הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-12-07, 18:59   # 21
A.M.F
חבר וותיק

מיני פרופיל

A.M.F לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FlashBoy צפה בהודעה
רמת ההתבטאות פה רק מצדיקה את הסיבה לשביתה...
אתם שוכחים פה נקודה חשובה, המורים לא רק שובתים בגלל השכר, הם שובתים גם בשביל רפורמה חדשה.
כל מילה בסלע
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 21:32   # 22
ETWD
חבר על

מיני פרופיל

ETWD לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FlashBoy צפה בהודעה
רמת ההתבטאות פה רק מצדיקה את הסיבה לשביתה...
אתם שוכחים פה נקודה חשובה, המורים לא רק שובתים בגלל השכר, הם שובתים גם בשביל רפורמה חדשה.
אל תדאג, רוב המורים לא חושבים על רפורמה אלא רק על הכסף שהם מקבלים מידי חודש.
כל הפרטים שהמורה הזאת נתנה הם מוגזמים ולא ממש אמינים.
90% מהמורים לא באים ללמד, הם באים רק להעביר מהר את הזמן של השיעור.
בוא לא נשכח שהם עובדים מקסימום 6 שעות ביום וזה בהגזמה, יום חופשי אחד הם מקבלים ועוד כל מיני הטבות.
בקשר למבחנים של מורה למתמטיקה, כמו שאתם יודעים מתמטיקה זה לא היסטוריה, בודקים מספרים, נכון\לא נכון וזהו (בשנה יש רק 4 מבחנים!).
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 21:38   # 23
FlashBoy
חבר וותיק

מיני פרופיל

FlashBoy לא מחובר  

זה לא משנה בשביל מה המורים באים לבית הספר, העיקר שהם שובתים גם בשביל הרפורמה.
וחוץ מזה, כשהתפקיד הזה יהיה משתלם יותר, גם יבואו מורים איכותיים יותר, ואז יעלו את הרף של הקבלה להיות מורה, ויהיו מורים טובים יותר.
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 21:49   # 24
A.M.F
חבר וותיק

מיני פרופיל

A.M.F לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ETWD צפה בהודעה
(בשנה יש רק 4 מבחנים!).
4 מבחנים לכיתה.
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 21:57   # 25
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ETWD צפה בהודעה
אל תדאג, רוב המורים לא חושבים על רפורמה אלא רק על הכסף שהם מקבלים מידי חודש.
כל הפרטים שהמורה הזאת נתנה הם מוגזמים ולא ממש אמינים.
90% מהמורים לא באים ללמד, הם באים רק להעביר מהר את הזמן של השיעור.
בוא לא נשכח שהם עובדים מקסימום 6 שעות ביום וזה בהגזמה, יום חופשי אחד הם מקבלים ועוד כל מיני הטבות.
בקשר למבחנים של מורה למתמטיקה, כמו שאתם יודעים מתמטיקה זה לא היסטוריה, בודקים מספרים, נכון\לא נכון וזהו (בשנה יש רק 4 מבחנים!).
אתה בטוח שאתה בן 17?...

ומזה "מת' זה לא היסטוריה"..המורה בודק (לפחות כל המורי מת' בבית ספר שלי) את הדרך, מסמנים את הטעות...לא "נכון/לא נכון"..וחוץ מזה..אתה מדבר על מקצוע אחד בעוד שיש עוד הרבה מקצועות בבית ספר.

וכמו שכתבו לך. זה 4 מבחנים לכיתה...או נגיד..לשכבה...תכפיל את זה..ומה עם בחנים? מה עם הכנת תוכנית למידה לשיעור?
תפסיק לבלבל שטויות...אם לא היה לך כתוב פרופיל בגיל..הייתי מניח שאתה אולי בן 13 שרק נכנס לחטיבה.

מקסימום 6 שעות ביום?....אני לומד 8..ואני רואה מורים שמגיעים לפני לבי"ס וחוזרים עוד אחריי (ישיבות צוות וכו')
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 22:41   # 26
SIGHT
חבר על

מיני פרופיל

SIGHT לא מחובר  

כאילו חסרים דיונים כאלו...
כל פעם קופצים כמה ילדים בני 13 שקצת "קשה" להם בלימודים וחושבים שהמורים סתם שובתים.

זורקים לך מילים של ילדים בכיתה ב' "הם בחרו להיות מורים, שיסבלו!!" כאילו זה חכם שכל אדם משכיל יתחרק מההוראה כדאי שהילדים שלך ואתה תיהיו בורים חסרי חיים עניים ועלובים, לא מאושרים שחיים סבל על גבי סבל ואם זה הדעה שלך אז זה הדעה שלי.

כולנו יודעים שלא יצא כלום מהדיון הזה, ביזבוז זמן...כמו העשר דיונים הקודמים.
ישן 02-12-07, 22:55   # 27
Ofir|Execute.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Ofir|Execute.co.il

Ofir|Execute.co.il לא מחובר  

הרגע חזרתי מפגישה בבית הספר שבה המחנך סיפר על הצד שלו במאבק ובא להסביר מה באמת קורה:
קודם כל, אותו מחנך הוא בן 30 בערך, בעל תואר שני במכניקה ואווירודינאוטיקה (או איך שלא רושמים) והוא עבד מספר שנים כמהנדס בחברה וקיבל משכורת מכובדת מאוד.. הוא החליט שהמטרה שלו היא להשפיע על המדינה ולחנך את הדור הבא לכן הוא ויתר על המשרה הטובה ועל המשכורת השמנה לטובת משכורת עלובה של 3500 ש"ח ברוטו, אבל בגלל שהוא באמת מאמין בחינוך - הוא נותן שיעורים פרטיים, מעביר חוגים וכו' ומצליח לגרד עוד 3500 ברוטו נוספים..
לאט לאט הוא נכנס למאבק (שבהתחלה הוא התנגד לו מאוד בגלל שהוא לא מאמין בשביתות) וככל שהוא חשב על זה יותר, הוא לא מצליח לעשות את מה שהוא באמת רוצה - לחנך. עם הכמות שעות שיש לו הוא מסוגל לדחוף טיפה חומר לבגרות וזהו, אין לו זמן בשביל באמת לחנך.. אני יודע שחלק גדול מהמורים עובדים כמורים בגלל שאין להם הרבה אלטרנטיביות והם לא באמת משקיעים בתלמידים ובשיעור. אבל יש גם מורים אחרים, שיש להם הרבה אלטרנטיביות אבל הם בחרו במקצוע הזה בגלל אידיאולוגיה.. כל מי שאומר שזה בעיה שלו בגלל שהוא בחר במקצוע הזה והוא ידע שזה השכר - אתה צודק, הוא ידע שזה השכר ולמרות זאת הוא בחר להיות מורה ולחנך וטוב שיש אנשים כמוהו שלא עובדים רק בשביל כסף אלא גם בשביל ההנאה, הסיפוק והתרומה.

על מה המאבק בכלל?
שעות לימוד: במהלך השנים האחרונות קוצצו 120 אלף שעות - משרד האוצר מוכן להחזיר 7 אלף שעות.
שכר: כרגע בממוצע 30% מהשכר זה הטבות ו 70% זה המשכורת עצמה - משרד האוצר מוכן לתת 30% העלאה בשכר, אבל ביטול ההטבות, כלומר - כלום.
תלמידים בכיתה: כרגע יש מגבלה של 40 תלמידים בכיתה - משרד האוצר לא מוכן לדבר על זה בכלל!!

החלק הכי פחות משמעותי במאבק הוא השכר, אם משרד האוצר יסכים להוריד את התלמידים בכיתה ולהוסיף שעות לימוד המורים יסכימו, לא מדובר פה על משכורת אלא על רפורמה בחינוך!
אימייל: ofirchakon@gmail.com
אתר: http://www.Web-il.co.il/
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 23:16   # 28
H92S
חבר בקהילה

מיני פרופיל

H92S לא מחובר  

לכל מי שהגיב פה-אולי רן ארז וחבריו מהארגון שובתים על חינוך איכוי ועם זה אני מסכים ב100% אבל המורה הפשוט שבאמת שובת עושה את זה רק בשביל הכסף ולא בשביל שום אידאלים
חוץ מזה תחשבו את כל החופשים האלה שהם מקבלים עליהם משכורת ותבינו...לא כל מורה מקבל שכר עלוב כזה כמו במכתב שהראיתם
  Reply With Quote
ישן 02-12-07, 23:23   # 29
Ofir|Execute.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Ofir|Execute.co.il

Ofir|Execute.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי H92S צפה בהודעה
לכל מי שהגיב פה-אולי רן ארז וחבריו מהארגון שובתים על חינוך איכוי ועם זה אני מסכים ב100% אבל המורה הפשוט שבאמת שובת עושה את זה רק בשביל הכסף ולא בשביל שום אידאלים
חוץ מזה תחשבו את כל החופשים האלה שהם מקבלים עליהם משכורת ותבינו...לא כל מורה מקבל שכר עלוב כזה כמו במכתב שהראיתם
שכחתי להוסיף להודעה הקודמת שלי:
המחנך של מוכן ורוצה להישאר כל יום עד 6 בערב וגם לעבוד בחופשים תמורת תוספת שכר. אני מסכים שיש הרבה מורים שאכפת להם רק מהשכר.
מורה עם תואר שני במכניקה שיכל לעבוד בכל חברת הייטק ולהרוויח פי 4 לפחות, אז איזה מורים מקבלים יותר?..
אימייל: ofirchakon@gmail.com
אתר: http://www.Web-il.co.il/
  Reply With Quote
ישן 03-12-07, 00:00   # 30
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

המורים צודקים 100000%.. רק חבל שהממשלה שלנו לא רואים את זה.
שכר עלוב! וכתוצאה מזה אין אחד שאני מכיר שרוצה ללכת להוראה, ובצדק!

צריך רפורמה רצינית ולא נראה לי שבשנים הקרובות עם ה"מנהיגים" שלנו זה יקרה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום