הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-07-12, 21:21   # 1
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

מה הולך פה ? אני לא מבין

http://hosts.co.il/forums/showthread...235#post852235
האשכול ננעל בגלל שאני מבקש קוד מסודר

הבתיא את כל הקוד שצריך רק צריך להוסיף שורת קוד שזה נותן כל 60 שניות לשלוח בקשה שוב
על זה צריך כסף?
בושה לפורום

זה עניין של 30 שניות בלבד !!

ישן 26-07-12, 00:26   # 2
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אתה לא מבין מה הולך פה? אז ככה, פורום תכנות לא נמצא כאן בשביל שמשתמשים עצלנים (וכן, לבקש קוד זו בפירוש עצלנות) יבקשו קודים מוכנים במקום ללמוד.

במקום לבקש קוד, אפשר היה, לדוגמא, לבקש כיוון ולהתחיל ללמוד עליו - כמו עבודה עם SESSIONs, COOKIEs, IF וכיו"ב. אתה החלטת ללכת על הכיוון המתעצל וביקשת שמישהו ינדב מהזמן שלו (וזמן הרי = כסף) ויבנה לך את הקוד. נכון, יש אנשים שמוכנים - אנחנו לא מאפשרים. הפורום כאן למטרות לימוד.

אם אתה מעוניין בקוד מוכן ומלא - פורום מסחר פתוח למבקרים. כמו כן, יש מיליוני אתרים אחרים שישמחו לבצע עבורך את העבודה בתשלום סמלי.

אני אסיים את תגובתי בציטוט חוקי פורום תכנות:
ציטוט:
אין בקשת קודים! האיסור כולל בקשת תמיכה בקודים קיימים ובקשת כתיבת סקריפטים חדשים.
שימו לב כי גם במידה ואינכם מבקשים קוד, בפורום יינתנו הכוונות וכיווני מחשבה בלבד. מטרת הפורום היא לפתח את החשיבה התכנותית, ולאו דווקא את הידע הביצועי בנושא מסויים.
אם התנהלות הפורום לא מוצאת חן בעינייך והיא בושה לפורום, אני אודה לך אם תפסיק להעזר בפורום תכנות. זה בכ"מ לא יועיל לך.

יום נפלא,

ישן 26-07-12, 09:12   # 3
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
אתה לא מבין מה הולך פה? אז ככה, פורום תכנות לא נמצא כאן בשביל שמשתמשים עצלנים (וכן, לבקש קוד זו בפירוש עצלנות) יבקשו קודים מוכנים במקום ללמוד.

במקום לבקש קוד, אפשר היה, לדוגמא, לבקש כיוון ולהתחיל ללמוד עליו - כמו עבודה עם SESSIONs, COOKIEs, IF וכיו"ב. אתה החלטת ללכת על הכיוון המתעצל וביקשת שמישהו ינדב מהזמן שלו (וזמן הרי = כסף) ויבנה לך את הקוד. נכון, יש אנשים שמוכנים - אנחנו לא מאפשרים. הפורום כאן למטרות לימוד.

אם אתה מעוניין בקוד מוכן ומלא - פורום מסחר פתוח למבקרים. כמו כן, יש מיליוני אתרים אחרים שישמחו לבצע עבורך את העבודה בתשלום סמלי.

אני אסיים את תגובתי בציטוט חוקי פורום תכנות:

אם התנהלות הפורום לא מוצאת חן בעינייך והיא בושה לפורום, אני אודה לך אם תפסיק להעזר בפורום תכנות. זה בכ"מ לא יועיל לך.

יום נפלא,
אה אז בשישביל שורת קוד אחת אני ישלם לבנאדם כסף ?
מי אמר לך אולי בנאדם ירצה לעזור לי בחינם ? הכל ככסף??? בושה

ישן 26-07-12, 09:41   # 4
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

אין צורך לצטט תגובה מעלייך.

כן, גם שורת קוד אחת = זמן = כסף. החוקים האלו נוצרו בדיוק בגלל משתמשים שמצפים שיעשו בשבילם הכל (אפילו "בבקשה" לא טרחת לרשום).

"תעשו טובה תביאו לי קוד מוכן ורק איפה לשנות למה אין לי מושג בזה" - זו חוצפה. זה מראה על עצלנות נטו ולא רצון ללמוד.

אתה חושב שמגיע לך הכל, להגיד "בושה" ו- "בושה לפורום" זו דמגוגיה בגרוש. אם הנהלים לא מוצאים חן בעינייך, אני שוב חוזר ואומר, אודה לך אם תפסיק להעזר בפורום תכנות.

ישן 26-07-12, 10:23   # 5
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
אין צורך לצטט תגובה מעלייך.

כן, גם שורת קוד אחת = זמן = כסף. החוקים האלו נוצרו בדיוק בגלל משתמשים שמצפים שיעשו בשבילם הכל (אפילו "בבקשה" לא טרחת לרשום).

"תעשו טובה תביאו לי קוד מוכן ורק איפה לשנות למה אין לי מושג בזה" - זו חוצפה. זה מראה על עצלנות נטו ולא רצון ללמוד.

אתה חושב שמגיע לך הכל, להגיד "בושה" ו- "בושה לפורום" זו דמגוגיה בגרוש. אם הנהלים לא מוצאים חן בעינייך, אני שוב חוזר ואומר, אודה לך אם תפסיק להעזר בפורום תכנות.
מי אתה שתחליט אם יתנו לי עזרה או לא ? מי אתה בכלל כולה מנהל בפורום

אפשר לנעול

ישן 26-07-12, 10:47   # 6
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

כמו שרשמתי לך בהודעת ההרחקה, יש צורה להביע דברים וצורה לנהל דיון. אתה עברת את הגבול הזה וזו לא הפעם הראשונה.

החלטת ללכת 'ראש בראש' ולשים פס וזו התוצאה.

ננעל.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום