הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-08-14, 16:44   # 1
eranwo
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

eranwo לא מחובר  

Exclamation דרוש !!! מתכנת אפליקציות

דרוש לנו מתכנת אפליקציות בעל ידע נרחב כולל יכולת עיצוב
לבניית אפליקציה לא מסובכת, זהה לאנדרואיד ו-IOS .
תמורה כספית

לפרטים נוספים נא לפנות בפרטי
  Reply With Quote
ישן 13-08-14, 15:01   # 2
eranwo
חבר חדש

מיני פרופיל

eranwo לא מחובר  

עדיין רלוונטי

אין פה אף אחד שרוצה להרוויח כסף?
  Reply With Quote
ישן 13-08-14, 17:14   # 3
the-shadow
חבר מתקדם

מיני פרופיל

the-shadow לא מחובר  

הקטע זה לא שאין אנשים שרוצים להרויח כסף
פשוט אין כאן אנשים שיודעים.אני גם פירסמתי מודעה בקשר לכך ומי שכבר פנה לא ידע.
  Reply With Quote
ישן 13-08-14, 17:20   # 4
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

זה לא שאין פה אנשים שיודעים, מי שבאמת מתעסק בזה באופן רציני, מעדיף לעבוד מול אנשים רציניים. 99% מהאנשים שמפרסמים פה מודעת דרושים עושים את זה על סך זה שכולם פה ילדים ולכן המחיר שם מצפים לשלם הוא בהתאם.
למה שלא תפרסם מודעה בXPLACE? שם תקבל הצעות תוך כמה דקות, אבל גם המחיר יהיה בהתאם (וככה צריך להיות, זה הפרנסה של אנשים, זה לא ילדים שעושים את זה בתור תחביב ובשביל כסף ליציאות).
ישן 14-08-14, 10:46   # 5
eranwo
חבר חדש

מיני פרופיל

eranwo לא מחובר  

מה שאתה אומר הוא נכון באופן חלקי,
לפרויקטים גדולים באמת עדיף לפנות למקומות אחרים.
כאן אפשר למצוא "ילדים", בעלי כשרון, המתאימים לפרויקטים קצרים וקטנים שאינם דורשים התחייבות ארוכת טווח.

אז מי כאן יודע לבנות אפליקציות ?
  Reply With Quote
ישן 14-08-14, 11:08   # 6
gitaysh
חבר בקהילה

מיני פרופיל

gitaysh לא מחובר  

כפי שארז כתב, פיתוח אפליקציה זה לא משחק ילדים וזה מורכב מפיתוח web. הראיה לכך שלא קיבלת תגובות פה.
אני חלק מחברה לפיתוח אפליקציות בשם appli, אבל אני לא מכיר פיתוח שהוא בסכומים של מאות שקלים או אלפי שקלים בודדים.
  Reply With Quote
ישן 14-08-14, 21:15   # 7
eranwo
חבר חדש

מיני פרופיל

eranwo לא מחובר  

תסביר לי ( בתור מישהו שחי את התחום) למה אפליקציה פשוטה לקריאת בר קוד עולה החל מ-12500 ש"ח ?
  Reply With Quote
ישן 14-08-14, 21:45   # 8
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gitaysh צפה בהודעה
כפי שארז כתב, פיתוח אפליקציה זה לא משחק ילדים וזה מורכב מפיתוח web. הראיה לכך שלא קיבלת תגובות פה.
אני חלק מחברה לפיתוח אפליקציות בשם appli, אבל אני לא מכיר פיתוח שהוא בסכומים של מאות שקלים או אלפי שקלים בודדים.
איזה זלזול, כמעט נפגעתי. תסביר לנו למה בדיוק פיתוח אפליקציה מורכב יותר מפיתוח וואב?

eranwo,
לא יודע מה כוללת האפליקציה שלך ומאיפה קיבלת את הצעת המחיר הזו, אבל אם תשים את עצמך בצד השני ותנסה לחשב ימי עבודה וכד' אולי משהו יתבהר לך קצת.

ובגדול, זאת קהילה שעוסקת ברובה סביב נושא הוואב. מן הסתם שאם אתה מחפש מפתחים לסביבות אחרות הם אולי לא יסתובבו כאן.
  Reply With Quote
ישן 14-08-14, 22:35   # 9
gitaysh
חבר בקהילה

מיני פרופיל

gitaysh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אדיר צפה בהודעה
איזה זלזול, כמעט נפגעתי. תסביר לנו למה בדיוק פיתוח אפליקציה מורכב יותר מפיתוח וואב?

eranwo,
לא יודע מה כוללת האפליקציה שלך ומאיפה קיבלת את הצעת המחיר הזו, אבל אם תשים את עצמך בצד השני ותנסה לחשב ימי עבודה וכד' אולי משהו יתבהר לך קצת.

ובגדול, זאת קהילה שעוסקת ברובה סביב נושא הוואב. מן הסתם שאם אתה מחפש מפתחים לסביבות אחרות הם אולי לא יסתובבו כאן.
לא התכוונתי לזלזל... שמח שלא נפגעת
פיתוח למובייל מורכב יותר מפיתוח אפליקציה מהרבה סיבות. החל ממגוון הפתרונות המוכנים שיש בווב, ספריות וקוד פתוח, פשטות הHTML והHTTP ועוד. זה לא אומר כלום על מפתחי ווב לעומת מפתחי אפליקציות רק שזה יקר יותר.
  Reply With Quote
ישן 15-08-14, 00:55   # 10
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

בתור אחד שמפתח לוואב לא מעט שנים ו(חושב שהוא)מפתח ל- iOS בקושי כמה חודשים - אני יכול להגיד לך שלוקח לי משמעותית יותר זמן לכתוב אתר בסיסי עם אינטרקציות בסיסיות שנראה טוב, מאשר אפליקציה בסיסית עם אינטרקציות בסיסיות שנראית טוב. (מדבר על iOS בלבד)

השוואה קצרה:
קוד HTML + CSS בוואב, ממשק אינטואיטיבי ונוח ב- iOS. (מה נראה לך פשוט יותר?)
JS בוואב, Swift/Obj-C ב- iOS. (בסופו של דבר כאן רוב העבודה ואלו שפות התכנות האמיתיות, ההבדלים די דומים להבדלים בין הרבה שפות אחרות. והעובדה ש- Obj-C שפה הזויה זאת בעיה שלה)

בנוסף, כשיש לך אפליקציה שכוללת רכיבי מערכת בלבד, על מנת ליצור UI בסיסי רוב העבודה שלך מסתכמת ב- Drag&Drop והתאמות גודל, צבע וכד' באמצעות ממשק פשוט ונוח. אם נסחפת ורצית להגדיר גם פעולה בלחיצה על כפתור, תוספת של כמה דקות (d&d + כתיבת מילה + אנטר + שתי שורות קוד) וקופץ לך alert עם Hello world.

אפשר להגיד שעד עכשיו פיתוח אפליקציות נראה הרבה יותר פשוט. זה יהיה מדוייק? כנראה שלא.

העובדה שיש הרבה ילדים וחובבנים בתחום (וזה לא משהו רע, גם אני הייתי) לא הופכת אותו לפחות מורכב - היא בסה"כ נותנת היצע גדול יותר של מפתחים למשימות הפשוטות, תהליך שבסופו של דבר יקרה גם בפיתוח למובייל.

מסכים שביחס לוואב הפלטפורמה של המובייל כרגע קצת יותר חלשה מבחינת קהילה והיבטים נגזרי-קהילה (ספריות, תמיכה וכו'), אבל בוא נהיה כנים - רוב הזמן יהיו לרוב האנשים את רוב הדברים שהם צריכים.

Last edited by אדיר; 15-08-14 at 01:07..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום