הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-07-11, 07:30   # 11
Erez cohen
חבר חדש

מיני פרופיל

Erez cohen לא מחובר  

האמת שלהסביר זאת אני לא יודע, לכן לא הבאתי נימוק כלשהו, אמרתי שיש דעות שונות, שאני לדוגמא תומך בכך מניסיון.
היה לי אתר בנושא מסויים ורציתי לקדם אותו באותו הנושא, אבל היה לי מהאתר קישורים שהייתי צריך להוציא לאתרים אחרים תחת אותו המושג כדי שייתנו לי חשיפה אז נתתי להם את הקישורים אבל המשכתי עם הקידום, חלק ממקדמי האתרים אמרו לי שאני מצביע לגוגל שהם יותר טובים ממני במושג הזה וחלק אמר שזה טוב מאוד ככה (עכשיו שאני חושב על זה גם הם לא נימקו ), בכל מקרה הגעתי לתוצאות מאוד מרשימות עם אותה תצורת קישורים (5 אחדים על אותו מושג שאני רציתי לקדם).
ישן 29-07-11, 14:40   # 12
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
אפשר לתת נימוק יותר טוב מזה ?
אני מסכים עם דעתך. השאלה איך מנמקים את זה נכון.
קישורים חיצוניים עוזרים ל-SEO?
המטרה של מנועי החיפוש היא שהמחפשים בו ימצאו תוצאות רלוונטיות (וכך, התנועה שלו תגדל, ובכך - הרווחים של מנוע החיפוש יגדלו).

איך הוא עושה את זה? הוא מנסה למצוא את האתר שהכי רלוונטי עבור המילת מפתח שהמשתמש מחפש.

יש מספר פרמטרים - קישורים, תוכן ופידבק מהמשתמש (אם חיפשתי "קידום אתרים", נכנסתי לתוצאה הראשונה ומייד עשיתי BACK ונכנסתי לתוצאה השנייה - כנראה שהראשונה פחות רלוונטית).

האלה שתומכים בהנחה שקישורים יוצאים עוזרים לאתר שלך טוענים לרוב כי אם האתר שלך מקשר לאתרים רלוונטים ו"אמינים" בנושא, אז כנראה שגם האתר שלך הוא כזה. ולהפך - אם אין לך קישורים יוצאים לאתרים אחרים בתחום, אז גוגל יחשוב שהאתר שלך לא "מפרגן" ויכול להיות שהוא לא נותן לגולשים את מה שהם מחפשים.

זה קצת מסובך, אבל זה משול לשני בעלי מספרות.

במספרה אחת, המספרה תיהיה מלאה בפוסטרים של "המספרה הטובה בעולם", ובעל המספרה רק ידבר איתך על עד כמה המספרה שלו היא הכי הכי הכי הכי הכי טובה בעולם. וכשאין אף מספרה שאפילו כדאי לשקול אותה כל עוד המספרה שלו קיימת.

במספרה השנייה, בעל המספרה יפרגן כשצריך. הוא יספר לך שעל הטכניקה לצביעת השיער שהוא משתמש בה הוא למד בקורס של ספר הצמרת העולמי פלוני אלמוני. הוא יספר לך על בית הספר לאומנויות השיער בצרפת שהוא למד שם.

כמובן - המספרה הראשונה משולה לאתר שלא מקשר לאתרים חיצוניים רלוונטים בתחום,
המספרה הראשונה משולה לאתר שמקשר ל"אתרים" שאמורים להיות מאוד אמינים וגדולים (קישור לאתר של ספר צמרת, קישור לבית ספר באומנויות בצרפת).

איזה מספרה תראה לך יותר מקצועית?

אז לסיכום - יש כאלה שטוענים ש"השיקול" הזה גם קיים באלגוריתם של גוגל - אך כמו כל דבר במנועי חיפוש, אין שום הוכחה חותכת לתועלות או לנזקים שקישורים חיצוניים לאתרים רלוונטים יכולים לעשות.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום