הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 31-08-16, 11:58   # 1
solumyo
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

solumyo לא מחובר  

מפתח מערכת ויראלית לניהול אפליקציות פייסבוק

היי, זה פוסט שנוגע רק למי שמתעסק בדברים האלה אז בבקשה בלי שאלות של מה זה עושה.

כידוע לכם פייסבוק עשו הרבה שינויים בפייסבוק ובפרט בכל הקטע של הטוקנים והאפליקציות.

אני מציע לפתח מערכת ויראלית במחיר של- 20 אלף שקלים במחיר חד פעמי בתוספת השכרה חודשית.

המערכת תתעדכן בתדירות קבועה בהתאם לתנאי הפייסבוק, בנוסף קיימים פיצרים ייחודים על בסיס רעיונות להגדלת קצב ריענון הטוקנים ועוד.

תכונות מערכת בסיסיות:
*ניהול והוספת אפליקציות מלא.
*לייקים מתוזמנים וניהול גבוה של הגדרות (תזמונים של לייקים נגד חסימת פוסטים ועוד).
*שיתופים מתוזמנים וניהול גבוה של הגדרות (תזמונים של לייקים נגד חסימת פוסטים ועוד).
*יצירת קמפיינים, עבודה עם תמחורים, וניהול ככלי מלא (קיימים עוד מספר פיצרים לקמפיינים שאני לא אפרט כאן).
*מודלים שלא קיימים באף מערכת בעקבות השינויים שפייסבוק עשו. (אני לא אפרט כאן, רק בפרטי).

מערכת דינמית וקלה לתפעול.

בנוסף הדבר הכי חשוב הוא שהמערכת מתעדכנת בכל זמן נתון על ידינו בכלל שחלק מהעסקה זה עדכון שוטף של המערכת.

דמו לא קיים בגלל שהמערכת מן הסתם בבניה, (שאלות כמו מה אפשרי וכו'... הכל עבר בדיקה.. כל מה שאנחנו מספקים במערכת עבר כבר בדיקה כדאית אם אפשרי או לא לעשות לכן אני לא אגיד משהו שיהיה במערכת ושלא יהיה אפשרי ליישום).

לפרטים: 0528800489 או פרטים נוספים בחתימה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום