הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-02-08, 14:42   # 1
Daniel
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

[הצעת שיתוף פעולה] לחברות/אנשי קידום אתרים.

שלום. אני הוא מנהל, מתכנת, ובעליה של המערכת בדיקת מיקום בגוגל.
המערכת מאפשרת לחפש 15 מילות חיפוש, לכל אתר(מקסימום 4 אתרים), עם אפשרות להשוואה, משתמש לא רשום יכול לרשום את עצמו לבדיקה אוטומטית של עד 2 מילות חיפוש - המערכת תודיע לו מתי מיקומו ישתנה, משתמש רשום יכול עד 3 מילות חיפוש לבדיקה אוטומטית.
המערכת שומרת דו"חות, ומאפשרת השמת סיסמה אם אתה משתמש רשום אשר יצר את הדו"ח הרלוונטי. כמשתמש רשום תוכל להוסיף "סימניה" לדו"חות, למחוק "סימניות", והמערכת יכולה להודיע לך על שינוי בעד 3 מילות חיפוש.

אני מחפש חברת קידום אתרים/אדם העוסק בזה - כמה שיותר - הרי זה משובח, המעוניין לעשות שיתוף פעולה הדדי - שאני בטוח שיתרום לו.

לאחר שיחה, הוא יוכל להגדיר לעצמו מספר יותר גדול של שינויים במילים, הוא יוכל להשתמש במערכת כדי להראות דו"חות אמינים ללקוחות שלו - עם תאריך והכל, הוא יוכל "להירשם בשמם"(וכמובן בהסכמתם), ולהגדיר להם מראש את המילים שהמערכת תודיע כשהם ישתנו(על ידי שליחת אימייל, כמובן).
משיתוף פעולה כזה, גם אני - וגם מי שישתף פעולה - ירוויח. מה אני צריך? עוד גולשים(ולא, אין שום פרסומות או דברים כאלה), ולכם זה יוכל לעזור בסידור הדברים - תמיד תוכלו להפסיק
כמובן שאם תרצו גם תוכלו לעשות בלוק של בדיקת מיקום באתרכם.

אני לא רוצה לכלול בזה שום כסף, לכן, מי שמעוניין - גם יוכל לעזוב אם הוא ירצה, וגם להרוויח.

לפרטים נוספים, אנא לשלוח לי ה"פ, עם פרטים על כמות האתרים שאתם צריכים אליהם בדיקות אוטומטיות, ודוגמאות.

דניאל.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום