הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-04-06, 21:45   # 41
gurshc2
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל gurshc2 שלח הודעה באמצעות MSN אל gurshc2

gurshc2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AFI
אתה צודק במליון אחוז, יש פה מלא ילדים קטנים שהורסים את השוק ולא חושבים מסחרית
מה הקשר!!!!!!!!!
כל דבר צריך להאשים את הילדים בני ה 13 ו AFI אם ההיתה קורא טוב את הכתבה ההיתה מבין שזה לא קשור!!

מספיק כל דבר מתחילים להגיד שהילדים הורסים את השוק!!!
יש ילדים שבאמת סוגרים אחרי חודש חודשיים את החברה (ה"לא רשומה בחוק") אבל יש ילדים שמשקיעים ופותחים תיק במס והחברה שלהם יציבה!!!

ועדיין לא הבנתי מה קשור לילדים הקטנים תמיד מאשימים אותנו עוד לא קיבלתי בפורום הזה מחמאה קטנה/ביקורת טובה לחברות של ה"ילדים" בני ה - "13"!!
וזה בכלל מה שכתבתה לא קשור לאשכול לדעתי צריך כבר לינעול את האשכול הזה הוא מובן לכולם
  Reply With Quote
ישן 09-04-06, 22:49   # 42
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gurshc2
מה הקשר!!!!!!!!!
כל דבר צריך להאשים את הילדים בני ה 13 ו AFI אם ההיתה קורא טוב את הכתבה ההיתה מבין שזה לא קשור!!

מספיק כל דבר מתחילים להגיד שהילדים הורסים את השוק!!!
יש ילדים שבאמת סוגרים אחרי חודש חודשיים את החברה (ה"לא רשומה בחוק") אבל יש ילדים שמשקיעים ופותחים תיק במס והחברה שלהם יציבה!!!

ועדיין לא הבנתי מה קשור לילדים הקטנים תמיד מאשימים אותנו עוד לא קיבלתי בפורום הזה מחמאה קטנה/ביקורת טובה לחברות של ה"ילדים" בני ה - "13"!!
וזה בכלל מה שכתבתה לא קשור לאשכול לדעתי צריך כבר לינעול את האשכול הזה הוא מובן לכולם
כי אתה לא מבין שילדים בני 13 עכשיו צריכים להתעסק יותר בלימודים, ואיך שאומרים עוד לינוק מהצ*צ* של האמא?
למה ישר פותחים מגיל כל כך צעיר חברת אחסון ועושים וואג'ארס והורסים למובגרים ממכם עסקים שלמים?!?
למה שתפתח חברת אחסון ואתה עוד צעיר ולא מבין כלום? כדי להרוס לאחרים? אתה לא מבין כמה זה הורס ופוגע בחברות גדולות, בשביל מה? אני חותם לך שחברות של ילדים בני 13 רק מפסידים כסף וסוגרים את החברות שלהם לאחר שהם הורסים לחברות אחרות ומחלקות חופשי אחסון.
ישן 09-04-06, 23:14   # 43
Jarhead
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Jarhead לא מחובר  

מתי שתבינו שלאנשים פה אין ערך לכסף אם קונים שרת ייעודי או ריסיילר במחיר לא מחיר לא פלא שהמחירים כל כך נמוכים והחסויות פה באו על ימין ועל שמאל ברגע שהמחירים יהיו בגדר הנורמלי אז נראה אם כל אחד ירוץ לפתוח "חברה" או יחלק חסויות על ימין ועל שמאל.
  Reply With Quote
ישן 09-04-06, 23:18   # 44
HagaiA
חבר מתקדם

מיני פרופיל

HagaiA לא מחובר  

אנשים שקונים איחסון במחיר זול לא שמים לב בכלל לאיכות של השרת ואז הם לא קיבלו את מה שהם רוצים,הם בכלל לא שמים לב כי רק בגלל שזה עולה קצת הם קונים,אבל אני מאמין שרוב האנשים החכמים(ויש הרבה כיום) ישימו לב גם לאיכות השרת ויבדקו אותו ולא יקנו לפי המחיר.
ואני מאמין שרק אנשים עלובים שמשעמם להם יקחו חסות,והם לא מבינים שזה משפיל.
ישן 09-04-06, 23:41   # 45
Level-Serv
תודה על תרומתך!

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Level-Serv שלח הודעה באמצעות MSN אל Level-Serv

Level-Serv לא מחובר  

לא היה לי ממש כח לקרוא את הכל, קצת עייף, בכל מקרה דעתי בנושא:
אני נגד חסויות, כל יום באים אלי אנשים ומבקשים חסויות, לאף אחד אני לא נותן ומה הסיבה? "אני לא מאמין בשיטת החסויות", ואנשים יכולים לאשר זאת, מדוע אני לא מאמין? אני בטוח שלמי שיש מחשב בבית+אינטרנט בבית יכול להשקיע עוד 30 שקל ולקנות אחסון לאתר שלו.
  Reply With Quote
ישן 09-04-06, 23:59   # 46
yortem
חבר על

מיני פרופיל

yortem לא מחובר  

להגיד לכם באמת תאמיתי שזה קצת לא נעים לחברה להביא אבל תחשבו על זה לפעמים זה טוב שעוד כמה באים לחברה אם זה אתר מצליח בעיקרון גם היום חברות ואתרים ברמה גבוה ילכו רק לאתרים שיהיו בטוחים בהם ב100% כמו לדוגמא spd.co.il, http.co.il,up.co.il,rehost.co.il בגלל שיש מלא שקרנים בעסק הזה אני לא מדבר פה על חברות יש אמינות כמו לום נט והוסט סרב איאיל סרב אין ועוד כמה רציניות פשוט היום כבר חוששים אז הולכים למקצועיות גם אם זה הרבה כסף. בגלל זה אין כבר לבלעי חברות ברירה לחלקם והם נותנים חסויות לדעתי צריך להתחיל לאחד אתרים כמו לום כי הם יהיו מליון ותאמינו לי שקום יום שאני קם בבוקר אני מגלה אתר חדש של איחסון . קיצר תתחילו לחבר חברות לעלות מחירים להפסיק חסויות וגם זה יפסק ותתחילו להרוויח כסף טוב .
ישן 10-04-06, 02:37   # 47
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gilad123
להגיד לכם באמת תאמיתי שזה קצת לא נעים לחברה להביא אבל תחשבו על זה לפעמים זה טוב שעוד כמה באים לחברה אם זה אתר מצליח בעיקרון גם היום חברות ואתרים ברמה גבוה ילכו רק לאתרים שיהיו בטוחים בהם ב100% כמו לדוגמא spd.co.il, http.co.il,up.co.il,rehost.co.il בגלל שיש מלא שקרנים בעסק הזה אני לא מדבר פה על חברות יש אמינות כמו לום נט והוסט סרב איאיל סרב אין ועוד כמה רציניות פשוט היום כבר חוששים אז הולכים למקצועיות גם אם זה הרבה כסף. בגלל זה אין כבר לבלעי חברות ברירה לחלקם והם נותנים חסויות לדעתי צריך להתחיל לאחד אתרים כמו לום כי הם יהיו מליון ותאמינו לי שקום יום שאני קם בבוקר אני מגלה אתר חדש של איחסון . קיצר תתחילו לחבר חברות לעלות מחירים להפסיק חסויות וגם זה יפסק ותתחילו להרוויח כסף טוב .
זה לא קשור לחסויות אתם לא מבינים?
על איכות משלמים, שרת איכותי עם חומרה איכותית עולה הרבה כסף ולכן האחסון בו יעלה יותר ובצדק.
יש הרבה אנשים בתחום שחוסכים, קונה חומרה לא איכותית ומורידים מחירים, אחרי זה שיש בעיות אף אחד לא מפחד מתביעה, אומרים לעצמם "מה הוא יתבע אותי בשביל 50\100 ש"ח?"
אז יש הרבה אנשים שלא אכפת להם לפתוח חברת אחסון אם היא תצליח סבבה, אם לא אז נסגור ובטוח שלא יתבעו אותנו ...
עוד נקודה למחשבה, להרבה אנשים יש הוצאות ומבחינתם רק לכסות את ההוצאות ולא להרוויח ...
ויש עוד נקודות, לא חסר, השוק הזה דפוק מבסיסו ...
  Reply With Quote
ישן 10-04-06, 02:44   # 48
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

אלירן אחי, אם כבר מדברים על הוסטס הישן, אתה לא זוכר כמה אנשים פתחו אשכולות דומים?

אתה יודע טוב מאוד שרבים וטובים ניסו, אף אחד לא הצליח.
מה גורם לך לחשוב שאתה תצליח?
  Reply With Quote
ישן 10-04-06, 04:04   # 49
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima
אלירן אחי, אם כבר מדברים על הוסטס הישן, אתה לא זוכר כמה אנשים פתחו אשכולות דומים?

אתה יודע טוב מאוד שרבים וטובים ניסו, אף אחד לא הצליח.
מה גורם לך לחשוב שאתה תצליח?
דימה אני לא חושב שאני יצליח אני אומר שזה ממש אבל ממש הגיע למצב של הגזמה....
בכל מיקרה כמו שמישהו פה אמר צריך להוריד את הקטע אם החסויות.....בשבילי חסות זה כמו עסק שהוא לא רשום.
אני יכול עכשיו להגיד לכולם "כל מי שרוצה חסות לכל החיים" לאף אחד מפה לא ישאר לקוח אחד, אנשים לאמבינים למה החסות גורמת.
ישן 10-04-06, 04:06   # 50
Nforce
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nforce לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eswds
דימה אני לא חושב שאני יצליח אני אומר שזה ממש אבל ממש הגיע למצב של הגזמה....
בכל מיקרה כמו שמישהו פה אמר צריך להוריד את הקטע אם החסויות.....בשבילי חסות זה כמו עסק שהוא לא רשום.
אני יכול עכשיו להגיד לכולם "כל מי שרוצה חסות לכל החיים" לאף אחד מפה לא ישאר לקוח אחד, אנשים לאמבינים למה החסות גורמת.
אתה מדבר שטויות ברמות, חבל שאתה לא חושב על עומק הדברים.
החסויות זה לא מה שהורס את השוק!!!

גם SPD נותנים חסות (לא תמיד חסות מלאה וכמובן כשזה רווחי להם) ...
ועובדה שהם שורדים והם ישרדו, או שאולי גם הם לא עובדים נכון?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום