הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-10-15, 09:23   # 11
NoBoDy
חבר בקהילה

NoBoDy's Avatar

מיני פרופיל

NoBoDy לא מחובר  

אתר מצויין! ישר למועדפים!
  Reply With Quote
ישן 18-10-15, 10:27   # 12
Rhost
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Rhost

Rhost לא מחובר  

JTS צודק, קצת הרסת ששמת את הפרסומת, אצלי יש חוסם פרסומות ולהתחיל לנטרל אותו בשביל להכנס לתמונה זה הורס את החוויה של הצפייה של התמונה
מה שגורם לי לצאת מהאתר ולחפש במקום אחר
ישן 18-10-15, 19:55   # 13
DavidGriver
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DavidGriver לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Rhost צפה בהודעה
JTS צודק, קצת הרסת ששמת את הפרסומת, אצלי יש חוסם פרסומות ולהתחיל לנטרל אותו בשביל להכנס לתמונה זה הורס את החוויה של הצפייה של התמונה
מה שגורם לי לצאת מהאתר ולחפש במקום אחר
לנטרל חוסם פרסומות זה עניין של 2 לחציות וזה מבטל רק לאתר בכל החוסמים
בכל מקרה אתה מוזמן למצוא אתר אחר שעושה את מה שאני עושה ואתה לא תמצא, אולי אחד ויש בו בערך חמישית מכמות התמונות.
אני מביא פה הרבה ערך המינימום שאני יכול לבקש זה שאני אוכל לכסות את הכסף שאני משלם על תעבורה ושרת עם פרסומת אחת נעימה לעין שלא מפריעה לחוויה בכלל.

Last edited by DavidGriver; 18-10-15 at 20:01..
  Reply With Quote
ישן 18-10-15, 20:19   # 14
impact
חבר בקהילה

מיני פרופיל

impact לא מחובר  

כבר חודשים שאני לא מגיב כאן כי אין אתרים שראויים לביקורות רציניות - אבל על זה אני חייב להגיב.
מאד התלהבתי כמעצב לראות את האתר הזה עד שניסיתי להוריד תמונה וקיבלתי את "השגיאה" החמודה עם הסמיילי המתוק ומה שעשיתי כמובן זה ללחוץ על ה-X המהולל ולא לחזור לשם יותר.
ציטוט:
I rely on ad-revenue to cover server costs. please disable adblocker to download photos - you will see only one ad per page. promise
מה שעשית פה זה להבריח 80% מהגולשים שבאמת מחפשים דרך קלה, פשוטה, נוחה וחוקית להוריד תמונות לשימוש מסחרי.
האתר הוא לאנשים קמצנים ועצלנים שלא מוכנים לשלם שקל עבור תמונה וזה בסדר לחלוטין ואני אחד כזה.
אבל כשאתה פונה לקהל יעד כזה אתה כנראה שוכח שאתה פונה במיוחד לקהל שלא יכולים לראות פרסומת הכי קטנה ומזערית ככל שתהיה (אפילו ההודעות שהחלו לצוץ באתרים גדולים: "האתר הזה משתמש בקוקיז").

זה שאתה רוצה לכסות את מה שאתה משלם כדי לתחזק את האתר זה נחמד מאד ויפה - אבל יש דרך לעשות זאת, במיוחד שאנחנו חיים בתקופה שבה אנחנו רוצים הכל קל והכל מהר והכל נגיש בלי יותר מידי זיוני שכל - ותאמין לי יש המון דרכים לכסות.
זה מזכיר לי אתרים לפני כמה שנים שדרשו ממשתמשים ללחוץ על הפרסומת כדי להיכנס לתוכן שהם מעוניינים לצפות. זה בדיוק כמו שתבקש על כל תמונה דולר אחד. אף אחד שרוצה תמונות בחינם לא יעשה זאת. אין לנו את הכוח לבטל את החוסם פרסומות שלנו כדי לצפות בתוכן שלך, אין לנו כוח לחפש תמונות ולראות פרסומת להסרת שיער. אין לנו כוח לזה אנחנו ע-צ-ל-נ-י-ם.

אל תנצל את המונופול שלך בתחום האתרים הזה כי אתה לא יכול לדעת אם יבוא לך פתאום פייסבוק מה שעשה למייספייס שישנה את כל מה שהכרת על המונופול שלך.
אין ספק שהרעיון הוא מעולה אבל האתר מגוחך לחלוטין.
בהצלחה.

עריכה: עשיתי חיפוש זריז בגוגל ומצאתי אתר עם תמונות ברזולוציה סופר גבוהה וסופר איכותית לכל שימוש שארצה.
אמנם התמונות הן יותר רקעים ונושא מעט שונה, אבל אני חושב שאת הקונספט אתה כבר מבין. ולא, לא צריך לבטל חוסם פרסומות.
https://unsplash.com

Last edited by impact; 18-10-15 at 20:44..
  Reply With Quote
ישן 18-10-15, 21:09   # 15
DavidGriver
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DavidGriver לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי impact צפה בהודעה
כבר חודשים שאני לא מגיב כאן כי אין אתרים שראויים לביקורות רציניות - אבל על זה אני חייב להגיב.
מאד התלהבתי כמעצב לראות את האתר הזה עד שניסיתי להוריד תמונה וקיבלתי את "השגיאה" החמודה עם הסמיילי המתוק ומה שעשיתי כמובן זה ללחוץ על ה-X המהולל ולא לחזור לשם יותר.

מה שעשית פה זה להבריח 80% מהגולשים שבאמת מחפשים דרך קלה, פשוטה, נוחה וחוקית להוריד תמונות לשימוש מסחרי.
האתר הוא לאנשים קמצנים ועצלנים שלא מוכנים לשלם שקל עבור תמונה וזה בסדר לחלוטין ואני אחד כזה.
אבל כשאתה פונה לקהל יעד כזה אתה כנראה שוכח שאתה פונה במיוחד לקהל שלא יכולים לראות פרסומת הכי קטנה ומזערית ככל שתהיה (אפילו ההודעות שהחלו לצוץ באתרים גדולים: "האתר הזה משתמש בקוקיז").

זה שאתה רוצה לכסות את מה שאתה משלם כדי לתחזק את האתר זה נחמד מאד ויפה - אבל יש דרך לעשות זאת, במיוחד שאנחנו חיים בתקופה שבה אנחנו רוצים הכל קל והכל מהר והכל נגיש בלי יותר מידי זיוני שכל - ותאמין לי יש המון דרכים לכסות.
זה מזכיר לי אתרים לפני כמה שנים שדרשו ממשתמשים ללחוץ על הפרסומת כדי להיכנס לתוכן שהם מעוניינים לצפות. זה בדיוק כמו שתבקש על כל תמונה דולר אחד. אף אחד שרוצה תמונות בחינם לא יעשה זאת. אין לנו את הכוח לבטל את החוסם פרסומות שלנו כדי לצפות בתוכן שלך, אין לנו כוח לחפש תמונות ולראות פרסומת להסרת שיער. אין לנו כוח לזה אנחנו ע-צ-ל-נ-י-ם.

אל תנצל את המונופול שלך בתחום האתרים הזה כי אתה לא יכול לדעת אם יבוא לך פתאום פייסבוק מה שעשה למייספייס שישנה את כל מה שהכרת על המונופול שלך.
אין ספק שהרעיון הוא מעולה אבל האתר מגוחך לחלוטין.
בהצלחה.

עריכה: עשיתי חיפוש זריז בגוגל ומצאתי אתר עם תמונות ברזולוציה סופר גבוהה וסופר איכותית לכל שימוש שארצה.
אמנם התמונות הן יותר רקעים ונושא מעט שונה, אבל אני חושב שאת הקונספט אתה כבר מבין. ולא, לא צריך לבטל חוסם פרסומות.
https://unsplash.com
אני אענה על כל הנקודות שלך.

1. אשמח אם תספר לי על דרכים ריאליות לכסות עלות של שרת דומיין ותעבורה בלי לשים פרסומות.
2. אני חושב שכל התרבות הזאת נגד פרסומות היא מגוכחת, גם אני חוסם פרסומות והתחלתי לחסום פרסומות מהסיבה הפשוטה שהן היו צועקות, 20 על כל עמוד, ומעצבנות לעין. אני מבקש מהגולש שאם הוא משתמש בעבודה הקשה שלי שיקח שניה וחצי ויבטל את החוסם פרסומות - (זה לוקח 2 לחיצות, אחת על האייקון של התוספת, ואחת על האייקון שמכבה)
אני גם מספר לגולש שהוא יראה רק פרסומת אחת בעמוד והיא לא מפריע לעין כלל וכלל, אפילו מאוד אסטתית. בכל מקרה אם הגולש מחליט לעזוב ולא מבין אותי בעיה שלו בעיקר, כי לי הוא גם ככה לא היה עווזר שהוא גולש עם חוסם פרסומות.

אגב, רק שתדע שקיבלתי כבר המון פידבק על האתר, יש לי אלפי גולשים, וכולם הבינו למה אני עושה את זה. אתה יודע מי היחידים כמעט שהתלוננו? ישראלים. אולי כדאי שתשנה את הקו המחשבה שלך ותבין שלא כל פרסומת זה התגלמותו של הרשע ושלא מגיע לך לקבל הכל בחינם ולחסום פרסומות.

עריכה:
כמעט שכחתי, unsplash זה אחד מ30 המקורות שלי וכל התמונות שיש שמה יש גם אצלי ועוד אלפים. האתר שלי הוא בדיוק כדי שלא תצטרך להכנס להרבה אתרים, זה אוסף הכל במקום אחד.

Last edited by DavidGriver; 18-10-15 at 21:24..
  Reply With Quote
ישן 18-10-15, 23:40   # 16
impact
חבר בקהילה

מיני פרופיל

impact לא מחובר  

אם הצלחת לגרום לגולש ללחוץ על פרסומת כדי לקבל תוכן - אז את הבעיה (כן, בעיה) הזו אתה כבר תוכל לפתור לבד. הגעת הכי רחוק - אם תלך אחורה תאמין לי שתמצא את התשובה לחוסר ההכנסה הכספית שלך.

אני אתייחס יותר לנקודה הזאת,
ציטוט:
נכתב במקור על ידי DavidGriver צפה בהודעה
אגב, רק שתדע שקיבלתי כבר המון פידבק על האתר, יש לי אלפי גולשים, וכולם הבינו למה אני עושה את זה. אתה יודע מי היחידים כמעט שהתלוננו? ישראלים. אולי כדאי שתשנה את הקו המחשבה שלך ותבין שלא כל פרסומת זה התגלמותו של הרשע ושלא מגיע לך לקבל הכל בחינם ולחסום פרסומות.
1. זה שקיבלת פידבק חיובי על האתר לא ישנה את דעתי, להפך - זה יגרום לי לחשוב אלו מן אנשים יתנו ביקורת חיובית (ככל שתהיה) על אתר שמכריח משתמשים לעשות משהו כדי לקבל משהו בחינם ("חינם").
2. אלפי גולשים? עוד נתון סטטיסטי שלא עוזר לי. אבל היי - אני אחד מהאלפים שנכנס ועזב אחרי כמה שניות בודדות. לך תדע עוד כמה.
3. זה שאתה לוקח את זה למקום של תרבות זו כבר בעיה שתצטרך לפתור כי אנחנו ישראלים ואם קהל היעד שלך לא היו ישראלים אז האשכול הזה לא מתאים לפורום ישראלי שגולשים בו אנשים ישראלים ויש להם דעות ישראליות.
4. אני לא אשנה את קו המחשבה שלי כי אתה רוצה לעשות עוד כסף ואני רוצה לעזור לגרום לך לחשוב איך לעשות כסף בדרך נכונה. זה טוב, זה נחמד ונכון זו גם מטרת האתר שלך ושל כמעט כל אתר בעולם.
5. "התגלמותו של הרשע"? לאיפה לקחת את זה חבוב? תסתכל על האתר, תעשה חושבים, תלמד פירסום, שיווק, חווית משתמש ושימוש נכון בתוכן ורק אז תבין (כמו שאני הבנתי מזמן) שלהכריח אתה לא יכול (טכנית כן. אבל למה שנקשיב לך?).

ונזכרתי, אם כבר "לשנות את קו המחשבה שלי" - אחזיר אותך קצת אחורה. מעניין שמתוך שלוש תכונות שאתה לא סובל ולא נוח לך איתן, שתיים מהן מתקיימות ב-LibreStock (אבל מתקיימות חזק).

לילה שקט.

Last edited by impact; 19-10-15 at 00:06..
  Reply With Quote
ישן 19-10-15, 09:26   # 17
DavidGriver
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DavidGriver לא מחובר  

ציטוט:
אם הצלחת לגרום לגולש ללחוץ על פרסומת כדי לקבל תוכן - אז את הבעיה (כן, בעיה) הזו אתה כבר תוכל לפתור לבד. הגעת הכי רחוק - אם תלך אחורה תאמין לי שתמצא את התשובה לחוסר ההכנסה הכספית שלך.

אני אתייחס יותר לנקודה הזאת,

1. זה שקיבלת פידבק חיובי על האתר לא ישנה את דעתי, להפך - זה יגרום לי לחשוב אלו מן אנשים יתנו ביקורת חיובית (ככל שתהיה) על אתר שמכריח משתמשים לעשות משהו כדי לקבל משהו בחינם ("חינם").
2. אלפי גולשים? עוד נתון סטטיסטי שלא עוזר לי. אבל היי - אני אחד מהאלפים שנכנס ועזב אחרי כמה שניות בודדות. לך תדע עוד כמה.
3. זה שאתה לוקח את זה למקום של תרבות זו כבר בעיה שתצטרך לפתור כי אנחנו ישראלים ואם קהל היעד שלך לא היו ישראלים אז האשכול הזה לא מתאים לפורום ישראלי שגולשים בו אנשים ישראלים ויש להם דעות ישראליות.
4. אני לא אשנה את קו המחשבה שלי כי אתה רוצה לעשות עוד כסף ואני רוצה לעזור לגרום לך לחשוב איך לעשות כסף בדרך נכונה. זה טוב, זה נחמד ונכון זו גם מטרת האתר שלך ושל כמעט כל אתר בעולם.
5. "התגלמותו של הרשע"? לאיפה לקחת את זה חבוב? תסתכל על האתר, תעשה חושבים, תלמד פירסום, שיווק, חווית משתמש ושימוש נכון בתוכן ורק אז תבין (כמו שאני הבנתי מזמן) שלהכריח אתה לא יכול (טכנית כן. אבל למה שנקשיב לך?).

ונזכרתי, אם כבר "לשנות את קו המחשבה שלי" - אחזיר אותך קצת אחורה. מעניין שמתוך שלוש תכונות שאתה לא סובל ולא נוח לך איתן, שתיים מהן מתקיימות ב-LibreStock (אבל מתקיימות חזק).

לילה שקט.
1) אתה באמת חושב שלבטל חוסם פרסומות עולה לך כסף? תפסיק להשוות בין הדברים זה דברים שונים לחלוטין
2) אני לוקח את זה למקום תרבותי כי זו בעיה של תרבות שיש להרבה אנשים אבל בינתיים אני נתקל בזה בעיקר בישראלים, שכל כך עטופים ברעיון הזה שהאינטרנט הוא מצודת החופש שהם לוקחים את זה אישית שאני מבקש מהם לבטל חוסם פרסומות כדי להשתמש באתר - במקום לנסות להבין את היוצר ולהבין את הקשר בין האתר לפרסומות ולהבין שבעולם מושלם היה אפשר שכולם יבנו אתרים לכולם בחינם אבל זה לא עובד ככה. יש בעיה אתית קשה עם חסימת פרסומות בכלל ואני ממליץ לך שתקרא על זה קצת כי יש המון מאמרים בנושא.
3) אני מאוד מצטער שזה כל כך מעצבן אותך שאני מבקש בצורה יפה לבטל את החוסם פרסומות כדי להשתמש באתר שלי, זה דבר שלא הייתי חושב לעשות לפני שנה או שנתיים אבל המצב שונה לגמרי כיום ואתה מוזמן להציע לי דרך אחרת לעשות כסף שהיא לא פרסומות.
4) בשורה התחתונה חווית משתמש זה לא מעל לכסות את המחיר של השרת, וכמו שאתה רואה באתר אני כן שואף לחווית משתמש ולהגיד שהוא לא "נוח" לשימוש זה להוציא דבר מהקשרו.
5)שוב, אני לא מכריח, לא רוצה לא צריך זו בקשה לא מוגזמת ואתה מציג אותה כאילו אני מבקש שתלחץ על פרסומות.. זה פעם אחת לבטל את האדבלוקר באתר, והוא אוטומאטית עושה וויטליסט וכל פעם שתחזור לאתר זה יהיה אוטומאטית מבוטל ותראה פרסומת קטנה ומסכנה. לי אישית יש המון אתרים בוויטליסט כי אני לא רוצה להיות עלוקה לאתרים
ישן 19-10-15, 12:24   # 18
impact
חבר בקהילה

מיני פרופיל

impact לא מחובר  

לגבי הנקודה הראשונה שלך,
ציטוט:
אתה באמת חושב שלבטל חוסם פרסומות עולה לך כסף? תפסיק להשוות בין הדברים זה דברים שונים לחלוטין
אתה יודע בכלל מהי המשמעות של לשלם ושל לקבל בחינם? לא מדובר רק בכסף. תפסיק לחשוב כסף לרגע. אני צריך לוותר על משהו שיש לי ושעוזר לי לחיות טוב כדי לקבל משהו שהוצע לי "בחינם" (מטאפורה, רבאק)!

לגבי השנייה אני אתעלם משלושת-רבעי הפסקה המגוחכת שכתבה ואתייחס לרבע-פסקה הזאת שהופנתה אליי,
ציטוט:
יש בעיה אתית קשה עם חסימת פרסומות בכלל ואני ממליץ לך שתקרא על זה קצת כי יש המון מאמרים בנושא.
יש בעיה אתית קשה? תתגבר עליה. הלקוח לא יודע שיש בעיה אתית קשה וזה לא מעניין אותו. אותו מעניין לקבל את מה שהוצע לו כתוכן חינמי - בחינם ובלי הקרבה או הפסד כלשהו מצידו.
אתה לא המקום להגיד ללקוח להתגבר על הבעיה שלו כי מצידו זו כלל לא בעיה אלא פיתרון מעולה לבעיה אמיתית.
גוגל לא יכולה להגיד למאות-מליוני המשתמשים שלה שאם הם לא מכבים את חוסם הפרסומות שלהם - שישכו מיוטיוב.
אה ואתה ממליץ לי לקרוא? הפוך-על-הפוך חבר. אבל חוששני שזה לא ישנה את פני המצב.

לגבי השלישית,
ציטוט:
אני מאוד מצטער שזה כל כך מעצבן אותך שאני מבקש בצורה יפה לבטל את החוסם פרסומות כדי להשתמש באתר שלי, זה דבר שלא הייתי חושב לעשות לפני שנה או שנתיים אבל המצב שונה לגמרי כיום ואתה מוזמן להציע לי דרך אחרת לעשות כסף שהיא לא פרסומות.
זה שתבקש בצורה יפה עם סמיילי ולהגיד ש"היי חבר'ה! אני מפסיד כסף תעזרו לי! תבטלו את החוסם פרסומות" זה כמו שהומלס יגיד "היי חבר'ה! אין לי כסף! תנו לי שקל!"

לגבי הרביעית,
ציטוט:
בשורה התחתונה חווית משתמש זה לא מעל לכסות את המחיר של השרת, וכמו שאתה רואה באתר אני כן שואף לחווית משתמש ולהגיד שהוא לא "נוח" לשימוש זה להוציא דבר מהקשרו.
אתה רציני שאתה כותב את זה? בזמן שאתה מחשיב עצמך כמתכנת, כמעצב, וכבעל אתרים?
"כמו שאתה רואה באתר"? מה אני רואה שם?! חווית משתמש גרועה, מגוחכת, מעציבה ומתחת לכל ביקורת.
אתה צריך להבין שאתה לא נותן פה שום דבר בחינם, הלקוח מקריב משהו שיש לו, שכיף לו, שעוזר לו לחיות טוב כדי לקבל תוכן מאתר שטוען אחרת לגמרי.
"להוציא דבר מהקשרו"? מה הוצאתי מהקשרו? מאיפה זה בא? איך הגעת למסקנה המופרכת הזאת?

לגבי החמישית אתעלם כמעט לחלוטין כי לא הבנת דבר ממה שאמרתי לך,
ציטוט:
שוב, אני לא מכריח
בוא תגיד לי משהו, אם אני לא אבטל את חוסם הפרסומות הנסיך שלי, אקבל את מה שאתה מציע באתר או לא?
שורה תחתונה, כן או לא? לא צריך לחשוב הרבה, גם ילד בן 4 יענה על התשובה בהגיון מוחלט.
וזה, כמו שאתה אומר - לא מכריח.

אוי אוי אוי.

Last edited by impact; 19-10-15 at 12:42..
  Reply With Quote
ישן 19-10-15, 13:46   # 19
DavidGriver
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DavidGriver לא מחובר  

ציטוט:
לגבי הנקודה הראשונה שלך,

אתה יודע בכלל מהי המשמעות של לשלם ושל לקבל בחינם? לא מדובר רק בכסף. תפסיק לחשוב כסף לרגע. אני צריך לוותר על משהו שיש לי ושעוזר לי לחיות טוב כדי לקבל משהו שהוצע לי "בחינם" (מטאפורה, רבאק)!

לגבי השנייה אני אתעלם משלושת-רבעי הפסקה המגוחכת שכתבה ואתייחס לרבע-פסקה הזאת שהופנתה אליי,
יש בעיה אתית קשה? תתגבר עליה. הלקוח לא יודע שיש בעיה אתית קשה וזה לא מעניין אותו. אותו מעניין לקבל את מה שהוצע לו כתוכן חינמי - בחינם ובלי הקרבה או הפסד כלשהו מצידו.
אתה לא המקום להגיד ללקוח להתגבר על הבעיה שלו כי מצידו זו כלל לא בעיה אלא פיתרון מעולה לבעיה אמיתית.
גוגל לא יכולה להגיד למאות-מליוני המשתמשים שלה שאם הם לא מכבים את חוסם הפרסומות שלהם - שישכו מיוטיוב.
אה ואתה ממליץ לי לקרוא? הפוך-על-הפוך חבר. אבל חוששני שזה לא ישנה את פני המצב.

לגבי השלישית,

זה שתבקש בצורה יפה עם סמיילי ולהגיד ש"היי חבר'ה! אני מפסיד כסף תעזרו לי! תבטלו את החוסם פרסומות" זה כמו שהומלס יגיד "היי חבר'ה! אין לי כסף! תנו לי שקל!"

לגבי הרביעית,

אתה רציני שאתה כותב את זה? בזמן שאתה מחשיב עצמך כמתכנת, כמעצב, וכבעל אתרים?
"כמו שאתה רואה באתר"? מה אני רואה שם?! חווית משתמש גרועה, מגוחכת, מעציבה ומתחת לכל ביקורת.
אתה צריך להבין שאתה לא נותן פה שום דבר בחינם, הלקוח מקריב משהו שיש לו, שכיף לו, שעוזר לו לחיות טוב כדי לקבל תוכן מאתר שטוען אחרת לגמרי.
"להוציא דבר מהקשרו"? מה הוצאתי מהקשרו? מאיפה זה בא? איך הגעת למסקנה המופרכת הזאת?

לגבי החמישית אתעלם כמעט לחלוטין כי לא הבנת דבר ממה שאמרתי לך,

בוא תגיד לי משהו, אם אני לא אבטל את חוסם הפרסומות הנסיך שלי, אקבל את מה שאתה מציע באתר או לא?
שורה תחתונה, כן או לא? לא צריך לחשוב הרבה, גם ילד בן 4 יענה על התשובה בהגיון מוחלט.
וזה, כמו שאתה אומר - לא מכריח.

אוי אוי אוי.
אני לא אמשיך לענות לנקודות שלך כי אנחנו הולכים במעגלים ואתה מדבר בשפה מאוד לא נעימה.
אפשר לנהל דיון גם בצורה יותר חביבה.

אני לא חושב שאני יודע הכל והעלת נקודה חשובה, אני אחשוב עליה, תודה לך והמשך שבוע נעים
ישן 19-10-15, 13:46   # 20
impact
חבר בקהילה

מיני פרופיל

impact לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DavidGriver צפה בהודעה
אני לא אמשיך לענות לנקודות שלך כי אנחנו הולכים במעגלים ואתה מדבר בשפה מאוד לא נעימה.
אפשר לנהל דיון גם בצורה יותר חביבה.

אני לא חושב שאני יודע הכל והעלת נקודה חשובה, אני אחשוב עליה, תודה לך והמשך שבוע נעים
שמח שהבנת.
שבוע מעולה, ובתקווה- שקט.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום