הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-06-06, 23:32   # 1
Homie
Permanently Banned

מיני פרופיל

Homie לא מחובר  

Smile [שאלה + חיפוש תוכנה] התאמת קול לוידאו (מהירות הקול מהירה מידי)! פרטים בפנים!

שלום לכל המשתמשים היקרים,

ברור ובולט - אם הנושא לא מתאים לפורום זה, אבקש מהמנהלים להעביר אשכול זה לפורום המתאים.

אוקיי, כדי שיבינו אותי טוב מאוד אנסה להסביר מה ברצוני לעשות.

יש לי משחק כדורגל שלם בעברית במחשב שהוקלט מהטלוויזיה. הבעיה היא שהאיכות ממש לא טובה, אפילו גרועה.

ואת אותו המשחק כדורגל יש לי באיכות DVD באנגלית. ויש לי אתר ספורט וברצוני לתת את המשחק בעברית ובאיכות DVD.

אז ניסיתי עם התוכנה Video Edit Magic 4.16 לערוך את ה-Timeline של הקול בעברית בדיוק שיתאים לוידאו באיכות DVD ואז ניגנתי את הוידאו, אבל לאחר 4, 5 או 6 שניות הוידאו מאחר בשניה ולאחר דקה הוידאו בכלל מאחר והקול בכלל לא מתאים. ואם אז אני מתאים אותו שוב אז הנקודה שבהתחלה סידרתי הופכת גם ללא מתאימה - כלומר הוידאו איטי מידי והקול מהיר מידי בגלל שהוא מוידאו שכנראה מהירות הפרמים של התמונה והקול מהירים יותר.

הבעיה היא שהתוכנה Video Edit Magic 4.16 אינה תוכנה מקצועית ולכן אי אפשר לעשות איתה הרבה.

אז בקיצור מי שמכיר דרך לפתור את הבעיה אני ממש אשמח והודה לו על כך!

תוכנות כמו Adobe Premiere Pro הם מקצועיות מידי, אבל אם אפשרי לעשות את זה דרך התוכנות הללו אשמח מאוד.

תודה רבה מראש לכל העוזרים והמגיבים!

בברכה, אלי.
  Reply With Quote
ישן 19-06-06, 17:26   # 2
Homie
Permanently Banned

מיני פרופיל

Homie לא מחובר  

ומה דעתכם על Ulead?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום