הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-03-11, 13:16   # 1
Daniel
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

[פרוייקט] אתר לעסקים קטנים

היי. בימים אלה אני יוזם פרוייקט שמטרתו היא לתת לעסקים קטנים (ועמותות) בישראל את האפשרות לפתוח אתר עבור העסק שלהם.

הפרוייקט הוא ללא מטרות רווח.

הרעיון הוא פשוט - להשתמש במערכת ניהול תוכן חינמית ומתעדכנת (בין אם זה דרופל, וורדפרס או ג'ומלה וכדומיהם),
להתאים אותה בדיוק לצרכים של אתר תדמית עבור העסקים/עמותות האלה,
להסתיר כברירת מחדל את כל האפשרויות המתוחכמות והפחות נחוצות,
לתת לבעלי העסקים/עמותות לבחור מתוך מאגר עיצובים קיים את העיצוב - וזהו - יש להם אתר.

הממשק ניהול יעבור התאמה כך שיהיה כמה שיותר פשוט לשימוש ויתאים לכולם - גם לאלה שפחות מתמצאים טכנולוגית.

האתרים יותאמו כבר מראש למנועי חיפוש (רוב המערכות עושות את זה כברירת מחדל, רק צריך להפעיל ולהגדיר את זה) ואוטומטית האתרים ישלחו לאינדקסי אתרים (Web-Directories) ויפורסמו באתרי סימניות למיניהם.

הרעיון הוא לתמוך בבעלי העסקים הקטנים בישראל דרך יצירת אתר - דבר שמנגיש אותם מול הלקוחות, מאפשר להם להציג את עצמם ולפרסם את עצמם בצורה נוחה גם דרך האינטרנט וגם חוסך להם סכום כסף שיכול להגיע לאלפי שקלים.

הבסיס של הפרוייקט זה שהכל מתבצע באופן אוטומטי והמוני - מה שאומר שההעלות של כל אתר לבד היא מאוד מאוד נמוכה עבור הפרוייקט עצמו.

השאיפה היא להגיע למחיר סמלי שיכסה את עלויות האחסון, התחזוקה והדומיין - ולגג של 200 ש"ח לשנה (ובשאיפה - הרבה פחות) עבור הכל - הפרוייקט הוא ללא מטרות רווח.

בסופו של דבר, חוץ מהמערכת עצמה, הפרוייקט יצטרך תמיכה ממספר זוויות:
  1. אחסון - אחסון עבור כל אתר - בשאיפה עד 50MB לאתר ו-5GB תעבורה וגם מקום קטן לגיבויים
  2. עיצוב לאתר הראשי - עיצוב לאתר הפרוייקט אשר אליו יופנו בעלי העסקים הקטנים
  3. עיצוב לאתרי העסקים - עיצובים מתאימים למקצועות הקטנים הנפוצים בישראל (אינסטלציה, קומסטיקה, טקסטיל וכו')- בנוסף לאלה שיותאמו מאנגלית.
  4. קידום - ככל שיותר אתרי אינדקסים (Web-Directories) ואתרי סימניות יסכימו לשתף פעולה כך שאתרים שיפתחו במערכת ירשמו אוטומטית, כך יותר לקוחות יוכלו להגיע אליהם - בין אם זה דרך האתרים עצמם ובין אם זה בין הערך המוסף של הקידום בגוגל.

וכמובן, בניית המערכת והתשתית.

אשמח לדעת האם יש אנשים אשר מוכנים לתרום (ללא תשלום) להצלחת הפרוייקט - בין אם זה חברות אחסון על ידי נתינת רייסלר (תמיכה ב-PHP 5.2 ומעלה, MySQL 4.0+) שישומש באופן אוטומטי על ידי העסקים באתר וכך יוזילו את העלויות לבעלי העסקים, ובין אם זה מעצבים אשר מוכנים לתרום עיצובים (אשר כבר נחתכו - שכבר "קידדו" אותם) וכדומה. אם כן, אתם מוזמנים להגיב או לשלוח לי הודעה פרטית כדי לתאם את מה שצריך.

לכל שאלות/הערות/הארות/הצעות אתם יותר ממוזמנים להגיב בנושא או לשלוח ה"פ.

בתודה,
דניאל.
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 13:29   # 2
Global Solutions
חבר על

מיני פרופיל

Global Solutions לא מחובר  

אח שלי היקר
צור עימי קשר בפרטי
אשמח לשתף עימך פעולה

מסנגר : srur4@walla.co.il
או בפרטי
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 13:32   # 3
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

אמרת שאתה פתוח להערות בנושא אז הנה:

אני לא מבין מה זה רוח ההתנדבות הזה...

יש לך מקצוע ואתה יודע לתכנת/לעצב/לבנות אתרים שלמים ואתה פשוט יורה לעצמך ברגל שאתה מציף את האינטרנט בצורה חינמית בלקוחות פוטנציאלים של מחר.

שים לב שלא זכור לי קבלן שיוצא עם דירות במחירי עלות וגם לא קוסמטיקאית, אתה שואל למה?

כי זה העבודה שלהם וזה הפרנסה שלהם.

אני מקווה שאף בעל מקצוע שמכבד את עצמו לא יתמוך ברעיון לא עסקי שכזה.

בהצלחה!
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 14:30   # 4
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

דבר ראשון, תודה רבה לכל מי ששלח לי ה"פ. כל המידע מרוכז, בקרוב יפתח אתר אינטרנט מעודכן לפרוייקט עם כל המידע, התוכניות וההתקדמות.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
אמרת שאתה פתוח להערות בנושא אז הנה:

אני לא מבין מה זה רוח ההתנדבות הזה...

יש לך מקצוע ואתה יודע לתכנת/לעצב/לבנות אתרים שלמים ואתה פשוט יורה לעצמך ברגל שאתה מציף את האינטרנט בצורה חינמית בלקוחות פוטנציאלים של מחר.

שים לב שלא זכור לי קבלן שיוצא עם דירות במחירי עלות וגם לא קוסמטיקאית, אתה שואל למה?

כי זה העבודה שלהם וזה הפרנסה שלהם.

אני מקווה שאף בעל מקצוע שמכבד את עצמו לא יתמוך ברעיון לא עסקי שכזה.

בהצלחה!
תודה רבה על התגובה.

זה ממש ממש אבל ממש לא הרעיון.
יש הבדל בין אתר שאמור לעלות עד 200 ש"ח בשנה לבין אתר שתקבל ממישהו שמתעסק בפיתוח ובניית אתרים.
הפרוייקט הזה אמור לפנות לאלה שמלכתחילה לא עמדו לפנות לנושא הבניית אתר בגלל העלות ואי הידע - בעל עסק שיוכל לקבל אתר הרבה יותר מקצועי, דינאמי, מושך - ברור שילך למי שמתעסק בזה (וחלק מהתוכניות לעתיד זה בנוסף להקים לצד הפרוייקט אתר "לוח מודעות" לפרילנסרים וחברות בתחום פיתוח האתרים).

אם מחר יתחילו להציע לי מוצרים בזול שיתאימו לצרכים שלי - אני מאוד אשמח, וזה בדיוק מה שקורה כאן. ברור לכל הצדדים שהאתרים שיקומו לא יכולים להיות באותה הרמה כמו אתרים שאתה, אני או חברה אחת תפתח בגלל הרעיון שהכל אמור להיות כמה שיותר אוטומטי.

המטרה כאן היא לתמוך ולקדם את העסקים הקטנים בישראל ואת העמותות שעדיין אין להם אתר, נקודה. זה לא רעיון עסקי וזה לא המטרה של זה להיות רעיון עסקי, אלא לחשוב איך כחברה אפשר לעזור לחברה.

ציטוט:
אח שלי היקר
צור עימי קשר בפרטי
אשמח לשתף עימך פעולה

מסנגר : srur4@walla.co.il
או בפרטי
שלחתי לך הודעה. מי שגם מעוניין - אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל free-website @ daniel-danon.com בלי רווחים. (לא לשלוח קבצים מצורפים, זה דוחה מיילים עם קבצים אוטומטית).
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 14:42   # 5
Global Solutions
חבר על

מיני פרופיל

Global Solutions לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel צפה בהודעה
דבר ראשון, תודה רבה לכל מי ששלח לי ה"פ. כל המידע מרוכז, בקרוב יפתח אתר אינטרנט מעודכן לפרוייקט עם כל המידע, התוכניות וההתקדמות.

תודה רבה על התגובה.

יש הבדל בין אתר שאמור לעלות עד 200 ש"ח בשנה לבין אתר שתקבל ממישהו שמתעסק בפיתוח ובניית אתרים.
הפרוייקט הזה אמור לפנות לאלה שמלכתחילה לא עמדו לפנות לנושא הבניית אתר בגלל העלות ואי הידע - בעל עסק שיוכל לקבל אתר הרבה יותר מקצועי, דינאמי, מושך - ברור שילך למי שמתעסק בזה (וחלק מהתוכניות לעתיד זה בנוסף להקים לצד הפרוייקט אתר "לוח מודעות" לפרילנסרים וחברות בתחום פיתוח האתרים).

אם מחר יתחילו להציע לי מוצרים בזול שיתאימו לצרכים שלי - אני מאוד אשמח, וזה בדיוק מה שקורה כאן. ברור לכל הצדדים שהאתרים שיקומו לא יכולים להיות באותה הרמה כמו אתרים שאתה, אני או חברה אחת תפתח בגלל הרעיון שהכל אמור להיות כמה שיותר אוטומטי.

המטרה כאן היא לתמוך ולקדם את העסקים הקטנים בישראל ואת העמותות שעדיין אין להם אתר, נקודה. זה לא רעיון עסקי וזה לא המטרה של זה להיות רעיון עסקי, אלא לחשוב איך כחברה אפשר לעזור לחברה.

שלחתי לך הודעה. מי שגם מעוניין - אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל free-website @ daniel-danon.com בלי רווחים. (לא לשלוח קבצים מצורפים, זה דוחה מיילים עם קבצים אוטומטית).
אחי לא קיבלתי שום הודעה
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 14:52   # 6
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

טוב ראשית לפי התגובה נראה שלא היית ביותר מידי פגישות עם לקוחות פוטנציאלים, מהסיבה הפשוטה שאתה כבר הזכרת בתגובה שלך פשוט בהקשר לא נכון.

לרינה הקוסמטיקאית מהשפלה לא משנה אם יש לה אתר x או אתר y, בשבילה אתר אינטרנט זה פרסום באינטרנט, אם תבנה לה אתר, תרשום אותה לאינדקסים וכו' היא לא צריכה לא את חי ולא את דניאל שיבנו לה אתר יפה יותר, בשבילה זו הוצאה כספית מיותרת על דבר שהיא קיבלה ממילא בחינם.

אתה תמצא את רינה שאין לה אתר באינטרנט ואתה תתגמש איתה על מנת לבנות לה אתר בתקציב נח אבל בטוח שלא במחיר עלות, אתה לא תקבל אצלה טיפול פנים במחיר עלות החומרים, תהיה בטוח.

ושוב, בהצלחה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel צפה בהודעה

תודה רבה על התגובה.

Reply With Quote
ישן 19-03-11, 16:33   # 7
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Global Solutions צפה בהודעה
אחי לא קיבלתי שום הודעה
אכן - אתה צודק, טעות שלי, לא לחצתי על השלח.

חי: אני אשמח אם לא תהפוך את זה לעניין של וויכוח או ניסיון להראות משהו. אני חושב שלפי דעתי זאת מטרה מעולה לתמוך בבעלי העסקים הקטנים - ואם זה מה שהם צריכים, אז סבבה. המטרה של זה ששאלות, הערות והצעות יהיו כאן זה לא כדי להתדיין האם זאת מטרה מספיק "נעלה" או שמה זה הרס וחורבן כלכלי. המטרה הייתה לחפש הערות בנוגע לדרך, לא לרעיון.

אם יש לך עוד הערות בנוגע למטרה כמטרה - אשמח אם תפנה אותם אליי בה"פ ולא ע"ג הנושא. אבקש ממנהל הפורום מאוחר יותר למחוק את ההודעות ביני לבינך ברשותך - מכיוון שהן לא תורמות לנושא ולא רלוונטיות.

דניאל.
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 17:09   # 8
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

זה לא ויכוח זה דיון, ואבקש ממנהל הפורום שלא למחוק לי את ההודעות מהסיבה הפשוטה שצריך לשים את הדברים על השולחן ובעלי מקצוע יחליטו לאור הדברים אם הם משתפים פעולה או לא.

אני חושב שאם זה יצליח ואני מקווה שלא, זה יעשה נזק כלכלי עקיף וישיר לבעלי המקצוע בתחום, אז לשאלתך זה אכן ״הרם כלכלי״.
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 17:33   # 9
shushu
חבר בקהילה

מיני פרופיל

shushu לא מחובר  

תשמע, בסופו של דבר זה יפה מאוד לתמוך בבעלי עסקים קטנים או בכלל, אבל מי יתמוך באלו שתומכים??

כל הזמן אני רואה פה כאלו שעושים דברים בחינם או במחיר זול, ובסופו של דבר פוגעים בשוק ובכל בעלי המקצוע למיניהם.
העיקר להגיד הנה "עשיתי עבודה" ובסופו של דבר כמו שכבר אמרו יורים לעצמם ברגל ולא מכסים את ההוצאות השוטפות.

רק שתדע שאתה הולך לקבל כאב ראש אחד גדול מהתעסקות מלקוחות כאלו שאתה אומר להם בחינם ...

מה שנשאר לי להגיד זה: בהצלחה ותחשוב על העתיד
  Reply With Quote
ישן 19-03-11, 17:54   # 10
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
זה לא ויכוח זה דיון, ואבקש ממנהל הפורום שלא למחוק לי את ההודעות מהסיבה הפשוטה שצריך לשים את הדברים על השולחן ובעלי מקצוע יחליטו לאור הדברים אם הם משתפים פעולה או לא.

אני חושב שאם זה יצליח ואני מקווה שלא, זה יעשה נזק כלכלי עקיף וישיר לבעלי המקצוע בתחום, אז לשאלתך זה אכן ״הרם כלכלי״.
בין אם זה וויכוח ובין אם זה דיון, הנושא הזה זה לא המקום. הבהרתי כבר את כוונתי בנוגע להצעות והערות, ביקשתי כבר שאת המשך הדיון ננהל בה"פ, ולכן אשמח אם תכבד את בקשותיי - פותח האשכול.
ובדיוק כמו שבנושא שמישהו מוכר משהו, אין לך את הזכות להגיב ולהחליט האם התמורה או המוצר עצמו מספק.

אתה מפספס את הנקודה כל הזמן. אם אתה לא יכול לגרום ללקוח להעדיף אותך על פני איזה אתר, שנוצר על ידי מערכת ניהול תוכן באופן אוטומטי - אז כנראה שבשביל הלקוח, אין לך ערך מוסף מספיק.

אתה חושב שאסור וזה ממש לא בסדר שמישהו יחליט למכור אורז - אומנם הרבה פחות טעים - אבל ברבע מחיר?

חי, אני אשמח אם במקום להפוך את זה לוויכוח - או דיון - או נושא תחקור, אם יש לך משהו נגד הפרוייקט או שאתה חושב שהלקוחות יעדיפו את הפרוייקט מאשר אותך - זה לא המקום להביע את המחאה הזאת.
אלה דרישותי כפותח האשכול וכמו שציינתי כבר בהודעות הקודמות והתעלמת מבקשה זו - המשך לדיון אתה יותר ממוזמן לקיים בה"פ ולא בנושא.

shushu: כמו שכבר עניתי לחי - אם מתכנת לא יכול לגרום ללקוח להעדיף את העבודה שלו על פני המערכת של הפרוייקט - אז הבעייה לפי דעתי כאן היא בטח ובטח שלא במערכת או ברעיון של הפרוייקט.

ובנוגע להתעסקות - כמו שכבר כתוב, תיהיה עלות והעלות תהיה סמלית ותשמש לתחזוקה. העלות תקבע לפי ההוצאות - ולכן לא תהיה כאן בעייה.

דניאל.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום