הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-01-13, 20:42   # 1
OmerC
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

OmerC לא מחובר  

מוכר את האתר chatme.co.il

שלום לכולם, האתר http://www.chatme.co.il ("צ'אט מי") למכירה.
האתר הינו אתר צ'אטים שיתופי, כל אחד יכול להיכנס לאתר, להתחבר עם חשבון הפייסבוק האישי שלו ופשוט להתחיל לדבר עם אנשים שלא פגשתם בחיים, ללא דעות קדומות אחד על השני וליהנות משיחות קלות וזורמות.

קצת על הפונקציונליות של האתר:
1. כל משתמש שמתחבר עם חשבון הפייסבוק שלו יכול לפתוח חדר בצ'אטמי, לחדר זה כל המשתמשים יוכלו להיכנס כל עוד הוא לא שם סיסמה לחדר, במידה וכן משתמש שינסה להיכנס לחדר יידרש להכניס סיסמה.

2. כל חדר שפתחתם שלא כתבו בו הודעה במשך חצי שעה ייסגר באופן אוטומתי וכל מי שיהיה בחדר בזמן זה יקבל הודעה שחדר זה נסגר ויועבר ללובי של האתר (הלובי הינו החדר הראשי של האתר שלא נסגר אף פעם).

3. לצ'אט מנגון הצפה ולא ניתן לשלוח מעל 3 הודעות ברצף (3 כן, 4 כבר לא).

4. אפשרות להוספת סמיילים אוטומתית, כלומר שתעשו את הפרצוף ":)" הוא יופיע אוטומתית כפרצוף שמח, ישנם מספר קודים אשר יהפכו לסמיילים בהודעתכם, לפירוט ניתן לבקש ואני אתן לכם את רשימת הסמיילים האפשרית.

5. כאשר משתמש מתחבר עם הפייסבוק לצ'אט קופצת לו הודעה בה הוא מתבקש לפרסם ל50 חברים רנדומלים מתוך הפייסבוק שלו את האתר, כל פעם שיתחבר לצ'אט ייבחרו 50 חברים אחרים כך שברגע שהצ'אט יתפוס תאוצה הוא ימשיך להתפתח ואנשים ימשיכו להגיע. כל 50 החברים יקבלו את ההודעה כהתראה וברגע שהם ילחצו עליה יכנסו מיד לאתר.
תמונה להמחשה:
http://uploads.upng.co.il/64ab33f8e811f14436de57.png

6. מנהל של חדר יכול למחוק הודעה מסויימת, כלומר אם פתחתם חדר תוכלו למחוק הודעות שאנשים כתבו בחדר.

7. המנהל הכללי של הצ'אט (מי שירכוש את האתר, כרגע זה אני) יכול למחוק הודעה ספיציפית, את כל ההודעות של המשתמש בחדר וחסימה של המשתמש מהאתר (לא יוכל יותר להתחבר עם משתמש הפייסבוק הזה).

8. כדי לא להעמיס על הצ'אט ועל מסד הנתונים - כל 200 הודעות שאנשים כותבים בחדר החדר יתרוקן באופן אוטומתי וההודעות ימחקו ממסד הנתונים (כנ"ל לצורך פרטיות הגולשים).

לסיכום, אתר אדיר שבנה מתכנת שאני מאוד אוהב ומעריך חיים (haimz.net) גם עיצוב גם קידוד וגם תכנות לכן לפי דעתי הרמה מאוד גבוהה, שם מתחם קליט מאוד ובאופן כללי אתר בעל פוטנציאל אדיר.

האתר נמכר משתי סיבות, האחת היא לממן שיעורי נהיגה והשנייה היא חוסר הזמן להפעיל אתר כזה (כיתה י'א הרבה בגרויות ולימודים).
המכירה תתנהל בצורה של מכרז כך שאני מתחייב למכור את האתר בתאריך שאני קובע להצעה הגבוהה ביותר אך אני אנקוט במחיר התחלתי מינימלי שיש להציע מעליו.

תאריך סיום המכרז: 24/1/2013 - יש לשים לב שברשותי האופציה למכור את האתר לפני התאריך הזה במידה ואקבל הצעה מספקת בעיני.
מחיר התחלתי: 400 ש"ח
קפיצות בין הצעה להצעה: לפחות 50 ש"ח

מקבל רק העברה בנקאית - לא מקבל תשלום בשום דרך אחרת.
שימו לב: האתר לא פורסם ולכן אין כניסות או רווחים לאתר.

Last edited by OmerC; 17-01-13 at 22:04..
  Reply With Quote
ישן 17-01-13, 21:36   # 2
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

זה דפוק שצריך להתחבר לצאט דרך פייסבוק,כל הקטע שהכל חסוי לא?
  Reply With Quote
ישן 17-01-13, 21:53   # 3
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

לא הבנתי דבר אחד - חוץ מלהסביר על הפאנל של האתר ואיך הוא עובד . מה עם נתונים כמו כמות גולשים ייחודית ליום , האם יש רווחים לאתר ?...
  Reply With Quote
ישן 17-01-13, 22:04   # 4
OmerC
חבר בקהילה

מיני פרופיל

OmerC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי nefrian צפה בהודעה
זה דפוק שצריך להתחבר לצאט דרך פייסבוק,כל הקטע שהכל חסוי לא?
בתור אתר שצריך להתפתח חשוב היה שמשתמש שנכנס יפרסם גם לאנשים אחרים וכאשר אתה מחובר דרך הפייסבוק יש סיכוי די טוב שתפרסם את זה גם ל50 החברים הרנדומלים וככה האתר יתפוס תאוצה.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי mcm1200 צפה בהודעה
לא הבנתי דבר אחד - חוץ מלהסביר על הפאנל של האתר ואיך הוא עובד . מה עם נתונים כמו כמות גולשים ייחודית ליום , האם יש רווחים לאתר ?...
מצטער שכחתי לציין שהאתר לא פורסם ולכן אין כניסות לאתר ואין רווחים לאתר.
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 00:20   # 5
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

אני רוצה לשאול שאלה לגבי הנקודה הזו:
8. כדי לא להעמיס על הצ'אט ועל מסד הנתונים - כל 200 הודעות שאנשים כותבים בחדר החדר יתרוקן באופן אוטומתי וההודעות ימחקו ממסד הנתונים (כנ"ל לצורך פרטיות הגולשים).

האם בכל פעם שמגיעים ל200 כל ההודעות נמחקות או שתמיד נמחקת ההודעה האחרונה וככה תמיד רואים 200?
נראה לי לא חכם שכל פעם שמגיעים ל200 הכל ימחק כי אז תמיד המשפט שיכתב בפעם ה200 אף אחד לא יזכה לראות אותו, צריך לייצר מצב של מחיקה של הישן ביותר ולהשאיר לתצוגה את ה200 האחרונים..

האם ככה זה עובד?

האם יש אפשרות לפתח את האתר הזה לשימוש בלי להתחבר דרך הפייסבוק?

תודה
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 01:25   # 6
Crazyer
חסום

מיני פרופיל

Crazyer לא מחובר  

למרות המחיר שהצבת אני חושב שאם אתה מוכן למכור מיידית ב-200 ש"ח צור קשר בפרטי ותקבל תשלום תוך מס' ד' לאחר שאראה את אישורך בנוגע לנושא הזה.
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 01:43   # 7
OmerC
חבר בקהילה

מיני פרופיל

OmerC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
אני רוצה לשאול שאלה לגבי הנקודה הזו:

האם בכל פעם שמגיעים ל200 כל ההודעות נמחקות או שתמיד נמחקת ההודעה האחרונה וככה תמיד רואים 200?
נראה לי לא חכם שכל פעם שמגיעים ל200 הכל ימחק כי אז תמיד המשפט שיכתב בפעם ה200 אף אחד לא יזכה לראות אותו, צריך לייצר מצב של מחיקה של הישן ביותר ולהשאיר לתצוגה את ה200 האחרונים..

האם ככה זה עובד?

האם יש אפשרות לפתח את האתר הזה לשימוש בלי להתחבר דרך הפייסבוק?

תודה
בכנות לא זוכר איך זה עובד, האתר פותח לפני מספר חודשים ולא נגעתי בו מאז.. אני אבדוק את זה ואחזור אליך בנושא. בקשר להמשך השאלה שלך, אני לא יודע אם יש אפשרות לזה, המפתח הוא חיים (haimz.net) והוא יחליט אם הוא מסכים להמשיך לפתח את האתר..

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Crazyer צפה בהודעה
למרות המחיר שהצבת אני חושב שאם אתה מוכן למכור מיידית ב-200 ש"ח צור קשר בפרטי ותקבל תשלום תוך מס' ד' לאחר שאראה את אישורך בנוגע לנושא הזה.
לא תודה חבר.
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 03:04   # 8
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

יש שגיאה שנכנסים לאתר...

זה באג ידוע?
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 05:59   # 9
Crazyer
חסום

מיני פרופיל

Crazyer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי OmerC צפה בהודעה
בכנות לא זוכר איך זה עובד, האתר פותח לפני מספר חודשים ולא נגעתי בו מאז.. אני אבדוק את זה ואחזור אליך בנושא. בקשר להמשך השאלה שלך, אני לא יודע אם יש אפשרות לזה, המפתח הוא חיים (haimz.net) והוא יחליט אם הוא מסכים להמשיך לפתח את האתר..

לא תודה חבר.
אוקי, להשערתי לא תצליח למכור את האתר במחיר הזה ולכן הצבתי את ההודעה הזו, אם וכאשר תבין שלא יקנו ממך ב-400 צור קשר בפרטי.
  Reply With Quote
ישן 18-01-13, 14:10   # 10
OmerC
חבר בקהילה

מיני פרופיל

OmerC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
יש שגיאה שנכנסים לאתר...

זה באג ידוע?
צלם לי בבקשה ושלח בפרטית, תודה רבה מראש!
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Crazyer צפה בהודעה
אוקי, להשערתי לא תצליח למכור את האתר במחיר הזה ולכן הצבתי את ההודעה הזו, אם וכאשר תבין שלא יקנו ממך ב-400 צור קשר בפרטי.
הציעו כבר 250 שזה מעליך אבל עדיין מתחת למחיר ההתחלתי. כמו שכבר ציינתי האתר לא יימכר בפחות מהמחיר ההתחלתי ואם לא יציעו מעליו הוא פשוט לא יימכר. תודה רבה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום