הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-05-07, 15:03   # 21
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shreder צפה בהודעה
אני בשוק ההוסטינג כבר מעל ל-3 שנים.
עיקר השוק שלי הוא בחו"ל, כן, מה לעשות, אי אפשר לעשות משהו רציני בישראל, בייחוד בכל מה שקשור בהוסטינג עם כל החברות הזולות שיש כאן שמנוהלות ע"י ילדים בני 10.

אז ככה, נדיר מאוד מאוד שתמצאו חברה בחו"ל שמשתמשת ב-DA, כל העולם יודע שאי אפשר להשוות בין cPanel ל-DA וש cPanel טובה בהרבה.

מה לעשות, כמו שאמרתי, רוב החברות בארץ חובבניות, נפתחות לחודשיים לחופש גדול ונסגרות עם תחילת הלימודים או בגרויות וכן, זה נכון.

תאמינו לי שבחו"ל אנשים ל-א מטומטמים ואם הם משתמשים כולם ב-CPANEL אז יש לזה סיבה, למרות שזה יותר יקר מ-DA העלוב.
חברה שבאמת מכבדת את עצמה ורצינית תתחיל להשתמש ב-CPANEL ואני מבטיח לכם, כשמישהו ינסה את זה הוא פשוט יתאהב במערכת, כולל הלקוחות שלו.
כמו כן זה ידרג את החברה שלו מעל לכל שאר החברות המסכנות שמשתמשות ב-DA.

מה שהכי אבסורד זה לראות חברות עם 30 שרתים, אלפי לקוחות שעדיין משתמשים ב-DA.

אני יודע שאתם יכולים להביא לי לינקים לחברות בחו"ל שמתשמשות ב-DA אבל אין מה לעשות, 90% מהחברות אחסון בחול משתמשות ב-CPANEL וזה עובדה.
וזה לא יתכן שכל השוק בעולם דפוק ורק בישראל צודקים לגבי השימוש ב-DA, זה יותר נכון שבישראל השוק דפוק.

יכול להיות שאחת הסיבות שלא משתמשים ב-CPANEL זה אפשרות התשלום לרישיון שהיא מתנהלת באנגלית ואולי יש כאלו שיראו אותה כמסובכת אבל בכלל לא.

אותו הדבר לגבי PAYPAL אני אין לי כוח להרחיב על זה עכשיו.
אז סתם חומר למחשבה, תתחילו להשתמש בCPANEL ותלמדו להעריך ולהבין את העוצמה שבאחסון אתרים.

אה, כן, כמעט שכחתי --> תפסיקו להתקמצן, תתרגלו לאיכות ולא לכמות...
הסיבה ש"אי אפשר לעשות משהו רציני בישראל" היא שאתה מתקמצן על כמה שקלים בשביל לקנות אכסון איכותי בארץ, זה שאתה ממניעים כלכליים בלבד בוחר בארץ "חברות של ילדים בני 10"..זו קמצנות לשמה.

אכסון אתרים (בניגוד לדעה המקובלת) הוא לא משהו שכל ילד יכול לעשות וכן דורש ידע נרחב במגוון גדול של נושאים.

אז אם אתה בוחר להתאכסן אצל ילד שעמידות החברה שלו תלויה בתקופת המבחנים שלו - אל תצפה ליותר מחובבנות, אם אתה מחפש משהו רציני יותר..תתאכסן במקום רציני יותר (יש כיום 5-8 חברות בארץ שניתן להגדיר כרציניות).

"כל העולם יודע"? כל העולם כנראה לא יודע שום דבר..
אני לא אכנס לוויכוח של "מי יותר טוב"..כי בסופו של דבר, זה כמו הוויכוח אם AMD או INTEL יותר טובים..בחיים לא נגיע לשום מסקנה.
אבל לרשום שבארץ משתמשים בDA רק בגלל שהוא יותר זול?
שוב מוכיח שאין לך שום נסיון עם חברה רצינית וכל מה שאתה מחפש בארץ זה מחיר זול,

בינינו, מה אכפת לך באיזה פאנל אתה משתמש?
איזו פונקציה חסרה לך בDA בשביל פעילות שוטפת ובשביל שהקשר הטלפוני / מייל שלך מול חברת האכסון יהיה מינימלי?
אתה באמת מאמין שהשימוש בDA/Cpanel הוא מה שגורם לשרת להיות יותר יציב/מהיר/איכותי?
חברה שמתבססת על הפאנל לניהול השרתים שלה..היא לא חברה, היא ילד עם כמה מאות שקלים בחודש.

הכי אבסורד זה שאתה חיי בסוג של סרט שאיכות של חברת אכסון נמדדת לפי פאנל הניהול שלה,
אז צא מהסרט הזה ותתעורר, המדדים היחידים לקביעה של איכות של חברת אכסון הם יציבות השרתים, מהירות ואיכות התמיכה.

התגובה שלך היא תגובה אופיינית לאותם ילדים בני 10 שאתה כל כך סולד מהם,
"כול מה שישראלי זה חרא, הפאנל שאני משתמש בו הוא הכי טוב בעולם".
תתבגר.

נקודה נוספת,
מעולם לא קיבלתי תלונה מלקוח שאני משתמש בפאנל זה או אחר,
יותר נכון..מלקוח בוגר,
בסופו של דבר, פאנל הניהול? הוא סה"כ כלי שמקל על העבודה של חברת האכסון והלקוח..לא יותר מזה.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 17-05-07, 15:08   # 22
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

בואו נעשה רגע סדר בדברים: לכל אחד יש דיעה, החוכמה היא להביע את הדיעה כמו שצריך ולקבל את של האחר (ואולי, זה רמז שכדאי שתפסיקו לדרוס דעות אחרות באשכול).

אני ספציפי מתחבר לDa יותר, בתור אחש שהיה עם Cpanel בערך שנה (עוד בתחילת הדרך) גם בתור בעל שרת וגם בתור לקוח לי הוא נראה מסורבל ביותר, הפונקציונליות שבו פשוט לא נוחה לי באופן אישי.

אם העלות של Da הייתה יקרה יותר אני הייתי רוכש אותו בתור בעל עסק (כיום אני לא מנהל עסק אבל בעל ניסיון רב בנושא) בגלל שהוא כן פונקציונלי בשבילי.

בנוגע לשיקולים של אחרים (אני לא הייתי מביע "זה מתוך שיקולים כלכליים" כאשר הרוב האלו שהגיבו לא נהלו עסק) שאם הם כספיים או לא, זה העסק יחליט - יש כאלו שאוהבים את דרייקט ויש כאלו שלא, לכאן או לכאן לא צריך להכנס לשיקולים הכלכליים של עסק.

shreder, אם כל הכבוש שבחרת את קהל לקוחותיך בחו"ל ואם כל הכבוד שאם מה שאתה אומר נכון אני לא רואה סיבה להכפיש עסקים של "נערים", ולמה? כי אני הכרתי בניסיוני גם אנשים מבוגרים שלא היו מתאימים לנהל (עד היום עושים את זה).

"כל העולם יודע"? אני לא יודע, אני מכיר גם עוד חברות בחו"ל שמשתמשים בDa ותאמין לי שהם לא מעט, אם זה שאתה חושב שCpanel "לא שמה בכיס הקטן שלה את Da" זה לא אומר שהעולם יודע, זה אומר שאתה יודע והאחרים שאתה מכיר (מדבר סטטיסטי? ציין זאת).

ונמאס לי להגיב על השטויות האחרות שאתה אומר (ואני לא אומר שאתה מדבר שטויות, אבל ספציפית איך שאתה מציג את זה זה פשוט שטויוות) , זה שאתה חיי כצר עין וחושב שאלו שמתקינים Da מטומטמים - זוהי בעיה שלך אישית ואם כל הכבוד לך מר "מנוסה" אולי כדאי שתפתח עיניים ותכיר גם צדדים שונים.

פותח האשכול,
Da לי אישית נוחה יותר, הרבה יותר מCpanel,
אני לא מוצא סיבה לקנות Cpanel שDa מספק אותי,
אולי שרדר כן, רק בגלל שהוא חושב שמי שאם Da מעוגן כ"פשוט" ומי שאם C מעוגן בתור "רציני".

למה הרבה עסקים כאן?
יכול להיות שאלו שיקוליים אישים וכלכליים ביחד,
בכל מקרה, אם da נוח,
אני לא רואה סיבה למה לא להשתמש בו.

אם אתה באופן אישי מחפש חברה עם Cpanel, יש - צריך רק לחפש.
  Reply With Quote
ישן 17-05-07, 15:31   # 23
krer
חבר על

מיני פרופיל

krer לא מחובר  

DA פשוט יותר נוח.
אבל אני לא מסכים עם אלה שאמרו שיש בחו"ל חברות רבות עם DA....
במידה וכן אשמח לקבל פה או בהודעה פרטית איזה 5 כי אני באמת מחפש
יום טוב.
ישן 17-05-07, 15:55   # 24
Ohara
אחראי פורום שמות מתחם

מיני פרופיל

Ohara לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
הסיבה ש"אי אפשר לעשות משהו רציני בישראל" היא שאתה מתקמצן על כמה שקלים בשביל לקנות אכסון איכותי בארץ, זה שאתה ממניעים כלכליים בלבד בוחר בארץ "חברות של ילדים בני 10"..זו קמצנות לשמה.

אכסון אתרים (בניגוד לדעה המקובלת) הוא לא משהו שכל ילד יכול לעשות וכן דורש ידע נרחב במגוון גדול של נושאים.

אז אם אתה בוחר להתאכסן אצל ילד שעמידות החברה שלו תלויה בתקופת המבחנים שלו - אל תצפה ליותר מחובבנות, אם אתה מחפש משהו רציני יותר..תתאכסן במקום רציני יותר (יש כיום 5-8 חברות בארץ שניתן להגדיר כרציניות).

"כל העולם יודע"? כל העולם כנראה לא יודע שום דבר..
אני לא אכנס לוויכוח של "מי יותר טוב"..כי בסופו של דבר, זה כמו הוויכוח אם AMD או INTEL יותר טובים..בחיים לא נגיע לשום מסקנה.
אבל לרשום שבארץ משתמשים בDA רק בגלל שהוא יותר זול?
שוב מוכיח שאין לך שום נסיון עם חברה רצינית וכל מה שאתה מחפש בארץ זה מחיר זול,

בינינו, מה אכפת לך באיזה פאנל אתה משתמש?
איזו פונקציה חסרה לך בDA בשביל פעילות שוטפת ובשביל שהקשר הטלפוני / מייל שלך מול חברת האכסון יהיה מינימלי?
אתה באמת מאמין שהשימוש בDA/Cpanel הוא מה שגורם לשרת להיות יותר יציב/מהיר/איכותי?
חברה שמתבססת על הפאנל לניהול השרתים שלה..היא לא חברה, היא ילד עם כמה מאות שקלים בחודש.

הכי אבסורד זה שאתה חיי בסוג של סרט שאיכות של חברת אכסון נמדדת לפי פאנל הניהול שלה,
אז צא מהסרט הזה ותתעורר, המדדים היחידים לקביעה של איכות של חברת אכסון הם יציבות השרתים, מהירות ואיכות התמיכה.

התגובה שלך היא תגובה אופיינית לאותם ילדים בני 10 שאתה כל כך סולד מהם,
"כול מה שישראלי זה חרא, הפאנל שאני משתמש בו הוא הכי טוב בעולם".
תתבגר.

נקודה נוספת,
מעולם לא קיבלתי תלונה מלקוח שאני משתמש בפאנל זה או אחר,
יותר נכון..מלקוח בוגר,
בסופו של דבר, פאנל הניהול? הוא סה"כ כלי שמקל על העבודה של חברת האכסון והלקוח..לא יותר מזה.

מאיפה הבנת שאני אישית מתקמצן לשלם על אחסון בארץ?
מאיפה בכלל הבנת שאני מתאחסן בארץ?
אין לי אתר אחד אפילו שמאוחסן בארץ, תקרא שוב את ההודעעה שלי ותבין.
אני בכלל לא אמרתי שכל מה שישראלי זה חרא, אתה באמת צריך לחזור ולקרוא את מה שכתבתי, נראה כאילו אתה הכותב מעצבים ולא מהראש.
אני אישית לא מעוניין לפתוח עסק ללקוחות ישראלים, מניסיון.
בוא נאמר שכרגע אני מוכר תוכנה באינטרנט ללקוחות מחו"ל ב-280$, וכן, היא שווה את זה ואפילו יותר.
עכשיו לקוחות בחו"ל משלמים על זה בלי בעיה ואפילו אומרים לי שאני צריך להעלות את המחיר (כן, הלקוחות אומרים את זה).
בארץ ניסיתי למכור את אותה המערכת בדיוק ותנחש כמה הציעו לי? "100 ש"ח וזה גם לא כ"כ שווה את זה", או "אני לא הייתי משלם יותר מ-70 ש"ח על זה", אלו רק 2 מכל התגובות שקיבלתי כשניסיתי לפתח את השוק הספציפי בארץ.
ולא, אלו לא רק היו ילדים, היו גם כמה ישראלים מבוגרים שפנו אלי עם תגובות דומות.

עכשיו, בתור בן-אדם נורמלי, מה אתה היית עושה?

בקשר להשוואה בין CPANEL ל-DA.
DA אולי טוב ללקוח עם אתר פשוט ולמנהל חברת אחסון עם אתרים פשוטים ולא כ"כ מורכבים.
DA לא מציע חצי ממה שCPANEL מציע.
סתם לדוגמה, חסימת IP שיש בCPANEL, או כל הלוגים שאתה יכול לצפות בהם, אפשרויות הגיבוי שיש לך ועוד הרבה דברים שאני לא רוצה סתם לרשום כי אני לא 100% מכיר את כל הפונקציות.
בתור בעל החברה שמשתמש ב-CPANEL יש לך הרבה יותר אפשרויות ניהול והגדרות כולל TWEAKים שאפשר לעשות לשרת ולהתאים אותו ליעודים מסוימים.
כמו כן, ב-DA, אתה תשתמש הרבה יותר ב-SSH מאשר שתשמש בו ב-CPANEL כי ב-CPANEL כמה שאתם אומרים שהוא מסורבל יש לך GUI להכל.

בכל מקרה, אם אתה מגיב, תגיב מהראש ולא מעצבים.
היית מגיב הפוך אם היית משתמש ב-CPANEL, תהיה בטוח...
ישן 17-05-07, 16:07   # 25
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל

דניאל לא מחובר  

האמת שאתה צודק,
רוב ההודעה הקודמת נרשמה מתוך "עצבים" אבל עם הרבה מחשבה,
כי הרושם שהתקבל הוא שאתה מנסה לחסוך כמה שקלים אז אתה מתאכסן אצל חברות ילדים בארץ ואז מתלונן, אגב..זה עדין הרושם המתקבל.

הבנתי שכרגע אין לך אפילו אתר אחד בארץ, את זה היה אפשר לראות בברור בין השורות, וגם עניתי לך על כך..כנראה כי תמיד ניסית להתאכסן בחברות "ילדים" ולכן נכוות, דיי צפוי האמת.

בנוגע לCPANEL,
יש הרבה אפשרויות שהCPANEL מציע שאני היום בתור מנהל רשת לא מבין איך מנהל רשת אחר נותן גישה ללקוחות שלו לעשות דברים כאלה על השרת:
לחסום IP ברמת שרת? למה שתהיה לו אפשרות כזו? בשביל מה קיימים מנהלי רשת בחברת האכסון? ואם הוא חוסם את עצמו? ואם החסימה שלו חוסמת מאותו IP לגשת לאתרים נוספים על אותו השרת? איך מנהל הרשת יכול להשאיר החלטה כזו בידי הלקוח?

הDA מציע כל מה שצריך הלקוח בצורה בסיסית,
שזה לפתוח מיילים, מסדי נתונים, להוסיף דומיינים וכו'..
לפעמים, הוא גם מאפשר יותר מידי אפילו (להוסיף CRON לדוגמא - למה יותר מידי? עיין בתשובה למעלה).

ברור שמנהל רשת צריך להשתמש בSSH...מה זאת אומרת? אחרת מה הוא עושה כשיש באג בcpanel שעדין לא יצא לו תיקון? מה הוא עושה כשהוא רוצה לעשות משהו שלא מובנה במערכת?
אם זה הטיעון שלך למה צריך להשתמש בcpanel וככה גם חברת האכסון שלך חושבת? תחליף חברת אכסון..ומהר, מדובר גם סה"כ בחבורה של ילדים (יכול להיות שהם בני 30, אבל ההתנהגות שלהם זהה).

עובדתית, בשביל לנהל שרת linux לדוגמא..צריך להכיר linux ולדעת איך לעבוד איתו (SSH זה סה"כ הconsol המאובטח שעובדים איתו).

אם מנהל הרשת אצלך מנהל את החברה שלו באמצעות הפאנל בלבד (עם הgui הנוח שלו), תעזוב - ומהר, כי ברגע שתהיה תקלה..תסמוך על זה שהוא לא ידע איך להתמודד איתה.

בנוגע למורכבות האתרים שאני מנהל בעזרת DA,
בלי להכנס לאתרים (ויש לא מעט, ולא מעט מורכבים)...מה הקשר?
איך פאנל הניהול שאתה משתמש בו קשור למורכבות האתר שאתה מנהל? מה הקשר בין פאנל הניהול לאפליקציה שאתה מריץ כלקוח?
אני אענה לך, שום קשר.

אולי אני מגיב מעצבים,
אבל אתה מגיב מחוסר ידע טכני ואמונה שהאכסון שאתה יושב בו כרגע טוב רק בגלל שהוא עובד עם cpanel.
כתבתי...ואני אכתוב שוב לסיכום,
אין שום קשר בין איכות חברת אכסון, מורכבות האתרים שמתאכסנים בה, כמה לקוחות יש לחברה או איפה היא ממקומת לבין פאנל הניהול בה היא משתמש.

Reply With Quote
ישן 17-05-07, 16:22   # 26
Ohara
אחראי פורום שמות מתחם

מיני פרופיל

Ohara לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
האמת שאתה צודק,
רוב ההודעה הקודמת נרשמה מתוך "עצבים" אבל עם הרבה מחשבה,
כי הרושם שהתקבל הוא שאתה מנסה לחסוך כמה שקלים אז אתה מתאכסן אצל חברות ילדים בארץ ואז מתלונן, אגב..זה עדין הרושם המתקבל.

הבנתי שכרגע אין לך אפילו אתר אחד בארץ, את זה היה אפשר לראות בברור בין השורות, וגם עניתי לך על כך..כנראה כי תמיד ניסית להתאכסן בחברות "ילדים" ולכן נכוות, דיי צפוי האמת.

בנוגע לCPANEL,
יש הרבה אפשרויות שהCPANEL מציע שאני היום בתור מנהל רשת לא מבין איך מנהל רשת אחר נותן גישה ללקוחות שלו לעשות דברים כאלה על השרת:
לחסום IP ברמת שרת? למה שתהיה לו אפשרות כזו? בשביל מה קיימים מנהלי רשת בחברת האכסון? ואם הוא חוסם את עצמו? ואם החסימה שלו חוסמת מאותו IP לגשת לאתרים נוספים על אותו השרת? איך מנהל הרשת יכול להשאיר החלטה כזו בידי הלקוח?

הDA מציע כל מה שצריך הלקוח בצורה בסיסית,
שזה לפתוח מיילים, מסדי נתונים, להוסיף דומיינים וכו'..
לפעמים, הוא גם מאפשר יותר מידי אפילו (להוסיף CRON לדוגמא - למה יותר מידי? עיין בתשובה למעלה).

ברור שמנהל רשת צריך להשתמש בSSH...מה זאת אומרת? אחרת מה הוא עושה כשיש באג בcpanel שעדין לא יצא לו תיקון? מה הוא עושה כשהוא רוצה לעשות משהו שלא מובנה במערכת?
אם זה הטיעון שלך למה צריך להשתמש בcpanel וככה גם חברת האכסון שלך חושבת? תחליף חברת אכסון..ומהר, מדובר גם סה"כ בחבורה של ילדים (יכול להיות שהם בני 30, אבל ההתנהגות שלהם זהה).

עובדתית, בשביל לנהל שרת linux לדוגמא..צריך להכיר linux ולדעת איך לעבוד איתו (SSH זה סה"כ הconsol המאובטח שעובדים איתו).

אם מנהל הרשת אצלך מנהל את החברה שלו באמצעות הפאנל בלבד (עם הgui הנוח שלו), תעזוב - ומהר, כי ברגע שתהיה תקלה..תסמוך על זה שהוא לא ידע איך להתמודד איתה.

בנוגע למורכבות האתרים שאני מנהל בעזרת DA,
בלי להכנס לאתרים (ויש לא מעט, ולא מעט מורכבים)...מה הקשר?
איך פאנל הניהול שאתה משתמש בו קשור למורכבות האתר שאתה מנהל? מה הקשר בין פאנל הניהול לאפליקציה שאתה מריץ כלקוח?
אני אענה לך, שום קשר.

אולי אני מגיב מעצבים,
אבל אתה מגיב מחוסר ידע טכני ואמונה שהאכסון שאתה יושב בו כרגע טוב רק בגלל שהוא עובד עם cpanel.
כתבתי...ואני אכתוב שוב לסיכום,
אין שום קשר בין איכות חברת אכסון, מורכבות האתרים שמתאכסנים בה, כמה לקוחות יש לחברה או איפה היא ממקומת לבין פאנל הניהול בה היא משתמש.

דבר ראשון, החברה שאני מאוחסן בה מחזיקה כרגע למעלה מ-25,000 לקוחות, הם יודעים מה הם עושים ואף פעם לא אמרו לי שהם לא משתמשים ב-SSH ורק בגלל זה יש להם CPANEL, ממש לא.
יש לי 2 שרתים יעודיים אצלם והם גם מתחזקים אותם 100% וטפו טפו טפו בינתיים הכל רץ כמו שצריך בלי בעיות.
חוץ ממני יש להם בערך עוד 450 שרתים יעודיים עם חוות שרתים משלהם ורק שלהם.
אז בוא תגיד לי אם הם מקצועיים או לא, והחברה היא HostDime.com

עכשיו, את האמת אני לא כ"כ נכוותי באחסון של ילדים קטנים בארץ, אני תמיד ווידאתי ותק של 6 חודשים, חברה רשומה ומפרטי שרת.
אוחסנתי אצל Israel-serv שהיו בסדר, לא מרשימים ולא מאכזבים, פשוט לא מיועדים להתמודד עם אתרים גדולים כמו כל חברת אחסון חובבנית פה, ולא, אני לא כולל את שלך SPD כי את האמת שלא ניסיתי רק בגלל ה-פאנל...

היה לי את האתר Ez-Forum.net
הוא היה מאוחסן אצל 3 מהחברות עם המוניטין הכי טוב כאן בהוסטס ואף אחת לא הצליחה להתמודד איתו, חברה אחת אפילו אמרת לי לעזוב כי אני מעמיס על השרת (HOSTRICK).
אבל למה באמת לא יכולתי להתאחסן אצל חברה עם DA?
--> הפאנל פשוט לא יכל להתמודד עם גודל המסד, פשוט הפיל את השרת, לא הייתה אפשרות לגבות את המסד וזה רק הרס את המסד שאפילו REPAIR לא עזר, רק שגיאות שאף אחד לא ידע לפתור.
הייתי צריך למחוק את כל הפורומים הקיימים ולהתחיל הכל מחדש על שרת חדש, וכך שוב קרה עם השרת החדש עד שמכרתי את האתר ולא יודע איפה מאחסנים אותו עכשיו.
הגודל של המסד היה 250 מגה אבל עם מאות טבלאות.
אני יודע בבירור שלשותף שלי יש את אותו שירות אחסון פורומים עם 10,000 פורומים פעילים על שרת עם CPANEL והוא מבצע גיבויים והכל בלי שום בעיה בכלל.

אז אני אישית נכוותי מ-DA ולא מחרבת אחסון כי זה לא היה קשור לחברה עצמה אלא לפאנל.

Last edited by Ohara; 17-05-07 at 16:24..
  Reply With Quote
ישן 17-05-07, 16:33   # 27
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
הפאנל פשוט לא יכל להתמודד עם גודל המסד, פשוט הפיל את השרת, לא הייתה אפשרות לגבות את המסד וזה רק הרס את המסד שאפילו REPAIR לא עזר, רק שגיאות שאף אחד לא ידע לפתור.
זה מה שהחברת אכסון אמרה לך?
זה לא שהפאנל לא יכל, חברת האכסון לא יכלה להתמודד.

ציטוט:
היה לי את האתר Ez-Forum.net
הוא היה מאוחסן אצל 3 מהחברות עם המוניטין הכי טוב כאן בהוסטס ואף אחת לא הצליחה להתמודד איתו, חברה אחת אפילו אמרת לי לעזוב כי אני מעמיס על השרת (HOSTRICK).
מבדיקה קצרה עולה שהאתר הזה מתאכסן על שרת שעובד עם DA..
(http://ez-forum.net:2222

Reply With Quote
ישן 19-05-07, 17:13   # 28
DoR_Z
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DoR_Z לא מחובר  

מישהו יכולל להעלאות תמונה להראות לי איך ניראה? :S
ישן 19-05-07, 17:26   # 29
Gak | WebPower.co.il
חבר וותיק

מיני פרופיל

Gak | WebPower.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DoR_Z צפה בהודעה
מישהו יכולל להעלאות תמונה להראות לי איך ניראה? :S
http://www.cpanel.net/products/cPane...try_cp_whm.htm
  Reply With Quote
ישן 19-05-07, 17:44   # 30
DoR_Z
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DoR_Z לא מחובר  

ממש מסובך :S
יש גירסא בעברית?

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום