הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-02-08, 15:11   # 41
Yaniv|Fore.co.il
חבר בקהילה

Yaniv|Fore.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Yaniv|Fore.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Yaniv|Fore.co.il

Yaniv|Fore.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
קודם כל אני לא בגיל של לעזוב את הארץ,ואם היה לי את היכולת והחברים והמשפחה היו מצטרפים כבר מזמן הייתי עוזב בשמחה וברצון רב.
אל תיקח אישית, אבל אני לא סובל אנשים שמדברים ככה. שכחת מה קרה כשלא היתה מדינה ליהודים? שכחת שאף אחד לא רוצה אותנו במדינה שלו? שכחת שלפני קצת יותר מ 60 שנה כשהיינו בגולה רצחו 6,000,000 אנשים מהעם שלך? לכזה מקום אתה רוצה לחזור??

עם כל הדברים השליליים שיש במדינה, עדיף פה מאשר בכל מקום אחר בעולם!
  Reply With Quote
ישן 04-02-08, 22:08   # 42
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elior צפה בהודעה
אתה נשמע לי בתור בן אדם עם דעות פצפיסטיות, אז למה לשרת בצבא בכלל?
צא משירות מתוך אידיאולוגיה שאתה לא מוכן להחזיק נשק ונגד מלחמות, ותפתור לך את הבעיה של ג'ובק קל או ג'וב קשה.

ואין לי בעיות שאתה לא רוצה להיות בקרבי (גם אני לא ממש רוצה...ואני בטוח שאני אוכל לתרום הרבה יותר בתפקיד אחר..), וגם אין בעיה שאתה רוצה לחפש את הג'וב הכי קל והכי קל"ב והכי פחות טחינה (כי אם אני אהיה ג'ובניק, זה מה שאני ארצה...)
אבל אל תהיה אגואיסט. נכון המדינה הזאת מנוהלת חרא. מבפנים ומבחוץ...אבל עדיין זאת המדינה שלך, ועדיין צריך לתת את הכבוד המינימלי.
נכון צודק במאה אחוז,לא ניסחתי והסברתי את עצמי טוב.
אין לי שום דבר נגד המדינה ואני אוהב את המדינה,את חלק גדול מהאנשים המרכיבים את המדינה את הממשל אני לא אוהב ולא מקבל.
כי בסה"כ הממשל והאוכלסייה בונה ומאפיינת את המדינה.
אני לא רוצה לצור כאן רושם שאני שונא את המדינה וכ'ו ממש לא,אני נגד מספר גדול של אוכלסיית המדינה ואיך שהמדינה מנוהלת ומי שמנהל את המדינה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yaniv|Fore.co.il צפה בהודעה
אל תיקח אישית, אבל אני לא סובל אנשים שמדברים ככה. שכחת מה קרה כשלא היתה מדינה ליהודים? שכחת שאף אחד לא רוצה אותנו במדינה שלו? שכחת שלפני קצת יותר מ 60 שנה כשהיינו בגולה רצחו 6,000,000 אנשים מהעם שלך? לכזה מקום אתה רוצה לחזור??

עם כל הדברים השליליים שיש במדינה, עדיף פה מאשר בכל מקום אחר בעולם!
אתה לא סובל אנשים כמוני סבבה לגטימי לגמרי.
גם אני לא סובל הרבה סוגים של אנשים זה דבר טבעי ביותר.
ולא אני לא שכחתי מה קרה ליהודים אני לא עד כדי כך אטום,אני דווקא מאוד מתעניין במה שקרה בשואה ובכלל בהיסטוריה אני נורא מתעניין.
ושאתה אומר אף אחד לא רצה אותנו זה לא בדיוק נכון.
וזה שאני לא מעוניין להיות בקרבי זה לא אומר שאני רוצה לחזור למקרה הנוראי ההוא,אין שום קשר,ושלא יהיה כאן אי הבנות אני לא אומר שזה לא טוב ואני נגד הצבא\אנשים שהולכים לקרבי,אני מדבר כאן על זה שאני לא מוכן ללכת להיות קרבי מתוך סיבות שאני פירטתי.
וכיום מצב של שואה לא יכולה לקרות לנו גם אם ולא תיהיה לנו מדינה\צבא,כי הפעם המדינות שבהם אנו מוקפים לא יתנו לדבר כזה נורא לקרות.
ואני חושב שיהודים אכן יכולים להשתלב בצורה נהדרת במדינות אחרות ולהרגיש ממש כאילו המדינה בהם הם מתארחים היא המדינה שלהם.

Last edited by ozsason; 04-02-08 at 22:11..
  Reply With Quote
ישן 04-02-08, 23:09   # 43
ohadsti
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ohadsti לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
נכון צודק במאה אחוז,לא ניסחתי והסברתי את עצמי טוב.
אין לי שום דבר נגד המדינה ואני אוהב את המדינה,את חלק גדול מהאנשים המרכיבים את המדינה את הממשל אני לא אוהב ולא מקבל.
כי בסה"כ הממשל והאוכלסייה בונה ומאפיינת את המדינה.
אני לא רוצה לצור כאן רושם שאני שונא את המדינה וכ'ו ממש לא,אני נגד מספר גדול של אוכלסיית המדינה ואיך שהמדינה מנוהלת ומי שמנהל את המדינה.

אתה לא סובל אנשים כמוני סבבה לגטימי לגמרי.
גם אני לא סובל הרבה סוגים של אנשים זה דבר טבעי ביותר.
ולא אני לא שכחתי מה קרה ליהודים אני לא עד כדי כך אטום,אני דווקא מאוד מתעניין במה שקרה בשואה ובכלל בהיסטוריה אני נורא מתעניין.
ושאתה אומר אף אחד לא רצה אותנו זה לא בדיוק נכון.
וזה שאני לא מעוניין להיות בקרבי זה לא אומר שאני רוצה לחזור למקרה הנוראי ההוא,אין שום קשר,ושלא יהיה כאן אי הבנות אני לא אומר שזה לא טוב ואני נגד הצבא\אנשים שהולכים לקרבי,אני מדבר כאן על זה שאני לא מוכן ללכת להיות קרבי מתוך סיבות שאני פירטתי.
וכיום מצב של שואה לא יכולה לקרות לנו גם אם ולא תיהיה לנו מדינה\צבא,כי הפעם המדינות שבהם אנו מוקפים לא יתנו לדבר כזה נורא לקרות.
ואני חושב שיהודים אכן יכולים להשתלב בצורה נהדרת במדינות אחרות ולהרגיש ממש כאילו המדינה בהם הם מתארחים היא המדינה שלהם.
זה גם לא אישי. אבל בגלל אנשים כמוך המדינה שלנו ניראת ככה.
בגלל אנשים שחושבים כמוך הפסדנו במילחמה שהיתה.
גם אני לא סובל את הממשלה וגם אני לא סובל הרבה מהאוכלוסיה פה. (אני היום עוד מעט 17) שהצבא יבקש ממני להיות קרבי אני ילך לשם גאה, למרות שאני מת מיפחד להיות בעזה ואני מת מפחד להחזיק נשק, אבל אני יודע כמה זה חשוב ושבגלל זה מדינת ישראל היא מדינת ישראל.
ובקשר לזה שהמדינות שהן אנו מוקפים יעזרו לנו בעת מלחמה?! מי זה בדיוק יעזרו לנו?! כל ארופה הולכת והופכת ליותר ויותר מוסלמית, רוסיה לא ממש אוהבת אותנו מי שנישאר זה רק ארצות הברית וצר לי להגיד לך ש 70 מיליון אירנים ינסו להשמיד אותך (7 מיליון יהודים וללא צבא חזק) היה לך בעיה גדולה מאוד.
אז תמשיך לחשוב על התחת של עצמך ובמילחמה הבאה תהיה בהלם אך אירגון קטן עושה בית-ספר למדינת ישראל.
אני חוזר שוב התגובה לא באה לפגוע באף אחד.
  Reply With Quote
ישן 04-02-08, 23:17   # 44
special-serv
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

special-serv לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי serv-net צפה בהודעה
גם אני לא סובל את הממשלה וגם אני לא סובל הרבה מהאוכלוסיה פה. (אני היום עוד מעט 17) שהצבא יבקש ממני להיות קרבי אני ילך לשם גאה, למרות שאני מת מיפחד להיות בעזה ואני מת מפחד להחזיק נשק, אבל אני יודע כמה זה חשוב ושבגלל זה מדינת ישראל היא מדינת ישראל.
ובקשר לזה שהמדינות שהן אנו מוקפים יעזרו לנו בעת מלחמה?! מי זה בדיוק יעזרו לנו?! כל ארופה הולכת והופכת ליותר ויותר מוסלמית, רוסיה לא ממש אוהבת אותנו מי שנישאר זה רק ארצות הברית וצר לי להגיד לך ש 70 מיליון אירנים ינסו להשמיד אותך (7 מיליון יהודים וללא צבא חזק) היה לך בעיה גדולה מאוד.
אז תמשיך לחשוב על התחת של עצמך ובמילחמה הבאה תהיה בהלם אך אירגון קטן עושה בית-ספר למדינת ישראל.
דבר ראשון- אם אתה מפחד להחזיק נשק זאת אומרת שאין לך רוח של לוחם. (לא קל להתרגל לזה ובמיוחד לא ב"שעת אמת")..
דבר שני.. איך הגעתם מקד"צ שהבן אדם רצה להיות, ל"כישלונות וניצחונות" של צה"ל במלחמות הקודמות?
www.Special-Serv.Co.il
  Reply With Quote
ישן 04-02-08, 23:52   # 45
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי serv-net צפה בהודעה
חחחחחח.. מצחיק.
קודם כל העולם הוא דמוקרטי לא כמו אז שהדמוקרטיה הייתה רק בהתחלתה,לא יתנו למצב כזה בחיים לקרות.
ויהודים חביבי יש הרבה יותר מ 7 מיליון אולי אולי 7 מיליון רק בארץ אבל יש עוד יותר מ 13 מיליון ברחבי העולם.
ואתה אומר שאתה מפחד להחזיק נשק ומפחד ממלחמות וכל זה,אבל אם היו מתגייסים אותך לקרבי הייתה הולך,וואלה?
ונגיד ואתה מת מפחד ומחליטים לגייס אותך ואתה גאה וואלה אותי גייסו לצה"ל אני גבר גבר אני הולך לרצוח ערבים והכנס בהם... ושמגיע המלחמה אתה חוטף שוק כזה והלם באמצע הקרב,ואז מה שעשית זה לא לתרום בשיט אלא ההפך,במקום שהצבא יהיה פנוי ועסוק במטרה המרכזית שהיא המלחמה היא תטפל באותם חיילים שקיבלו שוק והלם קרב באמצע הקרב.
ובגללי המדינה נראת איך שהיא נראת חחחחחח... צחוקים פה.
לא בגללי ולא גרביים,זה שאני לא מעוניין להיות קרבי ואני מעוניין להעביר את השירות הצבאי שלי בסבבה זה לא אומר שבגללי המדינה נראת איך שהיא נראת.
ההפך זה שאני מודיע כבר מראש שאני לא מתאים ולא מעוניין להיות בקרבי בזה אני עוזר למדינה (כן כן כן רבותיי עוזר למדינה) כי בטכלס בזמן אמת אני לא אבצע את הנדרש וכפי שנדרש,ואז מה עשיתי בזה לא תרמתי אלא ההפך. ולא היו חסרים מקרים שאנשים התגייסו לקרביים שבאמצע מלחמה קיבלו שוק של החיים ונקפאו,ואז מה זה גרם? שהצבא לא עסוק רק במלחמה אלא בהרגעה ובהצלת אותו חייל שנקפא...
לפי הפרופיל אני מתאים לקרבי,מבחינתי אני לא קרבי,כל אחד שיעשה את השיקולים שלו.
ועוד פעם לא חסרים כאלה שמתאים באמת ורוצים באמת להתגייס לשירות קרבי,אני לא מאלה אין מה לעשות ולא איזה פרופיל ולא איזה קצין מבחן וכ'ו יוכל להגיד שאני מתאים,כי אין אדם ביקום שמכיר אותי יותר טוב ממני.
אז רבותיי אני חושב ורואה את התמונה המלאה ולא חצי מהתמונה יפה היום אני קרבי נגיד הכל טוב ויפה אבל שבאמת יהיו צריכים אותי אני לא יוכל לתרום כלום,מתוך עקרונות ואידיאולוגיים שאני לא אסטה מהם,כי וואלה יש לי דעה משל עצמי ומחשבה משלי ויש דברים שיכולים לשנות אצל אדם ודברים שאי אפשר לשנות,אלה מהדברים שאי אפשר לשנות.
זה יפה שכל אחד ניהיה לי פה דוקטור והמבין,לא שאני מבין כזה גדול.

Last edited by ozsason; 04-02-08 at 23:55..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום