הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-04-06, 23:05   # 11
TomerP
חבר פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

TomerP לא מחובר  

ALM, אין שום כוונה לפגוע חס וחלילה. ואם עשיתי כך מתנצל על זה.

לי היום לדוגמא (לצורך העיניין בלבד) יש שרת* של CS או CZ פרוץ לי ולחברים לי, שרת פרטי שלנו, למה מישהו צריך לרוץ ולספר על זה לכל העולם ? אם יש להד ארצי בעיה או כל רשות בעלת סמכות עם אותו שרת אותה רשות תבצע את הפנייה בעצמה, כל עוד השרת לא גורם נזק לאף אחד ובמקרה זה בהנחה שהוא שייך לחברת איחסון הנזק יגרם אך ורק לה במידה ורשות כלשהי תרצה להפעיל אמצעיים כלשהם כך או כך הבעיה היא של אותה סמכות ואותה חברה בעלת השרת.

כאן זה מקרה של "המורה הוא לקח לי את המחברת" ורק בגלל זה השתמשתי בביטוי "הלשנה". הוסטס זה לא בית משפט, זה לא גנון, אין כאן מושבעים ואין כאן רשויות חוק שמייצגות את מדינת ישראל, לא צריך כל דבר קטן לרוץ לכאן. אז יופי.. בא, אמר.. ו..... ? זאת הנקודה.. לא מעבר. אתה רוצה לדווח ? תדווח למי שצריך.

יום טוב לכולם.

*לא, אין לי שרת CS או CZ.. שונא את המשחק הזה :P
  Reply With Quote
ישן 06-04-06, 23:18   # 12
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TomerP

לי היום לדוגמא (לצורך העיניין בלבד) יש שרת* של CS או CZ פרוץ לי ולחברים לי, שרת פרטי שלנו, למה מישהו צריך לרוץ ולספר על זה לכל העולם ? אם יש להד ארצי בעיה או כל רשות בעלת סמכות עם אותו שרת אותה רשות תבצע את הפנייה בעצמה, כל עוד השרת לא גורם נזק לאף אחד ובמקרה זה בהנחה שהוא שייך לחברת איחסון הנזק יגרם אך ורק לה במידה ורשות כלשהי תרצה להפעיל אמצעיים כלשהם כך או כך הבעיה היא של אותה סמכות ואותה חברה בעלת השרת.

כאן זה מקרה של "המורה הוא לקח לי את המחברת" ורק בגלל זה השתמשתי בביטוי "הלשנה". הוסטס זה לא בית משפט, זה לא גנון, אין כאן מושבעים ואין כאן רשויות חוק שמייצגות את מדינת ישראל, לא צריך כל דבר קטן לרוץ לכאן. אז יופי.. בא, אמר.. ו..... ? זאת הנקודה.. לא מעבר. אתה רוצה לדווח ? תדווח למי שצריך.

יום טוב לכולם.

שלום,
תראה אתה לא נראה לי מבין מה פסול במה שאתה אומר.
אם אתה הייתה בעל עסק אכסון ומספק שרתי משחק מקוריים ואחרים היו מספקים פרוצים לא הייתה רוצה להמנע מהם? הם "גונבים" לך לקוחות, וכך פוגעים לך בכלכלה.

כן, אמרת - הנזק יגרם אך ורק לה.
אם "ילשינו" על העסק אכסון הזה אז זה יפגע בך בגלל שהם יסגרו לך את השרת, לכן בכל דרך שהיא זה יפגע בך.
לקוחות שקונים דברים כאלו צריכים לדעת לקחת סיכון ואף לנסות לדאוג שאם יסגרו להם הם יקבלו פיצוי הולם.

מושבעים - זה בארה"ב לא בארץ, לא?
אם אני טועה תקנו אותי .

חג שמח .

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 00:40   # 13
Sagiii
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

Sagiii לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net
שלום,
תראה אתה לא נראה לי מבין מה פסול במה שאתה אומר.
אם אתה הייתה בעל עסק אכסון ומספק שרתי משחק מקוריים ואחרים היו מספקים פרוצים לא הייתה רוצה להמנע מהם? הם "גונבים" לך לקוחות, וכך פוגעים לך בכלכלה.

כן, אמרת - הנזק יגרם אך ורק לה.
אם "ילשינו" על העסק אכסון הזה אז זה יפגע בך בגלל שהם יסגרו לך את השרת, לכן בכל דרך שהיא זה יפגע בך.
לקוחות שקונים דברים כאלו צריכים לדעת לקחת סיכון ואף לנסות לדאוג שאם יסגרו להם הם יקבלו פיצוי הולם.

מושבעים - זה בארה"ב לא בארץ, לא?
אם אני טועה תקנו אותי .

חג שמח .
גיא אכן צודק זה גוזל את הפרנסה של החברות שמוכרות אך ורק שרתים מקוריים כי זה לוקח להם את הלקוחות שלא רוצים לשלם פעמיים גם על השרת וגם על המשחק ומעדיפים לשלם רק על השרת.
וגיא יש לך טעות קטנה- "מושבעים - זה בארה"ב לא בארץ, לא?" במדינה אתה מתכוון ברגע שקיבלנו עצמאות והוכרזנו כמדינה אז זה כבר נקרא מדינה.
בכל אופן בקשר למה שאמרת אני מחזק את מה שאמרת באמת לוקח לחברות שמוכרות שרתים מקוריים את הפרנסה ולכן בני שמאז שאני שמעתי על החברה שלו מוכר אך ורק שרתים מקוריים ובשביל זה הוא דואג לכל עניין הפרוץ וכפי שאני ראיתי הוא גם בעל חברה שמוכרת שרתי משחק הדומיין של החברה שלו זה pc-game.co.il אם איני טועה בכל אופן מצדיק את זה שלא צריך למכור שרתים פרוצים יותר.
חג שמח לכולם

Last edited by Sagiii; 07-04-06 at 00:42..
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 00:47   # 14
Gallev
משתמש חדש

מיני פרופיל

Gallev לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm
במידה וזה היה נוגע לכיס שלך גם לך היה מפריע וגם אתה היית "מלשין".
מסכים איתו ויתרה מזאת אני חושב שהחברות שמשווקות שרתים לא חוקיים הן חברות שרק פוגעות בעצמן.
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 00:50   # 15
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי המלך_הירוק
גיא אכן צודק זה גוזל את הפרנסה של החברות שמוכרות אך ורק שרתים מקוריים כי זה לוקח להם את הלקוחות שלא רוצים לשלם פעמיים גם על השרת וגם על המשחק ומעדיפים לשלם רק על השרת.
וגיא יש לך טעות קטנה- "מושבעים - זה בארה"ב לא בארץ, לא?" במדינה אתה מתכוון ברגע שקיבלנו עצמאות והוכרזנו כמדינה אז זה כבר נקרא מדינה.
בכל אופן בקשר למה שאמרת אני מחזק את מה שאמרת באמת לוקח לחברות שמוכרות שרתים מקוריים את הפרנסה ולכן בני שמאז שאני שמעתי על החברה שלו מוכר אך ורק שרתים מקוריים ובשביל זה הוא דואג לכל עניין הפרוץ וכפי שאני ראיתי הוא גם בעל חברה שמוכרת שרתי משחק הדומיין של החברה שלו זה pc-game.co.il אם איני טועה בכל אופן מצדיק את זה שלא צריך למכור שרתים פרוצים יותר.
חג שמח לכולם
www.pcgames.co.il

מי שמוכר שרתי משחק פרוצים עובר על החוק, וחשוף גם להליכים פליליים וגם להליכים אזרחיים. לפי "תיאוריית אי ההלשנה" שפורסמה כאן כמה תגובות למעלה, בעצם גם אם תיראה מישהו רוצח מישהו אחר אתה לא תדווח למשטרה? או שרק על גניבות אתה מוכן לוותר? מה עם אונס?

אני, כמו שאמרתי גם לכמה מכם שפנו אלי בפרטיות (ICQ, מסנג'ר), רואה בזה היום תופעה שולית שכבר לא מסכנת את שוק שרתי המשחק. אם בכל זאת מישהו רוצה שהעניין יטופל, הוא מוזמן לשלוח אלי את הפרטים המלאים* של עסקים שמריצים שרתים בלתי חוקיים (כלומר: כתובות IP, וכמו-כן לאיזו חברה בדיוק שייכות הכתובות) ואני אעביר את זה הלאה, למרות ששוב - כיום לפי דעתי מדובר בתופעה שולית, לא כמו פעם, כאשר היה מצב שבו בערך חצי משרתי המשחק בארץ היו פרוצים.

אגב - אני מקווה שלא איכפת לפותח האשכול ששיניתי את השם של האשכול למשהו רלוונטי ולא "שוב זה קורה"...
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 02:06   # 16
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TomerP

יום טוב לכולם.

מעריך את דעתך ואת התנצלותך הכנה,
אך מה שאתה אומר איננו נכון בכלל...
אתה לקחת לשם השוואה "שרת שלך ושל חברים" או קאיי, השרת הזה זה פרי פרנסה של חברה מסויימת שפועלת כנגד לחוק...
בוא נשווה את זה למשהו אחר, קצת יותר פופולרי...
אם והיה שמישהו היה מנסה למכור לך עותק של Windows XP צרוב באותו מחיר ואולי קצת פחות משל המקורי, אתה היית קונה? לא מאמין! ולמה? כי אתה יודע שבמחיר של הפרוץ תוכל לקנות בתוספת תשלום קטנה את המקורי...
האיש הזה גונב בדרך זו או אחרת את הפרנסה של מיקרוסופט...
ולכן צריך "להלשין" עליו...

באותה מידה האנשים אשר מספקים את השרתים הפרוצים אכן גונבים את פרנסתם של חברות אשר כן מוכרות שרתים חוקיים, משום שתחשוב על זה, מה משתמש יעדיף שרת לא חוקי שגם משתמשים חוקיים וגם לא חוקיים (לשם דוגמא חברים) יוכלו להיכנס או שרת חוקי שרק הוא (במידה ויש לו חשבון חוקי) וכל שאר החשבונות החוקיים יוכלו להיכנס?

ואני השארתי את ה"דיווח" הזה פתוח לא משום שהוא בא ודיווח, משוםפ שרציתי שאנשים יידעו שזה עדשיין קיים ושיש להלחם בתופעה! אומנם הוא לא ידווח אבל לך תדע אולי אחד שייקח עמדה יתקשר להד ארצי כדי לדווח להם..

מקווה שהבהרתי לך חלק מהדברים ושיניתי את דעתך לטובה
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 02:26   # 17
TomerP
חבר פורום

מיני פרופיל

TomerP לא מחובר  

המממ.. אוקיי, אני ינסה להבהיר את דעתי:
קודם כל אני יציין שאני נגד העיניין של שרתים פרוצים כמו של כל גנבה אחרת או כל דבר אחר שעובר על החוק. וזה חשוב לי שיובהר.

לנושא הזה:
ציטוט:
מי שמוכר שרתי משחק פרוצים עובר על החוק, וחשוף גם להליכים פליליים וגם להליכים אזרחיים. לפי "תיאוריית אי ההלשנה" שפורסמה כאן כמה תגובות למעלה, בעצם גם אם תיראה מישהו רוצח מישהו אחר אתה לא תדווח למשטרה? או שרק על גניבות אתה מוכן לוותר? מה עם אונס?
יפה אמרת.. מי שעובר על החוק חושף את עצמו להליכים פלילים - אז מי שצריך לטפל בו יטפל. ויחי ההבדל הקטן בן הרצת שרת משחק פרוץ לבן אונס כן.. בבקשה בוא לא נסחף.

ציטוט:
אתה לקחת לשם השוואה "שרת שלך ושל חברים" או קאיי, השרת הזה זה פרי פרנסה של חברה מסויימת שפועלת כנגד לחוק...
בוא נשווה את זה למשהו אחר, קצת יותר פופולרי...
אם והיה שמישהו היה מנסה למכור לך עותק של Windows XP צרוב באותו מחיר ואולי קצת פחות משל המקורי, אתה היית קונה? לא מאמין! ולמה? כי אתה יודע שבמחיר של הפרוץ תוכל לקנות בתוספת תשלום קטנה את המקורי...
האיש הזה גונב בדרך זו או אחרת את הפרנסה של מיקרוסופט...
ולכן צריך "להלשין" עליו...
1. מאיפה אתה יודע שלא מדובר על שרת פרטי ? של כמה חבר'ה ? "INNOCENT UNTIL PROVEN GUILTY".. (למרות שבארץ זה הפוך )
2. בוא נדבר דוגרי, אם עכשיו יש לך חבר, טכנאי מחשבים שאתה יודע שמתקין לאנשים מערכות של XP לא חוקיות, אתה תלך ותלשין עליו למיקרוסופט ? דוגרי..

ציטוט:
למען האמת אני כן בעל עסק איחסון, עסק פרטי שממוקם בארץ ובחו"ל ורשום כעסק חוקי לכל דבר, אומנם אני לא מתעסק בשרתי משחק אבל יש דברים שמעצבנים אותי בדברים אחרים שאני עוסק בהם, דברים שעסקים אחרים עושים ש"לא בדיוק" חוקיים במיוחד, זה אומר שאני ירוץ לBSA להתלונן ? או ירוץ לRIAA בגלל ששרת שמתחרה בי מחזיק עליו סרטים ? יש כאלה שיגידו לא ויש כאלה שיגידו כן.

בכל מקרה, לסיכום, אני לא שולל לרגע את עיניין החוקיות, אני מאוד בעדו, אני פשוט לא אוהב את הצורה שבה זה הוצג כאן. שוב סליחה אם פגעתי במישהו בצורה כלשהי.

לילה טוב לכולם,
תומר
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 02:37   # 18
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TomerP
1. מאיפה אתה יודע שלא מדובר על שרת פרטי ? של כמה חבר'ה ? "INNOCENT UNTIL PROVEN GUILTY".. (למרות שבארץ זה הפוך )

מדובר על כ 60 שרתים. לא שרת פרטי של כמה חבר'ה...

2. בוא נדבר דוגרי, אם עכשיו יש לך חבר, טכנאי מחשבים שאתה יודע שמתקין לאנשים מערכות של XP לא חוקיות, אתה תלך ותלשין עליו למיקרוסופט ? דוגרי..

לא יודע. אם למשל הייתה לך חנות מחשבים חוקית שבה המחשבים עולים 3,000 ש"ח, אבל אנשים מעדיפים לקנות מהמתחרה שלך, כי באותו מחיר הוא מתקין להם תוכנות לא חוקיות ב 1,000 ש"ח.

למען האמת אני כן בעל עסק איחסון, עסק פרטי שממוקם בארץ ובחו"ל ורשום כעסק חוקי לכל דבר, אומנם אני לא מתעסק בשרתי משחק אבל יש דברים שמעצבנים אותי בדברים אחרים שאני עוסק בהם, דברים שעסקים אחרים עושים ש"לא בדיוק" חוקיים במיוחד, זה אומר שאני ירוץ לBSA להתלונן ? או ירוץ לRIAA בגלל ששרת שמתחרה בי מחזיק עליו סרטים ? יש כאלה שיגידו לא ויש כאלה שיגידו כן.

אז גם אני אומר שכיום מדובר בתופעה שולית, ולכן היא לא מעניינת אותי יותר מדי. זה לא הופך את הגניבה לפחות גניבה, זה פשוט פחות מפריע לי אישית...

בכל מקרה, לסיכום, אני לא שולל לרגע את עיניין החוקיות, אני מאוד בעדו, אני פשוט לא אוהב את הצורה שבה זה הוצג כאן. שוב סליחה אם פגעתי במישהו בצורה כלשהי.

לילה טוב לכולם,
תומר
...
  Reply With Quote
ישן 07-04-06, 03:50   # 19
adiRm
חבר על

מיני פרופיל

adiRm לא מחובר  

ימלשיןן :] חח סתם..
תעשה מה בראש שלך.. עם ככה אתה גם בחיים אתה לא תגמור תחיים שלך בטוב :]
ישן 07-04-06, 10:16   # 20
Host-Gaming.co.il
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Host-Gaming.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Host-Gaming.co.il

Host-Gaming.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי adiRm
ימלשיןן :] חח סתם..
תעשה מה בראש שלך.. עם ככה אתה גם בחיים אתה לא תגמור תחיים שלך בטוב :]

אתה טועה..
זה לא ניקרא הלשנה...
אבל זה נימאס הד-ארצי התקקשרו אליי לפני חודשיים אמרו לי לנק את השרתים הפרוצים ניתקתי..
ועכשיו אני רוצה שגם החברות שיש מוכרות פרוץ שהם ינתקו גם..
אני לא מסכים שאני ינתק והם לא..

*ומי שינה את הכותרת
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום