הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-04-07, 11:50   # 11
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

זה נובע משיטת התמכור (הלא קיימת) של הילדים כאן (לא לא, ממש לא מדבר על ACTSERV),
אבל אותם ילדים.."צודקים" במה שהם עושים (גם אם לא במודע).

הכלים הכי פשוטים היום של כל חברה למדוד עומס של אתר על שרת הם שטח אכסון ותעבורה, ברגע שבכל חברה כזו ניתן למצוא חבילות אדירות במחירים מצחיקים אז בעל השרת צריך למצוא פתרון איך להוריד את העומס מהשרת - הגבלת המסד, זה סוג של פתרון (הרי אף אחד לא יילך ויתחיל להתעסק עם הקוד שלו ולפצל את המסד שלו לכמה חלקים - לפחות לא אף אחד רציני).

מה שהחברות לא מבינות, שהשיטה לפתור את העומס שגורם אתר מסויים על השרת היא פשוט לעשות חבילות ראליות, חבילות שישקפו באמת את העומס הפוטנציאלי שכל לקוח יכול לגרום על השרת.

פתרון אחר אפשרי הוא להגביל את כמות השאילתות לשעה עבור כל מסד - מה שגם, טעות לדעתי (אבל פתרון יעיל).

עוד גורם לזה היא תרבות "הלקוח תמיד צודק",
כפי שהחבילות ברוב ה"חברות" הן בעצם בלתי מוגבלות (600 ג'יגה תעבורה בחבילה בשרת שיתופי? מצחיק.) אז זה לא תקף אליהן,
אבל ברגע שהחבילות מתומכרות לפי איזשהו הגיון, חייב להיות שלב שחברה אומרת שמעל חבילה X, האתר כבר לא מתאים לשרת שיתופי והוא צריך פתרון אחר (VPS, שרת יעודי).
הבעיה היא שברוב החברות החשיבה על הפסד מול רווח היא מוטעית, והחברות מעדיפות להשאיר גם אתרים גדולים וכבדים על השרת השיתופי "בגלל שהוא משלם הרבה",
עדיף להפסיד לקוח אחד גדול (שיעזוב בגלל שלא יסכים עם הקביעה שלכם שהוא לא מתאים לשרת שיתופי) מאשר להפסיד את כולם (גם את הגדול, בגלל הנפילות).

ברברתי פה הרבה,
מקווה שהיה מובן.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 14:51   # 12
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
פתרון אחר אפשרי הוא להגביל את כמות השאילתות לשעה עבור כל מסד - מה שגם, טעות לדעתי (אבל פתרון יעיל).
זה הדבר הכי גרוע שמישהו יכול לעשות.... אנשים שלא מבינים ישר יגידו נפל לי הפורום - הוא לא עובד וכאלה דברים וזה יוציא שם רע לחברה...

לגבי ההגבלה אני מסכים למה לקחת נפח דיסק גדול אם אתה לא באמת צריך את זה ?
ואם הגעת לנפח מסד מטורף, יש לזה כמה אפשרויות:

או שהתיכנות גרוע, והוא מכניס למסד עשרות נתונים, נתונים כפולים ללא צורך - ואז זה גם עומס (כי בטח גם השאילתות שהוא כתב גרועות) או שהאתר שלך ממש גדול
אז אם עברת את ה 200 מגה מסד, כנראה ששיתופי זה כבר לא הפיתרון בשבילך...

תקח VPS או משהו ותעשה איתו מה שאתה רוצה....
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 14:54   # 13
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

אין בעיה להחזיק כל גודל של מסד, אבל המחיר בהתאם.
יש לנו כרגע על שיתופי גם מסדים של 700 ו 800 מגה, אבל המחיר בהתאם.. (פשוט לא ישבו כמה אתרים עם מסדים גדולים על אותו שרת..)
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 16:03   # 14
avitans
חבר מתקדם

מיני פרופיל

avitans לא מחובר  

אולי אפשר לפתור את הבעיה אם חברות אחסון יתחילו לתמכר את החבילות שלהם לפי גודל מסד .?
אני למשל קניתי רסילר לא מזממן של 3 ג'יגה וכשבאתי להעלות פורום גדול בעל השרת אומר לי "אתה יכול להלעות מסד עד 80 מגה" אז פאק בשביל מה קניתי 3 ג'יגה רסילר ?!?! למה אי אפשר להגיד מהתחלה ? זה לא בסדר !!!
חברות אחסון צריכות להתחיל לתמכר את החבילות שלהם בצורה נכונה כדי למנוע בעיות בעתיד עם הלקוח !

לדוגמה :
150 מגה שטח דיסק
10 ג'יגה תעבורה
הגבלה למסד - עד 80 מגה
מחיר : 20 ש''ח .

300 מגה שטח דיסק
30 ג'יגה תעבורה
הגבלת מסד - 150 מגה
מחיר : 50 ש''ח
והלאה והלאה ...... הבנתם את הכוונה !

(ו אופפסס מה קרה? מחירי האחסון יתייקרו )

זה לפי דעתי רעיון שיכול לפתור הרבה בעית ואפילו ליצור שוק הוסטינג חדש לגמריי .. תחשבו על זה ...
פתאום כל המחירים יתחילו להתייקר - מחירי השוק יחזרו למקום האמיתי שלהם הילדים יבינו שהם צריכים לפנות את דרכם למבוגרים וילכו לקנות פוגים במקום לפתוח חברת אחסון בדמי כיס שאבא הביא להם ולשבור את מחירי השוק ...

(הרי הילדים יצטרכו להתחיל להשכיר שרת / לקנות ) ורסילר כבר לא יהיה אפקטיבי בשבילהם ...
התחרות תיהיה מי נותן מסד יותר גדול ולא מי נותן שטח דיסק יותר גבוה ..
לפי דעתי אחלה רעיון !!!!

בעלי חברות - תחשבו על זה טוב כמה דקות ורק אז תגיבו ותיראו שיש משהו במה שאני אומר

דרך אגב - אני אומר את הכל בתור לקוח ולא בעל חברת אחסון אל תטעו-אני לא בעל חברת אחסון.
עכשיו ברור לי שרוב הילדים יהיו נגדי בגלל מה שציינתי פה למעלה .. אבל אם בעלי החברותה גדולות יחשבו על רעיון זה .. ויסנו חבילךה כמו שציינתי למעלה .. לילדים לא תיהיה ברירה והם יהיו חייבים לעשות כך גם, כדי לא ליצור מצב של "חוסר" באחסון שלהם ..

Last edited by avitans; 14-04-07 at 16:15..
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 16:06   # 15
Ori
תודה על תרומתך :)
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי avitans צפה בהודעה
אולי אפשר לפתור את הבעיה אם חברות אחסון יתחילו לתמכר את החבילות שלהם לפי גודל מסד .?
אני למשל קניתי רסילר לא מזממן של 3 ג'יגה וכשבאתי להעלות פורום גדול בעל השרת אומר לי "אתה יכול להלעות מסד עד 80 מגה" אז פאק בשביל מה קניתי 3 ג'יגה רסילר ?!?! למה אי אפשר להגיד מהתחלה ? זה לא בסדר !!!
חברות אחסון צריכות להתחיל לתמכר את החבילות שלהם בצורה נכונה כדי למנוע בעיות בעתיד עם הלקחו!

לדוגמה :
150 מגה שטח דיסק
10 ג'יגה תעבורה
הגבלה למסד - עד 80 מגה

זה לפי דעתי רעיון שיכול לפתוח הרבה בעית ואפילו ליצור שוק הוסטינג חדש לגמריי .. תחשבו על זה ...
לפי דעתי אחלה רעיון !!!!
אבל אתה שם לב שבאשכול אמרתי שלא צריך לעשות את זה,
ולמעלה הסכמת ?

אכלת משהו לא טרי ?

Reply With Quote
ישן 14-04-07, 16:25   # 16
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

ציטוט:
חברות אחסון צריכות להתחיל לתמכר את החבילות שלהם בצורה נכונה כדי למנוע בעיות בעתיד עם הלקוח !

לדוגמה :
150 מגה שטח דיסק
10 ג'יגה תעבורה
הגבלה למסד - עד 80 מגה

300 מגה שטח דיסק
30 ג'יגה תעבורה
הגבלת מסד - 150 מגה

זה לפי דעתי רעיון שיכול לפתור הרבה בעית ואפילו ליצור שוק הוסטינג חדש לגמריי .. תחשבו על זה ...
פתאום כל המחירים יתחילו להתייקר - מחירי השוק יחזרו למקום האמיתי שלהם הילדים יבינו שהם צריכים לפנות את דרכם למבוגרים וילכו לקנות פוגים במקום לפתוח חברת אחסון בדמי כיס שאבא הביא להם ולשבור את מחירי השוק ...

(הרי הילדים יצטרכו להתחיל להשכיר שרת / לקנות ) ורסילר כבר לא יהיה אפקטיבי בשבילהם ...
לפי דעתי אחלה רעיון !!!!

בעלי חברות - תחשבו על זה טוב כמה דקות ורק אז תגיבו ותיראו שיש משהו במה שאני אומר

דרך אגב - אני אומר את הכל בתור לקוח ולא בעל חברת אחסון אל תטעו-אני לא בעל חברת אחסון.
עכשיו ברור לי שרוב הילדים יהיו נגדי בגלל מה שציינתי פה למעלה .. אבל אם בעלי החברותה גדולות יחשבו על רעיון זה .. ויסנו חבילךה כמו שציינתי למעלה .. לילדים לא תיהיה ברירה והם יהיו חייבים לעשות כך גם, כדי לא ליצור מצב של "חוסר" באחסון שלהם ..
סבבה אם אתה אומר אז זה מה שאני אעשה.
יאללה, כל הלקוחות, עכשיו התמחור זה לפי מה שנוח לavitans. תוספת של שקל ל300 מגה מסד.

ועכשיו ברצינות,
תמחור לפי מסד זה שטות, כי יש אנשים שמשתמשים בזה כדי לאחסן קבצים, אז אני צריך להכריח אותך גם להגדיל את הגודל מסד?

יש חבילות קיימות עם הגבלות קיימות (שמפורטות באתר),
רוצים? אתם מוזמנים להצטרף..
לא רוצים? אל תצטרפו..
אף אחד לא מכריח אף אחד לעשות שום דבר.
אין מה לדבר יותר מדיי על הנושא הזה.. הרי לא אתה ולא אף אחר לא יקבע את המחירים לעסקים.
יש שיקולים שעומדים מאחורי הדברים האלה, לפחות אצלנו, ולא אני ולא אף אחד חייבים לאף אחד דין וחשבון.

שבוע טוב
עומר
ActServ.net
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 19:19   # 17
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

avitans,
מצחיק שאתה רושם, כי בדיוק ראיתי שאתה מחפש ריסלר של 3 ג'יגה ב-50 שקל,
איך אתה מבדיל את עצמך מאחרים / מציע הצעות יעול? אתה הרי במודע "מעודד" את אותן "חברות" לפעול בצורה שהן פועלו.

RS324,
"למה לקחת נפח אכסון גדול אם אתה לא באמת צריך את זה?"
מה זאת אומרת? אם המסד שלך 3 ג'יגה והאתר שלך בגודל של 200 מגה, אתה צריך 3.2 ג'יגה שטח דיסק..המסד הוא חלק בלתי נפרד משטח האכסון שלך.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 19:31   # 18
Ori
תודה על תרומתך :)
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

ציטוט:

לדוגמה :
150 מגה שטח דיסק
10 ג'יגה תעבורה
הגבלה למסד - עד 80 מגה

300 מגה שטח דיסק
30 ג'יגה תעבורה
הגבלת מסד - 150 מגה

לפי דעתי אחלה רעיון !!!!

עכשיו אחרי העריכה בכלל יצאת מפגר,
יש לי צטוט של מה שרשמת קודם בגוף ההודעה הקודמת שלי.

מה יהייה איתך תגיד לי ?

Reply With Quote
ישן 14-04-07, 19:52   # 19
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ori צפה בהודעה
עכשיו אחרי העריכה בכלל יצאת מפגר,
יש לי צטוט של מה שרשמת קודם בגוף ההודעה הקודמת שלי.

מה יהייה איתך תגיד לי ?
אולי אתה יכול לענות לו יותר יפה ולהסביר לו שהוא טועה? ככה זה יותר אפקטיבי עם משתמשים, אה ואני
לא רואה איזו סיבה כלשהיא לזה שאתה תחיל להתגרות בו.

TelecarT
יש משהו במה שאתה אומר, בעלי עסקים רוצים לעשות יותר רווח אז משתלם להם להשאיר את הבן אדם
על אותו שרת גם עם השרת כבר חנוק. ראינו כבר כמה עסקים בפורום שעשו את זה ולקוחות יתלוננו.
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 20:22   # 20
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

כמה דברים יש לי להגיד...
הגבלת נפח מסד =
ככל שאתר מביא יותר עומס/לוקח יותר משאבים, מן הסתם המחיר צריך לעלות.
ככל שנפח המסד גדול יותר ->לוקח יותר משאבים->המחיר עולה.

לכן, יש חבילות אכסון עם מינימום ממוצא של נפח מסד (פר מסד או לחלופין נפח כולל של מסדים לחשבון) וכמובן יש אפשרות להגדיל בתוספת תשלום.

כן, צריך ליידע את הלקוח בזמן הקניה באיזה גודל מסד החבילה שלו תומכת.

אגב, זו היא איננה מהפכה שACTSERV עשו...הרבה עסקים עוד לפני כן פעלו בשיטה הזאת (אוכל לתת את עצמי כדוגמא, אני פועל בשיטה הזאת כבר שנה וחצי...וממ אותה אני "העתקתי" מבן, ישראלסרב).

המשך יום נעים ושבוע טוב!.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום