הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-03-18, 01:31   # 1
bomb
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

bomb לא מחובר  

מוכר דף פייסבוק רווחי (אדסנס)

מוכר את דף הפייסבוק שלי, יצירה שלי, נפתח לפני 3 שנים בערך

יש בסביבות 90 אלף חברים, כולם אמיתיים, הייתי בעבר בודק תמיד ברשימת החברים החדשים שעשו לייק, הייתי פריק של זה, כולם אמיתייים אפשר גם עכשיו לבדוק אחד אחד

הדף מביא לי הכנסה מאוד יפה כל חודש, איך? אני מפרסם שמה קישור לאתרים שלי ומהם אני מרוויח כסף מאדסנס

בחודשים האחרונים אין לי זמן להשקיע בזה, איך זה מתבטא? כמעט כל הפוסטים הם "מתוזמנים", ז"א שאני יושב על זה יום אחד למשך כל השבוע אני שקט, וההכנסה נכנסת לבד, אבל במקום לפרסם לשתף ולתת עוד עבודה אני לא נוגע בזה (שוב, בגלל חוסר זמן)

הדף בנושא אוכל בישולים ומתכונים, אני מוכר רק את הדף, את האתר תצטרכו לפתוח לבד (אני נותן עזרה מלאה למי שצריך כולל פתיחת אתר איתכם ביחד, מקורות למתכונים ועוד...)

רווחים - (רק מהאתרים שקשורים לדף בלבד!)
חודש שעבר - 3400 ש"ח
חודש ינואר - 4731 ש"ח
חודש דצמבר 2017 - 4546 ש"ח

היו לי חודשים הרבה יותר טובים שהייתי מגיע ל 8,9,10 וגם 11 אלף ש"ח
לדוגמא חודש אוגוסט 2017 - 11,540 ש"ח

הרווחים נחתכו בעיקר מהשינוי באלגוריתם של פייסבוק וגם מירידה ברמת ההשקעה שלי בדף (חוסר שיתוף, יש ימים שלא מפרסם בכלל, יש ימים שאני מפרסם, שבת אני לא עובד, מתכונים שחוזרים על עצמם ועוד הרבה סיבות)

הגדלת רווחים -
קודם כל, כל מה שהפסקתי לעשות בדף שזה השיתופים, מתכונים חדשים, פרסום בטווח זמנים מסוים וכו'
דבר נוסף, אולי בעתיד הקרוב או הרחוק פייסבוק תשנה את האלגוריתם לטובת הדפים שוב
וגם כמובן בכל שבוע יש מצטרפים חדשים אורגנים ללא שום פרסום אז עם הזמן יש יותר אנשים
אני מציב רק 2 פרסומות בכל אתר שלי, אולי אפשר להוסיף עוד ו"לסחוט" או כסף מהפרסומות (אני בכללי נגד זה אבל כל אחד איך שהוא רואה את הדברים)
אפשר גם לעבוד עם תוכניות שותפים (בעבר עבדתי עם סקינדו, עשיתי כמה אלפים והפסקתי, אני חושב שאין תחליף ראוי לאדסנס)

הערות נוספות:
הפוסטים שלי היום מקבלים בקושי התערבות וחשיפה, יש דרכים להעלות את החשיפה אבל זה דורש זמן וזמינות על המחשב
הדף היה בבעלותי בלבד כל הזמן הזה ללא שותפים ואנשים נוספים
צירפתי תמונות של האדסנס של 3 החודשים האחרונים + חודש אוגוסט החזק

בכל מקרה גם אם לא תעשו כלום אתם תראו הכנסה של כמה אלפי שקלים (כמובן עדיין חייב לתזמן פוסטים כל כמה זמן ולהעלות מתכונים חדשים כדי שיהיה לכם מגוון )

סיכום:
מי שיקנה את הדף זה לא מספיק, הוא חייב לפתוח גם אתר באותו נישה (לא בעיה, אני גם מוכן לעזור בהכל) להעלות קצת תוכן ואז להתחיל להרוויח
הדף מוכן ישר לעבודה, רק לפרסם
אפשר להסתפק בעבודה כמו שלי (תזמון מתכונים) וזהו, ואפשר להגדיל רווחים בקלות ע"י כמה שעות השקעה בשבוע
יש כ"כ הרבה משתנים באדסנס, מי שמכיר ויודע אז מבין על מה אני מדבר, מי שמכיר קצת את המערכת יודע איך להפיק את המקסימום האפשרי, את קצת הידע שיש לי אני יעביר לרוכש

מחיר -
פתוח להצעות
מחיר מיידי לסגירה - 45 אלף ש"ח כולל מע"מ (אני עוסק מורשה, תוכלו להזדכות על המע"מ בעסקה הזאת)

המעוניינים יכולים לפנות אליי בפרטי אני אשלח להם לינק לדף ומשמה נתקדם
וכמובן אפשר לשאול הכל! כאן
תודה רבה חברים ולילה טוב

Reply With Quote
ישן 27-03-18, 10:39   # 2
bomb
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

bomb לא מחובר  

לא רלוונטי יותר
תודה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום