגוגל מפילה על כל הוובמאסטרים, הרי אם הם מבחינים בין קליקים אמיתיים לקליקים שנגרמו בזדון וכו' - למה פשוט לא להחשיב אותם? הרי זה הרבה יותר פשוט ...
אבל לא, במקום זה הם יסגרו לך את החשבון. אפשר לערער אבל לא שמעתי על אף אחד שהעירעור שלו התקבל + למה אין שירות לקוחות מסודר לחברה בסדר גודל של גוגל? זאת הפקרות ...

ועוד משהו, הם טוענים שהם מחזירים את הכסף של אותם הקליקים ה"לא טובים", אני בספק אם הם עושים את זה ושמעתי כבר על אנשים שסגרו להם חשבונות גם עם כמה אלפים = כסף נקי לכיס.

בקיצר שאנשים יתעוררו, גוגל זה לא החברה הכי ישרה בעולם כמו שרוב האנשים חושבים, זה אפילו עובדה, לא מזמן הם שילמו 90 מיליון דולר למפרסמים שטענו שהפרסומות שלהם הוקלקו סתם. הם שילמו את ה 90 מיליון האלו לאחר שהייתה תביעה בבית משפט של מספר מפרסמים, המשפט כמובן לא הסתיים, הם פשוט עשו הסכם שהם ישלמו להם והם יורידו את התביעה - נקודה למחשבה?
ישן 18-11-06, 03:37   # 26
Ori
תודה על תרומתך :)
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nforce
זה בעיה שגוגל מפילה על כל הוובמאסטרים, הרי אם הם מבחינים בין קליקים אמיתיים לקליקים שנגרמו בזדון וכו' - למה פשוט לא להחשיב אותם? הרי זה הרבה יותר פשוט ...
אבל לא, במקום זה הם יסגרו לך את החשבון. אפשר לערער אבל לא שמעתי על אף אחד שהעירעור שלו התקבל + למה אין שירות לקוחות מסודר לחברה בסדר גודל של גוגל? זאת הפקרות ...

ועוד משהו, הם טוענים שהם מחזירים את הכסף של אותם הקליקים ה"לא טובים", אני בספק אם הם עושים את זה ושמעתי כבר על אנשים שסגרו להם חשבונות גם עם כמה אלפים = כסף נקי לכיס.

בקיצר שאנשים יתעוררו, גוגל זה לא החברה הכי ישרה בעולם כמו שרוב האנשים חושבים, זה אפילו עובדה, לא מזמן הם שילמו 90 מיליון דולר למפרסמים שטענו שהפרסומות שלהם הוקלקו סתם. הם שילמו את ה 90 מיליון האלו לאחר שהייתה תביעה בבית משפט של מספר מפרסמים, המשפט כמובן לא הסתיים, הם פשוט עשו הסכם שהם ישלמו להם והם יורידו את התביעה - נקודה למחשבה?
ברגע שאחוזי ה-CTR שלך עולים על 2,3% זה אמור להדליק אצלך נורה אדומה.
CTR זה כמות לחיצות פר צפיות.
באתר שיש 5000 צפיות בפרסום ביום, ואחוז של CTR זה 50 הקלקות - בשביל גוגל זה אחלה.

Reply With Quote
ישן 18-11-06, 04:30   # 27
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ori
ברגע שאחוזי ה-CTR שלך עולים על 2,3% זה אמור להדליק אצלך נורה אדומה.
CTR זה כמות לחיצות פר צפיות.
באתר שיש 5000 צפיות בפרסום ביום, ואחוז של CTR זה 50 הקלקות - בשביל גוגל זה אחלה.
OK
בוא נניח שיש לי אתר וראיתי שה CTR קפץ ב 5 אחוז סבבה - מה אני עושה?
פונה לגוגל? שולח להם מייל? במקרה שלי באמת ראיתי שמישהו לוחץ בכוונה ובאמת שלחתי להם מייל, הם ענו לי שהם בדקו והכל בסדר, אחרי יומיים בערך חסמו את החשבון, למה? INVALID CLICKS יותר מזה הם לא מפרטים - גם אם תשאל ושאלתי + ביקשתי שיבטלו את זה - זה לא עזר

אבל שוב למה לא למנוע את השטויות האלו מהוובמאסטרים אם הם יודעים שהקליקים האלו לא טובים?
אתה לא חושב שזה גם יותר פשוט וגם היה מונעי הרבה כאבי ראש מ 2 הצדדים?
ישן 18-11-06, 10:55   # 28
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

Ori - שלא תטעה CTR גם אם הוא 50% גוגל לא יסגרו לך את החשבון, יש אנשים עם CTR של 100%+ אני מסתובב בפורומים כמו דיגיטלפוינט שם יש מומחים לאדסנס והם שומרים על 35% CTR... כמובן אין להם 5K דפים נצפים ביום אלא נגיד 500 אבל הם עובדים גם בצורה שונה מאיתנו שזה קצת גולשים על מילות מפתח ריווחיות מאוד.
זה מגדיל את הCPC ומונע סמארטפריסינג (= הפחתה בעלות לקליק)... בכל מקרה כרגע גוגל לא תומכים בשפה העיברית לכן אנחנו לא יכולים לבוא אליהם בטעות מה גם ששאנחנו לא יכולים לצפות מהם כל כך לתמיכה דרך אימייל.... (בעיברית?!).

בכל מקרה תחכה קצת שגוגל אדסנס יתמכו באופן רישמי בעיברית ואז תרשם ותנסה שנית - אני בטוח שלמרות כל המגרעות הם עדיין מנפיקים רווחים גדולים יותר מכל חברה ישראלית אחרת.

לא רק שהעלות לקליק גבוה יותר מכל חברה ישראלית גם ה-% שאתה מקבל גבוה ב-10\20% גם רלוונטיות המודעה, הגמישות, הטכנולוגיה, המידע הסטיסטי און ליין (בניגוד לחברות ישראליות שלא נותנות לך מידע לגבי הרווח שלך במשך 4 חודשים).

וכו' - אני מאחל לך כמובן בהצלחה עם גוגל אולי בעתיד (=

Last edited by satan; 18-11-06 at 10:58..
  Reply With Quote
ישן 18-11-06, 16:27   # 29
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan
בכל מקרה תחכה קצת שגוגל אדסנס יתמכו באופן רישמי בעיברית ואז תרשם ותנסה שנית - אני בטוח שלמרות כל המגרעות הם עדיין מנפיקים רווחים גדולים יותר מכל חברה ישראלית אחרת.
אין ספק שהם משלמים טוב אבל יש משפט שאומר שעדיף ציפור אחת ביד מאשר 2 עם העץ ...
ישן 18-11-06, 16:36   # 30
נמרוד
הוסטסניון

נמרוד's Avatar

מיני פרופיל

נמרוד לא מחובר  

גם אותי הוציאו מגוגל בגלל המתחרים - 150 CTR ביום המתחרים עשו לי... מה הפלא שהתיסו אותי משם.. אוף
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום