הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-05-11, 16:51   # 21
franko
חסום

מיני פרופיל

franko לא מחובר  

יש קשר גם בין הרלוונטיות של האתרים המקשרים על עצמתם בתהליך הקידום אם נוציא מONE קישור לווינר גוגל ייתחס לזה יותר ברצינות מאתר שלא קשור לנושא

ישן 22-05-11, 21:45   # 22
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

יש פה גם הנחת יסוד קצת מוטעת... לפחות למה שנאמר כאן, שכל ילד יכול ללמוד את זה ולקדם לבד, נכון, אני לא מערער על זה, אני רק אומר שבעל רשת אתרים עם אתרי מכירות, שמגלגל מחזור מכירות ויש לו לא מעט דברים על הראש , אין לו זמן עכשיו להתחיל גם לקדם את האתרים שלו , להתחיל להעלות מאמרים ולהחליף קישורים, הוא מעדיף לשלם את ה 1500 שקל האלו ואפילו יותר כדי לדעת שיש מי שעושה את זה בשבילו, ולא חייב רק רשת אתרים, אלא כל אתר גדול שמגלגל מחזור מכירות ויש לו עוד דברים על הראש... אתה יודע, לא כל האינטרנט זה ילדים בני 16 עם אתרים של שקל וחצי... אם יש לך איזה אתר קטן שאתה עושה ממנו כסף על פרסומות, אז וואלה כן, אתה יכול לעשות קידום לבד... אבל כשזה הופך לביזנס , העיניינים מסתבכים...

ישן 22-05-11, 23:00   # 23
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Everlast צפה בהודעה
יש פה גם הנחת יסוד קצת מוטעת... לפחות למה שנאמר כאן, שכל ילד יכול ללמוד את זה ולקדם לבד, נכון, אני לא מערער על זה, אני רק אומר שבעל רשת אתרים עם אתרי מכירות, שמגלגל מחזור מכירות ויש לו לא מעט דברים על הראש , אין לו זמן עכשיו להתחיל גם לקדם את האתרים שלו , להתחיל להעלות מאמרים ולהחליף קישורים, הוא מעדיף לשלם את ה 1500 שקל האלו ואפילו יותר כדי לדעת שיש מי שעושה את זה בשבילו, ולא חייב רק רשת אתרים, אלא כל אתר גדול שמגלגל מחזור מכירות ויש לו עוד דברים על הראש... אתה יודע, לא כל האינטרנט זה ילדים בני 16 עם אתרים של שקל וחצי... אם יש לך איזה אתר קטן שאתה עושה ממנו כסף על פרסומות, אז וואלה כן, אתה יכול לעשות קידום לבד... אבל כשזה הופך לביזנס , העיניינים מסתבכים...
במקרה הזה אני מסכים עם כל מילה...
נכון יש הרבה מאד אתרים של עסקים כאלה שבאמת מוכרים מוצרים ולא מקדמים אתר בשביל שיכנסו אליו יותר גולשים שם כל כניס בנישה שלך שווה הרבה כסף.
ולכן אני חושב שזהה לא שחור ולבן - אבל כן ברור לחלוטין שיש כאן עסק שנראה כמו בועה והעובדה שהמחירים בענף הזה רק יורדים ככל שעובר הזמן ויש יותר שמציעים את השירותים של קידום אתרים.

ישן 23-05-11, 10:13   # 24
אביחי
חבר על

מיני פרופיל

אביחי לא מחובר  

יש הרבה "מקדמי אתרים" ולא כולם באותה רמה (כמו ברוב התחומים ) והמחיר בהתאם.

קידום אתרים אינו תחום המתאים לכל אחד.
התחום מחייב התמדה, יכולת חשיבה ניתוח והסקת מסקנות,יצרתיות ועוד .
לעיתים ההבדל בין הצלחה לכישלון תלויה בידע עודף שיש למקדם אחד על השני.

אתרים קטנים יכולים לבצע קידום אתרים לבד אבל בעל עסק במיוחד בתחום תחרותי , לא יכול לקדם את האתר שלו לבד (אין גם זמן).

ישן 23-05-11, 16:37   # 25
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

אחרי הDELAY הגדול ו2 הודעות פרטיות ששלחו לי "למה אתה לא מגיב" אני אגיב עכשיו לכולכם ביחד.
אני מפריד בין תגובה לתגובה על ידי:

----------------------------------------------------------------------------

ציטוט:
אני עם קונדסון וסתם לידע כללי, מניסיון בחברה שאני עובד בה , הצלחנו לעבור מתחרים שלנו בתוך כמה חודשים של קידום נכון , מתחרים ששנים היו במקומות 1-2 , תוך כמה חודשים עברנו אותם ובביטויים קשים במיוחד, ורוב העבודה הייתה דרך מאמרים ואופטימיזציה נכונה ולא החלפת קישורים.
אני אמרתי שרוב הקידום הוא קישורים, לא החלפת קישורים בפרטנות, יש עשרות אתרים שמקבלים קישורים ללא החלפת קישורים, בנוסף יש גם עשרות שיטות להשיג קישורים בלי להחליף. לכן אתה די מחזק אותי, אם מאמרים זה מה שהיה הכי חזק בקידום שלכם אז זה נחשב קישורים, לגבי אופטימיזציה זה מילה די כללית שמתארת הרבה מאוד שיטות ומעשים ככה שאני לא יכול להבין מזה מה בדיוק עשיתם.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gillllll צפה בהודעה
יש משהו שממש מפריע לי עם כל אלו שבאים מעולם חברות קידום האתרים... שרוצים שתשבו אצלהם כל חודש ושתשימו כמה אלפיות אני זוכר שרציתי לקדם מילה בכמה חברות כאלו בסה"כ מילה מסכנה רצו ממני בין אלף ל 5000 כל חודש כי הם החזיקו מעצמם לפני כמה שנים, ואני רק מדבר על לבנות קישורים לא על אופטימזציה של האתר.
עוד חלק מעניין זה לומר לכם שזה יקח זמן ונכון זה לוקח זמן אז הם תופסים אתכם בביצים כאילו שים אלף שקל למשך 3 חודשים ואז תראה תוצאות...

חברות כאלה מעוניינות בלקוחות לטווח ארוך, הם לרוב פועלות לפי שלבים שלפעמים עובדים ולפעמים לא, ובעצם הם מתחייבים לך על השקעת זמן עבודה ולא על תוצאות, אני רואה את זה כמשהו לגיטימי. לגבי מחיר, זה כבר החלטה של הלקוח אם זה יקר לו מדי או לא.

ציטוט:
סבבה 450 שקל לחודש זה הגיוני ... אבל נשמע לך הגיוני שמישהו ירצה 1500-5000 שקל ויש כאלו גם ב10K בחודש.
.... כי שוב, לא הגיוני שאתר שבקושי עושה את 500 שקל בחודש שוב אולי בזכות המיקום הראשון בגוגל... ישקיע 1000 שקל כל חודש ויותר כדי לשמור על המקום הזה שבעצם שווה מבחינתו רק 500 שקל בחודש. ויש לא מעט אתרים כאלה שצריכים את הקידום אבל לא מרוויחים כל כך הרבה מהאתר.

כתבת גם:
5. אם היית שם את כמות הכסף שהיו רוצים ממך על הקידום של האתרים שיש לך בחתימה היית כל הזמן בהפסדים. ואם היית מפסיק לקדם את האתרים היית מפסיד את כניסות מגוגל לטובת אתר אחר שקידם את עצמו ...
לי נשמע הגיוני מאוד 1500 שקל לחודש וגם יותר, נכון שלדוגמה אחד האתרים שיש לי שהוא בלוג על משחק פרו אבולושן לא שווה השקעה של 1500 שקל בחודש על קידום ואולי גם האתרים בחתימה של קונדסון לא מכניסים את ה1500 ומעלה בחודש, אז מה? לכן גם חברות קידום אתרים לא פונות אלי, הם פונות לבעלי עסקים שיכולים להכניס יותר מההוצאות.

ציטוט:
כן תגיד את זה למקדם אתרים והוא יתחיל לתת לך כל מיני ציטוטים מהמקרא ועוד כמה פתגמים יפים ... וכשתתעקש הוא ירצה סכום ממש מוגזם
בכל מקום יש לך תאבי בצע, בקידום אתרים אין שום דבר מיוחד.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
עניתי לך בפרטי
אל תענה לו בפרטי, זה דיון, תשתף את כולם זה מה שהופך את זה לכיף.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי franko צפה בהודעה
יש קשר גם בין הרלוונטיות של האתרים המקשרים על עצמתם בתהליך הקידום אם נוציא מONE קישור לווינר גוגל ייתחס לזה יותר ברצינות מאתר שלא קשור לנושא
אני לא אומר שאתה טועה, אבל איך זה קשור לאשכול או לתגובות שנכתבות כאן? אפשר לזרוק סתם עובדות שקשורות לקידום אתרים אבל לא הדיון.
דבר נוסף, מה שאמרת נכון רק בחלק מהמקרים, קישור מONE גם לאתר שאין לו שום קשר לספורט יהיה שווה הרבה יותר מאתר באותו תחום אבל לא מקודם (נניח אתרי סרק שנפתחים תוך דקה).

ציטוט:
מה שניסיתי לומר מקודם רק במילים אחרות, המחירים יקרים לאתרים שעושים "שקל וחצי" אבל הם לא יקרים לאתרים שצריכים להביא משכורת לבעל האתר. בין אם בעל האתר יודע קידום או לא, ברוב האתרים קידום אתרים זה דבר נדרש.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אביחי צפה בהודעה
יש הרבה "מקדמי אתרים" ולא כולם באותה רמה (כמו ברוב התחומים ) והמחיר בהתאם.

קידום אתרים אינו תחום המתאים לכל אחד.
התחום מחייב התמדה, יכולת חשיבה ניתוח והסקת מסקנות,יצרתיות ועוד .
לעיתים ההבדל בין הצלחה לכישלון תלויה בידע עודף שיש למקדם אחד על השני.

אתרים קטנים יכולים לבצע קידום אתרים לבד אבל בעל עסק במיוחד בתחום תחרותי , לא יכול לקדם את האתר שלו לבד (אין גם זמן).

ועכשיו תגובה אחת כללית, קידום אתרים זה מקצוע לכל דבר, גם אם יש ילדים שעושים את זה במחירי זנות זה לא אומר שזה לא מקצוע. נכון שכל אחד יכול ללמוד את זה אבל זה לא משנה שום דבר, גם תכנות כל אחד יכול ללמוד, ואתה לא תלמד (לדוגמה) PHP רק בשביל לפתח טופס צור קשר לאתר, נכון? אתה תשלם איזה 200 שקל למתכנת שיעשה את זה עבורך. אתה גם לא תלמד ותתמחה בפוטושופ כדי לעצב לך את האתר, וגם לא HTML וCSS כדי לחתוך (לקודד) אותו. אני לא הייתי מקדם ביטוי כמו ווינר או סטטוסים לפייסבוק בפחות מאלף שקל לחודש, גם אם בכסף הזה שווה ללקוח לשלם לי עבור ביטוי אחר ריווחי יותר, זה החלטה שלו הוא יודע מה התוכנית עסקית שלו.

לגבי קושי ביטויים:
קושי הביטוי לא מחושב לפי מספר המילים בביטוי או ההתמקדות שלו, קושי ביטוי אפשר להעריך לפי ערך משוער של האתרים שעומדים בתוצאות הראשונות. חישוב ערך של אתר הוא אחד מהדברים של ניתוח תוצאות שזה דבר מאוד מאוד חשוב בקידום אתרים והוא דורש ניסיון. עם הזמן אני פוגש עוד ועוד מקדמי אתרים שהגיעו למסקנה שהם יודעים כבר את הכל ואפשר לראות מפאת חוסר נסיונם או חוסר ידע שיש דברים שהם לא יודעים לעשות, זאת הסיבה העיקרית למחירים נמוכים - הערכה מוטעת של ערך האתרים בתוצאות הראשונות, הערכת מוטעת של שווי הקישורים שביכולת מקדם האתרים ליצור, וגם לפעמים חוסר יכולות ביצירת אופטימיזציה איכותית לאתר עקב מערכת שלא תומכת ביותר מדי אופציות.

ישן 23-05-11, 16:59   # 26
Dr.SOCCER
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Dr.SOCCER לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AvivSeo צפה בהודעה
KRER

לעמוד הראשון במילים לא תחרותיות בכלל ! נראה אותך מעלה מאמרים ומגיע לעמוד ראשון במילים כמו פורום, צימר, צימר בדרום,

ולא מילים כמו אינסטלטור טוב בירושלים, זה לא חוכמה..

ואל תגזים רבע שעה... אפילו באתרים כמו וואלה תפוז, נענע דברים שם לא מתאנדקסים תוך רבע שעה

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shuval צפה בהודעה
אם אתה יוצר קישור מאתר סימניה מצליח אז אפשר להתאנדקס תוך דקה-שתיים, בטח בוואלה/נענה.
בנוסף באתרים כמו וואלה/נענע כבר יש עותק שמור תוך איזה 3 דקות.

לתגובה האחרונה של KONADSON, אני לא מסכים עם זה שווינר זה ביטוי קשה, מבלי לבדוק את האתרים או הקידום שלהם אני כבר רואה שבעמוד הראשי יש 5 תוצאות שהם עמודים פנימיים, זה הופך את הביטוי ללא קשה. כבר לפי הפרמטר הזה סטטוסים לפייסבוק הוא ביטוי קשה יותר.

אנשים,
יש לי אתר שמקבל אינדוקס בגוגל תוך מס' שניות. וזה לא וואלה או נענע...
יש אתרים שגוגל מאנדקס בשניות

ישן 23-05-11, 18:37   # 27
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dr.SOCCER צפה בהודעה
אנשים,
יש לי אתר שמקבל אינדוקס בגוגל תוך מס' שניות. וזה לא וואלה או נענע...
יש אתרים שגוגל מאנדקס בשניות
אתה אומר את זה כאילו אנחנו אמורים להיות מופתעים, היה כאן מישהו שאמר שלעמודים לוקח מינימום רבע שעה להתאנדקס ומיד סתרתי אותו, הדומיין שלך לא מיוחד, לא צריך להיות אתר עם מיליון כניסות ביום בשביל להתאנדקס מהר.

ישן 23-05-11, 19:02   # 28
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:

לגבי קושי ביטויים:
קושי הביטוי לא מחושב לפי מספר המילים בביטוי או ההתמקדות שלו, קושי ביטוי אפשר להעריך לפי ערך משוער של האתרים שעומדים בתוצאות הראשונות. חישוב ערך של אתר הוא אחד מהדברים של ניתוח תוצאות שזה דבר מאוד מאוד חשוב בקידום אתרים והוא דורש ניסיון. עם הזמן אני פוגש עוד ועוד מקדמי אתרים שהגיעו למסקנה שהם יודעים כבר את הכל ואפשר לראות מפאת חוסר נסיונם או חוסר ידע שיש דברים שהם לא יודעים לעשות, זאת הסיבה העיקרית למחירים נמוכים - הערכה מוטעת של ערך האתרים בתוצאות הראשונות, הערכת מוטעת של שווי הקישורים שביכולת מקדם האתרים ליצור, וגם לפעמים חוסר יכולות ביצירת אופטימיזציה איכותית לאתר עקב מערכת שלא תומכת ביותר מדי אופציות.
כמובן שיכולות להיות דוגמאות לכאן או לכאן, אבל בוא נגיד ככה:

שצימר בצפון זה ביטוי יותר קל מצימר.
סקס בחינם יותר קל מסקס.
וכך הלאה.

אין ספק בכלל שביטוי ארוך יותר קל יותר לקדם (לא בגלל שהוא ארוך יותר, בגלל שיש עליו פחות תחרות).

ישן 23-05-11, 19:06   # 29
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
כמובן שיכולות להיות דוגמאות לכאן או לכאן, אבל בוא נגיד ככה:

שצימר בצפון זה ביטוי יותר קל מצימר.
סקס בחינם יותר קל מסקס.
וכך הלאה.

אין ספק בכלל שביטוי ארוך יותר קל יותר לקדם (לא בגלל שהוא ארוך יותר, בגלל שיש עליו פחות תחרות).
אתה מדבר על ביטויי זנב, אני מתכוון על ביטוי ראשי. סקס בחינם וצימר בצפון זה לא ביטוי ראשי, אלו ביטויי זנב. אבל סטטוסים לפייסבוק, למרות היותו 2 מילים הוא ביטוי ראשי ולא ביטוי זנב.

ישן 23-05-11, 19:15   # 30
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי daromri צפה בהודעה
לדעתי - תמכור טוב של קידום אתרים הוא שאתה מתחייב להגיע עם בנאדם לתוצאה מסוימת ושהוא ישאר בה X זמן.
למשל, לתת טווח של עד 3 חודשים להגיע ל5 תוצאות ראשונות, במידה ומדובר בתוצאה ראשונה מדובר בתוספת תשלום "בונוס" שמוגדר מראש,
וגם שהאתר ישאר X זמן מסוים, אחרת מה הטעם בקידום? להופיע יום אחד בתוצאה ראשונה בגוגל ולמחרת דף 2? זה לא יעזור לבנאדם בהרבה.
זה בנתיים מה שעשיתי אם כל לקוח שלי, התחייבתי למיקום והודעתי לו שאם הוא לא יגיע, יקבל את כספו חזרה, ובנתיים מכל הלקוחות שלי עמדתי בהבטחתי וכולם עלו למקום שהוסכם.

gillllll זה נכון שחברות קידום ''שוחטות במחירים'' ולרוב אתה לא מחסה תהוצאות אבל ככה הם עושים כסף.

ו Dr.SOCCER אני לא מאמין למה שאמרת.. תוכל להראות לי איזה אתר .... ?

Last edited by AvivSeo; 23-05-11 at 19:17..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום