הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-02-10, 20:07   # 31
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
יש חוקים שלא חלים עליו?
נראה לי שאני מתחיל לגבש את הסיבות שבגללן הפורום הופך לכינרת אחרי שנתיים של בצורת.

קיצר לא פתחתי את הדיון הזה כדי שכל אחד יגיד מה כואב לו על הלב וכמה רע לו ואיך התאכזרו אליו וכו'. המטרה של הדיון הזה היא אחד משני דברים:
1. שהפורום יחזור לקדמותו\ישתפר וישתדרג בעזרת רעיונות שאני ואחראים העלנו פה בדיון (ובעזרת רעיונות שאתם עדיין יכולים להעלות פה בדיון)
2. לקבל את העובדה שהוסטס ימשיך להתייבש..

אי אפשר לקרוא לקהילת הוסטס איכותית לדעתי בין היתר בגלל מדדים כמו:
1. מתי לאחרונה מישהו כתב מדריך\מאמר כלשהו ופרסם אותו בפורום?
2. מתי לאחרונה מישהו פתח דיון ענייני שעורר דיאלוג מעניין או משהו שיצית קצת עניין בפורום.
3. מתי מישהו עשה משהו בשביל הפורום?

במשפט אחד דעתי היא כזו:
פורומים מסתמכים על תוכן של גולשים ( WEB 2.0 ) סופו של הוסטס התחיל כשאנשים הפסיקו ליצור תוכן בפורום כמו מדריכים\מאמרים\דיונים ויגיע לקיצו כאשר לאנשים אפילו ימאס מלהכנס מתוך הרגל.
כן תתפלא אבל יש דברים שלא חלים על משתמשים שהם היכל התהילה,
אני לא אפרט לגבי מה בדיוק... אם בהנהלה הראשית רוצים, הם מוזמנים לעשות זאת.
זה דברים שלא אני קבעתי, אבל זה ככה.

אני את התגובות באשכול הזה סיימתי.
שורה תחתונה, רוב מה שנכתב בתגובות פה נמצא בטיפול ואנחנו מחכים ליישום של הדברים האלה.
כמו כן, האשכול הנ"ל הועבר לתשומת ליבם של הדרגים הגבוהים יותר.

ערב טוב.

ישן 20-02-10, 20:31   # 32
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

הכי בושה לדעתי שרק מנהל אחד (ועוד אחד הגיב תגובה אחת), השתתפו בדיון כל כך חשוב שהיה מאוד רציני ובו לקחו חלק, משתמשים וותיקים ורציניים. מכאן הכל מתחיל.

ישן 20-02-10, 20:44   # 33
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

דימה נשמה באמת שאני לא כועס אני אפילו לא זוכר חחחחחחחחחחחחח
אני לא באתי להביא עליך ביקורת רעה ולהאשים אותך אבל הקצנתי בשביל שיבינו שהחוקים קצת מוגזמים בכללל הוסטס לא רק בפורום ביקורות וכן אני מודה בזכותך יש נקיון אבל הניקיון הזה לא תמיד טוב !
אה ובאמת שאין לי מושג על מה רבנו אם בכלל רבנו ולא אני לא שונא אותך או כועס עליך אני מת עליך ומעריך אותך ואת העבודה שאתה עושה
כמו כן
תחשוב שמשתמש שהוא לקוח של עסק יותר מ 3 חודש והבן אדם גנב אותו יענו רמאי ...
ולא הביא לו קבלה אז המשתמש לא יכול לתת ביקורת ?
מה גם ביקורת אפשר לתת על היום הראשון כי זה ביקורת !
וכל אחד יכול לקבל תביקורת איך שהוא רוצה לטובה או לרעה
וכן אני מודע לכך שאז יש שקרנים או כל השטויות האלה
לא בעיה היום לזייף קבלה כן ?

אגב דימה אני חוזר ואומר אין לי בעיה בפורום שאתה מנהל ספציפית להפך ! חוקים לא סתם נוצרו יש סיבה
אבל בעיקר אני אומר שמאז כל החוקים בכל הוסטס והשינוי פורומים ושינוי כל הדברים האלה מביא לבריחת האנשים הטובים והמשקיעים
אה ובקשר למשתמש שקיבל באן מהאתר ויפתח משתמש ?
אמממ בוא נגיד ככה שאני בתור לקוח של 013 אני יכול ליצור 200 אימיילים חינם יענו לשנות תיוזר שלי אז מה זה עוזר ?
ומשתמש שקיבל באן ופתח משתמש מה זה עוזר לו ? זה שהוא מסכן ? שישאר מסכן
אבל ברגע שזה אימייל ספקית בלבד אתה מרחיק מהאתר משתמשים שלא שולטים באינטרנט בצורה מוצלחת כמו שימוש באימייל של ספקית לא כולם יודעים להשתמש בזה !

דימה אני לא מאשים אותך ואין לי בעיה איתך כמו שאמרתי אתה אחד המנהלים הכי מוערכים אצלי ברשימה גם אם יצא וכעסתי עליך !
אני בן אדם לפעמים אני כועס כמו שאתה לפעמים כועס יכול להיות שצדקתי אני לא זוכר תמקרה אבל גם יכול להיות שאני לא צדקתי וזה לא משנה
הקטע הוא שבאתי להגיד שבאמת פעם הוסטס היה שונה

וזה בא לידי ביטוי אפילו בכמות מחוברים
אם פעם היו מחוברים בו זמנית 300 אנשים או בימים הטובים 500 + היום אולי אבל אולי ! 10 (אני מדבר על רשומים לא אורחים ..)

ישן 20-02-10, 21:00   # 34
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

אתם לא יכולים להגיד שאין אשכולות מעניינים וזה, אני בעצמי הייתי אחראי על כמה אשכולות השראה בפורום עיצוב, אומנם פתחתי רק 3 כאלה אבל הם היו מושקעים ועם תוכן ממש שימושי.

הבעיה כן שהמנהלים ממש לא פעילים, כמו שאמרו פה, הדיון הזה כבר איזה יומים וחוץ מדימה אף אחד לא הגיב. בושה.

ישן 20-02-10, 21:20   # 35
Alon Abergil
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Alon Abergil שלח הודעה באמצעות MSN אל Alon Abergil

Alon Abergil לא מחובר  

קראתי את כל התגובות, ודימה, שורה תחתונה תמצאו פתרון ל-2 דברים חשובים, שהם הבסיס לפריחת הקהילה:
*תמצאו פיתרון לאימייל, אפשר לעשות משהו בסגנון שזה עדיין אימייל של ספקית, אבל שיהיה רשום מתחת הערה שאם מסיבה מסויימת אין אפשרות לבן אדם להרשם עם מייל של ספקית (ואני מכיר אחלה אנשים ואחלה מתכנתים שלא פה רק בגלל זה), שיתקשר למספר מסויים/ישלח מייל (אבל יענה תוך 24 שעות) והמשתמש שלו ירשם ידנית..
אני מבין את הצורך באימייל של ספקית, אבל מה שקורה בתכלס שאתם מפסידים הרבה גולשים בגלל סיבה פשוטה של פחד מספאם ..

ועוד משהו, הקטע של הקבלה בביקורת, קרה לי מקרה, שההיתי מאוחסן 2 חודשים אצל חברה, שהתגלתה כאן בפורום כאאחת שלא מוציאה קבלות (israkal - וכבר הורדה מעסק רשום),
שפשוט אני עד היום לא יכול לפרסם את הביקורת כי השמוק הזה לא הוציא לי קבלה, באמת שאתם צריכים לבוא לקראת אנשים בקטע הזה..

ולגבי גולשים והחייאת הפורום - עיצוב חדש לא יזיק, מרענן יותר, חי יותר, יש פה מספיק עסקים שישמחו לספק לכם את זה = רוצו על זה.
ואחרי העיצוב ופתרון 2 הבעיות הנ"ל, כבר ירשמו יותר אנשים והפורום קצת יקום לתחייה.

בהצלחה !

בניית אתרים | קידום עסקים ברשת | שיווק ויזמות | ניהול פרויקטים

ישן 21-02-10, 00:06   # 36
yNaxon
אקס מנהל

yNaxon's Avatar

מיני פרופיל

yNaxon לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
הכי בושה לדעתי שרק מנהל אחד (ועוד אחד הגיב תגובה אחת), השתתפו בדיון כל כך חשוב שהיה מאוד רציני ובו לקחו חלק, משתמשים וותיקים ורציניים. מכאן הכל מתחיל.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי rOnka צפה בהודעה
אתם לא יכולים להגיד שאין אשכולות מעניינים וזה, אני בעצמי הייתי אחראי על כמה אשכולות השראה בפורום עיצוב, אומנם פתחתי רק 3 כאלה אבל הם היו מושקעים ועם תוכן ממש שימושי.

הבעיה כן שהמנהלים ממש לא פעילים, כמו שאמרו פה, הדיון הזה כבר איזה יומים וחוץ מדימה אף אחד לא הגיב. בושה.
אני מוכן להבטיח לכם שלמרות שבאמת דימה הוא היחיד ש"מתמודד" מול הטענות,
מאחורי הקלעים יודעים ועוקבים אחר הנושא.

תאמינו לנו שאנחנו הראשונים לרצות בהצלחה של הקהילה פה ועושים הכל למענה.

לגבי התלונות לגבי זה שאנחנו לא יודעים לקבל ביקורת - אני חושב שעצם העובדה שהנושא נשאר פתוח ולא נעלנו אותו מראה שאנחנו כן יודעים לקבל ביקורת.

אני חושב שלמרות הכל הרבה אנשים פה הביאו את הצד האישי של מה מפריע להם בחוק:

חברים, אנחנו פתוחים לקבל ביקורות על החוקים אבל לא הגיוני שנבטל את החוק כי לבנאדם כזה או אחר הוא לא מתאים.

לסיכום הדברים,
צוות הוסטס מורכב ממתנדבים שאוהבים ורוצים בהצלחת הפורום.
אנחנו מודעים לכך שהפורום נמצא בדאיכה מסויימת ונעשים צעדים בשביל לשוב לדרך המלך.

אני חושב שהנושא הגיע לידי מיצוי, הנקודות שהועלו חשובות,
אנחנו לוקחים וניקח לצומת ליבנו הכל, ונעשה את הטוב ביותר מהצד שלנו בשביל לחזור למצב הקודם, ונקווה שגם אתם המשתמשים תעשו את הכל מהצד שלכם

הנושא נשאר פתוח, אבל בבקשה: בלי להעלות טיעונים שכבר הועלו.

עריכה:
ושוב אני מבקש, בלי תלונות ספציפיות על בנאדם כזה או אחר.

ישן 21-02-10, 01:15   # 37
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל

Kuchi לא מחובר  

יונתן אף אחד לא אמר משהו נגד מישהו ספציפי
אמרו רק על האתר
כמו כן לא ביקשנו לבטל חוקים כי אנחנו רוצים לבטל אלא אמרנו תנסו לעשות שינויים "לרעה" מה זאת אומרת ? תורידו טיפה מההגבלות ותראו אם באמת יהיה ספאם אם באמת יהיו בעיות
כי כרגע הקהילה נופלת ולא עומדת ...
כמוני כמוך וכמותנו אחרים רוצים קהילה פורחת ומשגשגת ממשתמשים פעילות והצלחה
אבל זה לא קורה לא באנו בקטע של אנחנו רוצים להרוס אנחנו המשתמשים רוצים שיהיה פורום פעיל ולא משעמם
ומאחר ואתה והמנהלים האחרים יכולים לעזור בזה אנחנו פונים אליכם כי אני למשל לא יכול לעשות משהו בנידון ואם כן תגיד לנו מה מי מו ונעשה כי אנחנו רוצים לטובת הפורום !
אנחנו לא רוצים לרעה

ושוב התגובה שלך לא ממש קשורה כי אף אחד פה לא אמר שאתם לא יודעים לקבל ביקורת אלא אמרו שאתם פשוט לא עונים
וזה מרגיש כאילו רק דימה פעיל מהמנהלים
מה שאומר שמשתמשים שרואים שאפילו מנהלים לא מגיבים ומקדמים תפורום אז הקהילה לא שווה

לא באתי לפה להגיד לכם איך לעבוד ומה לעשות באתי לבקש ממך ומדימה ומשאר הצוות המנהל את הקהילה בבקשה ואני חוזר מילת ביקוש !! בבקשה
עשו משהו אנחנו רוצים שהקהילה תישאר ושהיא תפרח !

אני מקווה שהבנת את דברי ושלא באתי להתלונן עליך או על מישהו אלא על על משהו בכללי שהקהילה לא כמו פעם כבר לא פורחת ולא זהרת
לא כייפית לא עניינית לא מוצלחת
שוב אני בהוסטס יותר מ5 שנים ואני מעריך את עבודת המנהלים ואני יודע שזאת לא באמת עבודה קלה ושאתם לא 24 שעות על המחשב
אבל אני מבקש יפה כשאתם כן על המחשב בבקשה אבל בבקשה עיזרו לפורום !
פיתחו תדלתות לאנשים חדשים
שחררו לחץ וחוקים אפילו לנסיון של חודש או שבוע אם זה יעשה רע לפורום תמיד אפשר להחזיר תחוקים !

תודה .. ויום טוב

ישן 21-02-10, 07:36   # 38
Syst3ch
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Syst3ch לא מחובר  

עד לפני שנה וחצי ככה הקהילה הייתה מאוד גדולה היו הרבה אנשים.
באמת השתנה משהו , צריך פשוט לפרסם את האתר יותר , להציע למשתמשים סתם לדוגמא עיצוב חינם אם תעשה ככה וככה.
למשוך אנשים לפורום כי אנחנו קהילה מאוד גדולה בישראל.

ישן 21-02-10, 07:52   # 39
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל

Kuchi לא מחובר  

זהו שאתר ידוע ומפורסם אבל הוא "נעול" בפני אחרים

ישן 21-02-10, 22:52   # 40
ben the master
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ben the master Send a message via Skype™ to ben the master

ben the master לא מחובר  

יש הרבה אפשרויות להחיות את הפורום !
התנאי היחיד הוא שכל אחד פה יתן מעצמו קצת
והמנהלים יפתחו חסימות שנוצרו פה , כל המשתמשים שקיבלו באנים יוותרו להם על הבאן ויתנו להם עוד צ'אנס אחד אחרון
סתכלו אני יגיד ת'אמת יש לי פה משתמש בשם hosting_144 הייתי בבאן הרבה זמן מאוד הרבה ולדמתי הרבה לקחים מהטעויות שעשיתי והצחוק שעשיתי מעצמי , יש לי חברה לא גדולה שפועלת על שרתים יעודיים אבל לא נגזים 40 אבל בגלל שאני משרת בצבא אני לא ממש מתעסק בעסק ויש לי מישהו אחר שמתעסק בזה .
מי שידוע וזוכר את מה שכתבתי בפורום מתחרה שלכם ואני לא יגיד את שמו הפוסט שהיה יולי - אוגוסט 2006 זה היה משהו שלא יכולתי להחזיק בלב כבר ונשבעתי בעצמי וכל מי שסובב אותי שאני לא יעשה דברים כאלה בעתיד ומאז שכתבתי ועד היום לא ביצעתי כאלה דברים יותר
וכדאי לכפר על מעשיי בפורום , אני רוצה לתרום קצת מעצמי להחזרת הקהילה חזרה
אני גדלתי על הפורום הזה ואני פה מאז שנת 2003 כבר יותר מ6 שנים בפורום ורק לעצמי גרמתי נזק !
כיום אני כבר עוד מעט בן 20 באוקטובר כבר לא ילד סימיתי את תקופת הילדות שלי מזמן ועכשיו אני רציני , סיימתי תיכון בהצלחה רבה ועם תעודת מקצוע שכמו מטומטם לא הלכתי ועבדתי בזה לפני הצבא שזה הנהלת חשבונות סוג ב'
ובקיצור ובקרצרה יש פה אנשים שיקבלו את מה שכתבתי עכשיו ויש שלא יקבלו זה לא מעניין אותי
מה שהכי חשוב לי זה לתרום לקהילה שאני כל יום נמצא בה מסביב לשעון
ועם אפשר לעזור במשהו , אני מאוד מאוד אשמח לבצע את זה !!
בברכה בן !

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום