הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-11-11, 05:06   # 1
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

JQUERY + HTML

היי, יש לי 2 שאלות חשובות שאשמח אם מישהו יעזור לי.

1. יש לי דף יHTML שיש בו חלק שאני רוצה לייבא מדף אחר, אני לא רוצה לשים בתוך div או span אלא בתוך "בלוק", פשוט לדחוף את הקוד של הדף השני לאותו מקום שאקבע בדף הראשון. יש תגית בhtml למשל משהו בסגנון של:

קוד:
<block id="dD"></block>
הבעיה שלי שאני מייבא קוד שיש בו כמה tr ורוצה לשים אותם באיזשהו מיקום בטבלה שלי בלי שזה ישתנה בעיצוב. פשוט לדחוף את הקוד מהדף השני אל אותו מיקום בדף הראשון. (ברגע שאני דוחף div או span בתוך הקוד של הטבלה ומייבא כמה trים מדף אחר, זה מעיף את המיקום של מה שהבאתי למקום לא טוב... ולכן אני צריך איזשהו תגית בhtml שאומרת שזה פשוט מיקום של קוד, בלי יותר מדי שאלות)

2. יש לי דף ובו תיבת בחירה (נגללת, dropdownlist). נתאר את הדבר הבא: שדה של מורים שברגע שבוחרים מורה זה מביא את כל התלמידים. לשם כך עשיתי get לדף אחר שפשוט שם יש את הקוד html של הdropdownlist של התלמידים לפי המורה שנבחר (למשל עושה get לדף getstudent/teacher_id). הבעיה שכאשר אני עושה POST (ממלא את הטופס) הפרטים נמחקים מן השדות שיובאו בjquery/ajax, האם יש אפשרות להשאיר אותם איכשהו?

תודה לעוזר,

דור
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 05:48   # 2
daNN
חבר בקהילה

daNN's Avatar

מיני פרופיל

daNN לא מחובר  

1. אין תגית כזאת בHTML ממה שהבנתי ממך המיקום משתנה בגלל הTable Rows שאתה מייבא (?) מה שאתה כן יכול לעשות זה למחוק את כל השדות tr בעזרת str_replace שלא ישפיע על שאר הטבלה שלך..

2. אתה צריך לבצע את הPost בעזרת Ajax או לשלוח את המורה הנבחר בעזרת שדה hidden (או שיש לך שדה כזה כבר? קשה לעזור בלי לראות את הקוד)
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 14:25   # 3
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

1. אתה מנסה להכניס עוד שורות לתוך טבלה קיימת? אם כן - תשתמש ב-append - אם לא, אתה יכול להוסיף טבלה כשאתה מכניס, או להחליף את ה-tr בעמוד שממנו אתה מקבל או אחרי שאתה מקבל עם JS
2. כמו ש-daNN אמר - תעביר את המורה הנבחר לעמוד הבא, ואז אם קיים ערך במורה הנבחר, תעשה טעינה של התלמידים של אותו מורה ברגע שהעמוד עולה (window.onload או $(function()..)
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 17:31   # 4
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

יש לי רעיון אחר בשבילך. הרשימה של התלמידים תיהיה קבועה, ולא תיובא בAjax.
בAjax תייבא רק את שמות התלמידים, מופרדים בפסיק - ואחרי שהתקבלה הרשימה תשנה את התוכן של הList תלמידים לרשימה החדשה.
לדעתי זאת שיטה טובה יותר מהשיטה שבה השתמשת.

בכל מקרה, זה נשמע שיש לך בעיה אחרת בקוד שגורמת לזה שהפרטים לא נשלחים והבעיה היא לא השיטה שבה ביצעת את זה.
אי אפשר לעזור לך בלי לראות את הקוד, אז עדיף שתצרף לפה את הקוד שלך..
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 17:37   # 5
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

הקוד לא נמצא כאן לכן לא אוכל להביא אותו.

בנוגע למי שאמר append, אני לא מעוניין לעשות את זה מכיוון שאז זה כל פעם מוסיף לי מחדש, ואני רוצה שיהיה לי בלוק עם id מסוים שפשוט כל פעם שיש change יעשה get לדף ההוא וישים באותו מיקום בטבלה שרציתי. append יוסיף לי כל פעם לסוף של הטבלה ואני לא מעוניין.
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 17:38   # 6
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי almog12 צפה בהודעה
יש לי רעיון אחר בשבילך. הרשימה של התלמידים תיהיה קבועה, ולא תיובא בAjax.
בAjax תייבא רק את שמות התלמידים, מופרדים בפסיק - ואחרי שהתקבלה הרשימה תשנה את התוכן של הList תלמידים לרשימה החדשה.
לדעתי זאת שיטה טובה יותר מהשיטה שבה השתמשת.

בכל מקרה, זה נשמע שיש לך בעיה אחרת בקוד שגורמת לזה שהפרטים לא נשלחים והבעיה היא לא השיטה שבה ביצעת את זה.
אי אפשר לעזור לך בלי לראות את הקוד, אז עדיף שתצרף לפה את הקוד שלך..
הפרטים כן נשלחים, הכל סבבה. הבעיה שאחרי שעשיתי בקשת post הפרטים לא נשארים בדף. מכיוון שכל הדפים שעשיתי להם get לא קיימים. האם יש צורה לשמור את הדף כפי שהיה?
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 18:19   # 7
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דור צפה בהודעה
בנוגע למי שאמר append, אני לא מעוניין לעשות את זה מכיוון שאז זה כל פעם מוסיף לי מחדש, ואני רוצה שיהיה לי בלוק עם id מסוים שפשוט כל פעם שיש change יעשה get לדף ההוא וישים באותו מיקום בטבלה שרציתי. append יוסיף לי כל פעם לסוף של הטבלה ואני לא מעוניין.
אז פשוט תוסיף את מה שאתה מקבל בתוך טבלה חדשה, כשמה שמכיל את הטבלה הזאת יהיה תא עם colspan של כל התאים באותה שורה
אם אתה רוצה לעשות משהו קצת יותר יפה מבחינת קוד - תשתמש ב-append אבל תוסיף class מסויים לתאים שאתה מקבל, ולפני שאתה מוסיף את התאים החדשים תעבור על הטבלה ותמחק את התאים עם אותו class

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דור צפה בהודעה
הפרטים כן נשלחים, הכל סבבה. הבעיה שאחרי שעשיתי בקשת post הפרטים לא נשארים בדף. מכיוון שכל הדפים שעשיתי להם get לא קיימים. האם יש צורה לשמור את הדף כפי שהיה?
הסברתי מה הדרך לעשות את זה, מה שאתה רוצה זה בעצם משהו שיעבוד עם פריימים - אתה יכול לעשות את זה, אבל זה יהיה ממש מגעיל

מצד שני - אתה יכול לעשות את הבחירה הזאת גם בצד שרת ולא רק בצד לקוח כמו שרשמתי קודם
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 18:28   # 8
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

איתי:

בנוגע לדבר הראשון, לא חשבתי על זה, אחלה רעיון! אשתמש בזה.

דבר שני, לא כל כך הבנתי, יש מצב תרשום משהו בקטנה שמסביר? דוגמית?
  Reply With Quote
ישן 26-11-11, 20:16   # 9
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

אותו דבר כמו שאתה עושה את הבקשה שלך, אתה פשוט מגדיר משהו כמו
PHP קוד:
if(preg_match('/^[0-9]+$/'$_GET['teacherID']))
{
    echo 
'<script type="text/javascript">
    $(function()
    {
        $.get("load_teachers.php?id='
.$_GET["teacherID"].'", function(data)
        {
            // תעדכן את הרשימה שלך
        });
    });
    </script>'
;

Reply With Quote
ישן 27-11-11, 00:55   # 10
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

הבנתי, אתה מתכוון להעביר איזשהו list או dictionary ואז למלא את השדה שכבר קיים בדף הראשון, לא חשבתי על זה. רעיון טוב.

תותח, תודה רבה איתי, למדתי
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום