הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-11-05, 19:32   # 51
aviv53
מתאורר

מיני פרופיל

aviv53 לא מחובר  

ENTERCLICK אני אהבתי מה שטל הגיב פה הוא מגיב תמיד בצורה בוגרת זה לא עניין של :"לחוש מנהל".

סה"כ הוא צודק.

ישן 04-12-05, 21:44   # 52
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

אני לא מעוניין להתערב פה רק כמו הערות.
1. כל אלו שמציעים שרפי יתנצל בפרטי: BestTouch פתח את השאכול על מנת שיגיבו, הוא היה יכול לפנות אליו בפרטי ולסגור את זה אם זה מה שהוא היה רוצה. ובגלל זה גם ל-BestTouch אין זכות לאמר לאנשים שם לא אמורים להגיב כאן כי אם הוא לא רוצה שיגיבו אז שלא יפתח אשכול.
2. אני לא רואה סיבה שרפי יתנצל, הוא הביע את דעתו ואני גם מסכים איתה. גם אם לא הייתי מסכים איתה אין סיבה שהוא יתנצל. על מה הוא יתנצל? על הדעה שלו?
3. למי שאמר שכל עיצוב מועתק מעוד איזה 5-6 עיצובים: אולי זה מה שראית כאן בפורום כי לאחורנה זה באמת מה שקורה כאן. אבל בעולם האמיתי ולא בבועה שנקראת "הוסטס" אנשים לא מעתיקים וכל עיצוב נעשה אחרי מחשבה ותכנון ונדיר מאוד ששתי מעצבים יחשבו על עיצובים זהים.
זהו בסך הכל, לדעתי אין עוד סיבה להמשיך את הדיון וכדאי לנעול אותו. רפי אמר שהוא לא מתכוון להתנצל וזה הכל. אין סיבה להמשיך לקלל אחד את השני כמו ילדים קטנים וכך הדיון הזה לא יגמר בחיים.

מתכנת ומעצב אתרים ואפליקציות Web.
שם: לירן
איסיקיו: 8282939
אימייל: lhason@gmail.com
מסנג'ר: lhason@gmail.com

מערכת ניהול תוכן עם אפשרויות מתקדמות ואבטחה ברמה גבוהה במחיר מבצע! לפרטים נוספים צרו קשר.

ישן 05-12-05, 03:29   # 53
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

על מה שיבקש סליחה על זה שהוא צודק????? זה לא פעם ראשונה שהשותף שלך גונב עיצובים והנה הוכחה

עיצוב של המעצב שעובד איתי עידן
http://img521.imageshack.us/img521/1...st2copy5he.png

והנה העיצוב הלא "מקורי"
http://img517.imageshack.us/img517/7...artserv5nx.jpg

אה? מה אתה אומר עכשיו?????

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bestouch
לא אני זה שעיצוב את העיצוב הזה שנתתה עכשיו אנחנו 2 מעצבים את העיצבו שהבאתה המעצב השני עיצוב לא אכפת לי מה הוא יעצב אבל שום עיצוב שלי לפחות בשבילך עיצוב של Bestouch לא מועתק!
ואני רוצה שתראה לי בעיצוב שלי בלינק באשכול העליון ממנו התחילה המהומה מאיפה העיצוב שלי מועתק?
תביןש העיצוב שלי עוצב עוד הרבה לפני שה"אלוהים" שלך אלירן שאתה כל הזמן בוכה שגונבים ממנו עיצב משהו אפילו בצבע הזה אז אל תדבר שטויות מכיוון שהעיצוב ישן!
אני דורש ממך לחזור על דברים שנאמרו באשכול כלפי ולא כלפי ה"חברה" של העיצוב שאני בקושי עובד בה.

ועכשיו על תחפש עוד תירוצים שאני מעתיקן ובלה בלה מוצי פוצי תעמוד כמו גבר ותתנצל באשכול חדש על זה כי זה מגיע לי ואתה יודע את זה!

בוא נו בוא תראה לי איפה אני מעתיק פאן בוי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח
העיצוב הזה ישן אהה???? אני היחיד שהתחלתי אם הקופסאות (אני לא הראשון כי יש את livedns)
אבל פה אני היחיד אז על מה אתה מדבר שהעיצוב הזה עוד לפני שלי??? אההה!!!!!
לעצב? אתם לא יודעים, לחשוב? בכלל לא יודעים, להעתיק לקחת השראות אתם יודעים מצויין!!!

אל תגיד שרפי סתם תוקף אותך למה כל מי שמעתיק הוא תוקף לא קשור אם זה עיצוב שלי או לא אז אל תגיד "האלוהים שלך".

ישן 05-12-05, 10:43   # 54
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

טוב.. הנושא הזה מוצה לדעתי כבר בדפים הראשונים.

ננעל.

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום