הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-03-14, 01:44   # 11
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי menash צפה בהודעה
היכן תוכל למצוא, שאלה טובה, אני דווקא זוכר שזה עלה באחד הדיונים של מרכז מנהלי האתרים של גוגל, אך אינני מוצא את התיעוד של הדיון בחשבון שלי.
תתחיל מפה:
https://www.youtube.com/user/softplus?feature=watch

יש לך שם מעל ל 200 שעות של דיונים, ששם תוכל ללמוד מה זה השפעה עקיפה ועל כך שלא כל פעולה נמדדת ע"י אלגוריתם, אך יכולה להשפיע עליו בצורה עקיפה.
ואתר שמופיע בסימניות מרובות יזכה לתנועה ישירה ותנועה חוזרת של גולשים נאמנים לאתר.

גוגל לרוב לא מצהירים ולא מספקים מידע אודות הסיגנלים שמהם מורכב האלגוריתם, יש להם הנחיות איכות שבהם הם משקיעים זמן ומשאבים

המאמר שהצגת לא מראה לי שמאט קאסט אומר שבניית קישורים אינה חוקית(כן, אתה לא תשב על זה בכלא, פשוט תעוף מתוצאות החיפוש שלהם)
עיינתי במה שכתוב בדף, ויש שם ציטוט נהדר שיראה לך שהקישורים שיצרת מנוגדים להנחיות של גוגל ויסכנו את האתר בסנקציה ידנית או אלגוריתמית.

כל מה שהצגת בתגובתך זה יצירת קישורים, והדף שהצגת כדוגמה דן על כך שההמלצות שלך מפרות את הנחיות האיכות של גוגל.

אציין ואגיד שיש לא מעט מקדמים שהידע שלהם אפסי וכל מה שהם יודעים זה ליצור קישורי זבל שמחזיקים את הלקוחות זמן מה בתוצאות החיפוש.
ולאחר תקופה, הלקוחות עפים, נענשים ונפגעים, ומוצאים את עצמם עם אתר חסר ערך.
אם כל מה שעשית עבור הלקוחות שלך זה ליצור קישורים מניפולטיבים, כדאי שתכין תירוצים לעדכונים הבאים של מנועי החיפוש, כי אורך חיי תרומתם של קישורי הספאם הללו מתקצרת מעדכון לעדכון.
אהבתי שהדגשת את המשפט: יצירת קישורים שלא מוקמו בדף באופן יזום בעריכה או לא קיבלו את אישור בעל האתר (קישורים לא טבעיים), עשויה להיחשב כהפרה של ההנחיות שלנו.

לא מוקמו בדף באופן יזום בעריכה או לא קיבלו את אישור בעל האתר.... ממממ... כן, אני פורץ להם לאתר ושותל להם קישורים בלי שהם ישימו לב ובלי פרופורציות לעמוד או לדף...
אוי נו, בחיאת, תעשה לי טובה, אני חושב שאתה מכיר אותי קצת יותר מזה, אני חולק איתך עזרה גם בתפוז וברוב המקרים אנחנו חופפים בדעות שלנו, כאן אני מתנצל מראש שאני לא חושב כמוך, אם בעבר בעדכונים של גוגל לא הכנתי תירוצים ללקוחות שלי ולא הייתי צריך להכין , אלא לידע כללי, לפחות 5 לקוחות באו אליי לאחר שחטפו מכה והצלחתי לתקן את מה שחברות אחרות עושות, אז כן, אני באמת חושב שאני עושה את הדברים נכון.
(מסכים איתך שיש המון חברות ומקדמי אתרים שלא יודעים כלום ועדיין עושים החלפות קישורים באופן בוטה עם טקסט עוגן על המילות מפתח, עם אתרי מאמרים שלא שווים שקל, עם פוטרים, עם אתרים ודפים לא רלוונטים ופה הבעיה שלהם).

ואם לעשות החלפות קישורים עם אתרים רלוונטיים ואתרי לקוחות שקשורים לתחום, על פי ההנחיות של גוגל, כי ראית שהבאתי לך מה שהם רושמים על זה ושום דבר ממה שהם מתריעים עליו לא מבוצע, אלא להפך, לא לרוחך אז סבבה, אנחנו לא חייבים להסכים על זה... כשמאט קאטץ אומר "לא חוקית" הוא לא מתכוון לכלא, אלא למנוע החיפוש, אל תנסה להפוך אותי לדביל או לשים לי מילים שלא אמרתי, למה שהוא יתכוון לכלא? אולי בעוד כמה שנים גוגל יהיו גם FBI אבל נכון להיום הם לא.

ובוא נסכם על פי המשפט שאתה עצמך רשמת: גוגל לרוב לא מצהירים ולא מספקים מידע אודות הסיגנלים שמהם מורכב האלגוריתם, יש להם הנחיות איכות שבהם הם משקיעים זמן ומשאבים

לכן עצם הצהרתך כי אני צריך להכין תירוצים ללקוחותי תלושה מהמציאות, כל עוד אני לא מפר את ההנחיות שלהם ואתה יכול לחלוק עליי או לפרש את ההנחיות איך שבא לך, בסופו של דבר, עצם זה שהאתרים שלנו לא חוטפים עונשים אומרים בפירוש שאנחנו לא מפרים שום דבר.
  Reply With Quote
ישן 02-03-14, 01:50   # 12
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

אתה לא חייב לפרוץ אליהם, אתה גם יכול לשלם להם, או ליצור דפים עם קישורים מלאכותיים....
ולא נראה שמאט קאסט דיבר על הנחיות האיכות, שכן אם אם טען שמשהו לא חוקי סביר להניח שהוא לא התכוון מבחינת גוגל, כי לגוגל אין חוקים יש הנחיות.
עיינתי במה שהבאת לי, ומשם ציטטתי את המשפט המודגש, גם שם אין שום אור ירוק להחלפת קישורים.
  Reply With Quote
ישן 02-03-14, 11:07   # 13
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

בלי קשר להנחיות או לא יש דברים שעובדים ויש דברים שלא, ניתן ליצור קישורים שיועילו לקידום האתר מהחלפת קישורים, מבוטים שנועדים לBlack Seo, ומקישורים שתולים (לא שתילה של האקר, שתילה לדוגמה בפורום בתוך חתימה או תגובה).
ההנחייה היחידה שצריכה להיות למקדם זה איכות פרופיל הקישורים השלם, כלומר מכלול כל הקישורים הנכנסים לאתר ברמה של הדומיין. אם אני אשלב כאן תגובה לאתר שאני מקדם סביר להניח שזה יועיל לו, במקרה הכי גרוע הוא לא ייחשב כלל. אם אני אעשה את זה כאן ובעוד 30 פורומים כל ה31 יתוייגו כספאם ויזיקו לאתר בדרך כזאת או אחרת. אחוז גבוהה מהקישורים, עדיף רוב צריך להיות איכותי וממקורות סמכותיים בצורה שתיראה טבעית.

הנה 3 שיטות שאני משתמש בהם ליצירת קישורים טבעיים שהם סמכותיים:
אני לוקח נישה קשה "אינסטלטור" שמקדמים תמיד אומרים שאף אחד לא מקשר טבעית לאתרים שלהם.

1. אני בודק מתי אתרי כתבות מקשרים לסוג האתר שאני מקדם ואני תמיד מוצא כמה, הנה כמה כתבות לדוג' "יצאנו לבדוק מי האינסטלטורים שבאים לתקן גם באמצע הלילה", או "מה המחיר המומלץ שאנחנו צריכים לשלם לאינסלטור עבור השירותים שלו" ביחד עם מקרי מבחן.

אני יוצר כתבה רצינית כזאת, מקשר לאתר שלי ולנוספים מלבד האחד שאני מקדם, כמובן לא משלב את המתחרים העיקריים שלי שמעלי אלא מתחרים שלעולם לא יעברו אותי גם ככה.
לאחר מכן צריך אני מוצא את הבמה הטובה ביותר לפרסם את המאמר, אתרי חדשות כמו וואלה הם גדולים מדי עבור רוב האתרים אבל יש הרבה אתרי חדשות קטנים עם סמכות שניתן לפרסם בהם לפעמים בתשלום סימלי (אפילו אתרי חדשות פייסבוק).

שיטה 2 מאמרי המלצה, כמו שאתר דפי זהב מקשר לעסקים אז אני מעלה סיקורים של מספר אינסלטורים טובים לרוב לאתרים כמו 2ALL

שיטה 3 ליצור עמודי תוכן מעניינים באתר שאני מקדם ולקשר אליהם, בין אם זה עמוד שמדבר על סוג הציוד, או על סוג העבודות שהוא עושה אפשר לקשר אליהם וזה מחזק את כל הדומיין בכל הSERP גם בעמוד הראשי.
ישן 03-03-14, 02:14   # 14
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

קודם כל, חבל לי שאתם מוחקים תגובות, מחקתם פה 2 תגובות שבהם הוכחתי לחברי מנשה שכל מה שרשם עליי הוא שטויות..

שנית, מה שאתה רושם כאן זאת הפרה בוטה של הנחיות גוגל אם כבר מדברים על הנחיות, ברגע שאתה מפרסם תמורת תשלום סימלי , אתה בעצם קונה קישורים / קונה פרסום, ההנחיה האחרונה של גוגל היא שכתבות פרסום צריכות להיות nofollow , כולל באנרים.
עוד פעם, יש הרבה שעושים את זה וברוב המקרים גוגל לא יתפסו אותך, אבל יש את הסיכון הזה שכן ומסכים איתך שאם האתר טוב וסמכותי אז אולי כדאי לתת לו את הכמה שקלים הללו בשביל הקישור, עוד פעם, כמובן שזה חורג ההנחיות (אם כבר נכנסנו אליהם).

מה שרשמת כאן - הכל טוב ויפה, אבל זה לא מה שיביא אותך למקומות ראשונים... לא עם קישורים כאלו ידידי, אלא אם תממש את מה שרשמת ותקנה קישורים מאתרים חזקים... מה לגבי החלפות מול אתרי לקוחות אחרים? זה מה שרוב החברות והמקדמים עושים היום לאחר שנטשו את אתרי התשתית.

ואם כבר מדברים על אינסטלטורים אז לפני כשנה וחצי הקזתי דם להביא מישהו לדף ראשון... ולא, קישורי אינדקסים לא עזרו ולא אתרי תשתית, אלא רק החלפות מול אינסטלטורים אחרים ואתרים רלוונטיים לדוגמה חברות בדיקה שעושות איתור נזילות וכו...

Last edited by WebClub.co.il; 03-03-14 at 02:16..
  Reply With Quote
ישן 03-03-14, 05:37   # 15
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

באמת מוזר שתגובות נמחקו:X
איזה קטע, בכל מקרה קראתי את התגובות שמחקו לך
  Reply With Quote
ישן 04-03-14, 21:26   # 16
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי menash צפה בהודעה
באמת מוזר שתגובות נמחקו:X
איזה קטע, בכל מקרה קראתי את התגובות שמחקו לך

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום