הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-08-11, 18:39   # 1
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

מערכת פתיחת אתרים ודומיינים

שלום לכולם,

יש לי מערכת שבה הלקוחות שלי פותחים באופן עצמאי אתר,
שהולך לכתובת www.domain.com/user לדוגמה.

הייתי רוצה לאפשר למשתמשים להגדיר (או להגדיר עבורם) דומיין משלהם,
שיציג את האתר שהם בונים במערכת שלי.
אפשר לראות דוגמאות רבות באתרים כמו LIVEDNS,2ALL וכו'.

איך עושים את זה?

תודה מראש,
אלון
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 18:51   # 2
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

בגדול, אלה האמצעים: להתחבר דרך הלוח בקרה עם ה-API ל-DA וליצור את הדומיין, וליצור לו קובץ HTACCESS שעושה הכוונה לדומיין הרגיל (אבל הדומיין של הלקוח מוצג עדיין כמובן). צריך IP פרטי בשביל זה (לדומיין הראשי - domain.com בדוגמה שלך). מקווה שלא שכחתי משהו...
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 20:41   # 3
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

נראה לי סתם בלאגן להוסיף הרבה סאבדומיינים דרך הממשק ניהול, אפשר לעשות את זה עם הגדרת wildcard dns על כל מה שתחת הדומיין שלך (את זה עושים פשוט דרך הפאנל) ואז מגדירים htaccess פשוט שבודק את הכתובת שניגשו אליה - לפי זה אתה יכול להפנות למקום המתאים בשרת - בהנחה שהסאבדומיין זהה לתיקיה זה הרבה יותר פשוט, ואם לא - אז תפנה לקובץ PHP שידע לאנקלד את העמודים המתאימים לפי חיפוש ב-DB

בחיפוש קצר בגוגל מצאתי את זה http://forums.digitalpoint.com/showt...66#post4177804 שיש בו קצת יותר פרטים על ההגדרות שצריך
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 21:09   # 4
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

תודה לכם, אבל כנראה לא כל כך הבנתם למה התכוונתי,

אני מעוניין להגדיר דומיין שיקרא את הנתונים, לא סאב-דומיין.
כלומר שב-DOMAIN.COM/user יהיה אותו תוכן כמו ב-domain2.com
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 21:55   # 5
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

במקרה הזה רוב העבודה גם ככה היא ידנית - אתה צריך לרכוש את הדומיין ולהפנות אותו אל השרת,
באופן כללי - אתה יכול להפנות את כולם לאותו חשבון (במקרה הזה - domain.com) ואז שם עם htaccess לזהות את שם הדומיין ולהפנות אותו לתיקיה המתאימה, בערך כמו הרעיון של הסאבדומיינים
אבל בתכלס - גם ככה אתה עושה פה את כל העבודה בצורה ידנית, צריך להגדיר את זה דרך השרת וההגדרות דומיין - אז מה כבר הסיפור בלפתוח חשבון חדש דרך הממשק של השרת?
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 02:10   # 6
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Itay צפה בהודעה
במקרה הזה רוב העבודה גם ככה היא ידנית - אתה צריך לרכוש את הדומיין ולהפנות אותו אל השרת,
באופן כללי - אתה יכול להפנות את כולם לאותו חשבון (במקרה הזה - domain.com) ואז שם עם htaccess לזהות את שם הדומיין ולהפנות אותו לתיקיה המתאימה, בערך כמו הרעיון של הסאבדומיינים
אבל בתכלס - גם ככה אתה עושה פה את כל העבודה בצורה ידנית, צריך להגדיר את זה דרך השרת וההגדרות דומיין - אז מה כבר הסיפור בלפתוח חשבון חדש דרך הממשק של השרת?
חייבת להיות דרך אוטו', מישהו מכיר?
* מוכן גם לשלם על קוד שכזה
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 06:52   # 7
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

מן הסתם יש דברים שיכולים לאפשר לך את זה אוטומטית, אבל אתה צריך להיות רשם דומיינים בשביל זה.. אין לי מושג במה זה כרוך וכמה זה עולה, אבל אני מאמין שאם תיצור קשר עם ISOC הם יוכלו לספר לך
שוב אני אומר - אם אתה לא רשם דומיינים, גם ככה רוב התהליך אמור להיות ידני אז להוסיף עוד פעולה אחת לא באמת תשנה אם זה יהיה אוטומטי איך או לא
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 16:06   # 8
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

ציטוט:
מן הסתם יש דברים שיכולים לאפשר לך את זה אוטומטית, אבל אתה צריך להיות רשם דומיינים בשביל זה.. אין לי מושג במה זה כרוך וכמה זה עולה, אבל אני מאמין שאם תיצור קשר עם ISOC הם יוכלו לספר לך
שוב אני אומר - אם אתה לא רשם דומיינים, גם ככה רוב התהליך אמור להיות ידני אז להוסיף עוד פעולה אחת לא באמת תשנה אם זה יהיה אוטומטי איך או לא
אני יכול להגיד לך בודאות שאתה טועה

מישהו? כיוון?
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 17:52   # 9
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

ציטוט:
לא הבנת אותו, הוא מעוניין לאפשר לגולשים להשתמש בדומיין שלהם לאתר שהם פתחו במערכת, לא לרשום דומיינים.
וסולטן ענה לך כבר, אתה משתמש בAPI של הDA וכשמשתמש מגדיר דומיין אתה אומר לו לשנות את הDNS לשרת שלך, ומשתמש בAPI כדי ליצור חשבון עם הדומיין הזה, ובחשבון הזה אתה שם קובץ שמציג את האתר (htaccess עם הפנייה, או קובץ php שעושה את זה, לא משנה).
ישן 23-08-11, 19:42   # 10
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Erez.info צפה בהודעה
לא הבנת אותו, הוא מעוניין לאפשר לגולשים להשתמש בדומיין שלהם לאתר שהם פתחו במערכת, לא לרשום דומיינים.
וסולטן ענה לך כבר, אתה משתמש בAPI של הDA וכשמשתמש מגדיר דומיין אתה אומר לו לשנות את הDNS לשרת שלך, ומשתמש בAPI כדי ליצור חשבון עם הדומיין הזה, ובחשבון הזה אתה שם קובץ שמציג את האתר (htaccess עם הפנייה, או קובץ php שעושה את זה, לא משנה).
שים לב לזה:
"הייתי רוצה לאפשר למשתמשים להגדיר (או להגדיר עבורם) דומיין משלהם"
הוא אמר שהוא יגדיר, מכאן הנחתי שהוא מתכנן לבצע את כל התהליך בעצמו

ואפשר אם ככה להגדיר את הדומיין כמו שסולטן אמר, אבל לא כדומיין חדש אלה כ-alias לחשבון הראשי ואז עם htaccess לזהות את הדומיין ולהפנות למקום המתאים
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום