הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-06-06, 10:39   # 21
inonamit
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

inonamit לא מחובר  

אני לא מבין אותכם אנשים מה אכפת לכם שהם מוכרים לא חוקי זה בעיה שלהם למה להיות מלשינים יש אנשים שרוצים את הגירסא מה הבעיה שלכם מה כאוב לכם?!
  Reply With Quote
ישן 14-06-06, 10:42   # 22
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי inonamit
אני לא מבין אותכם אנשים מה אכפת לכם שהם מוכרים לא חוקי זה בעיה שלהם למה להיות מלשינים יש אנשים שרוצים את הגירסא מה הבעיה שלכם מה כאוב לכם?!
אני יכול להגיד לך מה כואב לי למשל, בתור מי שמוכר שרתים חוקיים ומשלם את הרישיון - כואב לי שכל מי שמוכר את התוכנה גנובה לוקח לי כסף מהכיס.

כואב גם לוונטרילו, שהקימו עסק ואנשים מוכרים תוכנה שהם גונבים ולא משלמים עליה את הרישיון.

שים לב מה קורה פה - לא מדובר פה על איזה שיר MP3 שאתה מוריד כדי לשמוע. מדובר כאן על זה שעסקים מוכרים תוכנה לא חוקית. זה הרבה יותר חמור.
  Reply With Quote
ישן 14-06-06, 11:43   # 23
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
שלום,
תחשוב שאתה משווק בלעדי של וונטרילו.
אתה מתחייב לוונטרילו לשווק 200 אלף סלוטים בחודש, במידה ולא תמכור את אותם ה200 אלף סלוטים תהיה צריך להוציא מכיסך הפרטי את הכסף. ישנן חברות שמוכרות את הוונטרילו - אותו דבר בדיוק כמו שלך רק זול יותר וכמובן לא חוקי, אליהן הולכים רוב האנשים, מה יוצא מזה? שלא באים אליך, אתה לא מספק 200 אלף סלוטים בחודש ויוצא מזאת שאתה צריך להוציא כסף מכיסך הפרטי.

לגבי וונטרילו - הם הוציאו תוכנה, ישנו X זמן על מנת להכין את התוכנה, השקיעו בה הרבה אפילו את החיים! (לא חובה דווקא וונטרילו אלא גם דברים אחרים) ובאות כמה חברות ומוכרות את אותו הדבר פרוץ ומרוויחים בעצם כסף על משהו שאתה עמלת והכנתה.

בין היתר, זו תחרות לא? אתה כנראה שכחת שאנחנו בתחרות - אחד כנגד השני, כל אחד עושה דבר מה כדי להזיק למכירות האחר ו/או לעזור לו.

המשך יום נעים ושבוע טוב.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 14-06-06, 11:45   # 24
רותם
חבר וותיק

מיני פרופיל

רותם לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
אני יכול להגיד לך מה כואב לי למשל, בתור מי שמוכר שרתים חוקיים ומשלם את הרישיון - כואב לי שכל מי שמוכר את התוכנה גנובה לוקח לי כסף מהכיס.

כואב גם לוונטרילו, שהקימו עסק ואנשים מוכרים תוכנה שהם גונבים ולא משלמים עליה את הרישיון.

שים לב מה קורה פה - לא מדובר פה על איזה שיר MP3 שאתה מוריד כדי לשמוע. מדובר כאן על זה שעסקים מוכרים תוכנה לא חוקית. זה הרבה יותר חמור.
צודק מאוד.
אפשר לדעת כמה עולה הרישיון?.
ישן 14-06-06, 11:51   # 25
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי רותם
צודק מאוד.
אפשר לדעת כמה עולה הרישיון?.
אנחנו מוכרים חבילות ריסלר ב 70 ש"ח ל 100 סלוטים כולל מע"מ
לפרטים נוספים אתה מוזמן ליצור קשר באי-מייל/מסנג'ר/טלפון/ה"פ
  Reply With Quote
ישן 14-06-06, 11:52   # 26
^Yakir^
Permanently Banned

מיני פרופיל

^Yakir^ לא מחובר  

אולי תביאו לבני את האיפים גם בלי שהוא יעשה מבצע ? חשבתם על זה? למה הוא אמור לתת לכם מבצע או תמרה על משהו שהוא בכלל לא חייב וזה לטובתנו.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום