הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-11-09, 22:35   # 1
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

ביקורת securehost.co.il - beastserv.com

אז ככה, אני היתי לקוח של securehost חודשיים(2). המחירים הזולים והרושם שיונתן עשה בפורום שכנעו אותי לרכוש אצלהם. קניתי את החבילה הקטנה (4USD) לאתר קטן שאני מפעיל. וכבר פה התחילו כל מיני בעיות.
כבר מההתחלה מסיבה לא ברורה כלשהי, ניהול הDNS בשרת לא עבד, פניתי לתמיכה, הם חזרו אלי, ופניתי שוב, ושוב חזרו אלי. וכל הזמן יחס של "אצלנו הכל בסדר, אתה טועה". היתי צריך לשבת שעות לחפש איפו הבעיה ולהמשיך ולטרטר אותם שיתקנו את זה. בסופו של דבר תיקנו את זה, והפילו את הבעיה על משהו שכביכול עשיתי (סאב דומיין אשר התנגש עם הגדרות הDNS, אשר לא יצרתי כזה כלל, אלא רק הפניית CNAME לראות אם הבעיה רק בMX, וכמובן שניסיתי את זה הרבה אחרי ה72 שעות). וכמובן אחרי שהבעיה המסתורית תוקנה, הDNS התעדכן אחרי 10 דקות. בסדר, נניח.

אחר כך היתה את הנפילה הגדולה, בסדר, ניחא, קורה. כמובן שכמו כל השאר התעלמו ממני בזמן הזה.

לאחר הנפילה השעון בשרת לא היה בסדר, פניתי לתמיכה שיתקנו, שוב גישה של "הכל בסדר אצלנו" ושוב אני צריך לחפש ולהוכיח להם שהבעיה אצלהם, והנה תיקנו.

עד עכשיו, לא החברה הכי טובה, אבל בסדר, אפשר להבליג. יש לציין שפניתי עוד פעמיים, שיעלו מסד ויעזרו לי לכוון את הcron, פה התמיכה עזרה בלי יותר מדי סיבוכים. שגרתי למדי.

אבל מה שקרה אחר כך, זה פשוט מוזר.
לקראת החודש השלישי, התעניינתי לגבי החברה, האם הם עוסק מורשה ואיך מתנהל עניין הקבלות והאם אפשר לקבל אותן.
התמיכה חזרה אלי, שהם עוסק פטור ולא גובים מעמ, ועל כל קבלה באנגלית שהמערכת יוצרת הם מוציאים קבלה רגילה. מצוין, רציתי לדעת אם אפשר לקבל את הקבלות האלו. קיבלתי תשובה שאפשר רק בפקס, שאלתי אם אפשר בסריקה למייל, ואמרו שלא. אין בעיה נתתי פקס. לאחר מספר שעות אני מקבל בתגובה באתר קבלה אחת סרוקה, על 3 תשלומים הקודמים.

עכשיו לפי מה שידוע לי, ברגע שמתקבל תשלום, צריך להוציא קבלה. אני לא רואה חשבון, אבל זה לא נראה לי נכון לקבל קבלה 1 עבור תשלומים נפרדים שנעשו לפני 2\3 חודשים. אמרתי לעצמי שזה יותר מדי בלאגן בשביל ה16 שקל האלו, והחזרתי להם תשובה שאני לא בטוח שהקבלה הזאת תקינה אבל שעזבתי את העניין ותודה בכל מקרה.

לאחר 10 דקות, אני מקבל טלפון (אם תפסתי נכון את השם זה היה אורן) מאיזה אחד שמתחיל לתקוף אותי, הלקוח, לגבי מי אני שאגיד לו איך לנהל את העסק, שהוא כבר " 5 שנים מנהל את העסק ככה", "אתה באת לחפש אותי בקטנות", "מה אתה ממס הכנסה?". וסיפור קורע לב שבשבילי הוא הלך לסרוק את הקבלה (למרות שכן נתתי מספר פקס, וגם זאת לא בעיה שלי).

נראה שהיחס הנחמד הזה לא רק אלי . לא חיכיתי יותר מדי ועברתי לחברה אחרת.

מבחינת השרת, חוץ ממה שצוין פה, לא זכור לי בעיות נוספות.

זאת הביקורת שלי, בסופו של דבר לא היתי ממליץ ללכת אליהם, תחליטו לבד.

*קבלה אצל דימה בפרטי.

בחורות ערומות

ישן 29-11-09, 23:33   # 2
beastserv
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to beastserv

beastserv לא מחובר  

wow צר לי שהצד השני מרגיש ככה
כשבצד שלי אני חיי בידיעה שכל "בעיה" שהתעוררה אצלך נפתרה כפי שציינת! ובזמן סביר.
בכל פעם שפנית היתה התיחסות!
שילמת על תקופה וקיבלת קבלה על כל שקל ודקה מהתקופה מדינת ישראל זכתה להינות מהמס אשר שולם בעבור השירות שניתן לך מעבר לזה אני בטוח שפה זה לא המקום לדבר על זה.
חבל שיצרת דרמה קורעת לב על בעצם שום דבר...
דיברתי איתך עם מקרופון ללא אוזניות וכשניסיתי להסביר את עצמי המילים שלך ושלי נכנסו אחד בשני ולכן השיחה נשמעה כאילו זה ויכוח ועל כך אני מתנצל מאוד לא ככה הייתי רוצה להצטייר בפניך וממש לא ניסיתי לפגוע בך.
בעצם בתגובה שלך אני מזהה שנפגעת ממני ושוב אני מתנצל כי לא זאת היתה הכוונה. לפעמים דברים לא מתנהלים לפי איך שאתה מתכוון.

Last edited by beastserv; 30-11-09 at 00:10..

ישן 30-11-09, 10:59   # 3
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

כל ההודעות נמחקו לבקשת המשתמשים, אם בכוונת פותח האשכול לתת תגובה מחודשת הוא מוזמן לעשות זאת.

ישן 30-11-09, 14:45   # 4
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

לדעתי זה לא לעניין שהסרת את התגובה של יונתן, שכן יש השלכות לדברים שנאמרים.
טוב חבל לחפור, אין לי יותר מה להוסיף לביקורת. מבחנתי נעול. תודה.

בחורות ערומות

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום