הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-12-10, 14:27   # 11
idan5491
חבר חדש

מיני פרופיל

idan5491 לא מחובר  

אני חושב שזה רעיון טוב להגביל את העריכה מכיוון שיש בפורום הזה גם עסקים ועל ידי כך שמגבילים את זה ניתן למנוע מחיקה או שינוי של מידע.
למשל אם ביקשתי אחסון ובעל העסק הציע אחסון + גיבוי למשך שנה חינם ואחרי חצי שנה הוא מבטל אתה יכול למצוא את הפוסט ולהראות לו שהוא הבטיח שנה חינם ולא חצי שנה.
  Reply With Quote
ישן 30-12-10, 15:11   # 12
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

דניאל איפה ראית שאמרתי שלא ברור ? למה לזלזל ?
ברור שמובן לי למה יש הגבלה אני לא מפגר !
אך אם אני רוצה להוסיף משהו אז כל פעם אני אשלח הודעה למנהל תיהיה רציני !
במיוחד למשתמש היכל תהילה שנמצא פה יותר מ 5 שנים עם יותר מ 2000 הודעות אני לא חושב שאני צריך הגבלה כי אני מכיר את המערכת !
יותר מזה ?
אתם יכולים לעשות שברגע שערכתי הודעה זה לא באמת יערוך זה ישלח בקשה למנהל ....
או סיבת עריכה או שמנהל יוכל לראות את המקור ואת העריכה ואם ערכתי משהו שלא הייתי צריך לערוך אז תן לי באן
מפה ועד להגיד שלא הבנתי זה נקרא זילזול כי אמרתי שאני מבין למה יש את המגבלה אבל למה לשעתיים למה לכל המשתמשים ונראה לי שיותר הגיוני שמשתמשי היכל התהילה יוכלו לאפרות עריכה יותר ארוכה או בכלל בלי הגבלה
איפה ראית שלא התייחסתי ברצינות לתגובות ?
שוב פעם את זורק דברים וזה מזלזל , מי אתה שתקבע שאני לא מתייחס ברצינות ? אני תמיד רציני ואם אני לא רציני אני מודיע !
ודימה אתה יודע שאני אוהב אותך ואל תפגע או תכעס עלי אבל בתור משתמש היכל התהילה אני מודע לחוקי הפורום לפעמים אני גם טועה אני לא אומר שלא
אבל להגביל אותנו משתמשי היכל התהילה מעריכה זה מציק למה שעכשיו אני הלך אחפש את מנהל הפורום ואשלח לו הודעות על כל פיפס ! אני מדבר על משתמשים קבועים פה בפורום
יש לי רעיון גם בשבילך דניאל
למה אי אפשר לעשות כמות עריכות ? למשתמשי היכל תהילה או לכל הוסטס ? תעשו אפשרות עריכה אחת זאת אומרת שאחרי שעתיים בא לי לערוך תיהיה לי הזדמנות לערוך אבל אז זהו לא אוכל יותר לערוך ואז אצתרך לפנות למנהל ...
אגב מה בדבר מה שהצעתי שאם אני עורך זה לא יערוך באמת זה פשוט ישלח הודעה למנהל הפורום אוטומ ט ... והוא יצתרך לאשר ...
או שתהיה אפשרות עריכה אבל זה לא באמת יערוך זה אפשר להוסיף זאת אומרת המקור ישאר ותוכל פשוט להוסיך לו ויהיה כתוב ככה
מתחת למקור יהיה פשוט
"עריכה :
פה זה מה שרציתי להוסיף"

שוב דניאל דימה או כל אדם אחר בהוסטס אני מודע לסיבות ההגבלה אבל אפשר לשנות את ההגבלה למשהו יותר נוח מאשר לרדוף אחר מנהלים ...
אשמח לתגובות אבל בבקשה בלי זלזול !
דניאל אם הרגשת שהגזמתי או נפגעת ממשהו שאמרתי לא הייתה שום כוונה לזה זהו סגנון הכתיבה שלי ואני לא מנסה לפגוע !

ציטוט:
נכתב במקור על ידי idan5491 צפה בהודעה
אני חושב שזה רעיון טוב להגביל את העריכה מכיוון שיש בפורום הזה גם עסקים ועל ידי כך שמגבילים את זה ניתן למנוע מחיקה או שינוי של מידע.
למשל אם ביקשתי אחסון ובעל העסק הציע אחסון + גיבוי למשך שנה חינם ואחרי חצי שנה הוא מבטל אתה יכול למצוא את הפוסט ולהראות לו שהוא הבטיח שנה חינם ולא חצי שנה.
בגלל זה אפשר וצריך לעשות את אחת מההצעות שלי שלא יהיה אפשר לשנות את המקור אלא רק להוסיף ....
ואז אם יהיה
"עריכה :
במקום חצי שנה משהו אחר"

זה יראה ויוכיח כמה הוא נוכל .
אגב אפשר פשוט לעשות שאחרי 3 ימים אי אפשר בכלל לערוך הודעת מקור וגם לא מנהל .. וככה לא יבקשו ..
כי אם מכרתי לך לחצי שנה אני יוכל לשלוח הודעה למנהל שיערוך ... בקיצור עדין אפשר לרמות .. אבל בשיטה שלי פחות קל :P

Last edited by Kuchi; 30-12-10 at 15:14..
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 01:58   # 13
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

עכשיו אנחנו מדברים

אחלה כיוונים, נראה מה ניתן לעשות בנושא.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 10:46   # 14
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל

Kuchi לא מחובר  

או תודה אחי :P
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 11:57   # 15
Hosts System
הנהלת המערכת.

מיני פרופיל

Hosts System לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kuchi צפה בהודעה
דניאל איפה ראית שאמרתי שלא ברור ? למה לזלזל ?
ברור שמובן לי למה יש הגבלה אני לא מפגר !
אך אם אני רוצה להוסיף משהו אז כל פעם אני אשלח הודעה למנהל תיהיה רציני !
במיוחד למשתמש היכל תהילה שנמצא פה יותר מ 5 שנים עם יותר מ 2000 הודעות אני לא חושב שאני צריך הגבלה כי אני מכיר את המערכת !
יותר מזה ?
אתם יכולים לעשות שברגע שערכתי הודעה זה לא באמת יערוך זה ישלח בקשה למנהל ....
או סיבת עריכה או שמנהל יוכל לראות את המקור ואת העריכה ואם ערכתי משהו שלא הייתי צריך לערוך אז תן לי באן
מפה ועד להגיד שלא הבנתי זה נקרא זילזול כי אמרתי שאני מבין למה יש את המגבלה אבל למה לשעתיים למה לכל המשתמשים ונראה לי שיותר הגיוני שמשתמשי היכל התהילה יוכלו לאפרות עריכה יותר ארוכה או בכלל בלי הגבלה
איפה ראית שלא התייחסתי ברצינות לתגובות ?
שוב פעם את זורק דברים וזה מזלזל , מי אתה שתקבע שאני לא מתייחס ברצינות ? אני תמיד רציני ואם אני לא רציני אני מודיע !
ודימה אתה יודע שאני אוהב אותך ואל תפגע או תכעס עלי אבל בתור משתמש היכל התהילה אני מודע לחוקי הפורום לפעמים אני גם טועה אני לא אומר שלא
אבל להגביל אותנו משתמשי היכל התהילה מעריכה זה מציק למה שעכשיו אני הלך אחפש את מנהל הפורום ואשלח לו הודעות על כל פיפס ! אני מדבר על משתמשים קבועים פה בפורום
יש לי רעיון גם בשבילך דניאל
למה אי אפשר לעשות כמות עריכות ? למשתמשי היכל תהילה או לכל הוסטס ? תעשו אפשרות עריכה אחת זאת אומרת שאחרי שעתיים בא לי לערוך תיהיה לי הזדמנות לערוך אבל אז זהו לא אוכל יותר לערוך ואז אצתרך לפנות למנהל ...
אגב מה בדבר מה שהצעתי שאם אני עורך זה לא יערוך באמת זה פשוט ישלח הודעה למנהל הפורום אוטומ ט ... והוא יצתרך לאשר ...
או שתהיה אפשרות עריכה אבל זה לא באמת יערוך זה אפשר להוסיף זאת אומרת המקור ישאר ותוכל פשוט להוסיך לו ויהיה כתוב ככה
מתחת למקור יהיה פשוט
"עריכה :
פה זה מה שרציתי להוסיף"

שוב דניאל דימה או כל אדם אחר בהוסטס אני מודע לסיבות ההגבלה אבל אפשר לשנות את ההגבלה למשהו יותר נוח מאשר לרדוף אחר מנהלים ...
אשמח לתגובות אבל בבקשה בלי זלזול !
דניאל אם הרגשת שהגזמתי או נפגעת ממשהו שאמרתי לא הייתה שום כוונה לזה זהו סגנון הכתיבה שלי ואני לא מנסה לפגוע !

בגלל זה אפשר וצריך לעשות את אחת מההצעות שלי שלא יהיה אפשר לשנות את המקור אלא רק להוסיף ....
ואז אם יהיה
"עריכה :
במקום חצי שנה משהו אחר"

זה יראה ויוכיח כמה הוא נוכל .
אגב אפשר פשוט לעשות שאחרי 3 ימים אי אפשר בכלל לערוך הודעת מקור וגם לא מנהל .. וככה לא יבקשו ..
כי אם מכרתי לך לחצי שנה אני יוכל לשלוח הודעה למנהל שיערוך ... בקיצור עדין אפשר לרמות .. אבל בשיטה שלי פחות קל :P

אם יש לך מוד או קישור למוד שמאפשר הגדרות של עריכה שהן שונות למשתמשים שונים, שלח לנו ו/או צרף פה לינק אל המוד הזה.
במערכת הבסיסית של vBulletin אין אפשרות (פשוט לא קיימת כזאת אופציה) של זמני עריכה שונים לפי דרגת המשתמש. יש רק שדה עריכה אחד לזמן עריכה והוא משותף לכל הגולשים (ותיקים וכאלה שהם רק מאתמול).
אם תמצא כזה מוד עדכני, שנתמך בגרסה 3.8 נשמח לבדוק אותו ולראות אם אפשר להטמיע אותו.
על אותו העיקרון גם אין מוד (לפחות לא מובנה למערכת הבסיסית) של "עריכה עם אישור מנהל" בפרט שהיא "אחרי כמה זמן" ו/או "לפי דרגת משתמש".
שוב, אם תמצא כזה מוד, שלח לנו לינק/קישור ונראה אם נוכל להטמיע אותו.
ישן 31-12-10, 12:14   # 16
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל

Kuchi לא מחובר  

אבדוק זאת ומקסימום אשלח לכם
אם מישהו אחר מכיר שישלח ...
אגב תודה על ההקשבה !
זה רק מוכיח שבסופו של דבר באמת יש עם מי לדבר !
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 19:39   # 17
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

חנצ'וק, אתה מדבר כאילו אני לא מוגבל כמוך בקטע הזה.. יש לי את אותן הגישות כמו לך.
לי אין שום בעיה לשלוח הודעה פרטית למנהל אם צריך לערוך הודעה, שום דבר לא בוער.
אבל בסדר, אני רואה שההנהלה החליטה לטפל בזה ברמה הטכנית.
  Reply With Quote
ישן 31-12-10, 19:42   # 18
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל

Kuchi לא מחובר  

אכן ...
שלחתי להם מוד שאני חושב שזה יעזור להם אני אין לי רשיון לVB אז אני לא יכול לבקש מודים או לכתוב בכלל באתר של VB ....
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום