הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-03-06, 12:04   # 81
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter
קיבלתי היום זימון לצו ראשון
24.7 בחיפה.
איך הם מחלקים את התאריכים של הזימונים? לפי מה?
כי אחד שאני מכיר , נולד שבוע אחרי, וקיבל זימון לחודשיים לפני (גם שלחו לו היום ..)
הם עושים בדיקות לעוורי צבעים? כי בטופס ששלחו עם הזימון יש סעיף לבעלי משקפיים, ואין לי, אבל כן יש לי בעיות עם צבעים (עשיתי בדיקה לזה השנה, אבל אין משהו חד משמעי, הרופאה אמרה שבצו הראשון יגידו לי מה בדיוק יש לי)
את הטופס הזה אני צריך לשלוח להם תוך 14 יום ממתי שקיבלתי אותו (14 יום מהיום) נכון?

מה אני צריך להביא לצו הראשון חוץ מת.ז. , את הזימון, תוצאות של בדיקות שתן?

עוד משהו, יש לי בעיות גב, אסור לי לסחוב יותר מ5 קילו =], אבל אין שום סעיף לגבי זה בטופס בריאות, לגבי האסטמה רשמתי, וגם סימנתי בעיגול שזה אסטמה. ניתוח גם רשמתי על תוספתן.

יש לך אתר שיש בו מבחני פסיכוטכני כמו של הצבא שאפשר לראות בערך במה מדובר?
כאילו אני יודע מה זה מבחן פסיכוטכני, עשיתי כבר, אבל בכל זאת שאני יראה..

אם יש לך המלצות על שעת הגעה ודברים כאלה תגיד לי, תודה מראש
רון אלטר.
אם אני זוכר נכון, התאריך לזימון בצו ראשון נקבע לפי יום הולדת 17 ע"פ התאריך העברי. מה זה אומר לך? כלום. זה ממש לא משנה אם אתה עושה צו ראשון לפני בחור שנולד אחריך.. סתם בירוקרטיה של הצבא

בבדיקות רפואיות בודקים לך את הראייה וגם עיוורון צבעים.. כדאי שתביא אישור מאופטומטריסט (או איך שלא קוראים לזה שמתעסק עם זה..) וכנ"ל לגבי בעיות הגב.

את השאלון רפואי שהבאת אני ממליץ לך להביא אותו ביום של הצו ראשון ולא לשלוח להם את זה בדואר (בדר"כ יש להם נטייה לאבד את זה). תביא את זה איתך ותגיש את זה לקצין שבודק אותך בועדה הרפואית, זה הכי בטוח. בדיקת שתן אתה יכול לעשות במקום..

המלצה? תבוא רגוע, אחרי שישנת הרבה בלילה ומדי פעם מותר לשקר בראיון אישי...

ישן 30-03-06, 13:45   # 82
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
מה ככה ? חכה חכה אני אומר למפקד שלך :P

ישן 30-03-06, 14:23   # 83

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
אם אני זוכר נכון, התאריך לזימון בצו ראשון נקבע לפי יום הולדת 17 ע"פ התאריך העברי. מה זה אומר לך? כלום. זה ממש לא משנה אם אתה עושה צו ראשון לפני בחור שנולד אחריך.. סתם בירוקרטיה של הצבא

בבדיקות רפואיות בודקים לך את הראייה וגם עיוורון צבעים.. כדאי שתביא אישור מאופטומטריסט (או איך שלא קוראים לזה שמתעסק עם זה..) וכנ"ל לגבי בעיות הגב.

את השאלון רפואי שהבאת אני ממליץ לך להביא אותו ביום של הצו ראשון ולא לשלוח להם את זה בדואר (בדר"כ יש להם נטייה לאבד את זה). תביא את זה איתך ותגיש את זה לקצין שבודק אותך בועדה הרפואית, זה הכי בטוח. בדיקת שתן אתה יכול לעשות במקום..

תודה על התשובות.

על מה לשקר? יש משהו ספציפי?

ישן 30-03-06, 14:31   # 84
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter
תודה על התשובות.

כן אם היא תשאל אותך שאתה מעשן ואתה באמת מעשן תגיד לה שאתה לא...
אם היא תשאל אותך אם אתה רב מכות או רבת בעבר תגיד לה שלא..

זה יעזור לך בקב"א.

ישן 30-03-06, 14:34   # 85

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm
כן אם היא תשאל אותך שאתה מעשן ואתה באמת מעשן תגיד לה שאתה לא...
אם היא תשאל אותך אם אתה רב מכות או רבת בעבר תגיד לה שלא..

זה יעזור לך בקב"א.
לא רב מכות ולא מעשן.
לא צריך לשקר
גמישות יתר נחשבת כמשהו לא תקין ?
כי אני קצת יותר מידי גמיש

ישן 30-03-06, 14:48   # 86
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

הכי טוב זה לשחק אותה ילד טוב ירושלים בראיון
לא רב עם מורים, לא רב עם חברים... מכין שיעורים... ילד מסודר מאורגן וכו'... קיצר להיות מושלם

ישן 30-03-06, 18:07   # 87
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter
תודה על התשובות.

אממ בהתחלה סביר להניח שהיא תשאל אותך "מה אתה רוצה לעשות בצבא?" ותענה נניח "משהו עם מחשבים.." ויש לך פרופיל קרבי אז סביר להניח שהיא תשאל אותך:

ואם הצבא ישלח אותך נניח לגולני, מה תעשה?

עכשיו אתה בכלל לא בראש שלך קרבי, אז אתה לא תגיד לה "אני אשתמט מצה"ל" אלא תגיד לה בחוכמה - אני לא כ"כ מעוניין להיות בקרבי אבל אם צה"ל ישבץ אותי כקרבי סביר להניח שהוא צריך מישהו שם. אני אנסה לפעול לשינוי ההחלטה להציב אותי קרבי ואם לא יילך.. אז אני אעשה כמיטב יכולתי בתפקיד שהצבא הציב אותי בו (או משהו כזה)..

ואל תגיד לה שאתה מקובל כל כולם בכיתה וכולם חברים שלך (כי בתכל'ס זה לא נכון לגבי אף אדם)..

ישן 30-03-06, 18:15   # 88
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
אממ בהתחלה סביר להניח שהיא תשאל אותך "מה אתה רוצה לעשות בצבא?" ותענה נניח "משהו עם מחשבים.." ויש לך פרופיל קרבי אז סביר להניח שהיא תשאל אותך:

ואם הצבא ישלח אותך נניח לגולני, מה תעשה?

עכשיו אתה בכלל לא בראש שלך קרבי, אז אתה לא תגיד לה "אני אשתמט מצה"ל" אלא תגיד לה בחוכמה - אני לא כ"כ מעוניין להיות בקרבי אבל אם צה"ל ישבץ אותי כקרבי סביר להניח שהוא צריך מישהו שם. אני אנסה לפעול לשינוי ההחלטה להציב אותי קרבי ואם לא יילך.. אז אני אעשה כמיטב יכולתי בתפקיד שהצבא הציב אותי בו (או משהו כזה)..

ואל תגיד לה שאתה מקובל כל כולם בכיתה וכולם חברים שלך (כי בתכל'ס זה לא נכון לגבי אף אדם)..
אני הלכתי על משהו דומה, אבל בלי הקטע שאני אבצע את התפקיד שהצבא יבחר לי - אם הוא קרבי. אמרתי שאני לא אסכים בשום פנים ואופן לשרת בקרבי :ם אבל היא גם ככה לא רושמת כלום. לא היה לה דף אפילו...

דרך אגב, יש אנשים שהם מקובלים וכולם אוהבים אותם. שני סוגים:
א' - עשירים שאוהבים לתת (כדי לקבל צומת לב כמובן...). הם מקובלים מהסיבות הלא נכונות.
ב' - כוסיות. (אין מה להוסיף :|) אהה וככל שהן טיפשות יותר, ככה יותר אנשים אוהבים אותן.

ישן 30-03-06, 18:48   # 89
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
אני הלכתי על משהו דומה, אבל בלי הקטע שאני אבצע את התפקיד שהצבא יבחר לי - אם הוא קרבי. אמרתי שאני לא אסכים בשום פנים ואופן לשרת בקרבי :ם אבל היא גם ככה לא רושמת כלום. לא היה לה דף אפילו...

דרך אגב, יש אנשים שהם מקובלים וכולם אוהבים אותם. שני סוגים:
א' - עשירים שאוהבים לתת (כדי לקבל צומת לב כמובן...). הם מקובלים מהסיבות הלא נכונות.
ב' - כוסיות. (אין מה להוסיף :|) אהה וככל שהן טיפשות יותר, ככה יותר אנשים אוהבים אותן.
היא לא רושמת כלום אבל דקה אחרי שהיא יוצאת מהחדר מטר על מטר היא הולכת למחשב ורושם סיכום של השיחה. לדעתי זה הוריד לך די הרבה בקב"א המשפט הזה שבשום פנים ואופן לא תשרת קרבי..

ישן 30-03-06, 19:19   # 90
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
היא לא רושמת כלום אבל דקה אחרי שהיא יוצאת מהחדר מטר על מטר היא הולכת למחשב ורושם סיכום של השיחה. לדעתי זה הוריד לך די הרבה בקב"א המשפט הזה שבשום פנים ואופן לא תשרת קרבי..
אני לא חושב. היא דווקא די התלהבה ממני. הייתה אחלה. חוץ מזה, אני לא מעוניין בקרבי גם כי יש לי קרסול דפוקה - הלכה לי הקרסול לפני כ4 שנים. אבל אין לי לזה שום טופס רשמי. רק העובדה שעברתי 121321312 טיפולים ושום דבר לא עזר או אבחן את הבעיה.

אז הצבא נתן לי פרופיל קרבי :\ דרך אגב, אני אישית מעדיף לשרת במשהו מגעיל מאשר בקרבי, אבל אני עדין לא חושב שזה הוריד לי קב"א בכלל. אני פשוט "עוד נער שלא רוצה קרבי"...

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום