הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-09-08, 21:56   # 31
Big Master
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Big Master לא מחובר  

ציטוט:
ציטוט:
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Big Master
במידה וכבר יש לך סוג של נסיון, ממליץ לך לכוון גבוה יותר למודיעין, ל"פרויקט גאמא". מה גם שאין הגבלת פרופיל...
פירוט כללי ביותר על המסלול באתר החיל
לפי מה שהבנתי מאוד מאוד מאוד קשה להתקבל לגאמא, ואני לא יודע עד כמה הידע שלי בחומרה יספיק.
אתה לא צריך לדעת את כל החומר הקיים על מחשבים, מספיק שתתמחה במשהו ספציפי ותראה בקיעות באותו תחום.
המבחנים כוללים נושאים רבים, בינהם: תכנות בשפה עילית, תכנות בשפת סף (אסמבלר), חומרה, לינוקס, רשתות ועוד.
הם לא מצפים שתענה על כל השאלות נכון, מטרת המבחן לראות במה אתה מתמחה ולראות אם הידע שלך באותו תחום מספק אותם, בשביל להמשיך איתך לשלבים הבאים (ראיון אישי, פסיכולוג ועוד דברים)...
  Reply With Quote
ישן 18-09-08, 23:47   # 32
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

את האמת אני מכיר 3 ממרמניקים ושלושתם אמרו לי שהשירות שלהם היה כל כך מגעיל - הם שרפו אותו על שטויות
הם אמרו לי שכשהם סיימו לשרת חודש לפני הם שלחו מכתבים והודעות לכל מי שרק אפשר בשביל למנוע מהדורות הבאים לסבול כמוהם
(הם היו יושבים פשוט 3 שנים רגל על רגל עם קפה מול מחשב מורחים את הזמן)

אז לכל המגיבים כאן.. שטויות

ואם אתם חושבים שממרם זה מה שיעזור לכם.. אני ממש לא יודע מה לומר

תכוונו גבוה
תלפיות
8200
מודיעין

ד'א אני לא שירתתי - הכל ממה ששמעתי - תעשו את החשבון שלכם אם לסמוך על זה או לא
ישן 19-09-08, 14:35   # 33

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

אני לא אתחיל לקרוא עכשיו את כל התגובות, אבל ממה שקראתי עד עכשיו לא כל המידע שנתנו לך פה נכון.

אני למדתי מחשבים ברמה של 5 יח"ל, אנגלית 5 יח"ל ומתמטיקה 3 יח"ל בצו ראשון אמרתי שאני מעוניין להגיע ליחידת מחשבים בצהל ואכן קיבלתי צו זימון לממרם.
נכון, לא עברתי.. אבל עדיין הייתי שם.

לגבי המיונים עצמם, תחפש בגוגל "מחשבון קרב" יהיו לך המון תוצאות, פעם פירטתי בפורום מתגייסים של תפוז על המחשבון הזה..
ישן 20-09-08, 17:45   # 34
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter צפה בהודעה
אני לא אתחיל לקרוא עכשיו את כל התגובות, אבל ממה שקראתי עד עכשיו לא כל המידע שנתנו לך פה נכון.

אני למדתי מחשבים ברמה של 5 יח"ל, אנגלית 5 יח"ל ומתמטיקה 3 יח"ל בצו ראשון אמרתי שאני מעוניין להגיע ליחידת מחשבים בצהל ואכן קיבלתי צו זימון לממרם.
נכון, לא עברתי.. אבל עדיין הייתי שם.

לגבי המיונים עצמם, תחפש בגוגל "מחשבון קרב" יהיו לך המון תוצאות, פעם פירטתי בפורום מתגייסים של תפוז על המחשבון הזה..
כמה הפרופיל שלך היה?
אתה בן יחיד?
ישן 21-09-08, 05:50   # 35

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

64, עם פרופיל קרבי (97-72) לא ניתן לקבל מיונים למקצועות המחשב אלא אם אתה בן יחיד.
אני לא בן יחיד לשאלתך השניה.

הדרך להורדת פרופיל לא כל כך קשה.
כמובן שאם אתה יכול רפואית להיות לוחם אבל פשוט "מעדיף" להיות ג'ובניק בגלל שזה יותר קל .. אל תעשה את זה, הצבא והמדינה צריכים אותך לוחם!
ישן 21-09-08, 12:47   # 36
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter צפה בהודעה
64, עם פרופיל קרבי (97-72) לא ניתן לקבל מיונים למקצועות המחשב
פה יש לך טעות אחי, אני קיבלתי מיונים למקצועות המחשב(ממר"ם) והפרופיל שלי הוא 97 ואני לא בן יחיד.
לא עברתי כי יש להם מכסה קטנה מאוד לבעלי פרופיל קרבי אבל בכל זאת קיבלתי זימון למיונים.
  Reply With Quote
ישן 21-09-08, 13:04   # 37

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה
פה יש לך טעות אחי, אני קיבלתי מיונים למקצועות המחשב(ממר"ם) והפרופיל שלי הוא 97 ואני לא בן יחיד.
לא עברתי כי יש להם מכסה קטנה מאוד לבעלי פרופיל קרבי אבל בכל זאת קיבלתי זימון למיונים.
טוב לדעת, פעם ראשונה שאני שומע על מישהו עם פרופיל קרבי שהוא לא בן יחיד שקיבל מיונים לשם.
צהל תמיד מעדיף לשים בעלי פרופיל קרבי באשר הם בתפקידי לחימה ולהשאיר את עבודות המחשב לג'ובניקים
ישן 21-09-08, 13:17   # 38
d1a1n0
הוסטסניון

מיני פרופיל

d1a1n0 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה
נראה לי שאתה טועה.
אולי קיבלת זימון למודיעין או משהו כזה.
  Reply With Quote
ישן 21-09-08, 14:22   # 39
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

חחח גם קיבלתי זימון למודיעין אבל זה לא זה.
בפירוש היה כתוב שזה זימון לבסמ"ח הלכתי למיונים ועשינו את המחשבון קרב או איך שלא קוראים לזה..

גם אני לא הבנתי איך קיבלתי זימון, אבל כששאלתי שם אנשים ראיתי שכולם שם עם פרופיל קרבי.
בהדרכה לפני המבחנים המדריך אמר שאנחנו קבוצה של אנשים עם פרופיל קרבי ומספר האנשים שמתקבלים הוא מאוד קטן.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום