הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-10-05, 13:27   # 41
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי il
אני באמת לא מכיר את האתר, ואין לזה שום קשר לדיון(יש מקומות אחרים לפרסם סגירה של אתר אינטרנט, או לדון בו), אתה בחרת לעשות את זה ככה.

אני לא מכיר את השרת הזה של ליאור, ונכון ליאור משכיר ממני שרת נוסף, אבל אין כל קשר.. אני רק התייחסתי למה שכתבת, שגרם לאנשים אחרים להמשיך ולהאשים את אקסטרים סרב, והפעם אני כן מצוטט:

"
והדבר הכי חשוב שרציתי להגיד לכם, בזכות ליאור Loading נסגר בעוד כשבועים- שבוע אני פתחתי את האתר לפני חצי שנה במטרה לפתח את השירות הישראלי ולגרום לאנשים לעלות ולהרגיש שהקבצים נשמרים במקום אנמין ללא נפילות אבל בזכות ליאור לא השגתי את המטרה הזאת ולכן אני לא מעוניין עוד להמשיך בשירות שאיבד את האידואולגיה שלו, מצטער לכל גולשי Loading ממש סליחה מכל הלב אני מאסתי את ליאור ובזכותו ירד לי החשק בלהשקיע ולפתח את האתר
תודה רבה ליאור יצאת גדול

"
איך אפשר להבין את זה ??(שים לב 4 פעמים ליאור בהודעת סגירת האתר, אתה לא מזכיר את שמך (פותח האתר) אפילו פעם אחת)), שאתה סוגר את האתר בגלל ליאור לא<?? אולי באמת בגלל גילי המופלג אני לא מכיר את הסלנג החדש, אבל זה מה שאני הבנתי.

ולזה התייחסתי, טוב שלא כתבת שאתה יורד מהארץ או חס וחלילה מתאבד בגלל ליאור.

איל
שרתים.

דבר ראשון, ((((((((((אפשר להמעיט עם הסוגריים ))))))))))))))))))).

דבר, שני עם כל הכבוד לשני האנשים האלה שאני מאוד מעריך (ליאור וטל), אני חושב שכל זה נבע מזה שלא סיפקו לליאור שרת כמובטח לו, עבדו עליו ו"קימבנו" אותו.

ישן 27-10-05, 13:30   # 42
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima
דבר ראשון, ((((((((((אפשר להמעיט עם הסוגריים ))))))))))))))))))).

דבר, שני עם כל הכבוד לשני האנשים האלה שאני מאוד מעריך (ליאור וטל), אני חושב שכל זה נבע מזה שלא סיפקו לליאור שרת כמובטח לו, עבדו עליו ו"קימבנו" אותו.
אחי השרתים ש"עבדו" עליו זה לא היה השרתים של האכסון אלא של המשחק אני חושב

ישן 27-10-05, 14:29   # 43
Spenz-
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Spenz-

Spenz- לא מחובר  

ממש חבל טל ,
מה שקרה עם ליאור , זו לא סיבה מספיק טובה כדי לסגור את Loading .
אני מציע לך להמשיך עם האתר , אך בשרת אחר , הרבה יותר אמין , מקצועי ויציב .
אם תצטרך עזרה , או כל דבר אחר , פנה אליי =]

ישן 27-10-05, 14:45   # 44
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spenz-
ממש חבל טל ,
מה שקרה עם ליאור , זו לא סיבה מספיק טובה כדי לסגור את Loading .
אני מציע לך להמשיך עם האתר , אך בשרת אחר , הרבה יותר אמין , מקצועי ויציב .
אם תצטרך עזרה , או כל דבר אחר , פנה אליי =]
כמו שאמרתי באשכול אחר אנשים טובים שכנעו והסבירו לי שבגלל הסיבה שציינת לאודינג לא צריך להסגר
ועוד שלוש - שבעה ימים לאודינג יחזור במתקונת רגילה עם מערכות משוכללות ותספות מדיהמות

ישן 27-10-05, 14:51   # 45
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

אני דווקא נוטה להסכים עם ליאור (?..) מנהל אקסטרים סרב.
אין מה לעשות, בשרת יש נפילות ומתקנים אותם.... הוא עשה כמיטב יכולתו לדבר עם הטכנאים ולהעלות את האתר שלך מחדש. קיבלת פצויים , קיבלת תשובות , קיבלת מחיר נמוך (לפי מה שאמרת..) , מה אתה עוד רוצה לקבל?..
לא הכל מושלם... בכל חברת אחסון יש בעיות פה ושם ובשביל זה יש טכנאים שמתקנים את הבעיות במהירות האפשרית.
זה שאתה מאשים אותו בסגירת האתר שלך זה ממש לא לעניין, האתר שלך נכון לרגע זה עובד.. מאקסימום אתה יכול לעבור שרת.
אתה צריך להאשים את עצמך בזה שאתה סוגר את האתר שלך...

בכל מקרה, אני מקווה שהאתר שלך ימשיך לפעול בין אם זה בחברת אקסטרים סרב(נראית לי ממש אחלה חברה!) ובין אם זה בחברה אחרת.. יש פה מספיק חברות טובות.

ישן 27-10-05, 14:57   # 46
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvirhazout
אני דווקא נוטה להסכים עם ליאור (?..) מנהל אקסטרים סרב.
אין מה לעשות, בשרת יש נפילות ומתקנים אותם.... הוא עשה כמיטב יכולתו לדבר עם הטכנאים ולהעלות את האתר שלך מחדש. קיבלת פצויים , קיבלת תשובות , קיבלת מחיר נמוך (לפי מה שאמרת..) , מה אתה עוד רוצה לקבל?..
לא הכל מושלם... בכל חברת אחסון יש בעיות פה ושם ובשביל זה יש טכנאים שמתקנים את הבעיות במהירות האפשרית.
זה שאתה מאשים אותו בסגירת האתר שלך זה ממש לא לעניין, האתר שלך נכון לרגע זה עובד.. מאקסימום אתה יכול לעבור שרת.
אתה צריך להאשים את עצמך בזה שאתה סוגר את האתר שלך...

בכל מקרה, אני מקווה שהאתר שלך ימשיך לפעול בין אם זה בחברת אקסטרים סרב(נראית לי ממש אחלה חברה!) ובין אם זה בחברה אחרת.. יש פה מספיק חברות טובות.
אבל אתם לא מבינים דבר אחד אתם חושבים שאלו בעיות של נפילות חד פעמיות קטנות וזהו
זה שהאתר לא עבד שלוש ימים שלמים אתה מודע לזה? זה שלא ענו לי בכל הפעמים שנפל אתה מודע לזה? זה שלא תיקנו בעיה שיש לי 3 ימים כבר אתה מודע לזה?
ולא קיבלתי מחיר נמוך קיבלתי מחיר סביר לעומת החברות אבל זה לא משנה גם אם אשלם שקל אני צריך לקבל תמיכה ושרתים שיפעלו ולא שכל שני וחמישי יפלו ותה אומר שהטכנאים מתקנים במהירות האפשרית מאיפה אתה יודע את זה? אתה בשרת? לא נכון...אז אל תגיד כי את זה רק הלקוחות יודעים וזה לא רק אני אמרתי.

ואת עצמי אני האשמתי רק בדבר אחד שהגעתי לחברה הזאת בהתחלה.
ואתם כל המגיבים קל לכם לדבר אבל כשתנהלו אתר כזה ותשקיעו באתר כזה ובסוף איזה מנהל שלא יודע לתחזק יהרוס לכם תשירות בכך שהשרת קורס כל שני וחמישי אתם גם תבינו תמצב שלי ועד אז אני לא חושב שאתם צריכים להעביר עליי ביקורת לפני שהרגשתם את ההרגשה

ישן 27-10-05, 15:06   # 47
Spooky
חבר חדש

מיני פרופיל

Spooky לא מחובר  

טל אתה אחלה גבר ואחלה בנאדם אבל אני מציע לך שמעכשיו תשתוק ותתן לזה להתפתח לבד למה בהתחלה כולם היו איתך ועכשיו אתה רק מתחיל להראות את טומטומך....
מנהל שרתים לדעתי שיתק אותך לגמרי אני מציע לך גם לישתוק ולא לענות לכל אחד אלא לנסות מחדש...

ישן 27-10-05, 15:14   # 48
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spooky
טל אתה אחלה גבר ואחלה בנאדם אבל אני מציע לך שמעכשיו תשתוק ותתן לזה להתפתח לבד למה בהתחלה כולם היו איתך ועכשיו אתה רק מתחיל להראות את טומטומך....
מנהל שרתים לדעתי שיתק אותך לגמרי אני מציע לך גם לישתוק ולא לענות לכל אחד אלא לנסות מחדש...
כל עוד אני חושב שאני צודק אני ינסה להכניס לכולם את ההרגשה שהרגשתי באותו הרגע
וכל אחד יחשוב מה שהוא חושב וזה זכותו.

ישן 27-10-05, 16:37   # 49
Nisan
חבר וותיק

מיני פרופיל

Nisan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spooky
מילה במילה , :qqb008:

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום