הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-10-11, 18:32   # 1
yuvdal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

yuvdal לא מחובר  

מבקש ביקורת על Raid.co.il

היי,
אני כרגע על SPD.CO.IL אך הם לא מתגמשים בחבילות שלהם.
זאת אומרת הם לא מוכנים להתאים חבילה מראש, ואני משלם המון כסף על נפח דיסק שאין לי שימוש אפילו ב20% ממנו ואילו התעבורה מאוד נמוכה ככה שאני צריך לקחת חבילה גדולה יותר.
וזה מגיע למחיר של 130 שח לחודש זה קצת מוגזם.. למרות שאיכות השרתים והתמיכה ממכרת - המחיר כבד לי והם אפילו לא טיפלה גמישים (זה אולי הפאק היחידי בשירות שלהם.. לא שמעו על שימור לקוחות בSPD? אני יותר מחצי שנה אתם והם בחיים לא שדרו "חשוב לנו שתשאר"..) בכל מקרה,
חשבתי על Raid.co.il - קבלתי מענה מהיר ולעניין בטלפון, מחירים נוחים והכל נראה וורד אבל אני לא באמת מכיר את החברה.

מישהו התנסה?

תודה
ישן 23-10-11, 21:18   # 2
amit_avital
חבר מתקדם

מיני פרופיל

amit_avital לא מחובר  

אני לקוח שלהם חצי שנה
אני מבסוט מכל רגע
תמיכה בצאט אונליין וברוב שעות היום ,
אנשים באמת נחמדים
ואתה יודע מה ?
הם ממש לא נופלים מspd
המחירים שם באת שפויים ואתה מקבל מוצר מצויין שלא נופל מאף חברה בארץ.
  Reply With Quote
ישן 24-10-11, 15:58   # 3
yuvdal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

yuvdal לא מחובר  

טוב לשמוע.
אחרי שיחה עם SPD כנראה אתנתק מהם. מי שענה לי שם פשוט אמר לי: "אין בעיה אני אעשה לך גיבוי אחרון" לאחר ששאלתי אותו אם אין אפשרות להתגמש.

עוד אולי?
ישן 24-10-11, 19:28   # 4
amit_avital
חבר מתקדם

מיני פרופיל

amit_avital לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yuvdal צפה בהודעה
טוב לשמוע.
אחרי שיחה עם SPD כנראה אתנתק מהם. מי שענה לי שם פשוט אמר לי: "אין בעיה אני אעשה לך גיבוי אחרון" לאחר ששאלתי אותו אם אין אפשרות להתגמש.

עוד אולי?
נו ברור חברות כאלה לא ממש רואות את הלקוח ה"קטן"..
  Reply With Quote
ישן 24-10-11, 22:03   # 5
yuvdal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

yuvdal לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי EliranE צפה בהודעה
50 שקל אחסון ועוד התמיכה כזאת גרועה אחי עשקו אותך..
לעניין: Raid נראית חברה מצויינת; אין לי בה נסיון אישי אך הצ'אט אונליין, המראה של האתר והשירות לדעתי עושים את שלהם.
לעע... אם על פי אתר יפה וצ'אט אונליין הייתי בוחר מה טוב ומה לא היו מרמים אותי כל שני וחמישי.

עצם העבודה ש Raid במקום מאוד מאוד מכובד תחת החיפוש בגוגל "אחסון אתרים" עושה לי את זה יותר..

בכל אופן כמו שאמרתי, SPD - שירות מצויין (כל עוד אתה לקוח שלהם. פשוט לא לחוץ להם להחזיק אותך), שרתים שגרמו לי באמת לישון בשקט..
ישן 25-10-11, 00:25   # 6
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

חברת SPD היא חברה מעולה ובעלת תמיכה ושירות יוצא מהכלל. במקומם, אני גם לא הייתי מתגמש, יש חבילות קבועות וזה מה שהם משווקים.
יחד עם זאת, יש לי חשבונות אחסון גם בחברת RAID והיא מעולה. תמיכה גם בשעות הקטנות של הלילה.

גילוי נאות: אני מכיר את בעל החברה.
  Reply With Quote
ישן 25-10-11, 02:25   # 7
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yuvdal צפה בהודעה
היי,
אני כרגע על SPD.CO.IL אך הם לא מתגמשים בחבילות שלהם.
זאת אומרת הם לא מוכנים להתאים חבילה מראש, ואני משלם המון כסף על נפח דיסק שאין לי שימוש אפילו ב20% ממנו ואילו התעבורה מאוד נמוכה ככה שאני צריך לקחת חבילה גדולה יותר.
וזה מגיע למחיר של 130 שח לחודש זה קצת מוגזם.. למרות שאיכות השרתים והתמיכה ממכרת - המחיר כבד לי והם אפילו לא טיפלה גמישים (זה אולי הפאק היחידי בשירות שלהם.. לא שמעו על שימור לקוחות בSPD? אני יותר מחצי שנה אתם והם בחיים לא שדרו "חשוב לנו שתשאר"..) בכל מקרה,
חשבתי על Raid.co.il - קבלתי מענה מהיר ולעניין בטלפון, מחירים נוחים והכל נראה וורד אבל אני לא באמת מכיר את החברה.

מישהו התנסה?

תודה
לא יצא לי להתנסות ברייד, אז לא אוכל להגיב לגביהם בדיוק.. ,

אבל כמה תעבורה בדיוק כבר אתם לוקחים בחודש?, יותר מ 500GB ?
אם כבר הגעת למצב שהאחסון שלך יוצא יקר בפלטפורמה מסויימת, אולי VPS יתאים יותר לצרכים שלך, ובשביל עוד כמה גרושים , אתה תהיה על שרת פרטי ולא אחסון שיתופי , תשאל אותם בטלפון על זה, נראה לי שזה עוד 30 שקל להוסיף ולא מדברים איתך על כמות תעבורה בכלל גם בטווח הכי ארוך שיש.
סביר להניח שאתר שיש לו המון תעבורה כיום , בעתיד תהיה לו עוד יותר תעבורה בפיתוח והשקעה נכונה,
חבל שלא ציינת כמה תעבורה אתה מעביר ... זה נראה לי הפרט הכי חשוב כאן.

Reply With Quote
ישן 25-10-11, 02:32   # 8
yuvdal
חבר בקהילה

מיני פרופיל

yuvdal לא מחובר  

22 ג'יגה תעבורה לא נראה לי דורש VPS (יש לציין שכל חודש זה משתנה אבל זה הממוצע. בחודש טוב יכול להיות גם 30 ג'יגה..) ... פשוט המחירים בSPD גבוהים לי

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום