הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 13-05-13, 11:54   # 1
Maor|Short.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Maor|Short.co.il לא מחובר  

ביקורת |

שלום רב,
אני עובד עם חברת מזה מספר חודשים ועד כה אני מוכרח לציין שנהנתי מהשירות, מספר הנפילות היה זעום לעומת ספקים אחרים שעבדתי איתם בעבר (לואדס במשך כמעט 5 שנים) ואין לי הרבה תלונות בסופו של דבר.

תחילה אציין שמעבר לעסקי אירוח אתרים שאני עוסק בהם אני בעל מערכת עיתון מקומי ומעניק שירות למאות לקוחות מדי יום והאירוח הוא יותר תחביב מאשר עיסוק. בשל כך אני יודע מה היא החשיבות של מתן מענה ללקוח.

ביום שבת האחרון החלטתי לשדרג את החבילה שלי ולצורך כך פניתי לחברה דרך המייל שמפורסם באתר, אך המייל חזר עם הודעת שגיאה. שלחתי את אותה ההודעה דרך האתר עם ציפייה כי אקבל תשובה ביום ראשון או שני. ביום ראשון בצהריים עוד ניסיתי להתקשר למספר הבזק שמפורסם באתר שלהם כדי לוודא שאכן קיבלו את ההודעה (הרי המייל הראשון חזר עם שגיאה) אך לא היה כל מענה. בשעות הערב כאשר סיימתי לעבוד ושבתי לבית שמתי לב כי כל האתרים שלי (5-6) אינם פעילים וכמו כן אתר האינטרנט של אינו פעיל. כפי שאמרתי, יש לי ניסיון רב עם חברות ישראליות ואני מודע לכך שישנן נפילות אז לא התעמקתי יותר מדי. ניסיתי שוב בשעות הלילה המאוחרות אך השרתים עדיין לא עבדו. בבוקר קיבלתי טלפונים מכמה לקוחות בנוגע לאירוח ולאחר בדיקה שלי עדיין האתרים לא חזרו לעבוד, ניסיתי להתקשר שוב למספר הבזק של החברה אך אין כל מענה, ניסיתי להתקשר ליובל שמציג עצמו כאן כנציג החברה אך אין מענה. שלחתי הודעה כאן בפורום ליובל אך שוב אין מענה. סך הכל עכשיו השעה 13:00 בצהריים והאתרים אינם פעילים כבר למעלה מ-15 שעות (הערכה גסה שלי).

רק אתן לאותו נציג ששוחח איתי טרם רכשתי את השירות תזכורת קטנה:

ציטוט:
אין לי מדד כלשהו להציג את הזמינות,
בעקרון הזמינות היא גבוהה, אנחנו מציעים גם שירות גיבוי לשרת חלופי מרוחק, במידה ותיהיה תקלה קריטית כמובן שתמיד אוכל להעלות גיבוי עדכני של אתרך בשרת החלופי עד לפתרון התקלה..
חבר'ה, אם אתם רוצים להיות רציניים תהיו רציניים, אם אתם לא רוצים להיות רציניים אל תיכנסו לעסק הזה ותבזבזו זמן וכסף של אנשים אחרים. אני מצפה כי בעקבות ההודעה אקבל סוף סוף התייחסות מנציג החברה.

לעניין - סטודיו לעיצוב גרפי ופתרונות דפוס
www.lainyan.biz
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום