הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 31-10-10, 10:21   # 11
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

הכוונה שלך אכן טובה ירדן,

אני לא מאמין כי קבלה מחוות שרתים מוכיחה את איכותו של העסק או את עמידותו הכלכלית לאורך זמן,
יצא לי כבר להיתקל בלא מעת חברות (שחלקן הגדול אפילו לא לוקח חלק בפורום) שכמות השרתים שלהם / אנשי התמיכה / הזמן בו קיימת החברה לא העידו על איכותן - כי איכות זה משהו שהלקוח הסופי קובע ולא הפורום.

אין זה מתפקידו של הפורום להגן על הלקוח הסופי,
לכל חברה יש את הייתרונות והחסרונות שלה: ייתרון עבור לקוח אחד יכול להיות המחיר ועבור לקוח אחר הדגש יהיה דווקא על זמינות.
התפקיד של הלקוח הוא להחליט מה יותר חשוב לו בזמן נתון.

נקודה למחשבה,
אם הלקוח הסופי יתארח ישירות אצל ספקית האינטרנט - הם הוא יהיה מרוצה יותר? האם הוא יקבל שירות טוב יותר?

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

ישן 31-10-10, 12:26   # 12
InterServ
עסק רשום [?]

InterServ's Avatar

מיני פרופיל

InterServ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
המטרה בפורום היא להציג ללקוחות מגוון רחב של עסקים שפועלים בארץ, באחריות הלקוח לבחור איזה עסק מתאים לו.
בפעם האחרונה שבדקתי, פורום הוסטס לא שימש כמשרד חקירות.
כמעט כל עסק חדש נמצא בסכנת סגירה.
במיוחד עסקי אחסון שאת רוב הכסף עושים מחידושים שנתיים, שמתחילים לראות מחזור מצטבר אוליי בשנה השניה או השלישית לקיומם.
אז זה שאתה קנית שרת מחוות השרתים זה אוליי נותן לך ייתרון מבחינת הלקוח (ברור שלא היית מתלונן אם היית משכיר VPS).
רק שמבחינה עסקית ייקח לך הרבה יותר זמן להחזיר את ההשקעה.
שורה תחתונה? כל אחד עושה את השיקולים שלו.
סתם באופן אישי אני לא הייתי נוגע בתחום אם לא הייתי לומד אותו, קורא עליו, מבין אותו, ויודע שאני יכול לספק את השירות הכי טוב שיש. ובטח שלא הייתי עושה את זה עם VPS..
בכול מקרה חשבתי שזה יהיה מועיל לפורום שיעריך עסקים שבאמת מגיע להם להיות פה שבאמת נותנים את הנשמה ללקוחות, ובטח לא כאלה שיקחו תשלומים לשנה ולא יראו אותם עוד חודשיים אבל זו רק הצעה החלטה שלכם..

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
הכוונה שלך אכן טובה ירדן,

אני לא מאמין כי קבלה מחוות שרתים מוכיחה את איכותו של העסק או את עמידותו הכלכלית לאורך זמן,
יצא לי כבר להיתקל בלא מעת חברות (שחלקן הגדול אפילו לא לוקח חלק בפורום) שכמות השרתים שלהם / אנשי התמיכה / הזמן בו קיימת החברה לא העידו על איכותן - כי איכות זה משהו שהלקוח הסופי קובע ולא הפורום.

אין זה מתפקידו של הפורום להגן על הלקוח הסופי,
לכל חברה יש את הייתרונות והחסרונות שלה: ייתרון עבור לקוח אחד יכול להיות המחיר ועבור לקוח אחר הדגש יהיה דווקא על זמינות.
התפקיד של הלקוח הוא להחליט מה יותר חשוב לו בזמן נתון.

נקודה למחשבה,
אם הלקוח הסופי יתארח ישירות אצל ספקית האינטרנט - הם הוא יהיה מרוצה יותר? האם הוא יקבל שירות טוב יותר?
כמובן שאתה צודק אבל האיכות היא רק חלק קטן, אני מדבר בעיקר על נוכלים שמשכירים VPS ומשלמים להם לשנה והם נעלמים אחרי חודשיים, נתקלתי בלא מעט מקרים שהיה אפשר למנוע, אבל כן בסה"כ הכוונה טובה ורק לטובת גולשי הפורום שנציע להם מוצרים איכותיים מעסקים שאפשר לסמוך עליהם, זו רק הצעה במידה ותנסו לחשוב איפה הנקודות החיוביות אני בטוח שתמצאו..

שבוע טוב שיהיה לכם !

אינטר-סרב תקשורת | רב קווי: 1-599-520-540 |
Service@Interserv.co.il
אירוח אתרים | ריסיילרים | שרתי VPS | שרתים יעודיים

ישן 23-11-10, 14:34   # 13
krer
חבר על

מיני פרופיל

krer לא מחובר  

אוקי אני יודע שזה דיון ישן אבל אני חייב להגיב..

מר אינטרסרב - קראתי כמה פעמים את כל ההודעות שלך והתגובות להודעות של אנשים אחרים ויש לי מה להגיד אחרת לא הייתי מגיב עכשיו -
מי אתה שתקבע מי הוא עוסק "בעל בסיס" ומי הוא לא ?
האתה תקף אליך בתור ירדן או בתור מנהל פה בפורום.

אני חושב שאתה השקעת פשוט השקעת כסף כלשהו בשרת \ השקעת זמן בפרוצדורה של הרשמה, וזה מעצבן אותך לראות שאנשים אחרים לא עושים את זה אבל יש להם את אותן פריבילגיות כמו לך, אני מבין.
אבל איך אתה תקבע מה זה עסק עם בסיס ומה זה לא ? מה אתה יחידת הבילוש ?

ואני עסק שמשכיר VPS.. מי אתה שתגיד לי שאני לא יציב ?
מי אמר שאם יש לי ויפיאס אז אי אפשר לקנות ממני לשנה ?
זה מעיד על זה שאני לא עוסק רשום?
יש לי חברה שהיא רשומה ובנוסף היא גם חברה בע"מ - המדינה החליטה שאני עוסק כי כבר הצגתי לה את כל המסמכים שאני בעל עסק.
שהעסק מרוויח לדעתי לא פחות מהעסק שלך..
אבל כן - אני משכיר ויפיאס.

איך אתה תקבע שיש לי בסיס ?
מה אתה רוצה צילום של המשרד שלי ?

חביבי אתה מסתובב בזירת האינטרנט.. אתה צריך לדעת בתור לקוח באיזה עסק אתה בוחר - הוסטס הוא לא מח"ש.

ישן 04-04-11, 05:32   # 14
kormi
חבר חדש

מיני פרופיל

kormi לא מחובר  

עסקים רשומים לא אמינים

אני נפלתי כבר פעמיים בפורום הזה על עסק רשום בעל המלצות טובות ובפועל מנוהל ע"י ילד בן 14 שפשוט יום אחד נעלם יחד עם האתר שלך ולא עונה לא לטלפון ולא למייל
אני מציע לכם לבקש צילום ת"ז ולא לאשר עסקים לילדים מתחת לגיל 18
זה גורם המון נזק לעסקים שרוצים לפתח אתרים שלהם

ישן 04-04-11, 20:53   # 15
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

לדעתי הדיון פה ירד קצת לפסים לא נכונים.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kormi צפה בהודעה
אני נפלתי כבר פעמיים בפורום הזה על עסק רשום בעל המלצות טובות ובפועל מנוהל ע"י ילד בן 14 שפשוט יום אחד נעלם יחד עם האתר שלך ולא עונה לא לטלפון ולא למייל
אני מציע לכם לבקש צילום ת"ז ולא לאשר עסקים לילדים מתחת לגיל 18
זה גורם המון נזק לעסקים שרוצים לפתח אתרים שלהם
פורום הוסטס הוא לא מי שמחליט מי יפרסם ומי לא (הוא שומר לעצמו את הזכות למנוע ממישהו לפרסם על פי שיקולים פרטניים שלו בלבד ).

כל העניין של רישום העסקים היה פשוט במטרה לסנן את העסקים הבלתי חוקיים שעוברים על חוקי מדינת ישראל ומעלימים מס.

אני מסכים עם ירדן בהרבה מאוד מהנקודות שהוא העלה, ואני אעלה את הדיון גם בפורום מנהלים.
קודם כל ירדן אתה צריך להבין, שעסק שמספק אירוח אתרים ורכש שרת וירטואלי בגלל שזה השירות שמתאים לצרכים שלו , לא אומר שהוא לא יהיה איכותי ברמה גבוהה יותר מעסק בעל שרת יעודי.

בנוסף מבחינה טכנולוגית יש לו יתרון של שרידות מכיוון ששרתים וירטואליים אמיתיים מבוססים על מערכות קלאסטר ככה שהשרידות הרבה יותר גבוהה בשרת וירטואלי לעומת שרת יעודי.

אני מאמין שיש דברים שצריך לשנות למשל שכל עסק יצטרך לספק פרטים נוספים על בית העסק שיכללו בפרופיל שלו כמו אתר העסק, טלפון של העסק והכי חשוב רק בעל העסק שרשום על רשיון העסק יוכל להרשם בהוסטס בתור העסק עם צילום ת.ז ולציין איזה מהמשתמשים הם באי כוחו בפורום.

ושוב אני מזכיר פורום הוסטס לא בא לשפוט מי עסק איכותי ומי לא, הוא בא על מנת לתת במה לעסקים קטנים וגדולים כדי לשווק את עצמם כל עוד הם עומדים בתנאים שהפורום קבע.
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

ישן 04-04-11, 21:00   # 16
זאב בודד
חבר בקהילה

מיני פרופיל

זאב בודד לא מחובר  

הקפצה של חצי שנה

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום