הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-05-06, 20:56   # 81
psycho
הוסטסניון

מיני פרופיל

psycho לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
תשמע.. תראה.. כמה כבר אפשר לפלרטט עם הבנות בבסיס? כמה קפה אפשר לשתות? כמה סקס אפשר לעשות על השולחן? צריך גם קצת לשיר לפעמים!
הערכים שהקרביים מקבלים.. והאווירה הזו שיש להם עם החבר'ה בצבא לעומת הצפונים שיושבים בחדר ממוזג זה שונה לגמרי

למרות שאני שואף להיות ג'ובניק כי אני עצלן אני מעריך יותר את הקרביים ובלי להעליב אותך.. לא הייתי מתגאה בהיותי ג'ובניק :P
  Reply With Quote
ישן 26-05-06, 21:23   # 82
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי psycho
הערכים שהקרביים מקבלים.. והאווירה הזו שיש להם עם החבר'ה בצבא לעומת הצפונים שיושבים בחדר ממוזג זה שונה לגמרי

למרות שאני שואף להיות ג'ובניק כי אני עצלן אני מעריך יותר את הקרביים ובלי להעליב אותך.. לא הייתי מתגאה בהיותי ג'ובניק :P
יש לי פרופיל 97 וזה לא שיועדתי אוטומטית להיות ג'ובניק אלא יצא ועברתי את המבחנים והגעתי לאן שהגעתי.

תתפלא שגם אצלנו כאן יש אווירה, יש צחוקים (ולא, לא כולם חננות), יש בנות והרבה סוג שלחופש. ולמרות כל האווריה המשוחררת הזאת אנחנו גם עובדים בשירות הצבאי שלנו ואני לא מתבייש להגיד את זה - אנחנו מחזיקים את הצבא.

כשהמחלקה בה אני משרת מקבלת אות הוקרה מראש אגף מבצעים בצה"ל על זה שתוכנת real time שפיתחנו במשך שנה וחצי מוטמעת במחשבי כף יד שיש למפקדים בשטח והיא מקשרת אותם עם כוחות החיפוי, עם מבצעים, מציגה תמונות ממבט על (לא יכול לפרט יותר מזה) עדכניות של מיקומי הצוותים בשטח, מקשרת עם כוחות ויחידות אחרות שעשויות רלוונטיות ועוד והיא מעניקה למפקד בשטח יתרון של תמונה כוללת ועדכנית LIVE של האיזור בו הוא נמצא ויעדי המשימה או שתוכנה אחרת שהצוות שלי וצוות נוסף פתחנו שנמצאת בכל יחידות המחשוב של חיל האוויר ומרכזת לטכנאי המחשבים את כל המידע שהם צריכים על מסך אחד והתפוקה שלהם עולה במאות אחוזים..

אז כן, אני מרגיש גאווה שגם אני הוספתי לתוכנה כמה שורות קוד, שגם הצוות שלי לקח חלק בזה.

ואתה יודע מה,
בסופו של דבר אני חושב שעם הדברים האלו שאני מפתח (במשרד הממוזג הצפוני שבו אני נמצא) חסכו וחוסכים כל יום שעה שעה מאות חיי חיילים שאני לא יודע מה היו עושים בלעדינו

וכן, אנחנו לא כל היום מגרבצים פה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום