הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-12-10, 01:04   # 21
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kuchi צפה בהודעה
מה אתה מזיין תבייצים ?
פשוט השאלות שהוא שאל לא ממש נוגעות למי שאין לו חברה לדוגמא אני
הייתה לכם חברה בשנה האחרונה ? לא
אם כן, איפה הכרתם ? מאחר וזה לא אז אמור להיות ריק ?
הקשר היה רציני או למטרות סטוץ ? לא היה קשר ? ..
בקיצור מה הייתי אמור להגיב ?

מאחורי מסך ? חבוב אתה מוזמן לראות קצת תמונות שלי ולהגיד לי שאני מאחורי מסך ....
אגב אם הוא היה שואל שאלות אחרות למשל
הייתה לכם חברה בשנה האחרונה אם לא למה ?
לא , מאחר ואני בשנה האחרונה לא חיפשתי חברה חיפשתי סטוצים (מספיק בשבילך ?)
איפה הכרתם את אותה בחורה/ות?
את הרוב מועדונים , או דרך חבר
ניסית ללכת על קשר רציני או למטרות סטוץ ? סטוץ

בקיצור לא כולם מחפשים להשתקע על בחורה אחת יש כאלה שאוהבים כמה שיותר לדפדף
ולאלה שיבואו ויגידו שאני סתם בא להתלהב אז ממש לא ניסיתי אבל אם תרצו אתם מוזמנים לבוא איתי לסיבוב מועדונים דימה כבר ניסה לעשות איתי תחרות פעם חחחחחחחחחחח
כפרה עליך

אגב מעניין אותי מי אתה בן כמה אתה ואיך אתה נראה כי כרגע אתה זה שמסתתר מאוחרי מסך :\
אתה מוזמן להוסיף אותי לפייס או להציץ לפייס שלי בלי להוסיף שלא תגיד שאני מאחורי מסך אז זה מאושר תמיד לכולם לצפייה
http://facebook.com/Kuchis
או פשוט
Chen Bosany

אגב פותח האשכול אם יהיו לך שאלות יותר מעמיקות הדיון יכול להיות יותר מעניין ושלל האנשים יוכלו להגיב
דוגמא ? באשכול שלך שללת גאים גאות ...
אי אפשר לדעת אם מישהו מאיתנו הוא גאה הוא היה מגיב אבל עדיין ...
אפשרי היה לעשות את האשכול יותר מעמיק וחבל ...
וסולטן לא ניסיתי לפגוע אם נפגעת אני מבקש שתשלח לי פרטית ואני אערוך מאחר ולא הייתה קוונה של פגיעה למרות שמה שכתבתי יכול להיות תוקפני אבל זה לא מה שניסיתי ...

תהנו !
תאמין לי, לעשות איתך תחרות זה משהו שהוא אבוד מראש :P

ישן 20-12-10, 01:24   # 22
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

מת עליך חחח איפה המוזרות שהיו בעזראלי ? חחחחחחחחחח
דימה מתי עושים מפגש ? :P

ישן 20-12-10, 19:31   # 23
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

ציטוט:
מה אתה מזיין תבייצים ?
פשוט השאלות שהוא שאל לא ממש נוגעות למי שאין לו חברה לדוגמא אני
הייתה לכם חברה בשנה האחרונה ? לא
אם כן, איפה הכרתם ? מאחר וזה לא אז אמור להיות ריק ?
הקשר היה רציני או למטרות סטוץ ? לא היה קשר ? ..
בקיצור מה הייתי אמור להגיב ?

מאחורי מסך ? חבוב אתה מוזמן לראות קצת תמונות שלי ולהגיד לי שאני מאחורי מסך ....
אגב אם הוא היה שואל שאלות אחרות למשל
הייתה לכם חברה בשנה האחרונה אם לא למה ?
לא , מאחר ואני בשנה האחרונה לא חיפשתי חברה חיפשתי סטוצים (מספיק בשבילך ?)
איפה הכרתם את אותה בחורה/ות?
את הרוב מועדונים , או דרך חבר
ניסית ללכת על קשר רציני או למטרות סטוץ ? סטוץ

בקיצור לא כולם מחפשים להשתקע על בחורה אחת יש כאלה שאוהבים כמה שיותר לדפדף
ולאלה שיבואו ויגידו שאני סתם בא להתלהב אז ממש לא ניסיתי אבל אם תרצו אתם מוזמנים לבוא איתי לסיבוב מועדונים דימה כבר ניסה לעשות איתי תחרות פעם חחחחחחחחחחח
כפרה עליך

אגב מעניין אותי מי אתה בן כמה אתה ואיך אתה נראה כי כרגע אתה זה שמסתתר מאוחרי מסך :\
אתה מוזמן להוסיף אותי לפייס או להציץ לפייס שלי בלי להוסיף שלא תגיד שאני מאחורי מסך אז זה מאושר תמיד לכולם לצפייה
http://facebook.com/Kuchis
או פשוט
Chen Bosany

אגב פותח האשכול אם יהיו לך שאלות יותר מעמיקות הדיון יכול להיות יותר מעניין ושלל האנשים יוכלו להגיב
דוגמא ? באשכול שלך שללת גאים גאות ...
אי אפשר לדעת אם מישהו מאיתנו הוא גאה הוא היה מגיב אבל עדיין ...
אפשרי היה לעשות את האשכול יותר מעמיק וחבל ...
וסולטן לא ניסיתי לפגוע אם נפגעת אני מבקש שתשלח לי פרטית ואני אערוך מאחר ולא הייתה קוונה של פגיעה למרות שמה שכתבתי יכול להיות תוקפני אבל זה לא מה שניסיתי ...

תהנו !
חחחח איזו תגובה עצבנית, ושמע כל בנאדם שיגיד את זה סתם ככה הוא בנאדם חש. לא יודע מי אתה ומה אתה שווה אבל אני יודע מי אני ומה אני שווה, ואני מכיר הרבה אנשים פה בפורום והרבה מתכנתים ואני יודע מה הסיגנון שלהם - אופי ומראה. באופן כללי. תמיד יש יוצאי דופן.. אני אישית מתכנת אבל אני חי כמו שצריך ויודע להנות ויש לי מספיק דברים שאפשר להשתחצן איתם.. הייתי מביא לך את הפייסבוק שלי בכיף הקטע שאין לי, אני לא מאמין בדברים האלה ולא חושב שהגענו למצב שצריך לעדכן את כל החברים שאתה הולך להשתין כמו הרבה פעמים שאני רואה בפייסבוק של אחרים (היה לי לפני איזה שלוש שנים אבל פרצו לי ומאז לא עניין אותי כל כך)... גם הייתי זורם איתך לעזריאלי לתחרות שנראה את התרגילים שלך ואולי נלמד כמה (ואני בטוח שגם אתה), אבל אין לי זמן פנוי ליסוע עד לשם (שעתיים נסיעה הלוך חזור). אם יצא לי ללכת לשם לפגישה או משהו כזה אני אולי אדבר איתך

ישן 20-12-10, 20:56   # 24
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

מישהו פה לא יודע לקרוא ? איזה תחרות אתה מדבר ? התחרות שאני דיברתי הייתה ביני לדימה ולרותם שההוא עוד היה בן 13 חחחחחחחח טמפון אחסון אתרים OWNED
בכל מקרה רק לפי זה שאמרת שאתה נכנס לפייסבוק אומר שאתה מאלה שיש להם משתמש סמוי כדי להציץ לאחרים אל תענה לזה אפילו
לא ביקשתי שתזרום לעזראלי שאלתי את דימה מתי מפגש מה אתה מדביק דברים שלא קשורים לתגובה שלי אליך ?
זה כמו שאני אלך לתגובה אחרת שלך בדיון אחר ואגיב לה פה
לא אמרתי לך בוא תראה תתרגילים אמרתי לך בוא לסיבוב מועדונים אתה מסיק מסקנות בלי לקרוא נכון מה שכתבתי
התגובה לא הייתה עצבנית עובדה שכתבתי לך בסוף זה שכתבתי "מה אתה מזיין בביצים" תחשוב שאמרתי את זה כאילו אני מופתע ... שוב חוסר בלדעת לקורא את הכתוב !
ושוב כתבתי שלא באתי להתלהב ועכשיו אני אזרוק משפט שאוהב אותי חחח אני יודע שאני חתיך אומנם לא מושלם אבל חתיך :P מואהאהאהאה אגב אני חש ואני לא חששתי לרגע מלהגיד את זה
אני סקסי אני חתיך אני מושך אני מילה שאסור להגיד בהוסטס (אחד שעובר על מלא בחורות ... :P) בקיצור אחד כזה שהיית רוצה לצאת איתו למקומות בילוי כי הוא יכול להשיג לך מה שאתה לא תוכל להשיג לך ויש לי תעודות :O אני חש ? חחחחחח עכשיו תבין מה הבדל בין חש לבין נותן דוגמא ...
אגב גם תגובה זאת נכתבה ברוגע אבל באכזבה של אי הבנה
אתה חוזר על הדברים שלך ואני מצטט משפט מהמוח שלך רק שאתה מעגל פינות
"היצורים בהוסטס ילדי כאפות מחוערים גלמודים בלי חברים וכדומה "
עכשיו בטח תגיד מה מי מו ? איך אתה מגיע למסקנה למה מה איך מדוע ?
אז כמוך כמוני אבל זה מה שאמרת
"אני מכיר הרבה אנשים פה בפורום והרבה מתכנתים ואני יודע מה הסיגנון שלהם - אופי ומראה" אני אתרגם לשפת רחוב כדי שזה יהיה הכי פשוט
"ראיתי תפרצופים של אנשים בפורום הזה סתם חננות מחשבים ופריקים "
תשמע לא יודע מה איתך אבל אני מכיר את רוב הפורום את רוב הפזמניקים ומי שאני ראיתי במציאות זה אנשים כמוני לא יודע אם זה כמוך לא יודע איך אתה נראה אבל אני יודע שהאנשים בפורום הזה נורמאלים יכול להיות שאחד בבית ספר הוא דוקר ילדים ובבית על המחשב פורץ לפנטגון יכול להיות אחד שמתפלל לשטן אבל בבית הוא מתכנת או מעצב או בעל עסק לאחסון אתרים או אחסון גופות ... :P
קיצור אם באת להעליב כמה חברה מסוימים מהפורום או בכלל לצחוק על בן אדם מסויים כי הוא לא סופר קול כמוך מאגניב כזה עם מלא חברים וכוסיות ועניינים אז שוב אני לא עצבני הכל ברוגע
יש 2 אפשרויות או שתפסיק או שתקפל רגלים ותעבור לפורום המאגניבים של תפוז אשכים כה ?
אגב אני לא רוצה להרוס את האשכול אז אני מבקש ממך למרות שאני יודע שאתה לא תעשה את זה אל תגיב או שאפילו תפתח אשכול משלך על מראה החנונים והאופי היצורי של אנשים ונדון על זה שם
אה ותלמד מי שצוחק על כיעור של אחרים רק מראה כמה הוא מכוער בין אם זה בפרצוף בין אם זה בגוף ובין אם זה בנפש

הוסטס זה פורום שברגע שהצתרפת אתה סופר קול למרות שאתה היית לפני זה סופר קול LOL

סיימתי

תגובה זאת נכתבה משעמום אין בעיה שתמחקו חחחחח אם מישהו נפגע אז אני מצטער כי הכל בהומור חוץ מהקטע של כולם שווים בהוסטס

ישן 21-12-10, 10:27   # 25
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

באמת שאין לי כוח להגיב לך.. אם תרצה נוכל להמשיך את זה בה"פ ומצידי שתראה אחר כך את ההודעות לכל העולם

ישן 21-12-10, 16:20   # 26
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
מישהו פה לא יודע לקרוא ? איזה תחרות אתה מדבר ? התחרות שאני דיברתי הייתה ביני לדימה ולרותם שההוא עוד היה בן 13 חחחחחחחח טמפון אחסון אתרים OWNED
בכל מקרה רק לפי זה שאמרת שאתה נכנס לפייסבוק אומר שאתה מאלה שיש להם משתמש סמוי כדי להציץ לאחרים אל תענה לזה אפילו
לא ביקשתי שתזרום לעזראלי שאלתי את דימה מתי מפגש מה אתה מדביק דברים שלא קשורים לתגובה שלי אליך ?
זה כמו שאני אלך לתגובה אחרת שלך בדיון אחר ואגיב לה פה
לא אמרתי לך בוא תראה תתרגילים אמרתי לך בוא לסיבוב מועדונים אתה מסיק מסקנות בלי לקרוא נכון מה שכתבתי
התגובה לא הייתה עצבנית עובדה שכתבתי לך בסוף זה שכתבתי "מה אתה מזיין בביצים" תחשוב שאמרתי את זה כאילו אני מופתע ... שוב חוסר בלדעת לקורא את הכתוב !
ושוב כתבתי שלא באתי להתלהב ועכשיו אני אזרוק משפט שאוהב אותי חחח אני יודע שאני חתיך אומנם לא מושלם אבל חתיך :P מואהאהאהאה אגב אני חש ואני לא חששתי לרגע מלהגיד את זה
אני סקסי אני חתיך אני מושך אני מילה שאסור להגיד בהוסטס (אחד שעובר על מלא בחורות ... :P) בקיצור אחד כזה שהיית רוצה לצאת איתו למקומות בילוי כי הוא יכול להשיג לך מה שאתה לא תוכל להשיג לך ויש לי תעודות :O אני חש ? חחחחחח עכשיו תבין מה הבדל בין חש לבין נותן דוגמא ...
אגב גם תגובה זאת נכתבה ברוגע אבל באכזבה של אי הבנה
אתה חוזר על הדברים שלך ואני מצטט משפט מהמוח שלך רק שאתה מעגל פינות
"היצורים בהוסטס ילדי כאפות מחוערים גלמודים בלי חברים וכדומה "
עכשיו בטח תגיד מה מי מו ? איך אתה מגיע למסקנה למה מה איך מדוע ?
אז כמוך כמוני אבל זה מה שאמרת
"אני מכיר הרבה אנשים פה בפורום והרבה מתכנתים ואני יודע מה הסיגנון שלהם - אופי ומראה" אני אתרגם לשפת רחוב כדי שזה יהיה הכי פשוט
"ראיתי תפרצופים של אנשים בפורום הזה סתם חננות מחשבים ופריקים "
תשמע לא יודע מה איתך אבל אני מכיר את רוב הפורום את רוב הפזמניקים ומי שאני ראיתי במציאות זה אנשים כמוני לא יודע אם זה כמוך לא יודע איך אתה נראה אבל אני יודע שהאנשים בפורום הזה נורמאלים יכול להיות שאחד בבית ספר הוא דוקר ילדים ובבית על המחשב פורץ לפנטגון יכול להיות אחד שמתפלל לשטן אבל בבית הוא מתכנת או מעצב או בעל עסק לאחסון אתרים או אחסון גופות ... :P
קיצור אם באת להעליב כמה חברה מסוימים מהפורום או בכלל לצחוק על בן אדם מסויים כי הוא לא סופר קול כמוך מאגניב כזה עם מלא חברים וכוסיות ועניינים אז שוב אני לא עצבני הכל ברוגע
יש 2 אפשרויות או שתפסיק או שתקפל רגלים ותעבור לפורום המאגניבים של תפוז אשכים כה ?
אגב אני לא רוצה להרוס את האשכול אז אני מבקש ממך למרות שאני יודע שאתה לא תעשה את זה אל תגיב או שאפילו תפתח אשכול משלך על מראה החנונים והאופי היצורי של אנשים ונדון על זה שם
אה ותלמד מי שצוחק על כיעור של אחרים רק מראה כמה הוא מכוער בין אם זה בפרצוף בין אם זה בגוף ובין אם זה בנפש

הוסטס זה פורום שברגע שהצתרפת אתה סופר קול למרות שאתה היית לפני זה סופר קול LOL

סיימתי

תגובה זאת נכתבה משעמום אין בעיה שתמחקו חחחחח אם מישהו נפגע אז אני מצטער כי הכל בהומור חוץ מהקטע של כולם שווים בהוסטס
גבר אתה קצת חש פה .אז עברת קורס של איך התחיל עם בחורות ואתה זיין וואיי איזה גנסטר אתה.
וואלה אתה בן 22 ואתה מנהג כמו ילד בן 16 שחש שהוא הולך למועדון ויש שם ים בנות הוא אומר שהוא זיין שם את כולם אז אתה מביא בנות וואלה יופי אתה מביא 10 בחורות שעשות אותך ועוד 5 כמוך אבל משהו אחר יכול להביא אחת שנותנת רק לו ולא לעוד 20 גברים וואלה שממנו צריך לתפוס כי מה הבעיה ללכת למועדון להגיד פשוט "מה לקנות לך " ומאז אתה מפתח שיחה ונגמר בשירותים.
וזה שאתה הולך למועדונים לא אומר שאתה כזה זיין גם אני יוצא למועדונים של בני 18 אפילו וגם אני מכיר לא מעט בנות אבל לא הייתי מתלהב בזה.

וככה ממזמן אמרו חכמנו זכרונם לברכה "זה לא הכמות זה האיכות"

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום